هک اینستاگرام بدون نرم افزار + بهترین روش های هک بدون متوجه شدن هدف شما!💀
بهترین آنتی ویروس برای گوشی سامسونگ
بهترین آنتی ویروس برای گوشی سامسونگ
جولای 30, 2022
چگونه هک یاد بگیریم
چگونه هک یاد بگیریم ؟+ بهترین دوره های آموزشی هک خارجی+هک اخلاقی و قانونی🚨
آگوست 6, 2022

هک اینستاگرام بدون نرم افزار + بهترین روش های هک بدون متوجه شدن هدف شما!💀

هک اینستاگرام بدون نرم افزار

هک اینستاگرام بدون نرم افزار چگونه ممکن است ؟

هک اینستاگرام بدون نرم افزار یا هک اینستا بدون نیاز به گوشی طرف مقابل یکی از دغدغه های افرادی است که به هر دلیلی قصد هک این پیام رسان را دارند. این که بتوانند بدون نصب نرم افزار در گوشی هدف و با یک سری تکنیک ها اینستاگرام طرف مقابل را هک کنند رویایی است که در ذهن بسیاری از افراد نقش بسته است . البته هدف از این کار تنها به دست آوردن اطلاعات افراد نیست . گاهی هم رمز عبور خود را فراموش می کنیم و یا گوشی تلفنمان را گم می کنیم و برای دسترسی به اینستاگرام خود مجبور به هک آن هستیم.

حال سوال اینجاست که آیا اصلا هک اینستاگرام امکان پذیر است ؟  آیا ورود به اکانت اینستاگرام دیگران بدون رمز و بدون دسترسی به گوشی هدف قابل انجام است ؟

اگر فکر می‌کنید که برای هک این برنامه نیاز به دانش فنی یا دانش عمیق برنامه‌نویسی دارید، پاسخ منفی است. هک رمزهای عبور و اپلیکیشنها با استفاده از نرم‌افزار تخصصی یا یک وب‌سایت ممکن است به آسانی آب خوردن باشد.

در این مقاله قرار است به طور مفصل به این موضوع بپردازیم و  هک اینستاگرام بدون نرم افزار را آموزش دهیم.

لازم به ذکر است که هدف از نوشتن این مقاله آگاهی هر چه بیشتر کاربران از روش های هک برای جلوگیری از هک شدن می باشد . همچنین توجه داشته باشید که برای جلوگیری از عواقب قانونی، هنگام استفاده از ابزارهای هک، همیشه از قوانین پیروی کنید.

هک اینستاگرام بدون نرم افزار

ممکن است بخواهید روشی امن، کارآمد و قانونی برای ردیابی فعالیت‌های اینستاگرام افراد بدون کدنویسی داشته باشید. در این حالت بهترین گزینه استفاده از روشی است که هک اینستاگرام بدون نرم افزار انجام شود. اما مشخص است که این روش کمی سخت است. به همین دلیل هم باید در مورد این مسئله اطلاعات بیشتری داشته باشید که ما به شما همه ی این اطلاعات را می گوییم.

نکته مهم: هک کردن غیر قانونی است

نکته ی اولی که باید بدانید این است که هک کردن افراد دیگر بدون این که آن ها اجازه ای به شما بدهند غیر قانونی است. یعنی افراد می توانند با استفاده از روش های مختلف متوجه شوند که چه کسی آن ها را هک کرده است. سپس می توانند از طریق روش های قضایی با شما برخورد کنند. حقیقت این است که در اکثر مواقع هک کردن توسط افرادی انجام می شود که هیچ اجازه ای برای ورود به حساب کاربری مقابل ندارند. بنابراین اجازه گرفتن برای هک کردن یک مسئله ی رویایی است!.

به هر حال هک کردن فقط در دو مورد مجاز است. اول این که فرزند زیر 18 سال خود را هک کرده باشید تا به او نظارت بیشتری داشته باشید. دوم در مورد کارمندان خودتان البته با اجازه گرفتن از آن ها می توانید گوشی های هوشمند شرکت را هک کنید تا به عملکرد آنها نظارت داشته باشید. حتی برای هک گوش همسر نیز شما به اجازه ی او احتیاج دارید .

روش هک اینستاگرام بدون نرم افزار با دسترسی به گوشی هدف

در ابتدا شما باید روی گوشی خودتان نرم افزار اینستاگرام را نصب کرده باشید. بعد از این که نرم افزار نصب شد شروع به پر کردن اطلاعات ورودی کنید. دقت داشته باشید که گزینه ی ثبت نام یا sign up را انتخاب نکنید. بلکه باید گزینه ی sign in را انتخاب کنید. این گزینه از شما یک نام کاربری و رمز عبور می خواهد. نام کاربری که همان آیدی اینستاگرام است که می خواهید هک کنید.

حالا نوبت به رمز عبور می رسد که اصل کار همینجاست. چگونه وارد پیج دیگران شویم بدون رمز ؟ مشخصا شما رمز عبور اکانت هدف را ندارید. به همین دلیل هم باید از روشی دیگر استفاده کنیم. در اینجا گزینه forgot password را انتخاب می کنیم. این گزینه در اصل برای زمانی است که هر کسی واقعا رمز عبور خود را فراموش کرده باشد.

بعد از این که این گزینه را انتخاب کنید باید یا ایمیل مربوط به آن حساب کاربری یا شماره تلفن مربوط به آن حساب کاربری را وارد کنید. بعد از این باید صندوق ورودی پیام های آن تلفن همراه یا صندوق ورودی ایمیل ها را چک کنید. با استفاده از لینک یا کدی که به شما داده شده است می توانید به راحتی به اینستاگرام هدف خود متصل شوید.

به همین راحتی هک اینستاگرام بدون نرم افزار انجام می شود!. اما همانطور که گفته شد مهم ترین مسئله این است که باید به گوشی هدف دسترسی داشته باشید تا بتوانید پیامک ها یا ایمیل های فرد مورد نظر را چک کنید.

هک اینستاگرام بدون نرم افزار

برای هک اینستاگرام بدون نرم افزار باید به گوشی هوشمند هدف دسترسی فیزیکی داشته باشید

آیا روش دیگری برای هک اینستاگرام بدون نصب نرم افزار در گوشی هدف وجود دارد؟

بله!. این روش ها نسبت به هک اینستاگرام بدون نرم افزار و با دسترسی به گوشی هدف،  مورد استفاده ی بیشتری هم قرار می گیرند.

به طور کلی برای هک اینستا بدون نیاز به گوشی طرف مقابل هکرها از دو روش استفاده می کنند. 

1 : استفاده از صفحات فیشینگ

چگونه وارد پیج دیگران شویم بدون رمز ؟ استفاده از صفحات فیشینگ برای ورود به اکانت اینستاگرام دیگران بدون داشتن رمز در بین هکرها بسیار رایج است . اگر شما هم می خواهید به این روش عمل کنید باید مقداری برنامه نویسی بلد باشید .

در این روش هکر یک صفحه که کاملا شبیه به صفحه ی ورود اینستاگرام است را می سازد . سپس به طرق مختلف برای کاربر هدف این صفحه را فرستاده و با فریب از او می خواهد که رمز عبور و نام کاربری خود را وارد کند . مثلا هکر می تواند با ارسال یک هشدار مبنی بر بسته شدن پیج از طرف سایتی که کاملا شبیه به سایت اصلی اینستاگرام است به صاحبین اکانت های هدف از آنها بخواهد اطلاعاتشان را وارد کنند. در چنین مواقعی معمولا افراد از بسته شدن پیجشان می ترسند و کمی هول میشوند به همین دلیل بدون فکر کردن هر چه را که هکر از آنها بخواهد وارد می کنند. بعد از ورود اطلاعات پیج اینستاگرام هدف به راحتی در اختیار هکر قرار خواهد گرفت.

2 : استفاده از تروجان ها یا نرم افزار های هک اینستاگرام

برای ورود به اکانت اینستاگرام دیگران بدون رمز با روش قبلی روش قبلی شما نیاز به داشتن مقداری دانش برنامه نویسی و کد نویسی هک دارید . اما اگر هیچ دانشی در این زمینه ندارید و حتی فرصت یادگیری آن را هم ندارید ، می توانید از نرم افزارهایی که توسط هکرهای حرفه ای نوشته شده و در اختیار افراد قرار می گیرد استفاده کنید.

از آنجایی که افراد معمولا دسترسی فیزیکی به گوشی هدف ندارند. یا اگر پدر یک خانواده می خواهد گوشی فرزند خودش را هک کند نمی خواهد که فرزندش متوجه این موضوع باشد. به همین دلیل استفاده از نرم افزار ها برای هک اینستا بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

نکته ی مهم دیگری که در استفاده از نرم افزار ها مزیت مهمی حساب می شود ناشناس بودن است. یعنی افراد متوجه نمی شوند که هک شده اند!. این می تواند به شما امکان بدهد که مدت ها آن ها را بررسی کنید. علاوه بر این اگر روزی متوجه شوند که هک شده اند نمی توانند بفهمند که چه کسی آن ها را هک کرده است. به دلیل این که از این نرم افزار ها استقبال زیادی می شود در زیر به شما مهم ترین نرم افزار هایی که می توانند هک اینستاگرام را انجام دهند معرفی می شود.

1. گلساگرام

Glassagram یک برنامه جاسوسی عالی اینستاگرام برای ردیابی آنلاین فرزندان شما است. زیرا این نرم افزار آنلاین است که به شما کمک می کند به طور ناشناس به پروفایل اینستاگرام نگاه کنید . همچنین می خواهید تمام اطلاعات لازم را در مورد آن اینستاگرام دریافت کنید.

فرآیند نصب بسیار سریع است و بهترین بخش این است که می توانید ویژگی های آنها را به صورت رایگان بررسی کنید . بررسی کنید که سیستم واقعاً کار می کند. این برنامه تنها در یک دقیقه آماده استفاده می شود. سازندگان آن همچنین به‌روزرسانی‌های بلادرنگ را به مشتریان خود ارائه می‌کنند . که هر پنج دقیقه یک بار دریافت خواهید کرد. به این ترتیب، لازم نیست کاری را که فرزندانتان به صورت آنلاین انجام می‌دهند از دست بدهید.می‌توانید احساس کنید که آنها سالم هستند.

2. هک اینستاگرام بدون نرم افزار با S-child

هک اینستاگرام بدون نصب نرم افزار در گوشی هدف ، تنها یکی از قابلیت هایی است که برنامه s-child ارائه می دهد.

s-child یک برنامه برای هک اندروید و حتی آیفون است . این نرم افزار نیازی به نصب در گوشی هدف ندارد و از راه دور می تواند تمام اطلاعات گوشی از جمله اطلاعات داخل اینستاگرام یا تلگرام را در اختیارتان بگذارد.

اس چایلد به عنوان یک برنامه هک غیرقابل شناسایی در نظر گرفته می شود. به این معنی که به شما کمک می کند تا پیام های مستقیم را مشاهده کنید . همچنین کارهایی که شخص در پروفایل اینستاگرام خود انجام می دهد را همیشه پیگیری کنید.

این برنامه بسیار مقرون به صرفه است. به این معنی که شما می توانید با کمتر از 5 هزار تومان در روز بهترین استفاده را از قابلیت های آن ببرید. حتی پشتیبانی مشتری را به بیش از یک زبان ارائه می دهند. به طوری که در صورت بروز مشکل می توانید با آنها در تماس باشید. دقت داشته باشید که این برنامه نسبت به سایر برنامه هایی که گفته شد هزینه ی کمتری هم دارد. یعنی شما می توانید راحت تر و با قیمت کمتری از این نرم افزار استفاده کنید.

می‌توانید از طریق چندین دستگاه از حساب اینستاگرام شخصی جاسوسی کنید . هر پنج دقیقه یک بار اطلاعات مربوط به فعالیت در دستگاه مورد نظر را ارسال می‌کند تا همیشه بتوانید به‌روز باشید.

برخی از ویژگی های برنامه ی s-child

  1. امکان دسترسی به پیام ها و فعالیت های شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام ، واتساپ و تلگرام
  2. امکان ردیابی موقعیت مکانی و مسیرهای پیموده شده
  3. نمایش تصاویر موجود در گالری
  4. شنود تماس ها و صدای محیط اطراف
  5. نمایش لیست تماس ها و پیامک ها
  6. و…

نصب برنامه اس چایلد بسیار راحت است و نیازی به دسترسی به گوشی هدف ندارد . برای کار با این نرم افزار تنها کافی است یک لینک از آن را با ظاهر یک برنامه ی کاربردی مثلا یک وی پی ان و یا یک بازی سرگرم کننده برای شخص مورد نظرتان ارسال کنید و از او بخواهید روی لینک کلیک کند. به محض کلیک برنامه به طور خودکار نصب می شود و سپس از روی گوشی پنهان می گردد تا هیچکس قادر به پیدا کردن آن نباشد.

 

هک اینستاگرام بدون نرم افزار

هک اینستاگرام بدون نرم افزار

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود این برنامه پیشنهاد می کنم به صفحه ی اصلی 👈👈👈 سایت s-child 👉👉👉 مراجعه کنید.

 

3. uMobix

uMobix یک گزینه واقعا عالی به عنوان یک برنامه برای نفوذ به اینستاگرام است اگر می خواهید بتوانید به حساب اینستاگرام یا فیس بوک شخصی وارد شوید. همچنین می‌توانید پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی آن‌ها را مدیریت کنید و تنظیمات را بر اساس آنچه می‌خواهید انجام دهند، تنظیم کنید.

بهترین بخش این است که آنها می توانند در زمینه iOS و Android به شما کمک کنند و نکته جالب در مورد این برنامه  این است که آنها همیشه سعی می کنند. در مورد ویژگی های خود جلوتر باشند، به همین دلیل گزینه های واقعاً خلاقانه ای دارند. از جمله گزارش لحظه ای و نشانگر وضعیت آنلاین.

4. mSpy

mSpy یک برنامه برای هک اینستا بدون نیاز به گوشی طرف مقابل واقعاً خوب است اگر می‌خواهید مطمئن شوید که فرزندانتان در مورد پیام‌های مستقیمشان چه می‌فرستند.برای هدف قرار دادن تلفن فرزندتان و به طور کلی ایمن نگه داشتن آنها در فضای آنلاین واقعاً خوب است.این برنامه عدادی ویژگی مختلف از جمله امکان دستکاری پیامک ها، تماس های تلفنی، رسانه های اجتماعی، GPS و موارد دیگر را ارائه می دهد.

شما به راحتی می توانید وارد پیام های مستقیم آنها در اینستاگرام شوید و کنترل پنل آنها قرار است تمام فعالیت های دستگاه مورد نظر را به شما نشان دهد.آنها با iOS و Android سازگار هستند و یک چک کننده آنلاین ارائه می دهند تا بتوانید ببینید آیا دستگاه شما با برنامه آنها سازگار است یا خیر.بهترین بخش این است که برای استفاده از برنامه، مجبور نیستید دستگاه مورد نظر را جیلبریک کنید.

5. Spyic

چگونه وارد پیج دیگران شویم بدون رمز ؟ اگر می‌خواهید رمز عبور اینستاگرام شخصی را خیلی سریع به دست آورید، Spyic گزینه عالی دیگری است. که می توانید به جای هک اینستاگرام بدون نرم افزار از آن استفاده کنید. همچنین می‌توانید آنچه را که در دستگاه مورد نظر در حال انجام است نظارت کنید .تا نیازی به تعجب در مورد کارهایی که فرزندانتان آنلاین انجام می‌دهند نباشید.

البته، این احتمال وجود دارد که فرزندان شما چیزی بیش از اینستاگرام را به عنوان شبکه رسانه اجتماعی خود داشته باشند، به همین دلیل است که این افراد می توانند به شما در نظارت بر فیس بوک، اسنپ چت، واتس اپ و موارد دیگر کمک کنند.

همچنین می‌توانید پیام‌های مستقیم فرزندانتان را دریافت کنید تا بتوانید در زمان واقعی نظارت کنید و بعداً با اطلاعات و مهر زمانی به آنها دسترسی پیدا کنید.این برنامه با آی‌پدها و آیفون‌ها و دستگاه‌هایی که اندروید ۴ یا بالاتر دارند سازگار است.

برای اینکه بتوانید از برنامه استفاده کنید نیازی به جیلبریک ندارید، اما اگر می‌خواهید از ویژگی‌های هک اینستاگرام استفاده کنید، این کار ضروری است.

6. هاورواچ

Hoverwatch یکی دیگر از گزینه های واقعا خوب به عنوان یک برنامه برای هک کردن پیج اینستاگرام برای استفاده در سال 2022 است که می تواند به کارفرمایان و والدین کمک کند تا از راه دور دستگاه های کارمندان و کودکان را نظارت کنند.آنها به مشتریان خود یک سیستم ردیابی داخلی ارائه می دهند تا بتوانید به تبلت ها و تلفن های همراه هدفمند دسترسی همه جانبه داشته باشید.

آنها بر اساس اینکه از iOS یا Android استفاده می کردید، تعدادی طرح قیمت گذاری مختلف ارائه می دهند و دارای ویژگی های گسترده ای از جمله هک تماس تلفنی، پیامک و… هستند.این نوع ویژگی‌ها مشاهده تمام فعالیت‌های اینستاگرام فرزندانتان را برای شما بسیار آسان می‌کنند، به این معنی که می‌توانید پیام‌های مستقیم، لینک‌های به اشتراک گذاشته شده، عکس‌ها و موارد دیگر را بررسی کنید.

یکی از بهترین موارد در مورد این برنامه  این است که برای نصب برنامه نیازی به جیلبریک ندارید، اما فقط توجه داشته باشید که قابلیت هک اینستاگرام فقط با اندروید سازگار است، به این معنی که اگر iOS دارید ، ممکن است بخواهید گزینه دیگری را انتخاب کنید.

7. Spyzie

اگر به دنبال گزینه ای قوی برای هک کردن پیج اینستاگرام فرزندان خود هستید، Spyzie گزینه واقعا عالی دیگری است. زیرا بسیار راحت است. اطمینان حاصل می کند که شما نسبت به کاری که آنها آنلاین انجام می دهند، احساس امنیت می کنید.آنها برنامه های قیمت گذاری برای اندروید و iOS دارند و به شما کمک می کند هر چیزی را که کاربر می بیند ببینید. به این معنی که می توانید گالری خصوصی، پیام های مستقیم و فید آنها را نظارت کنید.

همچنین می‌توانید پیام‌های بلادرنگ دستگاه مورد نظر را مشاهده کنید . در صورتی که اطلاعات حیاتی را از دست داده‌اید، یا چت حذف شده است، می‌توانید این چت را از بایگانی که می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید دانلود کنید.می‌توانید پیام‌ها، تماس‌های تلفنی، فیلم‌ها و عکس‌ها را ردیابی کنید . برای نصب برنامه نیازی به جیلبریک کردن گوشی ندارید، به این معنی که استفاده از آن آسان است.

هک اینستاگرام بدون نرم افزار

بهترین راه برای جلوگیری از هک اینستاگرام بدون نرم افزار این است که احراز هویت دو عاملی را فعال کنید

8. FlexiSpy

اگر می‌خواهید بتوانید فعالیت‌های اینستاگرام فرزندانتان را جاسوسی کنید، FlexiSpy یکی دیگر از گزینه‌های واقعا عالی است. البته می‌خواهید بتوانید این کار را به صورت زیرکانه انجام دهید. با این نرم افزار آنها احساس نمی کنند که شما روی آنها نظارت می کنید.

یکی از چیزهایی که ما واقعاً در مورد این برنامه دوست داریم این است که آنها می توانند به شما کمک کنند رمز عبور شخصی را در اینستاگرام پیدا کنید . همچنین می توانید برنامه های دیگر را در تلفن آنها نظارت کنید.

این نرم افزار ها قیمت های متفاوتی دارند. این البته بستگی به این دارد که چقدر مایل به پرداخت هستید. اما می توانند نه تنها در اینستاگرام، بلکه با فیس بوک، واتس اپ و موارد دیگر به شما کمک کنند.آنها با اندروید، مایکروسافت ویندوز، مک و غیره سازگار هستند.

9. جاسوسی موبایل MobileSpy

اگر شما فردی هستید که می‌خواهید فرزندان خود را به صورت آنلاین پیگیری کنید و ورود به اکانت اینستاگرام دیگران بدون رمز را تجربه کنید، این برنامه خوب است. اما همچنین اگر می‌خواهید ویژگی‌های متنوعی را انتخاب کنیدکه دسترسی زنده به GPS، دوربین، عکس ها و پیام های رسانه های اجتماعی را ارائه می دهد.از آنجایی که استفاده از این واقعاً آسان است و واقعاً مدرن هستند، اگر کمی مبتدی هستید و قبلاً تجربه استفاده از یک برنامه هک گوشی را نداشته اید، انتخاب خوبی هستند.

آنها بیش از 42 ویژگی در دسترس دارند و حتی یک نسخه آزمایشی زنده دارند تا بتوانید آنها را به صورت رایگان آزمایش کنید.

آنها ردیابی موقعیت مکانی را ارائه می دهند، و همچنین داشبوردی که در آن می توانید همه چیز را زیر نظر داشته باشید، و هنگامی که از آزمایش هفت روزه آنها حداکثر استفاده را کردید، می توانید از مقرون به صرفه ترین طرح آنها که با قیمت 19 دلار عرضه می شود، بهترین استفاده را ببرید.

10. iSpyoo

iSpyoo یکی از آن ابزارها برای هک کردن پیج اینستاگرام است که می تواند به شما در نظارت آسان گوشی های هوشمند کمک کند .هک اینستاگرام بدون نرم افزار دردسر های زیادی دارد. اما با ایین نرم افزار شما می توانید این کار را هم با اندروید و هم با iOS انجام دهید.اگر می خواهید بتوانید ببینید که در کسب و کار شما و همچنین فرزندانتان چه اتفاقی می افتد، آنها انتخاب بسیار خوبی هستند.نصب نرم افزار آنها واقعاً آسان است و یکی از ویژگی هایی که ما واقعاً در مورد این برنامه  قدردانی می کنیم این است که می توانند به شما در نظارت بر تماس های ویدیویی در اسکایپ نیز کمک کنند.

البته، اگر از برنامه برای تجارت استفاده می کنید، این یک ویژگی مفید خواهد بود.ما همچنین فکر می کنیم که آنها واقعا مقرون به صرفه هستند، و آنها به مشتریان تازه کار یک آزمایش رایگان به مدت 48 ساعت ارائه می دهند. هنگامی که این مورد را بررسی کردید، می توانید فقط 19.99 دلار برای ویژگی های اصلی آنها بپردازید.

11. MobiStealth

بهترین بخش درباره ی این برنامه این است که می توانید تلفن شخص دیگری و تمام شبکه های اجتماعی او را به صورت شبانه روزی زیر نظر داشته باشید که اگر پدر و مادر هستید انتخاب خوبی است. شما می خواهید مطمئن شوید که از کارهایی که فرزندانتان آنلاین انجام می دهند مطلع هستید.با این حال، فکر نکنید که این برنامه فقط به والدینی که دارای فرزند هستند محدود می شود.

همچنین می‌تواند به دلایل تجاری مورد استفاده قرار گیرد، و اگرچه ممکن است برخی از اساسی‌ترین ویژگی‌های جاسوسی را داشته باشد، اما بسیار مؤثر است.این می تواند به شما کمک کند پیام ها را روی تلفن مورد نظر ردیابی کنید و به دلیل اینکه در پشت صحنه شبانه روزی اجرا می شود، هرگز نیازی به از دست دادن هیچ جزئیاتی ندارید.طرح حرفه ای آنها 15.99 دلار برای شما هزینه خواهد داشت که ما فکر می کنیم بسیار مقرون به صرفه است.

چگونه از DM های اینستاگرام جاسوسی کنیم؟

اپلیکیشن‌های جاسوسی برای اینستاگرام اکنون یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای نظارت بر پروفایل اینستاگرام افراد هستند.آنها بیشتر برای ایمن نگه داشتن کودکان از شکارچیان آنلاین و آزار و اذیت سایبری استفاده می شوند. کارفرمایان همچنین گاهی اوقات از آنها نهایت استفاده را می‌کنند تا مطمئن شوند که در مورد کسب‌وکارشان همه چیز به خوبی پیش می‌رود.

اگر می‌خواهید بتوانید از راه دور یک دستگاه یا کاربر را نظارت کنید، برنامه‌های جاسوسی همان چیزی هستند که به آن نیاز دارید و حتی می‌توانند به شما کمک کنند رمز عبور اینستاگرام شخصی را پیدا کنید زیرا با keylogging f ارائه می‌شوند.افرادی که قرار است به هر چیزی که تایپ می کنند توجه داشته باشند.

نحوه نصب اپلیکیشن جاسوسی اینستاگرام

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، نصب همه برنامه های که امروز در این لیست در مورد آنها صحبت کردیم، واقعاً آسان هستند. تنها چیزی که برای نصب آنها نیاز دارید شماره تلفن هدف ویا ایمیل و اتصال اینترنت است. برای شروع، مراحل ساده زیر را دنبال کنید.

در وب سایت به صورت رایگان ثبت نام کنید.
برنامه را دانلود و بر روی دستگاه خود و یا درصورت نیاز برروی دستگاه موردنظر نظر نصب کنید. این کمتر از 5 دقیقه طول می کشد.
قبل از انجام این کار مطمئن شوید که Google Play Protect را غیرفعال کرده اید.
برنامه را پیکربندی کنید تا بتوانید از غیرقابل شناسایی بودن آن در دستگاه مورد نظر اطمینان حاصل کنید.
اکنون آماده نظارت بر دستگاه مورد نظر هستید.

نحوه دیدن پیام های اینستاگرام شخصی

برای پاسخ مستقیم به این سوال، باید بدانید اینستاگرام در مورد استفاده از نرم افزارهای جاسوسی چه می گوید. خط مشی پلتفرم اینستاگرام می گوید که اجازه دسترسی به اشخاص ثالث را نمی دهد. اما از آن زمان متوجه شدیم که این در واقع درست نیست.این به این دلیل است که ما ده‌ها برنامه را آزمایش کرده‌ایم . همه آنها با موفقیت بدون هیچ محدودیت یا تعلیقی با اینستاگرام کار می‌کنند.

هک اینستاگرام بدون نرم افزار

هک کردن اینستاگرام روش های مختلفی دارد که باید از همه آن ها مطلع باشید و بهترین روش را انتخاب کنید

سوالات متداول درباره هک اینستاگرام بدون نرم افزار

آیا می توانم از یک اکانت اینستاگرام جاسوسی کنم؟

بله، قطعاً می‌توانید از پروفایل اینستاگرام شخصی جاسوسی کنید. اما هک کردن اینستاگرام بدون نرم افزار سخت است!.رایج ترین روش ها شامل استفاده از یک برنامه هک اینستاگرام با شماره است. که در بالا در مورد آن صحبت کردیم و 100٪ آسان و ایمن است.

راه دیگر برای جاسوسی از پروفایل اینستاگرام، استخدام یک هکر استواما این یک کلاهبرداری آنلاین بسیار رایج است و به احتمال زیاد ضرر خواهید کرد.

همیشه می‌توانید خودتان اکانت اینستاگرام را هک کنیدو اما به سال‌ها تجربه در فناوری اطلاعات نیاز دارید.اگر ایمیل و رمز عبور پروفایل اینستاگرام هدف را می‌دانید، می‌توانید رمز عبور آن‌ها را بازنشانی کنید و همچنین گزینه فیشینگ نیز وجود داردو اما باز هم برای انجام این کار باید از فناوری تسلط داشته باشید و نکته اینجاست که دستگاه مورد نظر شما به سرعت به این کلاهبرداری می پردازد. برنامه‌های جاسوسی رایج‌ترین ابزار برای نفوذ به پروفایل اینستاگرام افراد هستند.

چه زمانی نگاه کردن به پیام‌های دایرکت اینستاگرام شخصی خوب است؟

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است بخواهید پیام‌های مستقیم اینستاگرام شخصی را مشاهده کنید.ما فکر می‌کنیم که یکی از دلایل بالا برای مشاهده پیام‌های مستقیم شخصی در اینستاگرام به‌گونه‌ای که انگار فرزند شماست، و می‌خواهید مطمئن شوید که او مورد آزار و اذیت سایبری قرار نمی‌گیرد و در معرض یک شکارچی آنلاین قرار نمی‌گیرد. .یکی دیگر از دلایل بالقوه برای مشاهده پیام‌های مستقیم شخصی در اینستاگرام به گونه‌ای که گویی کارفرما هستید و می‌خواهید مطمئن شوید که کارمندان شما زمان کار خود را صرف انجام کار می‌کنند و به رسانه‌های اجتماعی دسترسی ندارند.

جاسوسی از کارمندانتان فقط در صورتی که از دستگاهی که آنها از آن استفاده می کنند و متعلق به شرکت است جاسوسی می کنید، اشکالی ندارد.

آیا می توانید بگویید که آیا کسی از پروفایل اینستاگرام شما جاسوسی می کند؟

گاهی اوقات، نرم‌افزار های کنترلی می‌تواند ردی از خود به جای بگذارد و بنابراین ممکن است بتوانید تغییرات ظریفی را که باعث می‌شود شخصی که در پروفایل اینستاگرام شما جاسوسی می‌کند، از بین ببرید.برخی از این تغییرات می تواند مصرف بیشتر داده، یا عمر باتری کمتر، تغییر دمای گوشی و تغییر در فعالیت صفحه نمایش باشد.اگر متوجه هر یک از این تغییرات ظریف شدید ممکن است هک شده باشید. در این صورت باید به فکر باشید که گوشی خود را از نظر هک شدن یا نشدن چک کنید.

نتیجه

بنابراین، شما آن را دارید، آنچه ما معتقدیم بهترین برنامه برای دسترسی به اطلاعات اینستاگرام برای سال 2022 s-child است . هک اینستاگرام بدون نرم افزار می تواند یکی از بهترین ها باشد اما سخت ترین هم هست!.مجدداً باید نکته ی امنیتی را به شما بگوییم!.اگر بچه‌های آنلاینی دارید که سعی در ایمن نگه داشتن آنها دارید. یا اگر کارفرما هستید و می‌خواهید مطمئن شوید که کارمندانتان از راه دور کار می‌کنندو به شدت توصیه می‌کنیم از یک برنامه ی نظارتی استفاده کنید.

همانطور که می بینید، همه این برنامه ها دارای مزایا و قیمت های متفاوتی هستند. بنابراین همه چیز به چیزی بستگی دارد که شما از نظر ویژگی ها به دنبال آن هستید . زمانی که صحبت از نرم افزارها برای نفوذ به اینستاگرام به میان می آید،فکر کنید که بودجه شما چقدر است. با خیال راحت از هر نسخه آزمایشی رایگانی که ارائه می شود نهایت استفاده را ببرید . امیدواریم که موفق باشید نیازهای خود را با بهترین برنامه برای دسترسی به اطلاعات اینستاگرام موجود در صنعت در حال حاضر مطابقت دهید.