هک از راه دور را در کمتر از 10 دقیقه بدون نیاز به هیچ ابزاری انجام دهید
هک با شماره
هک با شماره موبایل از آنچه فکر می کنید ، آسان تر انجام می شود . بیایید مراقب حمله ها باشیم
ژانویه 8, 2022
رفع هک تلگرام
رفع هک تلگرام و آموزش 5 روش کاربردی
ژانویه 10, 2022

هک از راه دور در کمتر از 10 دقیقه بدون نیاز به هیچ ابزاری انجام دهید

هک از راه دور

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که هک از راه دور چگونه انجام می شود؟. آیا تا به حال خودتان تلاش کرده اید که هک از راه دور را انجام دهید؟. بسیاری از افراد تنها هکی که انجام داده اند این است که با استفاده از گوشی فرد مورد نظر به تلگرام یا واتساپ او نفوذ کرده اند.

اما سوال اینجاست که زمانی که به گوشی فرد مورد نظر دسترسی ندارید ، می توانید باز هم به اطلاعات او نفوذ کنید ؟. مشخص است که بسیاری از هکر ها هم نمی توانند این کار را به راحتی انجام دهند.

اکنون در این مقاله قصد داریم به امکان پذیر بودن یا نبودن هک از راه دور و سپس نحوه ی انجام آن بپردازیم.

آیا هک از راه دور ممکن است؟

بدون مقدمه باید بگویم پاسخ مثبت است، و دیگر نیازی به یک نابغه فناوری برای تحقق این امر نیست!.

TechCrunch اخیراً یک مشکل امنیتی را کشف کرده است که اطلاعات تلفن خصوصی هزاران نفر را در معرض خطر قرار می دهد. و همه اینها به نرم افزارهای جاسوسی اشاره دارد که هر کسی می تواند به آن دسترسی داشته باشد.

می توان گفت که امروزه بسیاری از افراد تنها با نصب یک نرم افزار هک می توانند به اطلاعات مورد نظرشان در دستگاه موبایل و یا حتی کامپیوتر هدفشان دسترسی داشته باشند. این کار دسترسی به پیام‌های متنی خصوصی، سوابق تماس، موقعیت جغرافیایی، عکس‌ها، ویدیوها و تاریخچه مرورگر  دیگران را آسان می‌کند.

نکته قابل توجه اینجاست که بیش از 90 درصد این برنامه ها برای هک کردن نیاز به نصب برروی گوشی هدف دارند. اما در این مقاله برنامه هایی که قابلیت هک از راه دور را هم دارند ، معرفی خواهیم کرد.

اکنون، بیایید در مورد راه های مختلفی که هکرها می توانند به تلفن شما حمله کنند صحبت کنیم.

 

📗📝📕 برای مطالعه بیشتر : همانطور که می دانید علاوه بر این که امکان هک گوشی آن هم از راه دور وجود دارد ، هک پیام رسان ها نیز قابل انجام است . از همین رو پیشنهاد می کنم درصورت تمایل مقاله های هک تلگرام با شماره و همچنین هک واتساپ را نیز مطالعه نمایید.

 

پاسخ به سوالات متداول:

 • چگونه گوشی اندرویدی را هک کنیم؟
 • هکرها چگونه هک از راه دور را انجام می دهند ؟
 • چگونه گوشی یک نفر را فقط با شماره او هک کنیم؟
 • چطور دوربین گوشی دیگران را از راه دور هک کنیم؟ ( هک دوربین گوشی )

چگونه گوشی اندرویدی را هک کنیم؟

امروزه، تنها چیزی که برای هک کردن یک گوشی اندرویدی نیاز است ، نصب یک نرم افزار جاسوسی محبوب و چند دقیقه دسترسی فیزیکی به دستگاه مورد نظر است. سازمان های دولتی و مجرمان سایبری باتجربه می توانند به راحتی گوشی اندرویدی را حتی از راه دور و بدون دسترسی هک کنند.

هک از راه دور

هک کردن گوشی اندرویدی از راه دور

افراد به دلایل قانونی مختلف از برنامه‌های جاسوسی استفاده می‌کنند، از جمله کنترل والدین بر تلفن کودک، ردیابی دستگاه گمشده یا پیگیری فعالیت‌های کارکنان. با این حال، این ابزارها همچنین می توانند با نیت مخرب و بدون اطلاع هدف مورد استفاده قرار گیرند. به عنوان مثال نرم افزار SCH SPY یکی از نرم افزار هایی است که والدین برای کنترل فرزندان خود استفاده می کنند.

برخی از رایج ترین برنامه های مورد استفاده برای جاسوسی در دستگاه های دیگر mSpy، Spyic، plc spy و s-child هستند. در میان این نرم افزار ها s-child ساخته ی سامانه امنیت خانواده در فضای مجازی است و برای ایرانیان بسیار ارزان تر و قابل استفاده تر از سایر نرم افزار هایی است که از آن ها نام بردیم.

s-child ( اس – چایلد ) و PLC SPY( پی ال سی اسپای ) تنها نرم افزارهایی هستند که در ایران قابلیت هک گوشی بدون دسترسی را ارائه می دهند.

تروجان های جاسوس افزار

برخی از اشکال جاسوس افزار به عنوان تروجان بسته بندی می شوند. آنها به عنوان نرم افزارهای بی ضرر یا حتی مفید ظاهر می شوند. اما هدفشان به هیچ وجه بی ضرر نیست.  این نرم افزارهای به ظاهر کاربردی سعی می کنند در پشت پرده اطلاعات موجود را برای هکر ارسال کنند.

برای تحقق این امر، هکرها از تاکتیک های مهندسی اجتماعی یا دستکاری روانی استفاده می کنند. به عنوان مثال، آنها ممکن است ایمیل‌هایی را ارسال کنند که قول یک هدیه رایگان را می‌دهند تا هدف خود را برای دانلود یک برنامه متقاعد کنند. گاهی نیز ممکن است یک تروجان به عنوان یک برنامه کاربردی یا یک بازی در گوشی شما نصب شده و واقعا برای شما کارآمد باشد . اما به طور پنهانی بدون این که متوجه شوید ، اطلاعاتتان برای هکر ارسال می شود.

SpyNote، یک تروجان دسترسی از راه دور اندروید (RAT)، تهدیدی است که باید مراقب آن باشید. این می تواند پیام های متنی را مشاهده کند، به دوربین فیلمبرداری تلفن شما دسترسی داشته باشد، به صدای ضبط شده توسط میکروفون گوش دهد و آخرین مکان GPS شناخته شده را تعیین کند. ممکن است ناخودآگاه با دانلود برنامه‌ها از منابع شخص ثالث خارج از Google Play، آن را به سیستم خود اضافه کنید.

هکرها چگونه هک از راه دور را انجام می دهند ؟

هکرهای حرفه ای بدون نیاز به دسترسی به دستگاه مورد نظر ، تنها با داشتن یک سری اطلاعات مثل شماره تلفن و یا شماره سریال گوشی هدف ، قادر به هک کردن گوشی از راه دور هستند . اما گاهی نیز برای راحت شدن کارشان برنامه های جاسوسی و یا تروجان یا کی لاگرهایی ساخته و با استفاده از آنها اقدام به نفوذ می کنند.

با استفاده از ابزارهایی مانند SpyNote، هکرها برای ایجاد خرابی نیازی به دسترسی فیزیکی به تلفن شما ندارند.

اگر بخواهم به طور خلاصه مراحل یک هک و نفوذ به اطلاعات را توضیح دهم ، باید بگویم : در مرحله اول هکر اقدام به ساخت یک برنامه هک می کند. سپس در مرحله دوم به طرق مختلف سعی می کند این برنامه را در گوشی هدف نصب کند. اگر هکر حرفه ای تر بوده و برنامه اش قابلیت هک از راه دور را داشته باشد. می تواند آن را با ظاهر یک برنامه کاربردی ، برای قربانی ارسال و از او بخواهد برروی آن کلیک کند. مرحله آخر زمانی است که برنامه شروع به کار می کند. در اینجا به محض کلیک شخص مورد نظر برروی لینک ارسالی ، برنامه نصب و شروع به ارسال اطلاعات برای هکر می کند.

هک از راه دور

هکرها چگونه هک از راه دور را انجام می دهند ؟

چگونه گوشی یک نفر فقط با شماره او هک می شود؟

همانطور که گفتیم، دولت ها به راحتی می توانند از ابزارهای نظارتی برای ضربه زدن به تلفن همراه افراد بدون دست زدن به آن استفاده کنند. در واقع اپراتور های تلفن همراه قابلیت کنترل ، شنود و خواندن تمام اطلاعات را از روی خط های مخابراتی دارند.

اما نکته جالب اینجاست که برخی از هکرها نیز می توانند به اطلاعاتی که توسط خطوط مخابراتی منتقل می شود ، دسترسی پیدا کنند. تنها چیزی که برای این کار لازم دارند یک شماره تلفن و استفاده از باگ های موجود در خطوط مخابراتی است.

اکنون، ممکن است تعجب کنید که آیا فعالان سایبری می توانند تنها با یک عدد به همان اندازه اپراتور ها نفوذ کنند؟ کارستن نوهل، محقق امنیتی آلمانی، یک بار تکنیکی را که مهاجمان برای هک کردن گوشی‌ها استفاده می‌کنند، به یک شبکه CBS نشان داد. او با موفقیت به تلفن یکی از اعضای کنگره آمریکا نفوذ کرد و از آن برای ردیابی محل اختفای این سیاستمدار، ضبط تماس‌های او و خواندن پیام‌هایش استفاده کرد.

این تکنیک از آسیب‌پذیری موجود در سرویس تبادل شبکه به نام سیستم سیگنالینگ شماره 7 (SS7) استفاده می‌کند که به شبکه‌های مختلف تلفن همراه اجازه می‌دهد تا داده‌ها و صورت‌حساب‌ها را به درستی مبادله کنند. این ترفند به مهارت های فنی پیشرفته نیاز دارد و فقط برای هکرهای باتجربه قابل دسترسی است. با این حال، بهتر است شماره تلفن خود را فقط در صورت لزوم به اشتراک بگذارید. آن را از چشم عموم دور نگه دارید.

 

📗📝📕 برای مطالعه بیشتر : چگونه می توان هک گوشی از طریق جیمیل را انجام داد ؟

 

ما چگونه می توانیم هک از راه دور را انجام دهیم ؟

یکی از سوالات پرتکرار کاربران از پشتیبانان سامانه این است که افراد عادی که دانش برنامه نویسی و یا مهارت های مربوط به هک و امنیت را ندارند، چگونه می توانند به گوشی دیگران نفوذ کنند ؟ یا این که هک گوشی همسر و یا فرزندشان را انجام دهند ؟

همانطور که پیش از این نیز اشاره کردیم ، هک کردن نیازمند داشتن مهارت های برنامه نویسی است . چرا که برای نفوذ به گوشی شخص مورد نظرتان باید ابزار و یا برنامه ای حرفه ای بسازید، تا اطلاعات را برای شما ارسال کند. همچنین لازم به ذکر است که یادگیری مهارت برنامه نویسی و دیگر مهارت هایی که برای هک کردن نیاز است ، اصلا کار ساده ای نیست و زمان زیادی لازم دارد.

حال اگر به هر دلیلی فرصت یادگیری مهارت های نام برده را ندارید ، به راحتی می توانید از ابزارها و نرم افزارهایی که برنامه نویسان حرفه ای ساخته و در اختیار افراد قرار می دهند ، استفاده کنید.

در ادامه یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در ایران که قابلیت هک از راه دور را نیز دارد معرفی خواهیم کرد. با استفاده از این برنامه بدون نیاز به هیچ دانشی می توانید عملیات هک را انجام دهید.

معرفی نرم افزار هک از راه دور

همانطور که گفتیم شما با داشتن یک نرم افزار که قابلیت هک از راه دور را نیز دارا باشد ، به راحتی می توانید یک عملیات هک از راه دور و البته بدون نقص را انجام دهید .

لازم به ذکر است که میزان دسترسی شما به اطلاعات مورد نظر ، سرعت عملیات و به طور کلی بی نقص بودن کار ، بیش از هر چیزی به عملکرد برنامه بستگی دارد . در مرحله بعد ممکن است مواردی همچون سرعت اینترنت و یا مشکلات فنی موجود در دستگاه طرفین تاثیر گذار باشد.

هک از راه دور

هک از راه دور با نرم افزار SCH SPY

SCH SPY برنامه ای است که تمام نیازهای شما را برای داشتن یک عملیات نظارت بی نقص برطرف خواهد کرد و ما در اینجا قصد معرفی این برنامه از سامانه امنیت خانواده در فضای مجازی را داریم.

SCH SPY با قابلیت های منحصر به فرد خود به شما امکان دسترسی به اطلاعات گوشی اعضای تحت سرپرستیتان را می دهد. این برنامه تمام امکاناتی که برای نظارت هرچه بهتر و دقیق تر جهت نظارت بر فرزندانتان هنگام فعالیت در فضای مجازی نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد.

تذکر : این برنامه جهت حفظ امنیت خانواده در فضای مجازی و جلوگیری از خطرات موجود در این فضا برای کودکان و نوجوانان می باشد . به هیچ عنوان از این برنامه برای اهداف دیگر استفاده نکنید.

امکاناتی که با دانلود برنامه SCH SPY در اختیارتان قرار می گیرد:

 1. امکان مشاهده لیست تماس ها
 2. خواندن و هک پیامک ها و زمان ارسال و دریافت آنها
 3. شنود تماس ها
 4. مشاهده ی تمام فعالیت های موجود در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام ، واتساپ ، تلگرام و …
 5. نمایش موقعیت مکانی و مسیرهای پیموده شده
 6. امکان دسترسی به تصاویر موجود در گالری
 7. مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند
 8. امکان مسدود کردن وبسایت هایی که برای فرزندتان مناسب نمی دانید
 9. قابلیت زمان بندی استفاده از گوشی یا تبلت و همینطور زمان بندی استفاده از فضای مجازی
 10. نمایش تمام برنامه های موجود در گوشی فرزند
 11. و…
هک از راه دور

معرفی قابلیت های برنامه هک از راه دور

نحوه ی نصب و کار با SCH SPY

برای نصب این برنامه تنها کافیست در سامانه ثبت نام کرده و برنامه را دانلود نمایید. سپس یک نسخه از آن را که پشتیبانان برنامه برای شما ارسال نموده اند ، برای فرزندتان بفرستید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. پس از کلیک برنامه به طور خودکار نصب و همان لحظه از روی گوشی فرزند پنهان می گردد تا قادر به حذف آن نبوده و متوجه عملکرد برنامه نشود.

لازم به ذکر است که شما می توانید این برنامه را با هر ظاهری که تمایل دارید برای فرزندتان ارسال کنید. به عنوان مثال با ظاهر تلگرام بدون فیلترشکن ، بازی های هیجان انگیز و یا هرچیز دیگری که فرزندتان برای نصب آن ترغیب می شود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دانلود این برنامه می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید.

 

📌📌📌 برنامه s-child  📌📌📌

 

چگونه دوربین گوشی دیگران را از راه دور هک کنیم؟

همانطور که اشاره کردیم، مهاجمان می توانند به راحتی دوربین شما را از راه دور با استفاده از کد نویسی هک کنند. تنها کاری که لازم است متقاعد کردن شما برای کلیک کردن روی یک لینک یا همان برنامه تروجان است.

برنامه‌های جاسوس‌افزاری که برای کنترل والدین به بازار عرضه می‌شوند، راه‌های مفیدی برای هک کردن دوربین فرزندانتان در اختیار شما قرار می‌دهند. تا از لحظه لحظه حضورشان در مکان های مختلف آگاه شده و از نگرانی هایتان کاسته شود.   برنامه‌های محبوبی مانند  s-child و  PLC Spy دسترسی زنده به دوربین تلفن را فراهم می‌کنند . این ها تنها برنامه هایی هستند که در ایران این قابلیت را به شما ارائه می دهند.