کنترل گوشی کودکان + چرا به کنترل فرزندان نیاز داریم؟ + 5 برنامه پیشرفته کنترل فرزند🟢
سایت هک
سایت هک + معرفی سایت ها و برنامه های هک + 12 سایت هک و تمرین تست نفوذ🔴
فوریه 11, 2023
جلوگیری از هک گوشی آیفون
جلوگیری از هک آیفون + 15 روش جلوگیری + 6 نشانه هک شدن آیفون شما!🔴
مارس 8, 2023

کنترل گوشی کودکان + چرا به کنترل فرزندان نیاز داریم؟ + 5 برنامه پیشرفته کنترل فرزند🟢

کنترل گوشی کودکان

کنترل گوشی کودکان

کنترل گوشی کودکان و نوجوانان در جهان امروز می تواند برای والدین به شدت مهم باشد. از جهت اینکه افراد با استفاده از روش های مختلفی می توانند به فرزندان ما در این جهان مجازی آسیب هایی برسانند.

اگر شما هم از آن دسته از پدر مادرهایی هستید که همیشه نگران سلامت روابط فرزندانتان در فضای مجازی هستید ، احتمالا تا به حال به هک تلگرام ، اینستاگرام و یا هر پلتفروم دیگری که فرزندتان در آن با دیگران و به خصوص غریبه ها ارتباط دارد ، فکر کرده اید .

درست است که واژه ی هک همیشه به عنوان کاری غیرقانونی و مخفیانه یاد می شود . اما واقعیت این است که در دنیای امروز هک از راه دور و آگاه شدن از روابط مجازی فرزندان می تواند بهترین راه کنترل کودکان و نوجوانان باشد.

حتما تا به اینجا متوجه شدید که موضوع امروز ما روش هایی است که با آن بتوان کنترل کودکان در دنیای سایبری را به دست گرفت . در این مقاله به طور مفصل تمام راه و روش ها را بررسی خواهیم کرد.

چرا به کنترل گوشی کودکان نیاز داریم؟

1. کنترل گوشی کودکان به نظارت کلی شما کمک می کند

در حالی که فرزندان شما یاد می‌گیرند که شهروند دیجیتال خوبی باشند و به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنند، شما می‌توانید نقش خود را با نگه داشتن امنیت در iPad، iPhone و سایر دستگاه‌های آنها انجام دهید. همچنین فروشگاه برنامه مورد اعتماد خود را برای گزینه‌هایی برای محافظت بهتر از فرزندتان به صورت آنلاین بررسی کنید. برنامه‌های کنترل والدین می‌توانند به شما در نظارت بر مواردی مانند ایمیل‌ها، نمایه‌های رسانه‌های اجتماعی، پیام‌ها و سایر عملکردهای تلفن همراه کمک کنند.

این نوع برنامه‌ها می‌توانند در مواقعی که به‌خصوص در مورد مکالمات یا فعالیت‌های مشکل‌ساز نگران هستید، کمک کنند. به عنوان مثال، برخی از برنامه ها هنگامی که کلمات خاصی مانند “مواد مخدر” را شناسایی می کنند به شما اطلاع می دهند. برای اینکه به فرزندتان اجازه دهید استقلال داشته باشد و در عین حال بداند که محدودیت‌هایی وجود دارد، بهتر است هنگام نظارت بر دستگاه‌های آن‌ها به فرزندان خود اطلاع دهید. به خصوص که برای برخی از ویژگی‌ها به چیزهایی مانند اطلاعات حسابش، از جمله رمز عبور، نیاز دارید.


2. آنچه را که فرزندانتان در موتورهای جستجو پیدا می کنند را مدیریت کنید

موتورهای جستجو این روزها نحوه یافتن هر چیزی را متحول کرده اند. اگرچه یک مشکل بزرگ برای والدین وجود دارد ، آن هم دسترسی به محتوای بی نهایتی که ممکن است برای برخی از کودکان بسته به سن و مرحله رشد آنها نامناسب باشد. برنامه های کنترل کودکان مانند جستجوی ایمن Google به شما کمک می‌کند محتوای بزرگسالان و تصاویر، ویدیوها و وب‌سایت‌های صریح را از نتایج جستجو مسدود کنید.

بسته به برنامه، ممکن است لازم باشد از به روزترین سیستم عامل استفاده کنید و در پروفایل های کاربری سفارشی شده وارد شوید. وقتی از این فیلترها استفاده می‌کنید، به بچه‌هایتان بگویید و از زمان استفاده کنید تا درباره محتوای نامناسب و مناسب سن با آنها صحبت کنید. آنها باید بدانند که هر زمان که نیاز دارند با شما یا یک بزرگسال مورد اعتماد صحبت کنند.


3. کنترل والدین می‌تواند برخی از ویژگی‌های بازی‌هایی را که فرزندان شما می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند، مسدود کند

کنسول‌های بازی امروزی دارای دسترسی به اینترنت هستند که به کودکان شما امکان می‌دهد وب گردی کنند، خریدهای درون برنامه‌ای انجام دهند و با بازیکنان دیگر به صورت آنلاین صحبت کنند. این ویژگی‌ها می‌توانند بازی‌ها را سرگرم‌کننده‌تر کنند، اما ممکن است نخواهید فرزندتان از کارت‌های اعتباری متصل به حساب کاربری خود استفاده کند یا با غریبه‌ها صحبت کند.

نرم افزار کنترل کودکان به شما امکان می‌دهد پروفایل‌های کاربری را تنظیم کنید که فرزندانتان فقط به برخی ویژگی‌ها دسترسی داشته باشند یا به شما اجازه نظارت بر کارهایی که در حین استفاده از بازی انجام می‌دهند، داشته باشید.

کنترل گوشی کودکان

کنترل گوشی کودکان می تواند فضای مجازی را برای فرزندان شما سالم کند


4. کنترل کودکان به شما امکان ردیابی فرزندتان را می دهد

برنامه های GPS می توانند به کل خانواده شما کمک کنند مکان یکدیگر را ردیابی کنند. این کمک می کند که نشان دهد فرزندان شما ایمن هستند و جایی هستند که قرار است باشند . همچنین به شما کمک می کند آنها را در مواقع اضطراری پیدا کنید.

به طور معمول، تلفن های شما باید روشن باشند تا ویژگی ردیابی GPS یا موقعیت مکانی کار کند. با این حال، هنوز هم ایده خوبی است که با فرزندان خود در مورد اقدامات ایمنی صحبت کنید. از آنها بخواهید که از برچسب گذاری یا پست کردن مکان خود در شبکه های اجتماعی اجتناب کنند – در صورتی که افراد غریبه بتوانند به اطلاعات دسترسی پیدا کنند – و به آنها در تنظیم تنظیمات حریم خصوصی کمک کنید. پس علاوه بر کنترل گوشی کودکان باید به آن ها آموزش هم بدهید.


5. کنترل والدین به ایجاد عادات ایمنی سایبری خوب کمک می کند

جرایم سایبری یک صنعت چند میلیارد دلاری است . مجرمان سایبری اغلب عادات سایبری ضعیف مردم را شکار می کنند.

مغز کودک به طور مداوم در حال رشد و یادگیری چیزهای جدید است. در تلاش خود برای دانستن بیشتر، ممکن است ناخواسته در رفتارهای آنلاین پرخطر شرکت کنند، مانند افشای اطلاعات بیش از حد به یک غریبه، مانند نام مدرسه یا تاریخ تولد. این می تواند به معنای به خطر انداختن ایمنی خود و دیگران باشد.

کنترل کودکان و دسترسی به تمام قسمت های گوشی

 آیا می توانم همه چیز را در تلفن فرزندم بدون اینکه او بداند ببینم؟

بله، شما می توانید همه چیز را در تلفن فرزندتان بدون اینکه او بداند ببینید. شما باید تلفن آنها را با احتیاط با یک برنامه مانیتورینگ یا همان برنامه هک تلفن نظارت کنید. با این حال، همه برنامه های نظارتی محتاطانه و نامرئی نیستند. از این رو، باید از برنامه ای مانند برنامه S_CHILD استفاده کنید که در حالت مخفی کار می کند. هنگامی که برنامه از دید دور بماند، برای کودک تقریبا غیرممکن می شود که بداند در حال نظارت شدن است!.

یکی از مواردی که می تواند به فرزند شما بفهماند که گوشی او در حال بررسی است، تغییراتی در تنظیمات تلفن او ایجاد می کند. بنابراین، از ایجاد تغییرات غیر ضروری در تلفن آنها از پنل مدیریت خود اجتناب کنید. به عنوان مثال، برخی از برنامه‌ها به شما امکان می‌دهند برخی از برنامه‌ها را مسدود کنید، مکان را خاموش کنید، تلفن فرزندتان را قفل کنید، و غیره…

مهم:

هنگامی که شک آنها در مورد چگونگی ایجاد این تغییرات مطرح شود، ردیابی تلفن آنها ممکن است دشوارتر شود. بهتر است شما نیز مراقب باشید که نکته ای را مطرح نکنید که به آنها در مورد نظارت شدن هشدار دهد. در طول بحث، از استفاده از اطلاعات به دست آمده در هنگام ردیابی تلفن خود اجتناب کنید، مگر اینکه منبع اضافی برای تأیید اطلاعات وجود داشته باشد.

چگونه تلفن کودک را برای ردیابی آماده کنیم؟

تلفن مورد نظر اغلب به نصب برنامه ای نیاز دارد که به دستگاه شما مرتبط است. با این حال، برخی از برنامه ها نیاز به روت گوشی اندروید یا جیلبریک آیفون دارند. بهتر است یک گوشی بخرید و فورا آن را روت یا جیلبریک کنید تا کودک مشکوک نشود.

با این حال، اگر نمی‌خواهید گوشی‌های آن‌ها را روت یا جلبریک کنید، می‌توانید از برنامه هایی همچون PLC SPY یا S-CHILD استفاده کنید که نیازی به روت یا جلبریک ندارند.

برنامه های پیشرفته کنترل گوشی کودکان

خوشبختانه، برنامه‌های کنترل کودکان وجود دارد که به شما کمک می‌کند مراقب فعالیت‌های فرزندانتان باشید تا خیالتان راحت باشد. با این حال، بیش از چند مورد موجود است که تشخیص اینکه کدام یک واقعا برای شما مناسب است، بسیار دشوارتر می کند. اگر به دنبال برنامه ای برای کمک به نظارت بر فرزندان خود هستید، ما بهترین برنامه های کنترل والدین را برای خانواده شما بررسی کرده ایم.

 با استفاده از این برنامه ها می توانید کودکانی که در زمینه تکنولوژی به شدت مهارت دارند را هم کنترل کنید!. بدون این که نیاز داشته باشید آماده سازی ای را انجام دهید این برنامه ها می توانند به راحتی گوشی هوشمندی که هدف شماست را هک کنند.


1-S-child

  • آسان برای استفاده در کنترل گوشی کودکان
  • محدودیت زمان نمایش
  • مکان یابی و نمایش مسیرهای پیموده شده
  • هک گالری
  • نمایش تمام چت های تلگرام ، اینستاگرام ، واتساپ و …
  • نمایش پیامک ها
  • شنود تماس ها
  • شنود صدای افراد
  • هک دوربین گوشی
  • و…

S-child  انتخاب ما برای بهترین برنامه کنترل کودکان است. که مجموعه کاملی از ویژگی ها را برای کمک به ایمن نگه داشتن فرزندان شما ارائه می دهد.

شامل محدودیت‌های روزانه برای زمان استفاده از صفحه نمایش است که می‌توانید شخصاً تنظیم و مدیریت کنید و میزان زمان استفاده فرزندتان از دستگاه را در روز کنترل کنید. همچنین برای دور نگه داشتن فرزندتان از وب‌سایت‌های اشتباه و برنامه‌های اشتباه، مسدود کردن برنامه وجود دارد. نظارت بر برنامه شامل YouTube همیشه محبوب نیز می شود، بنابراین فرزندان شما خطر دسترسی به ویدیوهای اشتباه را ندارند.

برنامه کنترل به عنوان دروازه شما به چندین ابزار مختلف از جمله ردیابی کودک و گزارش گیری پیشرفته عمل می کند. به سادگی برنامه را در تلفن خود و برنامه همراه را در تلفن فرزند خود دانلود کنید و این دو از آنجا همگام می شوند. S-child روی دستگاه‌های مختلفی از جمله تلفن‌های همراه، تبلت‌ها و دستگاه‌های رومیزی کار می‌کند .

با استفاده از این برنامه می توانید هم بر همه ی تماس ها و پیامک ها نظارت داشته باشید هم بر شبکه های اجتماعی. شما می توانید انواع شبکه ها مانند اینستاگرام ، تلگرام و واتساپ را کنترل کنید. ( اگر تمایل دارید می توانید درباره ی هک واتساپ از راه دور بیشتر بدانید . )

نحوه ی نصب برنامه S-child

اگر این سوال در ذهنتان ایجاد شده که چگونه می توان بدون متوجه شدن فرزندتان ، برنامه را در گوشی او نصب کرد  ؟ باید بگویم به هیچ عنوان نگران نباشید نصب این برنامه امکان هک گوشی بدون دسترسی  را نیز فراهم کرده است .

به دو طریق می توانید این برنامه را نصب کنید . روش اول این است که به گوشی فرزند برای تقریبا دو سه دقیقه دسترسی دارید . در این صورت خودتان برنامه را به هر روشی برای گوشی هدف ارسال و نصب می کنید.

در روش دوم نیازی به دسترسی به گوشی فرزند ندارید. در این روش شما برنامه را با ظاهری متفاوت و دلخواه مثل یک بازی ، یک وی پی ان و یا هر چیز دیگری برای فرزندتان ارسال می کنید و از او می خواهید برروی لینک ارسالی شما کلیک کند . به محض کلیک برنامه نصب و همان لحظه از روی گوشی هدف پنهان می شود. سپس  شما می توانید به هر آنچه می خواهید دسترسی داشته باشید.

 

🤳🤳🤳 دانلود برنامه S-CHILD 🤳🤳🤳

2-Bark 

نظارت بر زمان صفحه نمایش گنجانده شده است
30+ برنامه را مانیتور می کند
محدودیت دستگاه نامحدود

Bark برای کمک به کنترل دستگاه تلفن همراه فرزند شما با نظارت عمیق و جامع است. نظارت بر محتوای آن مجموعه کاملی از انواع مختلف ارتباط از جمله متن و ایمیل را پوشش می دهد. همچنین یوتیوب و همچنین بیش از 30 اپلیکیشن و پلتفرم رسانه های اجتماعی را پوشش می دهد. همچنان می‌توانید سایت‌های بزرگسالان را مسدود کنید. اما همچنین می‌توانید از دسته‌های خاصی مانند سرویس‌های پخش جریانی و بازی‌های آنلاین انتخاب کنید.

Bark یک ابزار چند وجهی است. که بسیار فراتر از محتوای فقط برای بزرگسالان است. به ویژه به دنبال نشانه‌هایی از زورگویی سایبری، شکارچیان جنسی، افکار خودکشی و تهدید به خشونت است. در صورت وجود چنین مشکلی، هشداری برای هشدار به والدین در مورد فعالیت ارسال می شود. همچنین می‌توانید استفاده فرزندانتان را با محدودیت‌های زمانی سفارشی و برنامه‌ریزی‌هایی که نه تنها اتصالات سرویس تلفن همراه، بلکه از طریق Wi-Fi را نیز کنترل می‌کنند، کنترل کنید.

کنترل گوشی کودکان

کنترل گوشی کودکان می تواند به روش های مختلفی از جمله ردیابی و نظارت بر شبکه های اجتماعی به شما کمک کند

3-Kaspersky

قابلیت ژئوفنسینگ برای کنترل گوشی کودکان در محدوده ای خاص
تا 500 دستگاه
حفاظت از کل خانواده مقرون به صرفه

 

Kaspersky Safe Kids بسیاری از بهترین ویژگی ها را اما بدون هیچ هزینه ای ارائه می دهد. علاوه بر محتوای بزرگسالان و سایت‌هایی مانند YouTube، می‌توانید از چندین دسته مختلف آماده انتخاب کنید. تا کنترل‌های والدین را بسیار آسان‌تر کنید. همچنین می‌توانید فهرست از پیش ساخته‌شده‌ای از سایت‌ها و حتی بازی‌های خود را ایجاد کنید . پس به شما کنترل کامل بر روی سایت‌هایی که فرزندتان می‌تواند دسترسی داشته باشد، می‌دهد. تعیین کنید فرزندتان چند ساعت در روز می‌تواند به یک دستگاه دسترسی داشته باشد. به‌علاوه زمانی که فرزندتان دور از چشم است، از طریق GPS به موقعیت مکانی فرزندتان دسترسی داشته باشد.

با Kaspersky، می‌توانید تا 500 دستگاه را زیر نظر داشته باشید. به سختی محدودیتی برای شما ایجاد می‌کند و تصمیم نمی‌گیرید که کدام دستگاه‌ها را نظارت کنید. اگر احساس می کنید می توانید از راهنمایی بهره مند شوید، توصیه های روانشناسان برتر کودک را بررسی کنید.

4-Net Nanny

رابط کاربری ساده
گزارش گیری جامع
داشبورد دقیق

Net Nanny با نظارت دقیق بر زمان صفحه نمایش، تمرکز زیادی روی رسانه های اجتماعی دارد. همچنین به شما این امکان را می‌دهد که فعالیت فرزندتان را به‌طور هم‌زمان، چه برنامه‌ای یا آنلاین، ردیابی کنید. وقتی فرزندتان به انواع سایت‌های اشتباه دسترسی پیدا می‌کند، می‌توانید با هشدارهای فوری، ببینید فرزندانتان به چه چیزی دسترسی دارند. هشدارهای ویژه ای وجود دارد که به شما اطلاع می دهد وقتی فرزندتان به سایت های خاص یا محتوای مربوط به مواد مخدر، هرزه نگاری، سلاح یا خودکشی دسترسی پیدا می کند.

همچنین محدودیت‌های زمانی وجود دارد که می‌توانید بر اساس زمان‌های خاص تعیین کنید . به شما این امکان را می‌دهد تا با برنامه‌های خواب و مطالعه عادی هماهنگی داشته باشید. Family Feed به عنوان خلاصه اصلی شما عمل می‌کند و امکان دسترسی به آخرین گزارش‌ها را فراهم می‌کند. تا بتوانید دقیقاً ببینید فرزندتان از کدام برنامه‌ها بازدید کرده است. در همین حال، Family Map به شما امکان می دهد مکان فرزندتان را در هر زمان برای اطمینان بیشتر بررسی کنید.


5-Norton

حفاظت آنتی ویروس گنجانده شده است
ابزارهای geofencing مفید
دستگاه های نامحدود

نورتون به‌خاطر محافظت فوق‌العاده آنتی‌ویروس‌اش معروف است. بنابراین منطقی است که کنترل‌های والدین عالی نیز داشته باشد. Norton Family Premier به شما کمک می‌کند سایت‌ها و برنامه‌هایی را که فرزندتان بازدید می‌کند نظارت کنید . در عین حال به شما این فرصت را می‌دهد که سایت‌های خاصی را مسدود کنید. می‌توانید دقیقاً ببینید فرزندتان چه ویدیوهایی را مشاهده می‌کند. همچنین هر عبارت جستجویی که باعث نگرانی می‌شود. اگر فرزندتان برای مدرسه به اینترنت نیاز دارد (که البته این روزها بیشتر بچه ها به آن نیاز دارند). حالت مدرسه را روشن کنید تا فرزندتان بتواند به موضوعات مرتبط با تکالیف تعیین شده دسترسی پیدا کند.

همچنین می‌توانید محدودیت‌هایی را بر اساس برنامه‌های زمانی دلخواه خود برای فرزندانتان تعیین کنید . به آنها اجازه دهید در صورت صلاحدید به آن دسترسی داشته باشند. ویژگی‌های مکان جغرافیایی به شما کمک می‌کنند تا با ردیابی موقعیت مکانی همیشه بدانید فرزندانتان کجا هستند. همچنین می توانید از طریق ایمیل یا پورتال والدین به گزارش های هفتگی و ماهانه دسترسی داشته باشید.

چگونه بهترین برنامه کنترل گوشی کودکان را پیدا کنیم؟

چندین فاکتور وجود دارد که هنگام انتخاب بهترین برنامه های کنترل کودکان در نظر می گیریم.

ابزارها: هر برنامه دارای ویژگی‌های متفاوتی است که به شما کمک می‌کند تا بر فعالیت فرزندتان نظارت داشته باشید. چه محدودیت‌های زمان صفحه نمایش یا نظارت بر محتوا.


سازگاری: ما به سازگاری دستگاه نگاه می کنیم. تا مطمئن شویم برنامه ای وجود دارد که با دستگاه شما کار می کند.


ردیابی موقعیت مکانی: بسیاری از بهترین برنامه‌های کنترل والدین قابلیت GPS را ارائه می‌دهند. بنابراین می‌توانید در هر زمانی که فرزندانتان تلفن خود را دارند، مکان خود را پیدا کنید.


هزینه: مقرون به صرفه بودن یک نگرانی بزرگ است. تا اطمینان حاصل شود که والدین با بودجه محدود هنوز راه حلی برای کنترل والدین دارند.

چگونه تلفن فرزندم را بدون اطلاع او به صورت رایگان ردیابی کنم؟

جوامع به طور فزاینده ای ناامن می شوند. ناآرامی های اجتماعی، فیشینگ و اخاذی از جمله مسائلی هستند که به دلیل نبود ایمنی در بسیاری از جوامع به وجود می آیند. همچنین، اینترنت نشان داده است که حفره های امنیتی بسیار بیشتری وجود دارد. راه اندازی دیجیتال آن به این معنی است که هر روز آسیب پذیری های جدیدی کشف می شود. بسیاری از افراد متاثر از این ناامنی ها و آسیب پذیری ها اعضای خانواده و دوستان هستند.

برای اطمینان از محافظت و ایمن بودن آنها، توصیه می شود از نزدیک مراقب یکدیگر باشیم. به عنوان مثال، بهترین راه برای حفظ فرزندم ردیابی تلفن های فرزندم بدون اینکه او بداند است.

در این بخش سه گزینه اصلی برای ردیابی تلفن کودک بدون اطلاع آنها مورد بحث قرار می گیرد. از این رو، می‌توانید موردی را انتخاب کنید که بیشتر با نیاز شما مطابقت دارد بدون اینکه تشخیص داده شود یا به رنگ خاکستری درآید.


1-برنامه رایگان ردیاب تلفن کودک

AirDroid Family Locator یک برنامه کنترل گوشی کودکان با ویژگی کامل است. این یک ابزار حفاظتی برای والدین است تا از فرزندان خود در برابر آسیب فیزیکی و آنلاین محافظت کنند. رابط کاربری آن باعث می شود والدین بتوانند فرزندان خود را از دستگاه های دیگر ردیابی کنند .


ویژگی های کلیدی

ردیابی مکان تلفن اندرویدی بچه‌ها به‌صورت هم‌زمان و بدون اینکه آن‌ها بدانند
محیط اطراف تلفن فرزندتان را از راه دور کنترل کنید
فعالیت های آنلاین را در زمان واقعی نظارت کنید و گزارش روزانه یا هفتگی را بررسی کنید
اعلان‌های برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک مسنجر، لاین و واتس‌اپ را همگام‌سازی کنید
مناطق geofenced را تنظیم کنید و هشدارهای فوری دریافت کنید
برای کمک به کودکان در ایجاد عادات دیجیتال سالم، زمان استفاده از صفحه نمایش و استفاده از برنامه را برنامه ریزی کنید
برنامه های نامناسب خاص و برنامه های جدید را مسدود یا محدود کنید

2-Free Cell Phone Tracker by Number

به جای استفاده از اپلیکیشن، می توانید از شماره تلفن گوشی برای ردیابی فرزندتان استفاده کنید. این روش اغلب ویژگی های کاملی مانند استفاده از یک برنامه ردیابی اختصاصی را ارائه نمی دهد. با این حال، برخی از برنامه هایی که از اعداد برای ردیابی تلفن های همراه استفاده می کنند دارای ویژگی های کامل هستند. اکثر برنامه‌ها و روش‌هایی (مانند ارائه‌دهندگان خدمات) که تلفنی را دنبال می‌کنند که شماره آن را دنبال می‌کنند، فقط مکان فرزندتان را ارائه می‌کنند. برخی از گزینه های آنلاینی که می توانید برای ردیابی تلفن همراه فرزندتان با استفاده از یک شماره استفاده کنید عبارتند از ردیاب شماره موبایل جی پی اس، موقعیت مکانی تلفن، ردیاب شماره تلفن و غیره.

کنترل گوشی کودکان

بسیاری از والدین ازز نرم افزار های کنترل گوشی کودکان استفاده می کنند

3-Phone’s Built-in Functions

هر دو گوشی اندروید و iOS دارای عملکردهای داخلی هستند. که می توانند به شما در ردیابی گوشی کمک کنند. به عنوان مثال، تلفن‌های اندرویدی با فعال بودن Google می‌توانند از ویژگی Find My Device استفاده کنند. دستگاه های سامسونگ دارای ویژگی Find My Mobile مشابهی هستند که می توانید از آن برای ردیابی موقعیت مکانی فرزند خود استفاده کنید. اپل قابلیت اختصاصی Find My iPhone را برای ردیابی گوشی های کاربرانش دارد. کنترل گوشی کودکان می تواند بهترین ویژگی این بخش های داخلی باشند.