هک گوشی از راه دور بدون دسترسی ❤️ تنها با داشتن شماره در 10 دقیقه
چگونه واتساپ را هک کنیم
چگونه واتساپ را هک کنیم ؟ 🤔 آموزش روش های تضمینی دسترسی به پیام های واتساپ
فوریه 17, 2022
آموزش هک
آموزش هک حرفه ای و اصولی برای علاقه مندان به دنیای هک و امنیت
فوریه 20, 2022

هک گوشی از راه دور بدون دسترسی ❤️ تنها با داشتن شماره و در 10 دقیقه

هک گوشی از راه دور بدون دسترسی

هک گوشی از راه دور و جلوگیری از آن را چگونه انجام دهیم ؟

هک گوشی از راه دور بدون دسترسی رویای هکر هاست !.🕵️‍♂️  بسیاری از هکر ها برای این که بتوانند گوشی های هوشمند یا سایر دستگاه ها را هک کنند، باید دسترسی فیزیکی کاملی هم حداقل برای چند دقیقه داشته باشند.

اما هیچ چیزی در دنیای امروز غیرممکن نیست . از همین رو می توان به راحتی اطمینان داد که تعداد هکرهایی هم که به روش هایی برای هک گوشی از راه دور و یا هر دستگاه دیگری دست یافته اند ، کم نیست .

شما نیز اگر فردی هستید که تاکنون هک گوشی از راه دور بدون دسترسی را انجام نداده اید ، قطعا باید روشی را که هکرهای حرفه ای استفاده کرده اند ، کپی کنید. اکنون در این مقاله می توانید با چند روشی که هکرهای ماهر به کار می گیرند آشنا شوید و آموزش ببینید.

آیا هک گوشی از راه دور بدون دسترسی امکان پذیر است؟

مشخص است که هک گوشی از راه دور بدون دسترسی کار ساده ای نیست!. چون اگر کار ساده ای بود تا الان همه ی افراد زمین هک شده بودند. هک اندروید و یا سایر سیستم عامل ها روش های متفاوتی دارد. اما اینطور هم نیست که غیرممکن باشد . همانطور که گفتیم در عصر تکنولوژی همه چیز ممکن است . هک گوشی از راه دور بدون دسترسی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و امکان پذیر است .

برای این که شما بتوانید فردی را از راه دور هک کنید دو راه دارید:

اول این که یک هکر حرفه ای را استخدام کنید. هکر های حرفه ای برنامه نویس های ماهری هستند که سالهاست در زمینه ی هک فعالیت می کنند. اما برای این که این هکر ها را استخدام کنید باید هزینه ی بسیار زیادی را بپردازید. به این دلیل که این هکر ها این مهارت خارق العاده ی خود را با قیمت های پایین با شما به اشتراک نمی گذارند. ( آموزش برنامه نویسی برای هک اندروید )

روش دوم استفاده از نرم افزار هک گوشی از راه دور است که در این مقاله بیشتر در مورد آن صحبت خواهد شد.

هک گوشی از راه دور

هکرها همیشه سیستم عامل های اندروید را جذاب می دانند. زیرا می توانند اطلاعات ارزشمندی را از آنها بدزدند. چندی پیش، گروهی از محققان در مورد نوع جدیدی از حمله  “شنل و خنجر” یا همان “Cloak and Dagger” که فقط دستگاه‌های اندرویدی را هدف قرار می‌داد، یاد گرفتند.

درست مانند Cloak و Dagger، چندین روش برای هک گوشی اندرویدی از راه دور معرفی شده است .که ممکن است کارساز باشد یا نباشد. کاربران تنها به دنبال راه های متعددی در اینترنت هستند .تا یاد بگیرند که چگونه گوشی اندروید را از راه دور هک کنند. در این پست قصد داریم نحوه هک کردن گوشی سامسونگ از راه دور و البته ما بقی گوشی ها را به روش صحیح به شما آموزش دهیم.

قبل از انجام این کار، به شما توضیح می دهیم که چرا استفاده از Cloak and Dagger و سایر روش های هک برای نفوذ به گوشی افراد توصیه نمی شود.

هک گوشی از راه دور بدون دسترسی

هک گوشی از راه دور بدون دسترسی با روش Cloak and Dagger

حمله”Cloak and Dagger” چیست؟

حمله Cloak and Dagger هک همه چیز در دستگاه های اندرویدی است. با استفاده از این روش، هکرها می توانند کنترل کامل دستگاه اندرویدی افراد را به طور مخفیانه و بدون اطلاع او در دست بگیرند. حمله به دستگاه  مورد نظر به محض نصب یک برنامه مخرب جدید بر روی آن آغاز می شود که سپس کنترل کامل دستگاه را در اختیار می گیرد.

حمله Cloak and Dagger تنها در صورتی موثر عمل می کند که در زمان نصب برنامه مخرب از فروشگاه Google Play چند مجوز داده شده باشد. شخص مورد نظر نمی تواند متوجه فعالیت مشکوک برنامه مخرب روی تلفن خود شود مگر اینکه از نصب آن آگاه باشد.

هنگامی که هکر حمله Cloak and Dagger را به تلفن مورد نظر انجام داد، می تواند اطلاعات حساس و محرمانه مانند مخاطبین تلفن، کد پین دستگاه اندرویدی، تمام رمزهای عبور آنلاین، چت، ضربه زدن به کلید، پیام های متنی و همچنین را سرقت کند.

برای انجام حمله Cloak and Dagger بر روی دستگاه خود، هیچ مجوزی از کاربر هدف اندروید مورد نیاز نیست. این حمله عملی است و تمامی نسخه های جدید دستگاه های اندروید را تحت تاثیر قرار می دهد.

چرا حمله “Cloak and Dagger” توصیه نمی شود؟

گاهی اوقات، هک یک دستگاه اندرویدی اجتناب ناپذیر می شود. مخصوصاً زمانی که والدین نگران می‌خواهند بفهمند که فرزندشان در طول روز در گوشی هوشمندشان چه می‌کرده است. از سوی دیگر، نظارت بر دستگاه‌های اندرویدی کارمندان زمانی ضروری می‌شود که کارفرمایان بخواهند بدانند آیا کارمندان تمرکز کاملی روی کار خود دارند یا خیر.

هک کردن دستگاه اندرویدی شخصی نیز ممکن است زمانی اجباری شود که شخصی به فعالیت تلفن همراه شریک زندگی خود مشکوک شود . بخواهد هک گوشی همسر خود را انجام دهد و  بفهمد که پشت سر با چه کسی در ارتباط است. در چنین شرایطی نفوذ به اندروید ضروری می شود.

همانطور که هک کردن یک گوشی اندرویدی اجتناب ناپذیر است. ما همچنان استفاده از حمله Cloak and Dagger یا هر روش غیرقابل اعتماد دیگری برای نفوذ به دستگاه اندرویدی دیگران توصیه نمی کنیم.

اول از همه،

این روش ها آسیب پذیری سیستم عامل اندروید را به خطر می اندازند.

با استفاده از چنین روش‌هایی، ممکن است هنگام نصب برنامه روی آن، ویروس مخربی را به دستگاه اندرویدی مورد نظر تزریق کنید . اطلاعات شخصی و حساس ذخیره شده در آن را به خطر بیاندازید. برای جلوگیری از قرار دادن گوشی اندرویدی مورد نظر در معرض خطر بزرگ، به شما توصیه می کنیم از چنین روش های هک اندروید غیرقانونی و غیرقابل اعتماد استفاده نکنید.

دوم،

در صورتی که از نرم افزار هکی استفاده کنید که نامعتبر باشد ممکن است اطلاعات خودتان را هک کند. بسیاری از افراد برای این که دیگران را هک کنند یک نرم افزار را نصب کرده اند. اما خودشان هک شده اند!.

حتی گاها این نرم افزارها توانسته اند هک تلگرام از راه دور کاربران را انجام دهند . به  این شکل که به محض نصب ، آنها در پشت پرده اطلاعات تلگرام یا دیگر پیام رسان ها ی شما را برداشت می کنند.

به همین دلیل است که برای امنیت شبکه های اجتماعی و سایر اطلاعاتتان به شما پیشنهاد می کنیم نرم افزار هک گوشی از راه دور بدون دسترسی را از منابع معتبر و شناخته شده دانلود کنید!

 

هک گوشی از راه دور

روش های هک گوشی از راه دور بدون دسترسی یه طور صحیح

چگونه گوشی اندروید را از راه دور به روش صحیح هک کنیم؟

روش‌های مورد استفاده برای هک گوشی‌های اندرویدی از جمله حمله Cloak و Dagger غیرقانونی است . باید از آنها اجتناب کرد. اگر واقعاً مشتاق یادگیری نحوه هک گوشی از راه دور به روش صحیح هستید، بهترین گزینه استفاده از یک برنامه پیشرفته نظارت بر تلفن همراه است.

ما در مورد S-child صحبت می کنیم . که به عنوان بهترین برنامه جاسوسی برای اندروید و آیفون  در نظر گرفته می شود. در واقع، این برنامه می تواند برای اهداف کنترل والدین و نظارت بر کارمندان استفاده شود. با استفاده از همان برنامه جاسوسی، می‌توانید به گوشی  فرزند خود وارد شوید و شک خود را تأیید یا رد کنید.

 هک گوشی با برنامه s-child   بسیار آسان است. علاوه بر این، می توانید برنامه را در عرض چند دقیقه نصب کنید .سپس شروع به نظارت بر دستگاه تلفن مورد نظر کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که چند دقیقه گوشی اندرویدی مورد نظر را بگیرید. برنامه جاسوسی اندروید S-child را دانلود و نصب کنید و سپس از طریق حساب کاربری آنلاین خود بر فعالیت گوشی نظارت کنید.

حساب کاربری آنلاین

حساب کاربری آنلاین شما به شما امکان دسترسی به داشبورد آنلاین را می دهد. که از آنجا می توانید از راه دور گوشی مورد نظر را از هر کجا و در هر زمان نظارت کنید. با S-child ، می‌توانید هر چیزی را که روی گوشی مورد نظر اتفاق می‌افتد ضبط، نظارت و پیگیری کنید.

از نظارت بر تماس‌های تلفنی، پیام‌های متنی و ایمیل‌ها گرفته تا ردیابی موقعیت مکانی، نگه‌داشتن برگه‌ها در مرور آنلاین، حساب‌های رسانه‌های اجتماعی. برنامه‌های پیام‌رسانی فوری، عکس‌ها و ویدیوهای ذخیره شده در دستگاه Android مورد نظر، S-child به شما امکان می‌دهد همه چیز را مشاهده و نظارت کنید. همچنین در صورت نصب S-child  می توانید از محل اختفای شخص مورد نظر مطلع شوید.

استفاده دیگر این نرم افزار !

با S-child در کنار شما، دیگر نیازی به سرمایه گذاری زمان و پول خود روی هیچ برنامه ردیابی دیگری نیست. فقط باید روی این نرم‌افزار سرمایه‌گذاری کنید. که به شما امکان می‌دهد بدون ایجاد مشکل یا اشاره‌ای به فرد مورد نظر، گوشی شخصی را از راه دور هک کنید.

بنابراین،  برای یادگیری روش هک گوشی از راه دور بدون دسترسی ، نیازی به امتحان هیچ روش جعلی یا غیر قابل اعتمادی ندارید. اگر می‌خواهید نحوه هک کردن تلفن را از راه دور یاد بگیرید . یا می‌خواهید هک را به طور مؤثر انجام دهید، باید از برنامه نظارت S-child استفاده کنید. ما قویاً به شما توصیه می کنیم که وقت خود را برای هیچ برنامه غیرقابل اعتماد هک که در اینترنت با آن روبرو می شوید تلف نکنید.

بعد از هک با برنامه s-child چه چیزهایی قابل مشاهده است؟

 • ردیابی GPS: مختصات GPS دقیقی که هر ده دقیقه به روز می شوند.
 • سابقه تماس تلفنی: گزارش تماس تلفن همراه با مهرهای تاریخ و زمان و شماره تلفن را مشاهده کنید.
 • Keylogger: تمام کلیدهای تلفن همراه را مشاهده کنید که می توانند نام کاربری و رمز عبور حساب های مهم را به شما منتقل کنند.
 • پیام‌های متنی: همه پیام‌های متنی قدیمی، جدید و حذف شده، iMessages و پیام‌های خصوصی را مشاهده کنید.
 • ایمیل ها: تمام ایمیل های ارسالی و دریافتی و محتوای آنها را بخوانید.
 • هک گالری از راه دور: همه عکس‌ها، فیلم‌ها و GIF‌های ذخیره شده در گوشی را مشاهده کنید.
 • پشتیبان‌گیری از داده‌ها: تصاویر، ویدیوها و سایر فایل‌ها را در داشبورد کاربر ذخیره کنید.
 • تاریخچه اینترنت و مرورگر: بدانید از چه وب سایت هایی در Safari، Chrome و سایر مرورگرهای تلفن همراه بازدید می شود.
 • دسترسی به مخاطبین: تمام شماره ها و آدرس های ایمیل ذخیره شده در دستگاه را مشاهده کنید.
 • شبکه های اجتماعی: پست های حساب رسانه های اجتماعی قابل مشاهده هستند . پیام های خصوصی را می توان در فیس بوک، اینستاگرام، تلگرام ، توییتر، اسنپ چت و موارد دیگر خواند.

چه تلفن های همراهی را می توانید هک کنید؟

 • آیفون (همه نسخه ها)
 • آیپدها
 • دستگاه های اندروید
 • هک گوشی سامسونگ ، اچ تی سی، ال جی، موتورولا، گوگل پیکسل و سایر انواع گوشی های اندرویدی.

 

هک گوشی از راه دور بدون دسترسی

هک گوشی از راه دور با برنامه اس چایلد

آیا به دسترسی به دستگاه هدف نیاز دارم؟

این بستگی به نوع دستگاهی دارد که می خواهید روی آن جاسوسی کنید. دو سیستم عامل رایج یعنی اندروید و iOS بسیار متفاوت هستند و مراحل نصب متفاوتی دارند.

با این حال، برنامه s-child ( اس-چایلد ) نیازی به دسترسی فیزیکی به گوشی هدف نداشته و در اکثر مواقع می توانید شخص موردنظرتان را از راه دور هک کنید .

همچنین این برنامه دارای نسخه ی دیگری نیز می باشد که هک با نصب برنامه و دسترسی فیزیکی را انجام می دهد. در صورت تمایل می توانید این نسخه را دانلود نمایید.

نحوه استفاده از برنامه s-child :

نسخه مورد نظر خود را از صفحه اصلی سایت s-child.com انتخاب نمایید.

سپس برنامه ای که دانلود کردید را برروی گوشی خود نصب کنید.

یک نسخه از برنامه را که از پشتیبانی تهیه می کنید ، برای فرزند خود ارسال کنید . ( این نسخه را می توانید با ظاهر هر برنامه ای که می خواهید سفارش دهید تا پشتیبانی در اختیارتان قرار دهد. )

بعد از ارسال از فرزندتان می خواهید تا برروی لینک ارسالی کلیک کند.

نسخه ی ارسالی می تواند یک تلگرام بدون فیلتر شکن ، یک بازی شطرنج ، برنامه ای برای دانلود ویدیوهای اینستاگرام و …. باشد .

بعد از کلیک فرزند ، برنامه به طور خودکار نصب و سپس از روی گوشی پنهان می گردد.

اکنون می توانید از برنامه ای که روی گوشی خود نصب کردید ،همه چیز را کنترل نمایید.

آیا اپلیکیشن s-child قابل شناسایی است؟

به هیچ وجه. اگر سرنخ هایی را برای یافتن دیگران بگذارند، جاسوس و هکر خوبی نمی شد. این برنامه ها ارزش خود را دارند و توسط کاربر تلفن قابل شناسایی نخواهند بود. صاحب تلفن نمی داند چه زمانی شما هستید یا چه زمانی به دستگاه او نگاه نمی کنید.

آیا می توانم داده ها را ذخیره کنم؟

کاملا. هر برنامه ای که انتخاب کنید به شما این امکان را می دهد که داده های تلفن جمع آوری شده در داشبورد کاربر خود را ذخیره کنید. تصاویر، پیام‌های متنی و سایر داده‌ها با خیال راحت برای مشاهده بعدی ذخیره می‌شوند.

یک هکر اخلاقی باشید!

نقض حریم خصوصی یک جرم جدی است. 🚫 این به شما بستگی دارد که مطمئن شوید از این نرم افزار به لحاظ اخلاقی استفاده می کنید یا نه . به یاد داشته باشید که این برنامه تنها برای کنترل و نظارت بر فرزندان زیر 18 سال در فضای مجازی قابل استفاده است.