کسب درآمد از اینستاگرام+ معرفی همه نکات و روش های 0 تا 100 درآمد ریالی و دلاری🟢
بعد از هک شدن اینستاگرام چه باید کرد
جولای 8, 2023
مرورگر امن
مرورگر امن چیست؟ + ویژگی های مروگر امن + معرفی 10 مرورگر امن جهانی برای شما!🟢
جولای 19, 2023

کسب درآمد از اینستاگرام + معرفی همه نکات و روش های 0 تا 100 درآمد ریالی و دلاری

کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام

اگر سخت کار کردن و پول درآوردن رویای بزرگی است، سخت کار نکردن و پول درآوردن رویای اینستاگرامی است. اما کسب درآمد جدی با استفاده از رسانه های اجتماعی نیازمند یک استراتژی جدی است. چه خالق یک برند باشید و چه یک کسب و کار، اگر تحقیق خود را انجام دهید بیشترین موفقیت را در کسب درآمد در اینستاگرام خواهید داشت. به خواندن ادامه دهید تا از سیزده نمونه از سازندگان و برندها الهام بگیرید و نکاتی را برای کسب درآمد از اینستاگرام بیابید که برای همه کاربرد دارد.

آیا کسب درآمد از اینستاگرام شدنی است؟

کمک به سازندگان برای امرار معاش در این پلتفرم، اولویت اصلی اینستاگرام است. به‌ویژه با افزایش رقابت از سوی TikTok، Snapchat و YouTube.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا در اولین هفته سازندگان این شرکت در ژوئن 2021، گفت: “هدف ما این است که بهترین پلتفرم برای سازندگانی مانند شما باشیم تا زندگی خود را تامین کنند.”

در سال 2021، اینستاگرام دومین اپلیکیشن پر دانلود در جهان بود. این وب سایت هفتمین وب سایت پربازدید در سراسر جهان، چهارمین پلتفرم پرکاربرد رسانه اجتماعی است و هر ماه 1.22 میلیارد کاربر دارد. همه اینها باید گفت: این یک مخاطب بالقوه عظیم است. با مجموعه ای عظیم و متنوع از افرادی که به طور بالقوه می توانند در معرض محتوای شما قرار گیرند، فرصت های زیادی برای کسب درآمد وجود دارد.

 

📚📚📚 بیشتر بخوانید : 👈👈👈 هک اینستاگرام بدون نرم افزار با معرفی آسانترین روش های هک

 

چقدر می توانید در اینستاگرام درآمد کسب کنید؟

دادن اعداد و ارقام دشوار هستند. زیرا سازندگان و برندها در مورد میزان درآمدی که به دست می‌آورند به‌طور مشخصی خصوصی هستند. علاوه بر این، محاسبه درآمد از اینستاگرام پیچیده است. اگر آهنگی را در یک Reel بخوانید، صدا در فضای مجازی پخش می شود و از شهرت اینترنتی به یک رکورد می رسید. سپس ده ها هزار نفر برای کنسرت شما بلیط می خرند، این کار را انجام می دهد. کسب درآمد در اینستاگرام محسوب می شود؟. اگر ویدیوهای غذایی پست کنید. سپس پیوندی به وبلاگ دستور پخت خود ارائه دهید و تبلیغاتی را در وبلاگ خود میزبانی کنید که برای شما درآمد ایجاد می کند، چه؟

عجیب به نظر می رسد. اما این راهی است که بیشتر سازندگان موفق می روند. میزان درآمدی که می‌توانید در اینستاگرام به دست آورید به اعتبار، اندازه مخاطب، تعامل، استراتژی، شلوغی و کمی شانس شما بستگی دارد.

در اینجا آمده است که برخی از سازندگان و افراد مشهور چقدر درآمد داشته اند:

به گفته Business Insider که شرکت بزرگی است: میانگین درآمدی که یک اینفلوئنسر اینستاگرام با 1000 تا 10000 فالوور می تواند در هر پست کسب کند.

100 تا 1500 دلار: طبق گفته برایان هانلی، مدیر عامل استودیو Bullish (یک آژانس استعدادیابی برای اینفلوئنسرها) به یک سازنده چقدر می توان برای یک تبلیغ در استوری اینستاگرام خود پرداخت کرد.

983,100 دلار: مبلغی که کایلی جنر به ازای هر آگهی یا محتوای حمایت شده به ازای هر پست دریافت می کند

1,604,000 دلار: مبلغی که کریستیانو رونالدو به ازای هر پست دریافت می کند

در سال 2021، Hype Auditor تقریباً 2000 اینفلوئنسر (بیشتر مستقر در ایالات متحده) را در مورد میزان درآمد آنها بررسی کرد.

چیزی که متوجه شدیم:

اینفلوئنسر به طور متوسط 2970 دلار در ماه درآمد دارد. اعداد «متوسط» بهترین گزینه نیستند. زیرا تفاوت زیادی بین اوج و پایین درآمد آن ها وجود دارد – همانطور که در آمار بعدی به آن اشاره شده است!
میکرو اینفلوئنسرها (اکانت هایی با هزار تا ده هزار فالوور به طور متوسط 1420 دلار در ماه درآمد دارند و مگا اینفلوئنسرها (اکانت هایی با بیش از یک میلیون فالوور) حدود 15356 دلار در ماه درآمد دارند.

5 پردرآمد برتر اینستاگرام در سال 2022

بدیهی است که سلبریتی ها از بدنامی برخوردارند و زمانی که در اینستاگرام ثبت نام می کنند به طور خودکار هزاران فالوور دریافت می کنند. اگرچه این برای همه ما یکسان نیست، اما این الهام بخش است که ببینیم یک فرد چقدر می تواند از طریق تأثیرگذار بودن در یک پلت فرم رسانه های اجتماعی به دست بیاورد. در اینجا 5 پردرآمد برتر در اینستاگرام امروز آمده است:

کریستیانو رونالدو – 475 میلیون دنبال کننده با میانگین قیمت تخمینی هر پست 1,604,000 دلار
دواین «راک» جانسون – 334 میلیون دنبال کننده با میانگین قیمت تخمینی هر پست 1523000 دلار
آریانا گرانده – 328 میلیون دنبال کننده با میانگین قیمت تخمینی هر پست 1,510,000 دلار
کایلی جنر – 365 میلیون دنبال کننده با میانگین قیمت تخمینی هر پست 1,494,000 دلار
سلنا گومز – 341 میلیون دنبال کننده با میانگین قیمت تخمینی هر پست 1,468,000 دلار

چگونه در اینستاگرام به عنوان یک تجارت درآمد کسب کنیم؟

حضور، فعال بودن و درگیر شدن در اینستاگرام (و همگام با روندها) یکی از بهترین راه‌ها برای دستیابی به موفقیت تجاری در پلتفرم در سال 2022 است. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است.

1. پیشنهادات ویژه را تبلیغ کنید

برای یک معامله خوب (و کاربران اینستاگرام دوست دارند چیزهایی بخرند: 44٪ از اینستاگرامرها می گویند که از این برنامه برای خرید هفتگی استفاده می کنند).

از اینستاگرام برای به نمایش گذاشتن همه چیزهای عالی در مورد شرکت خود استفاده کنید . به ویژه، هر زمان که فروش دارید. نه تنها ارسال فروش، کد تبلیغاتی یا پیشنهاد ویژه خود در اینستاگرام، فروش را برای فالوورهای شما تبلیغ می کند، بلکه باعث می شود اطلاعات به راحتی به اشتراک گذاشته شود.

این پست فروش تعطیلات از برند لباس @smashtess نظرات زیادی دارد که فقط افراد دوستان خود را تگ می کنند. این یک راه عالی برای ترویج فروش و همچنین به اشتراک گذاشتن فروش به صورت ارگانیک است.

 

2. شمارش معکوس برای راه اندازی جدید تنظیم کنید

می‌توانید از اینستاگرام استفاده کنید تا به دنبال‌کنندگان خود نگاهی اجمالی از نسخه‌های جدید، راه‌اندازی‌ها یا خطوط محصول جدید داشته باشید. با استفاده از عملکردهای «شمارش معکوس» یا «یادآوری»، می‌توانید به مشتریان بالقوه راه ساده‌ای برای پرچم‌گذاری زمان عرضه محصولات جدید ارائه دهید. موجود برای فروش این امر باعث ایجاد هیاهویی در مورد پیشنهاد شما می شود و به محض انتشار، کاربران اعلانی دریافت می کنند. که به آنها یادآوری می کند که کالاها را بررسی کنند (و امیدواریم کالاها را بررسی کنند).

3. یک فروشگاه اینستاگرام راه اندازی کنید

فروشگاه اینستاگرام روشی مستقیم برای کسب درآمد از اپلیکیشن است. کاربران می توانند با استفاده از ابزارهای تجارت الکترونیک بومی پلتفرم، محصولاتی را خریداری کنند و راه اندازی فروشگاه آسان است.

فروشگاه های اینستاگرام بهترین دوست یک خریدار فوری هستند (یا بدترین کابوس، بسته به نوع نگاه شما). محصولات یا خدمات قابل خرید شما در فیدهای خبری دنبال کنندگان شما همراه با پست های معمولی نشان داده می شود.

میزبانی فروشگاه اینستاگرام همچنین یک راه عالی برای ارائه خدمات سریع به مشتریان به افرادی است که از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. (عمدتاً همه – 75٪ از جمعیت جهان بالای 13 سال). مشتریان می توانند برای شما پیامک ارسال کنند یا در مورد پست ها نظر بدهند تا درباره برند شما بیشتر بدانند. (نکته: اگر در DM های خود احساس خستگی می کنید، از یک ربات چت برای پشتیبانی از تیم خدمات مشتری خود استفاده کنید.)

وقتی چیزی را با یک کالای قابل خرید پست می‌کنید، نماد فروشگاه کوچک روی پست ظاهر می‌شود و به بینندگان اجازه می‌دهد بدانند که برای خرید در دسترس است.

کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام در ابتدا به شدت سخت است

4. پست های اینستاگرام قابل خرید را با Hootsuite برنامه ریزی کنید

با استفاده از Hootsuite می‌توانید عکس‌ها، ویدیوها و پست‌های چرخ فلک قابل خرید اینستاگرام را در کنار سایر محتوای رسانه‌های اجتماعی خود ایجاد و زمان‌بندی یا به‌طور خودکار منتشر کنید.

برای تگ کردن یک محصول در پست اینستاگرام در Hootsuite مراحل زیر را دنبال کنید:

1. داشبورد Hootsuite خود را باز کنید و به Composer بروید.

2. در قسمت Publish to، یک نمایه تجاری اینستاگرام را انتخاب کنید.

3. رسانه خود را آپلود کنید (حداکثر 10 تصویر یا ویدیو) و عنوان خود را تایپ کنید.

4. در پیش نمایش سمت راست، Tag products را انتخاب کنید. فرآیند برچسب گذاری برای فیلم ها و تصاویر کمی متفاوت است:

تصاویر: یک نقطه از تصویر را انتخاب کنید و سپس یک مورد را در کاتالوگ محصول خود جستجو و انتخاب کنید. این کار را تا 5 تگ در همان تصویر تکرار کنید. هنگامی که برچسب‌گذاری تمام شد، انجام شد را انتخاب کنید.
ویدئوها: جستجوی کاتالوگ بلافاصله ظاهر می شود. همه محصولاتی را که می خواهید در ویدیو برچسب گذاری کنید جستجو و انتخاب کنید.

5. ارسال اکنون یا زمانبندی برای بعد را انتخاب کنید

اگر تصمیم دارید پست خود را برنامه ریزی کنید، پیشنهادهایی برای بهترین زمان برای انتشار محتوای خود برای حداکثر تعامل خواهید دید. پست قابل خرید شما در Hootsuite Planner در کنار سایر محتوای برنامه ریزی شده شما نمایش داده می شود. همچنین می توانید پست های قابل خرید موجود خود را مستقیماً از Hootsuite تقویت کنید تا به افراد بیشتری کمک کنید محصولات شما را کشف کنند.

توجه: برای استفاده از برچسب گذاری محصول در Hootsuite به یک حساب کاربری تجاری اینستاگرام و یک فروشگاه اینستاگرام نیاز دارید.

5. یک چت بات راه اندازی کنید

یک راه آسان برای ارائه خدمات عالی به مشتریان و فروش از طریق پیام های مستقیم، راه اندازی یک ربات چت اینستاگرام است. یک ربات چت مستقیماً در حساب اینستاگرام و وب سایت شما یکپارچه شده است و می تواند به سؤالات متداول دنبال کنندگان شما پاسخ دهد. اگر سوال برای چت ربات هوش مصنوعی مکالمه ای بسیار پیچیده باشد، به طور خودکار درخواست را به یکی از اعضای زنده واقعی تیم شما ارسال می کند.

و چگونه یک ربات چت می تواند به شما در کسب درآمد در اینستاگرام کمک کند؟ ساده!

یک ربات چت اینستاگرام می‌تواند محصولات موجود در فروشگاه شما را مستقیماً به مشتریان شما در چت توصیه کند و منجر به فروش سریع‌تر و ساده‌تر شود. اگر مشتری بپرسد چه رنگی در انبار دارید، چت بات می‌تواند سه گزینه مختلف را ارائه دهد که کاربر می‌تواند به سرعت بدون خروج از پلتفرم به سبد خرید خود اضافه کند.

6. با سازندگان شریک شوید

اینفلوئنسر مارکتینگ به شما این امکان را می دهد که شرکت خود را با مخاطبان سازنده به اشتراک بگذارید (و خالق همچنین برای مخاطبان شما مورد توجه قرار می گیرد – این یک برد-برد است).

وقتی در حال تحقیق در مورد افراد برای همکاری با آنها هستید، مطمئن شوید که به محتوا و ارزش های آنها توجه کرده اید: می خواهید فردی را انتخاب کنید که اهدافی مطابق با اهداف شما داشته باشد. بنابراین مشارکت برای مشتریان منطقی است و به نظر نمی رسد یک طرح بازاریابی عجیب و غریب باشد. برای مثال، منطقی است که یک نانوایی مبتنی بر گیاه با یک اینفلوئنسر وگان شریک شود

سعی کنید با سازندگانی همکاری کنید که احتمالاً محصولات شما را امتحان می‌کنند و/یا می‌پسندند، برای مثال، رقصنده @maddieziegler مدت‌هاست که با برند Activewear @fabletics همکاری داشته است. می‌توانید در ازای ارسال پستی درباره شرکتتان، پول، کالا یا یک معامله وابسته را به سازنده پیشنهاد دهید

7. با سایر مشاغل شریک شوید

مانند شراکت با سازندگان، مشارکت با سایر مشاغل به افراد طرف معامله فرصتی برای تعامل با یک پایگاه مصرف کننده گسترده تر می دهد. سعی کنید با کسب‌وکارهای دیگری مانند کسب‌وکار خود تماس بگیرید . یک مسابقه یا جایزه را میزبانی کنید – این یک راه عالی برای جذب دنبال‌کنندگان و جذب مخاطبان جدید است.

این هدیه از @chosenfoods و @barebonesbroth از شرکت‌کنندگان می‌خواهد که پست را لایک کرده و ذخیره کنند، هر دو شرکت را دنبال کنند و یک دوست را در نظرات تگ کنند. هر دو برند در حال ساختن مخاطبان خود هستند . پیروانی که فقط منتظر تبدیل شدن به مصرف کننده هستند.

 

8. تبلیغات مستقیم

هی، اصول هنوز کار می کنند. تبلیغات در اینستاگرام یکی از راه هایی است که می توانید در این پلتفرم کسب درآمد کنید و در واقع پیشرفت خود را پیگیری کنید. شما می توانید هر پستی را با تقویت آن به یک تبلیغ تبدیل کنید و تجزیه و تحلیل اینستاگرام شما به شما می گوید که این افزایش چقدر تفاوت داشته است.
چگونه در اینستاگرام به عنوان یک خلاق کسب درآمد کنیم

حتی اگر “کسب و کار” به معنای متعارف ندارید، راه های زیادی وجود دارد که می توانید از اینستاگرام برای کسب درآمد به عنوان فردی استفاده کنید. با داشتن یک دنباله‌روی قوی و جایگاه روشن، شما تأثیر دارید و می‌توانید تأثیرگذار باشید.

1. با برندها شریک شوید

همکاری با برندها احتمالاً شناخته شده ترین روشی است که سازندگان می توانند در اینستاگرام کسب درآمد کنند. یک برند کوچک یا بزرگ را پیدا کنید که با ارزش‌های شما همسو باشد. (این بخش مهم است . شراکت با برندی که هیچ ارتباطی با محتوای معمولی شما ندارد، یا حتی مستقیماً با محتوای معمولی شما در تضاد است، باعث می‌شود شما غیر معتبر به نظر برسید).

کسب درآمد از اینستاگرام

برای کسب درآمد از اینستاگرام صبر اصلی ترین مسئله است!

مشارکت با برندها می تواند اشکال مختلفی داشته باشد: ممکن است برای ارسال پست اینستاگرامی که دارای یک محصول خاص است به شما پولی پرداخت شود. یا در ازای محتوا، محصولات رایگان به شما ارائه شود. برای شروع، سعی کنید چند پست که برخی از چیزهای مورد علاقه شما – رستوران ها، مراقبت از پوست، هر آنچه که برای شما صادق است. را به صورت رایگان نشان دهد. سپس می‌توانید به آن پست‌ها به‌عنوان نمونه در هنگام تماس با برندها اشاره کنید.

نکته: وقتی در یک مشارکت پولی یا پست حمایت شده شرکت می کنید، شفاف باشید. از هشتگ‌ها استفاده کنید، پست را به‌عنوان حمایت‌شده علامت‌گذاری کنید و در زیرنویس‌های خود در مورد مشارکت شفاف باشید. پیروی نکردن از دستورالعمل‌های محتوای مارک اینستاگرام می‌تواند منجر به حذف پست‌ها شود – به‌علاوه، نابهنگام است.

2. به یک برنامه وابسته بپیوندید

این به مشارکت با برند مربوط می شود. زیرا پیوستن به یک برنامه وابسته همچنان مستلزم این است که خود را به کسب و کاری متصل کنید که محصولات یا تجربیات خاصی را می فروشد. برنامه‌های وابسته اساساً به شما پول می‌دهند تا محصولات دیگران را بازاریابی کنید. (بنابراین دوباره، می‌خواهید مطمئن شوید که محصولاتی که برجسته می‌کنید با ارزش‌های شما همسو هستند). اگر فالوورهای شما از طریق شما چیزی از برند بخرند – معمولاً با استفاده از یک لینک خاص یا کد تخفیف – پول دریافت می کنید.

این هنرمند ناخن یک بازاریاب وابسته برای یک برند لاک ناخن است.وقتی دنبال‌کنندگان از کد تخفیف او برای خرید لاک استفاده می‌کنند، سازنده پول در می‌آورد.

3. نشان های زنده را فعال کنید

برای سازندگان در ایالات متحده، نشان‌های زنده اینستاگرام روشی برای کسب درآمد مستقیم از طریق برنامه است. در طول یک ویدیوی زنده، بینندگان می توانند نشان ها را خریداری کنند (که قیمت آنها بین 0.99 تا 4.99 دلار است) تا حمایت خود را نشان دهند.

برای روشن کردن نشان‌های زنده، به نمایه خود بروید و روی داشبورد حرفه‌ای ضربه بزنید. سپس، کسب درآمد از اینستاگرام را فعال کنید. پس از تایید، دکمه ای به نام Set Up Badges را مشاهده خواهید کرد. روی آن ضربه بزنید، و شما آماده هستید!

اگر نشان‌های زنده را فعال کرده‌اید، هنگام پخش زنده حتماً آن را ذکر کنید (به دنبال‌کنندگان خود یادآوری کنید که اگر می‌خواهند با پول حمایت خود را نشان دهند، انجام این کار آسان است!) و وقتی شخصی یک نشان را خریداری می‌کند ابراز قدردانی کنید. تشکر کردن بسیار تاثیرگذار است و احتمالاً دیگران را تشویق می‌کند که وارد عمل شوند.

4. کالای خود را بفروشید

استفاده از اینستاگرام به عنوان یک ابزار بازاریابی برای سایر جریان های درآمدی شما یک استراتژی عالی برای کسب درآمد است. اگر به اندازه کافی نام تجاری شخصی خود را انتخاب کرده اید تا اطلاعات مشخصی داشته باشید

خوب، آرم، عبارت جذاب، یا هر چیز دیگری که قابل تشخیص است. فروش کالایی را در نظر بگیرید که با آن درخشش اضافی (شما نام تجاری هستید) بفروشید. می‌توانید از فروش درآمد کسب کنید، به‌علاوه وقتی دنبال‌کنندگانتان شروع به قدم زدن با نام شما روی شلوار ورزشی‌شان می‌کنند، مقداری تبلیغات رایگان کسب کنید.

کسب درآمد از اینستاگرام

برای کسب درآمد از اینستاگرام باید حتما آموزش ببینید

5. از پست های اینستاگرامی خود افراد را به وبلاگ یا وب سایت دعوت کنید

فروش فضای تبلیغاتی در وب‌سایت خودتان – یا کسب درآمد از یوتیوب – می‌تواند بسیار سودآور باشد. می‌توانید از اینستاگرام برای هدایت فالوورهای خود به آن سایت خارجی استفاده کنید. (نکته: از درخت پیوند استفاده کنید تا بهترین استفاده را از آن پیوند در بیو اینستاگرام خود ببرید. ).

در اینجا چند مثال سریع آورده شده است:

غذاخوری هایی که تصاویر غذاهایی را که درست کرده اند ارسال می کنند . همچنین وبلاگی دارند که در آن دستور العمل های کامل را ارسال می کنند
یوتیوب‌برهایی که نکات برجسته وبلاگ خود را در Reels ارسال می‌کنند. سپس پیوندی به کانال یوتیوب خود برای ویدیوی کامل ارائه می‌کنند.
اینفلوئنسرهای مد که لباس‌های خود را در اینستاگرام منتشر می‌کنند و به وب‌سایت خود لینک می‌دهند، جایی که لباس‌ها را از کجا آمده‌اند
ماجراجویان در فضای باز که مناظر زیبا را پست می‌کنند و به وبلاگ خود پیوند می‌دهند . بهترین مسیرهای سفر جاده‌ای را شرح می‌دهند.

 

6. آموزش های پولی یا مسترکلاس ارائه دهید

این شبیه لینک دادن به یک وبلاگ یا وبلاگ است. اما به جای کسب درآمد غیرمستقیم (از طریق تبلیغات مشاغل در صفحه شما یا تبلیغات یوتیوب)، دنبال کنندگان شما مستقیماً برای خدماتی که ارائه می کنید به شما پول می پردازند.

اگر زمینه خاصی از تخصص دارید، می توانید یک مسترکلاس آنلاین ارائه دهید که به بلیط پولی نیاز دارد. این روش پول‌سازی برای اینفلوئنسرهای تناسب اندام رایج است. که ممکن است تمرینات کوتاه مدت را به صورت رایگان پست کنند . سپس به یک برنامه تمرینی کامل پیوند دهند که برای دسترسی به آن باید هزینه پرداخت کنید.

همچنین می‌توانید آموزش‌ها یا مسترکلاس‌هایی را به صورت رایگان ارائه دهید . به سادگی از دنبال‌کنندگان بخواهید که در صورت داشتن امکانات به شما راهنمایی کنند. این روشی است که ورزشکار @iamlshauntay از آن استفاده می‌کند. پیوند او در بیو فالوورها را به راه هایی هدایت می کند که در صورت توانایی می توانند برای کارش به او پول بدهند. اگر به دنبال حداکثر دسترسی هستید، این یک تکنیک خوب برای استفاده است: هیچ مانع مالی برای محتوای شما وجود ندارد. اما همچنان یک راه روشن برای مخاطبان شما وجود دارد که در صورت تمایل به شما پول پرداخت کنند.