نرم افزار جاسوسی چیست؟ 🚨 - معرفی بهترین نرم افزار های جاسوسی ایران و جهان
هک شبکه های اجتماعی
هک شبکه های اجتماعی ❤️ + آموزش هک اینستاگرام ، تلگرام و ….
آوریل 10, 2022
تعمیر هک گوشی
از بین بردن هک گوشی با کد لغو هک❤️+ 6 روش کاربردی
آوریل 19, 2022

نرم افزار جاسوسی چیست؟ 🚨 – معرفی بهترین نرم افزار های جاسوسی ایران و جهان

نرم افزار جاسوسی

نرم افزار جاسوسی

احتمالا در مورد نرم افزار های جاسوسی شنیده اید!. این نرم افزار ها می توانند هر چه دارید و ندارید در گوشی شما هک کنند!. به همین دلیل باید در نظر داشته باشید که دفاع کردن از امنیت خودتان در زمینه های سایبری می تواند به شدت به شما کمک کند. در این مقاله قصد داریم در مورد انواع نرم افزار جاسوسی و ویژگی های هر کدام صحبت کنیم.

نرم افزار جاسوسی چیست و چگونه کار می کنند؟

ابزارها و برنامه های جاسوسی به کاربران امکان دسترسی مستقیم به رایانه شخصی را می دهند. آگاهی از حقایق مخفی که یک فرد از آنها بی خبر است، اما مایل است از آنها آگاه باشد، سودمند است. بیشتر جاسوسی هایی که توسط نرم افزار جاسوسی انجام می شود برای همسران است!.بیشتر آن ها می گویند ما به همسرانمان اعتماد داریم اما باید ببینیم راست می گویند یا نه!!.  حالا به نظر شما آیا امکان دارد که بتوان به هر روشی از گوشی دیگران  و اطلاعات آن استفاده کرد؟

بله، می توان این کار را با برنامه مانیتورینگ پیام ها انجام داد بدون اینکه به شخص اطلاع داده شود.

منظور از اپلیکیشن جاسوسی چیست؟

نرم افزار جاسوسی نیز به‌عنوان نرم‌افزاری طبقه‌بندی می‌شوند که به ما امکان می‌دهد از راه دور پیام‌های شخصی و سوابق تماس‌ها را اسکن کنیم. اینها به گونه ای طراحی شده اند که اطلاعات لازم دستگاه را جمع آوری می کنند که منطقی است. بدون نیاز به رمز عبور، می‌توانیم به راحتی با استفاده از یک برنامه به تلفن شخصی دسترسی پیدا کنیم.

تعدادی از برنامه های کاربردی آنلاین وجود دارند که تقریباً بدون هزینه نظارت را ارائه می دهند. بنابراین، اگر کسی در مورد اقدامات همسر خود مشکوک است می‌تواند با دانلود یک برنامه و جاسوسی مخفیانه از تلفن خود شک خود را برطرف کند.

این نرم افزار ها چگونه کار می کند؟

برنامه های کاربردی مختلف ویژگی های متفاوتی دارند و به روش های مختلفی ساخته می شوند. با این حال، هدف اصلی چنین برنامه هایی نظارت مخفیانه پیام ها است. ممکن است از این برنامه برای نظارت بر تلفن شریک زندگی خود یا کسب بینش در مورد فعالیت های فرزندمان استفاده کنیم. علاوه بر این، کارفرمایان از نرم افزارهای جاسوسی برای نظارت بر حرکات کارکنان خود استفاده می کنند.

استفاده از این برنامه آسان است و مزایایی را بدون افشای آنها برای شخص دیگر ارائه می دهد. هیچ کس نمی‌داند که کسی در حال جاسوسی است زیرا بدون هیچ هشداری در پس‌زمینه اجرا می‌شود. مراحل با دانلود و نصب نرم افزار شروع می شود و سپس کد یا کلید کامپیوتری برای اتصال دستگاه وارد می شود و در نهایت نظارت بر فعالیت ها انجام می شود.

اول از همه، برنامه را در گوشی هوشمند خود دانلود کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید. سپس در تنظیمات، اطلاعات تلفن شریک خود را وارد کنید، از جمله کد یا شماره IMEI در صورت لزوم. این به ما امکان می‌دهد پیام‌ها را بخوانیم، تاریخچه تماس‌ها را بررسی کنیم، پیام‌ها را در پیام‌رسان نمایش دهیم و موقعیت مکانی دستگاه را نظارت کنیم.

ویژگی های ارائه شده توسط برنامه

برنامه های جاسوسی برای نظارت بر ایمیل، تاریخچه تماس ها و سایر فعالیت ها طراحی شده اند. این به تشخیص اینکه آیا شریک زندگی شما به شما خیانت می کند یا خیر کمک می کند. موارد زیر برخی از ویژگی های انحصاری است که می توانیم از آنها برای جاسوسی از شخصی استفاده کنیم:

  • پیدا کردن مکان تلفن
  • چک کردن اس ام اس
  • پیام های پیام رسان ها را بخوانید
  • بینش سیاهههای مربوط به تماس / تاریخچه
  • دسترسی به دفترچه تلفن
  • شنود صدا

 

برنامه جاسوسی چگونه کمک می کند؟

اگر متوجه شده اید که رفتار یا علایق همسرتان تغییر کرده است. و شما این احساس را دارید که رابطه مبهم است. سپس ترجیح داده می‌شود که پیام‌ها یا شبکه های اجتماعی تلفن او را قبل از نتیجه‌گیری زیر نظر بگیرید. بدون رمز تلفن، می توان با برنامه جاسوسی از او جاسوسی کرد، پیام هایش را خواند، مکانش را جستجو کرد و سابقه تماس هایش را مشاهده کرد.

این برنامه در پس‌زمینه اجرا می‌شود و به کسی هشدار نمی‌دهد که در حال جاسوسی است.

نرم افزار جاسوسی

با استفاده از نرم افزار جاسوسی می توانید به راحتی واتساپ افراد را هک کنید!

مزایای برنامه های جاسوسی موبایل

فناوری تأثیر زیادی بر زندگی ما در این عصر دیجیتالی شدن مدرن داشته است. اگر اینترنت سریع داشته باشیم به راحتی می توانیم به هزاران برنامه دسترسی داشته باشیم. اپلیکیشن های جاسوسی موبایل از شناخته شده ترین اپلیکیشن ها هستند. همچنین می‌توانیم تلفن هر کسی را ردیابی کنیم و پیام‌های متنی، تماس‌های تلفنی و سابقه مرور آنها را ببینیم.

در حالی که بسیاری از برنامه های نظارتی می توانند خطرناک باشند زیرا به صاحب برنامه اجازه می دهند بدون اطلاع ما به اطلاعات شخصی ما دسترسی پیدا کند، هزاران نفر از آنها سود زیادی برده اند. بسیاری از اپلیکیشن ها را می توان به صورت مخفیانه و مخفی در گوشی مورد نظر نصب کرد تا مجبور نباشیم تلفن شخص مقابل را مکرر لمس کنیم.

بیشتر بخوانید: هک شبکه های اجتماعی

مزایای برنامه های جاسوسی

در زیر برخی از مزایای برنامه های جاسوسی آورده شده است.

می توانید متقلب ها را شناسایی کنید!

فریب خوردن یکی از سخت ترین تجربیات زندگی است. هر فردی را از درون می شکند . بسیاری از افراد افسرده می شوند و از حملات اضطراب رنج می برند. با نصب نرم افزار مناسب می توانیم متقلبان را بگیریم. ما باید پیامک های آنها را بررسی کنیم و پیگیری کنیم که با چه کسانی تماس می گیرند. این امر باعث می شود که ما راحت تر مراقب شریک زندگی خود باشیم.

اگر کسی مشکوک است که همسرش خیانت می کند، به او نزدیک شوید و با او صحبت کنید. برای رهایی از روابط بد ممکن است از نرم افزار جاسوسی گوشی های هوشمند استفاده کنید. زمانی که شریک زندگی تان فقط به شخص دیگری پیام های دوست داشتنی می فرستد، ممکن است هر چیزی را که دارید به رابطه خود می دهید تا آن را ایمن نگه دارید.

برنامه های جاسوسی موبایل زندگی مردم را ساده کرده است . به دلیل این که می توانند با استفاده از این نرم افزار ها به راحتی کودکان خود را هم زیر نظر داشته باشند. بسیاری از افراد هستند که می توانند با یک روش خاص اقدام به هک دیگران کنند. مشخص است که فرزندان شما بیشتر در معرض این مورد قرار دارند. در صورتی که شما گوشی هوشمند آن ها را چک کنید می توانید از این خطرات جلوگیری کنید.

دسترسی به ایمیل ها

ممکن است با استفاده از برنامه های نظارت تلفن همراه به ایمیل های شخص دیگری دسترسی پیدا کنیم. این به شخص کمک می کند تا رسیدهای بانکی و همچنین آدرس های ورودی و خروجی خود را پیگیری کند. امروزه تقریباً همه چیز به یک حساب Google متصل است. دسترسی به حساب Google تقریباً به هر چیز دیگری دسترسی دارد. بنابراین با این دسترسی می توانید به راحتی کار خود را انجام دهید.

به برنامه های دیگر نیز دسترسی داشته باشید

پیام‌های متنی، گزارش تماس‌ها و دسترسی به گالری همگی از طریق برنامه‌های جاسوسی تلفن همراه و همچنین دسترسی به برنامه‌های دیگر در دسترس هستند. برنامه های جاسوسی موبایل دسترسی آسانی به برنامه هایی مانند واتس اپ، اینستاگرام و فیسبوک دارند. یکی ممکن است ردیابی کند که شریک یا فرزند شما با چه کسی صحبت می کند و برای آنها پیام می فرستد. در نتیجه، شما از تماس فرزندتان با هر گونه تهدید احتمالی جلوگیری می کنید. همچنین می‌توانیم از چنین برنامه‌هایی برای اجازه کنترل والدین استفاده کنیم.

ما می‌توانیم با نصب اپلیکیشن جاسوسی مناسب، دنیایی امن، پر از روابط واقعی، در اطراف خود نگه داریم. ما همچنین می توانیم خود را از متقلبان و افراد خطرناک دور نگه داریم. تنها چیزی که نیاز داریم یک اتصال اینترنتی سریع و یک گوشی هوشمند با عملکرد خوب است.

 

📚📚📚بیشتر بخوانید : 👈 هک اینستاگرام بدون نرم افزار 👉 چگونه ممکن است ؟

 

معرفی نرم افزار جاسوسی

برنامه های جاسوسی موبایل یا برنامه های جاسوسی نرم افزار نظارت بر گوشی های هوشمند هستند. این نوع برنامه ها به شما کمک می کنند تا تماس های تلفنی، پیامک ها و مکان های ورودی و خروجی را ردیابی کنید. این برنامه ها برای کاربر نهایی پنهان و غیرقابل شناسایی هستند. این نرم افزار همچنین مکان های GPS، فعالیت مرورگر و پیام های برنامه هایی مانند WhatsApp، Facebook، Snapchat و غیره را ردیابی می کند.

در زیر فهرستی از برترین برنامه‌های جاسوسی رایگان تلفن همراه با ویژگی‌های محبوب، پیوندهای وب‌سایت و راهنمای نحوه استفاده از آن‌ها انتخاب شده است. این برنامه‌های ردیاب تلفن همراه به شما این امکان را می‌دهند که از شخصی بدون اطلاع او جاسوسی کنید. همه محصولات دارای ضمانت آزمایشی رایگان یا بازگشت وجه هستند.

 

1) MSpy

MSpy یک برنامه ردیاب تلفن است که به شما امکان می دهد فعالیت های فرزند خود را از راه دور و بدون هیچ زحمتی نظارت کنید. این امکان را به شما می دهد تا بدون هیچ مشکلی تمام پیام ها را مشاهده کنید. این ابزار به شما امکان می دهد مکان GPS دستگاه را بررسی کنید.

امکانات:

در حالت پس زمینه کار می کند.
این نرم افزار اطلاعات شما را رمزگذاری و محافظت می کند.
هر 5 دقیقه به روز رسانی فعالیت تلفن مورد نظر را ارائه می دهد.
پشتیبانی چند زبانه را ارائه می دهد.
می توانید پیام های متنی ورودی یا خروجی را بخوانید.

آنچه را با استفاده از برنامه MSpy مشاهده می کنید:

✔️ تماس ها و پیام ها: مشاهده تماس های ورودی/خروجی، مشاهده اس ام اس ها/پیام ها از جمله iMessage
✔️ رسانه های اجتماعی: واتس اپ، فیس بوک مسنجر، اینستاگرام، اسنپ چت، کیک، تلگرام، هایک، Hangouts، لاین، Tinder، وایبر
✔️ مکان: ردیابی GPS، ژئوفنسینگ
✔️ اینترنت: تاریخچه مرور، نشانک های وب سایت، شبکه های Wi-Fi، ایمیل های ورودی/خروجی
✔️ سایر موارد: Keylogger، ضبط کننده صفحه، مسدود کردن برنامه، مشاهده عکس‌ها و ویدیوها، مسدود کردن وب‌سایت‌ها، هشدارهای کلیدواژه، فعالیت‌های تقویم

2) S-child

s-child یک برنامه مانیتورینگ برای دستگاه های تلفن همراه است که با iOS و Android سازگار است. تقریباً تمام فعالیت‌های تلفن مورد نظر را ردیابی می‌کند: تماس‌های تلفنی، پیام‌های SMS، مکان‌های GPS، تاریخچه وب، پیام‌رسان‌ها، رسانه‌های اجتماعی و غیره. دسترسی به دستگاه‌های مورد نظر را در زمان واقعی امکان‌پذیر می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد عکس‌های صفحه‌نمایش را روی تلفن مورد نظر ضبط کنند.

امکانات:

کنترل پنل زنده
ردیابی تماس های تلفنی
نظارت بر پیام های متنی
ردیاب GPS پیشرفته
ردیابی تاریخچه مرورگر
دسترسی به گالری عکس

آنچه را با استفاده از برنامه s-child مانیتور می کنید:

✔️ تماس ها و پیام ها: گزارش تماس ها، لیست مخاطبین، پیام های متنی را نظارت کنید، پیام ها، تماس ها و مخاطبین حذف شده را شناسایی کنید، تماس ها را محدود کنید، پیام ها را غیرفعال کنید
✔️ رسانه های اجتماعی: Whatsapp، ، Instagramr، Telegram،و سایر برنامه های دوستیابی
✔️ مکان: ردیابی GPS، جئویاب
✔️ اینترنت: استفاده از مرورگر، سابقه مرورگر، اسکنر صندوق پستی و نشانک های مرورگر را ضبط کنید.
✔️ سایر موارد: Keylogger، مسدود کردن برنامه، عکس‌ها و ردیاب ویدیو، جایگزینی سیم‌کارت،

نرم افزار جاسوسی

اس چایلد یکی از بهترین نرم افزار های جاسوسی است که می توانید با استفاده از ان گوشی هوشمند هدف را به طور کامل زیر نظر بگیرید

3) هاورواچ

Hoverwatch یک نرم افزار جاسوسی است.به شما کمک می کند پیامک ها، GPS، تماس ها و پیام ها را ردیابی کنید. این برنامه ردیابی تلفن در حالت مخفی کاری. برای کاربران دستگاه اندرویدی مورد نظر کاملاً نامرئی است.

امکانات:

ردیاب مخفی تلفن نامرئی باقی می ماند.
می توانید این برنامه مخفی را از حساب آنلاین خود نصب کنید.
به شما امکان می دهد تمام اطلاعات دریافتی و ارسال شده توسط کاربر دستگاه را مشاهده کنید.
نرم افزار Hoverwatch اطلاعات تمامی وب سایت های بازدید شده توسط کاربر دستگاه اندروید را ذخیره می کند.

آنچه را با استفاده از برنامه Hoverwatch رصد می کنید:

✔️ تماس ها و پیام ها: تماس ها و پیامک های ورودی/خروجی را ضبط می کند، تماس ها و پیامک های ورودی/خروجی را ردیابی می کند، به اطلاعات دفترچه تلفن دسترسی پیدا می کند و آن را ذخیره می کند.
✔️ رسانه های اجتماعی: واتساپ، فیس بوک، اسنپ چت، وایبر
✔️ مکان: ردیابی GPS، مکان سیم کارت
✔️ اینترنت: سابقه مرورگر را ضبط و نظارت کنید
✔️ سایر موارد: از فعالیت ها اسکرین شات می گیرد، هر گونه تغییر سیم کارت را شناسایی می کند، دستور کار کامل را ذخیره می کند، از جمله برنامه ها، قرار ملاقات ها و یادآوری های پیاده سازی شده در تقویم شما، عکس های دوربین می گیرد.

4) CocoSpy

CocoSpy به شما امکان می دهد مکان ها، پیام ها، تماس ها و برنامه ها را ردیابی کنید. این یکی از بهترین برنامه های جاسوسی تلفن همراه است که به شما امکان می دهد نگاهی دزدکی به مخاطبین ذخیره شده بیندازید. شما می توانید مراقب فرزندان و کارمندان خود باشید

 

امکانات:

می توانید با استفاده از تلفن و تبلت خود نظارت داشته باشید
تمام ضربه های کلید را از دستگاه Android مورد نظر جمع آوری کنید
می توانید مکالمات فردی و گروهی را بخوانید.
این به شما امکان می دهد تمام عکس ها و فیلم های ذخیره شده در دستگاه مورد نظر را مشاهده کنید.
از Cocospy برای نظارت بر گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های اندروید و iOS استفاده کنید.
این برنامه جاسوسی تلفن به شما امکان می دهد مدت زمان تماس، مهرهای زمانی و فرکانس تماس را مشاهده کنید.

آنچه را با استفاده از برنامه CocoSpy رصد می کنید:

✔️ تماس ها و پیام ها: تماس ها و پیامک های ورودی/خروجی از جمله iMessages را ردیابی می کند
✔️ رسانه های اجتماعی: Whatsapp، Facebook Messenger، Snapchat، Viber، Instagram
✔️ مکان: ردیابی GPS، حصار جغرافیایی
✔️ اینترنت: تاریخچه مرورگر را ردیابی کنید
✔️ سایرین: هرگونه تغییر سیم کارت را تشخیص می دهد، شماره IMEI را بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: بدافزار چیست ؟

5) eyeZy

eyeZy یکی از بهترین انواع نرم افزار جاسوسی برای کنترل والدین است. این امکان را به شما می دهد تا عکس ها، فیلم ها و برنامه ها را بدون توجه کاربر گوشی مورد نظر مشاهده کنید. به راحتی می توان فهمید که فرزندان شما در رسانه های اجتماعی چه می گویند.

امکانات:

می‌توانید همسرتان را از حضور در رویدادهایی که شما آنها را تأیید نمی‌کنید، منع کنید.
نظارت عالی بر رسانه های اجتماعی
این امکان را به شما می دهد تا رویدادها را در تقویم تلفن خود مرور کنید، از جمله نام رویداد، مکان، و تاریخ و زمان.
وب سایت هایی را که می توانند از آنها بازدید کنند، مشاهده و کنترل کنید.

آنچه را با استفاده از برنامه eyeZy مانیتور می کنید:

✔️ تماس ها و پیام ها: مشاهده تماس ها و پیامک های ورودی/خروجی از جمله iMessages و تماس ها و پیامک های حذف شده، مشاهده لیست مخاطبین
✔️ رسانه های اجتماعی: WhatsApp، KiK، Telegram، Viber، Tinder، LINE، Snapchat، Hangouts، Skype، Instagram و Facebook Messenger.
✔️ مکان: ردیابی GPS، شبکه های Wi-Fi، ژئو حصار
✔️ اینترنت: تاریخچه مرورگر، نشانک های مرورگر را ردیابی کنید
✔️ سایر موارد: ضبط کننده صفحه، Keylogger، عکس ها، فیلم ها، مشاهده ایمیل ها، یادداشت های تقویم، ردیابی کلمه کلیدی، مسدود کردن برنامه، مسدود کردن وب سایت، مسدود کردن Wi-Fi

بیشتر بخوانید: کی لاگر چیست ؟

6) Clevguard

Clevguard یک سرویس مانیتورینگ تلفن است که به شما امکان می دهد فعالیت های فرزندان خود را از راه دور و بدون هیچ زحمتی ردیابی کنید.

این نرم افزار به شما امکان می دهد از هر مکانی به سرعت به فایل های گوشی دسترسی داشته باشید. این به شما امکان می دهد که حصار جغرافیایی را راه اندازی کنید و هنگام ورود یا خروج فرزندتان از مرز، هشدار دریافت کنید.

 

امکانات:

به شما امکان می دهد موقعیت مکانی GPS و Wi-Fi را ردیابی کنید.
می توانید از راه دور اسکرین شات بگیرید.
همگام سازی داده ها در زمان واقعی را با شبکه 3G/4G یا Wi-Fi ارائه می دهد.
می توانید تماس های تلفنی را ضبط کنید.
پشتیبانی از چندین زبان را فراهم می کند.
پشتیبانی 24/7 از طریق ایمیل و چت.

آنچه را با استفاده از برنامه Clevguard نظارت می کنید:

✔️ تماس‌ها و پیام‌ها: گزارش تماس‌ها، مخاطبین و پیام‌ها را نظارت کنید، گزارش تماس‌ها را ضبط کنید
✔️ رسانه های اجتماعی: WeChat، Viber، Kik، QQ، LINE، LINE Lite، WhatsApp، WhatsApp Business، Instagram، Tinder، Snapchat، Telegram، Facebook، Messenger، Facebook Lite، Messenger Lite و غیره
✔️ مکان: مکان‌های GPS/Wi-Fi، حصار جغرافیایی
✔️ اینترنت: تاریخچه مرورگر را نظارت کنید
✔️ سایر موارد: تاریخچه مکان، مانیتور کردن عکس‌ها، پیش‌نمایش ویدیو، تقویم‌ها، صادرات داده، Keylogger، فعالیت‌های برنامه، گرفتن اسکرین‌شات.

نرم افزار جاسوسی

انواع نرم افزار جاسوسی برای اندروید آیفون وجود دارد

7) نرم افزار جاسوسی FlexiSPY

FlexiSPY قدرتمندترین نرم افزار جاسوسی جهان برای رایانه ها، تلفن های همراه و تبلت هاست. این ابزار به شما امکان می دهد از رایانه یا تلفن همراه جاسوسی کنید. همچنین یک برنامه نمایشگر موبایل برای اندروید و آیفون ارائه می دهد.

 

امکانات:

نرم افزار کنترل والدین را ارائه می دهد
به شما امکان می دهد فعالیت های آنلاین کارمند خود را پیگیری کنید
بدون هیچ زحمتی خدمات نصب از راه دور
فعالیت فعال/خاموش ورود کاربران را ردیابی کنید
نرم افزار را از راه دور حذف یا غیرفعال کنید
در حالت مخفی اجرا شود
از حذف نصب شدن نرم افزار جلوگیری کنید
دسترسی با یک کلید ترکیبی امن
هشدارهای داشبورد را ارائه دهید
ارسال دستورات از راه دور از وب
به روز رسانی از راه دور خودکار

آنچه را با استفاده از برنامه FlexiSPY نظارت می کنید:

✔️ تماس ها و پیام ها: نظارت بر تماس های ورودی/خروجی، اس ام اس، MMS، لیست مخاطبین، دستورات از راه دور SMS
✔️ رسانه های اجتماعی: فیس بوک، LINE، وایبر، واتساپ، اسنپ چت، هایک، کیک، اینستاگرام، اسکایپ، گوگل، Hangouts، تلگرام، Tinder، ویچت را مانیتور می کند.
✔️ مکان: ردیابی جغرافیایی، ژئوحصارکشی
✔️ اینترنت: فعالیت مرور، نشانک‌های مرورگر، اتصالات شبکه را نظارت می‌کند
✔️ سایر موارد: فایل های صوتی، فعالیت برنامه، Keylogger، عکس ها، فیلم ها، تصاویر پس زمینه