هک ویندوز +🟢 روش های هک،نشانه های هک ویندوز که در صورت دیدن آن ها باید اقدام کنید!
ابزار هک
ابزار هک + معرفی 18 ابزار هک و روش های هک آن+ با این ابزار ها شیطنت نکنید!🟢
آگوست 8, 2023
حمله روز صفر
حمله روز صفر (Zero-day) چیست؟ + مثال ها ، تعریف ها و روش های جلوگیری از آن🟢
آگوست 15, 2023

هک ویندوز +🟢 روش های هک،نشانه های هک ویندوز که در صورت دیدن آن ها باید اقدام کنید!

هک ویندوز

هک ویندوز

هک ویندوز یا قفل شدن ویندوز 10 دردسرساز است. بدتر از آن این است که حتی ندانید آیا می توانید برای دسترسی و رفع مشکلات رمز عبور خود، ویندوز را هک کنید یا خیر. درست مانند کشیدن یک جای خالی هنگام تلاش برای به خاطر سپردن جزئیات کارت اعتباری یا فراموش کردن پین!.در این مقاله ما می خواهیم ببینیم که آیا هک ویندوز امکان پذیر است؟. اگر امکان پذیر است از چه راه هایی می توانیم این کار را انجام دهیم.

 

📚📚📚 بیشتر بخوانید : درباره ی 👈👈👈 هک اینستاگرام 👉👉👉 چه می دانید ؟ آیا می خواهید اینستاگرام دیگران را هک کنید ؟ اگر جوابتان مثبت است ، مقاله ای که اشاره کردم مناسب شماست .

 

نحوه هک کردن ویندوز 10- نحوه بازگشت به ویندوز در صورت قفل شدن

گاهی اوقات، این فقط یک مورد بسیار ساده است.کافیست که رمز عبور را دوباره تایپ کنید.یادتان باشد که Caps Lock را خاموش کنید. یا در موارد نادر صفحه کلید معیوب را جایگزین کنید. همچنین مواقعی وجود دارد که همه چیز درست کار می کند. اما احتمالا رمز عبوری که وارد می کنید یک بخش کوچک دارد که در خاطر شما نیست.

خوشبختانه، راه حلی برای این مشکل وجود دارد، اما بستگی به نوع حساب ویندوزی دارد که استفاده می کنید.

دو نوع اکانت ویندوز

یکی از انواع نمایه (پروفایل) های ویندوز، اکانت Local است که فقط در رایانه شما ذخیره می شود. دومی یک حساب مایکروسافت است که به یک آدرس ایمیل ثبت‌شده پیوند می‌دهد .سپس تنظیمات شخصی‌سازی، تنظیمات نمایه و موارد دیگر را برای همگام‌سازی با دستگاه‌های دیگر در فضای ابری ذخیره می‌کند.

هنگام نصب ویندوز، از شما خواسته می‌شود که نوع حسابی را که می‌خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هر زمان که بخواهید در بخش حساب‌ها ابزار تنظیمات در ویندوز آن را تغییر دهید.

استفاده از حساب مایکروسافت، بدون تعجب، روش مورد علاقه مایکروسافت است. زیرا به طور خودکار شما را به برنامه های داخلی ویندوز (مانند Microsoft Store، OneDrive و Skype) وارد می کند. این روش همچنین به شما امکان می دهد از یک پین به جای رمز عبور کامل خود استفاده کنید. با وجود مزایای حساب مایکروسافت، بسیاری از مردم همچنان ترجیح می دهند از یک حساب محلی استفاده کنند.

هک ویندوز

شرکت مایکروسافت به امنیت ویندوز ایمان دارد اما گاهی هک می شود!

نحوه بازگشت به رمز عبور قدیمی از طریق بازیابی سیستم

شاید سال‌ها رمز عبور یکسانی داشته باشید، سپس تصمیم بگیرید که زمان تغییر آن فرا رسیده است. شما رویای رمز عبور جدید پیچیده ای را در سر می پرورانید، آن را دو بار طبق دستور وارد کنید، سپس طبق معمول ادامه دهید. اگر چند روز بین راه اندازی مجدد فاصله داشته باشید، رمز عبور جدید شما ممکن است آنقدر به یاد ماندنی نباشد که سعی می کنید دوباره وارد ویندوز شوید.در این هنگام است که به مشکل می خورید و یکی از راه ها هک ویندوز است!.

اگر بازیابی سیستم را فعال کرده‌اید، ممکن است بلیط شما برای بازگشت به ویندوز 10 باشد. هشدار داده شود که مایکروسافت اغلب پس از نصب به‌روزرسانی، بازیابی سیستم را غیرفعال می‌کند. بنابراین ارزش آن را دارد که پس از هر به‌روزرسانی، از اجرای آن اطمینان حاصل کنید.

از آنجایی که نمی توانید برای اجرای System Restore در ویندوز وارد شوید، باید کامپیوتر خود را با استفاده از دیسک نصب ویندوز اصلی خود بوت کنید. اگر ندارید، به رایانه دیگری بروید و یک USB یا DVD نصب ویندوز 10 ایجاد کنید. به طور کلی، شما از ابزار ایجاد رسانه استفاده می کنید و انتخاب می کنید که از کدام نسخه (32 بیتی یا 64 بیتی) در رسانه خود استفاده کنید. هنگامی که دیسک نصب «جدید» یا USB خود را وارد کردید، رایانه خود را مجددا راه اندازی کنید و مراحل زیر را دنبال کنید.

مراحل انجام System Restore

هنگامی که USB یا DVD نصب/تعمیر بارگیری شد، جزئیات سیستم عامل را تأیید کرده و Next را فشار دهید.
در صفحه بعدی، عیب یابی را انتخاب کنید.
از پنجره بعدی، System Restore را انتخاب کنید.
هنگامی که پنجره بازیابی سیستم بارگیری شد، نشانگر را روی حساب خود نگه دارید و روی آن کلیک کنید.
در پنجره بازیابی رمز عبور سیستم، اطلاعات کاربری خود را وارد کرده و روی Continue کلیک کنید.
وقتی System Restore بارگیری شد، روی Next کلیک کنید تا فرآیند شروع شود.

ادامه دهید:

نقطه بازیابی خود را انتخاب کنید و روی Next کلیک کنید.
جزئیات نقطه بازیابی خود را تأیید کنید و برای شروع فرآیند بازیابی، Finish را انتخاب کنید. همچنین در صورت تمایل می توانید از قبل روی اسکن برای برنامه های آسیب دیده کلیک کنید.
وقتی پنجره بارگیری شد، Yes را انتخاب کنید تا بازیابی شروع شود.
یک پنجره کوچک ظاهر می شود که تأیید می کند روند بازیابی در حال انجام است.
پس از اتمام بازیابی سیستم و راه اندازی مجدد سیستم عامل، یک پنجره کوچک ظاهر می شود که وضعیت بازیابی را نشان می دهد. روی Close کلیک کنید تا فرآیند به پایان برسد. اگر بازیابی ناموفق بود، در عوض یک اعلان برای آن و همچنین جزئیات خواهید دید.

همچنین اگر اخیراً از یک حساب محلی به یک مایکروسافت تغییر کاربری داده اید و نمی توانید وارد شوید، می توانید از این روش استفاده کنید. باید قبل از تغییر تاریخ یک نقطه بازیابی داشته باشید.

نحوه بازنشانی رمز عبور حساب محلی با استفاده از کلیدهای چسبنده

اگر روش بازیابی سیستم کار نمی کند، جایگزینی وجود دارد که میانبر کلیدهای چسبنده را در صفحه ورود به سیستم ویندوز دستکاری می کند (Sticky Keys در ویندوز به شما امکان می دهد با فشار دادن یک کلید از کلیدهای ترکیبی مانند Ctrl + Alt + Delete استفاده کنید). این نکته فقط با حساب‌های محلی کار می‌کند. بنابراین اگر از نمایه مایکروسافت استفاده می‌کنید به بخش بعدی بروید.

هک ویندوز

بیشتر موارد هک ویندوز توسط خود کاربران انجام می شود تا بتوانند رمز عبور خود را پیدا کنند!

روش انجام کار:

همانطور که قبلا ذکر شد USB یا DVD نصب را بوت کنید، روی Repair My Computer کلیک کنید، سپس Command Prompt را انتخاب کنید.
می توانید برخی از دستورات زیر را از این صفحه Pastebin دریافت کنید تا از دردسر تایپ کردن همه چیز جلوگیری کنید اما همه ورودی ها را تأیید کنید!
در Command Prompt” copy c:windowssystem32sethc.exe :” را بدون گیومه تایپ کنید، سپس Enter را فشار دهید (اگر نصب ویندوز شما روی درایو دیگری است، حرف دیگری را جایگزین c: کنید). این مرحله تضمین می کند که می توانید پس از بازگشت به ویندوز، روند را معکوس کنید.
سپس، “copy c:windowssystem32cmd.exe c:windowssystem32sethc.exe” را بدون ” تایپ کنید و تأیید کنید که کپی با موفقیت انجام شده است.در این مرحله برنامه کلید با Command Prompt جایگزین Stick می شود. اما نام فایل و میانبر خود را نگه می دارد.

مهم:

برای رفع کامل هک ویندوز کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید. هنگامی که صفحه ورود به سیستم ویندوز ظاهر شد، روی کلید Shift پنج بار پشت سر هم ضربه بزنید. یک بوق می شنوید و سپس یک پنجره Command Prompt ظاهر می شود. اگر نه، ضربه زدن کلید را تکرار کنید.
در این پنجره، “net user [username] [password]” را تایپ کنید و [username] را با نام کاربری حساب ویندوز خود و [password] را با رمز عبور جدید خود جایگزین کنید. اگر نمی توانید نام کاربری خود را به خاطر بیاورید، “net user” را تایپ کنید و Enter را فشار دهید تا همه حساب های ویندوز نمایش داده شوند. برای ورود به سیستم Enter را فشار دهید.
پنجره Command Prompt را ببندید و با رمز عبور جدید وارد ویندوز شوید.

اکنون که به ویندوز بازگشته اید، می توانید فایل Sticky Keys را به حالت قبلی برگردانید. روی Start کلیک کنید، cmd را بدون نقل قول تایپ کنید و Enter را فشار دهید. “copy c:sethc.exe c:windowssystem32sethc.exe” را بدون نقل قول تایپ کنید و تأیید کنید که کپی با موفقیت انجام شده است.

 

📚📚📚 بیشتر بخوانید : هک تلگرام را چگونه انجام دهیم ؟

 

نحوه بازنشانی رمز عبور حساب مایکروسافت

اگر از حساب مایکروسافت برای ورود به ویندوز استفاده می‌کنید و رمز عبور را فراموش کرده‌اید، ممکن است لازم باشد برای بازنشانی آن از مایکروسافت کمک بگیرید.

ابتدا روی پیوند رمز عبور خود را فراموش کرده ام در صفحه ورود کلیک کنید.

از شما خواسته می شود آدرس ایمیل ثانویه یا شماره موبایلی را که هنگام تنظیم حساب خود ارائه کرده اید وارد کنید. اگر هیچ کدام جواب نداد، باید فرم «بازیابی حساب» را پر کنید. علاوه بر کلمه “به یاد ماندنی” شما، فرم اطلاعاتی مانند آدرس هایی که اخیراً به آنها ایمیل ارسال کرده اید، موضوعات پیام های اخیر و رمزهای عبور قدیمی حساب را درخواست می کند.

تا زمانی که بتوانید اطلاعات کافی را وارد کنید، پیوند بازنشانی رمز عبور از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد. در غیر این صورت، به شما گفته می شود، “شما اطلاعات کافی برای تایید هویت خود را به ما ارائه نکرده اید”، در این مرحله بهتر است مستقیماً با مایکروسافت تماس بگیرید. می‌توانید این کار را از طریق ایمیل یا چت در صفحه پشتیبانی انجام دهید، اما اگر گزارش‌های آنلاین در دسترس هستند، ممکن است چند روز طول بکشد تا حساب شما در نهایت بازنشانی شود.

روش های شخص ثالث برای بازگشت به ویندوز 10

اگر حساب دیگری برای استفاده ندارید یا فقط یک حساب محلی دارید و رمز عبور را فراموش کرده‌اید، تا آنجا که روش‌های مرسوم برای دسترسی به حسابتان وجود دارد، دیگر گزینه‌ای ندارید. بنابراین، وقت آن است که به ابزارهای دیگر تکیه کنید. ابزارهای نرم افزاری زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند تا دوباره به حساب ویندوز 10 خود دسترسی پیدا کنید، ما به چند مورد محبوب اشاره خواهیم کرد.

توجه داشته باشید، اطلاعات ارائه شده به این منظور است که به کاربران اجازه می دهد به حساب های خود دسترسی داشته باشند، نه اینکه اطلاعات و دستگاه های دیگران را هک کنند و آنها را سرقت کنند.

هک ویندوز

نرم افزار هایی هستند که می توانند ویندوز را هک کنند

هک ویندوز با نرم افزار

این ابزار که برای دور زدن رمزهای عبور ویندوز طراحی شده است، به کاربر اجازه می دهد به حساب کاربری خود دسترسی پیدا کند، حساب های مدیریت را حذف کند و موارد دیگر. یک نسخه حرفه ای و یک گزینه آزمایشی رایگان وجود دارد، بنابراین باید تفاوت را بررسی کنید و ببینید به چه چیزی نیاز دارید.

PCUnlocker

PCUnlocker به شما این امکان را می دهد تا حساب کاربری ویندوز 10 خود را به یک حساب محلی تبدیل کنید و سپس رمز عبور آن را تغییر دهید. برای انجام این کار، باید از نسخه Enterprise استفاده کنید، بنابراین این روش پرداخت را در دسترس داشته باشید.

 

Cain and Abel

این ابزار بازیابی رمز عبور که اغلب با نام کاین شناخته می‌شود، به کاربران اجازه می‌دهد به حساب‌هایی دسترسی پیدا کنند که از آنها قفل شده‌اند. اگرچه دیگر توسط توسعه دهندگان اصلی پشتیبانی نمی شود، تکنیک های مورد استفاده در نرم افزار آنها هنوز هم با سیستم ها کار می کنند.

کالی لینوکس

یکی دیگر از گزینه های منبع باز عالی برای بازگشت به ویندوز 10 کالی لینوکس است. این سیستم عامل توسعه یافته و در حال حاضر توسط کارشناسان حرفه ای امنیت سایبری نگهداری می شود تا بستر مناسبی را برای کاربران مشابه فراهم کند.

ابزارهای زیادی وجود دارد. به غیر از قابیل و هابیل که قبلا ذکر شد، گزینه های دیگری هم بازیابی رمز عبور را برای حساب ها ارائه می دهند. شما باید سیستم عامل را دانلود کنید . نسخه بوت زنده سیستم عامل را روی درایو USB نصب کنید. این به شما کمک می کند کار خود را سریع تر انجام دهید.

 

📚📚📚 بیشتر بخوانید : هک لینوکس چگونه انجام می شود ؟

 

نشانه های هک ویندوز

نشانه هایی که نشان می دهد کامپیوتر شما هک شده است:

فکر می کنید رایانه شما هک شده است؟.آیا یک آنتی ویروس را روی رایانه خود نصب کرده اید؟.بهترین گزینه برای رد  تهدید، انجام یک اسکن کامل سیستم است. با این حال، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که اسکن هیچ تهدیدی را شناسایی نکرده باشد. یا نتوانید اسکن انجام دهید. در این سناریوها، توصیه می کنیم با استفاده از نرم افزار های آنتی ویروس اسکن را اجرا کنید. مثلا آنتی ویروس e-set  ابزاری رایگان و قابل دانلود است. که از روش های تهاجمی برای شناسایی تهدیدها استفاده می کند.

بسیاری از پیشنهادات e-set دارای یک مزیت اضافی هستند .که شامل دسترسی به کارشناسان e-set می‌شود که می‌توانند با شما برای تشخیص و حذف ویروس‌ها در صورت بروز هرگونه مشکل در طول اشتراک خود همکاری کنند.

چگونه بفهمم کامپیوتر من هک شده است؟

اگر کامپیوتر شما هک شده باشد، ممکن است متوجه برخی از علائم زیر شوید:

1-پنجره های پاپ آپ مکرر، به ویژه آنهایی که شما را به بازدید از سایت های غیرمعمول یا دانلود آنتی ویروس یا نرم افزارهای دیگر تشویق می کنند.

2-تغییرات در صفحه اصلی شما

3-ایمیل های انبوه از حساب ایمیل شما ارسال می شود

4-خرابی های مکرر یا عملکرد غیرعادی کند کامپیوتر

5-برنامه های ناشناخته ای که هنگام راه اندازی رایانه راه اندازی می شوند

6-برنامه هایی که به طور خودکار به اینترنت متصل می شوند

7-فعالیت های غیر معمول مانند تغییر رمز عبور

 

بازگشت به ویندوز

راه های مختلفی برای بازنشانی رمز عبور و بازگشت به ویندوز 10 در صورت قفل شدن وجود دارد. مگر اینکه بخواهید منتظر بمانید تا پشتیبانی فنی پس از تماس با شما تماس بگیرد، می خواهید با گزینه دیگری شروع کنید.