هک گالری دیگران با شماره تلفن و از راه دور ❤️ - نظارت و کنترل گوشی فرزندان
ردیابی گوشی دیگران
ردیابی گوشی 100% تضمینی ❤️ + 3 راهکار برای گوشی سرقتی
فوریه 27, 2022
هک گوشی همسر و فرزند
هک گوشی همسر
مارس 3, 2022

هک گالری دیگران با شماره تلفن و از راه دور ❤️

هک گالری

هک گالری دیگران با شماره تلفن و از راه دور

هک گالری چگونه انجام می شود ؟ آیا هکر ها می توانند از راه دور به تصاویر موجود در گالری دسترسی پیدا کنند ؟ افراد عادی که هیچ دانش امنیتی ندارند چگونه می توانند این کار را انجام دهند ؟ در اینجا پاسخ بسیاری از سوالاتی که درباره ی هک کردن گالری از ما پرسیده می شود را خواهیم داد.

هک گالری دیگران یکی از هک هایی است که در صورت اتفاق افتادن می تواند آسیب های بسیار زیادی به افراد بزند. در این مقاله قصد داریم راه های هک گالری را به شما توضیح دهیم و همچنین روش های جلوگیری از آن را به شما آموزش دهیم. البته توجه داشته باشید که روش های هک گالری بسیار زیاد هستند. ما از روش معروف هک گالری دیگران با شماره تلفن و دیگر روش ها استفاده می کنیم تا بتوانید آن را بشناسید و بهتر با آن مقابله کنید.

 

هک گوشی

برای دانلود و کسب اطلاعات بیشتر درباره ی برنامه هک گوشی  s-child برروی بنر بالا کلیک نمایید.

 

آیا هک گالری امکان پذیر است؟

هک گالری قطعا امکان پذیر است. افراد زیادی در دنیا این هک را تجربه کرده اند. متاسفانه هنوز هم افراد بر این باور هستند که هک ها روی افراد بسیار مهم و مخصوصا سیاسیون اتفاق می افتد. درست است که یک هکر اگر بخواهد زمان زیادی را برای نفوذ از دست بدهد ترجیح می دهد که فرد مهمی را هک کند. اما بسیاری از هکر ها هم هستند که بدون این که ایده ی خاصی در مورد فرد خاصی داشته باشند هک را به صورت رندوم روی افراد مختلف آزمایش می کنند. بنابراین هر کسی که گوشی هوشمند داشته باشد امکان هک شدن دارد.

هک گالری دیگران با شماره تلفن چگونه ممکن است ؟

سوال بسیاری از افراد این است که چگون می توان هک گالری دیگران با شماره تلفن را انجام داد ؟ آیا اصلا هک گالری با شماره ممکن است ؟

واضح است که برای هک گالری ابتدا باید گوشی موبایلی که گالری هدف در آن قرار دارد هک شود . به این معنی که اگر قصد دسترسی به گالری گوشی همسرتان را دارید ابتدا باید هک گوشی همسر خود را انجام تا بتوانید به تصاویر موجود در گالری دسترسی پیدا کنید . در واقع برای هک گالری با شماره راهی جز هک گوشی با شماره ندارید .

برای هک گوشی با شماره تلفن هم پیش از این بسیار صحبت کرده و توضیح داده ایم  . در اینجا به طور خلاصه باید بگم که هک شماره تلفن و سپس دسترسی به اطلاعات گوشی مورد نظر و بعد از آن دسترسی به گالری کاملا قابل انجام است .

اما برای این کار دو راه دارید :

راه حل اول : برنامه نویسی برای هک را آموزش ببینید و سپس از مهارتتان استفاده کرده و هک گوشی از راه دور و با شماره تلفن را انجام دهید و از آن طریق به گالری دسترسی پیدا کنید. لازم به ذکر است که این کار حداقل یک سال زمان شما را خواهد گرفت. 

راه حل دوم : از مهارت برنامه نویسان حرفه ای استفاده کنید و برنامه هایی را که در اختیار شما قرار می دهند را دانلود کنید. منظور من استفاده از برنامه های هک گالری یا در واقع همان برنامه هک گوشی است.

معرفی برنامه هک گالری

ممکن است در سایت های مختلف برنامه هایی دیده باشید که فقط هک گالری را ارائه می دهند و هیچ خدمات دیگری ندارند . با این که آنها در واقع گوشی طرف مقابل را هک می کنند اما هیچ قسمت دیگری از گوشی به جز گالری را نمایش نمی دهند.

در این جا من قصد دارم برنامه ای را معرفی کنم که علاوه بر تصاویر موجود در گالری ، دیگر قسمت های موبایل هدف را نیز نماش دهد .

برنامه ای که قصد معرفی آن را دارم به نوعی قادر به هک پیام رسان ها همچون هک تلگرام با شماره ،اینستاگرام ، واتساپ و … می باشد . این برنامه قابلیت ردیابی موقعیت مکانی و شنود صدا را نیز ارائه می دهد.

برنامه ای که از آن صحبت می کنم s-child ( اس – چایلد به معنی امنیت فرزندان ) نام دارد .

این برنامه نصب بسیار آسانی دارد و به راحتی هک گالری از راه دور را در کنار نمایش دیگر قسمت های گوشی موبایل همچون هک اینستاگرام و … برای والدین فراهم میکند. تاکید می کنم استفاده از این برنامه تنها به والدین عزیزی که نگران فعالیت فرزندانشان در فضای مجازی هستند توصیه می شود.

نحوه ی نصب این برنامه به این گونه است که برنامه را با ظاهر یک اپلیکیشن کاربردی و یا سرگرمی برای فرزندتان ارسال میکنید. سپس از او می خواهید برروی لینک ارسالی شما کلیک کند . بعد از کلیک برنامه به طور خودکار و به شکلی که فرزندتان متوجه نشود نصب می شود . بعد از نصب نیز از روی گوشی پنهان می گردد . به این شکل شما هک گالری با لینک را به نوعی انجام داده اید.

 

در صورتی که می خواهید درباره ی برنامه ی s-child بیش از این بدانید و ویدیوی آموزش نصب آن را داشته باشید و یا آن را دانلود کنید . باید به سایت s-child که لینک آن را در زیر قرار داده ایم مراجعه کنید.

 

👈👈👈 سایت برنامه s-child  👉👉👉❌

 

 

ایجاد امنیت برای گالری گوشی

نکته ی مهم در مورد هک گوشی شما این است که سه موضوع را باید بررسی کنید. اول بررسی امنیت کلی گوشی هوشمندتان. که باعث می شود متوجه شوید تا چه حد امنیت کلی دارید. مورد دوم برای هک گالری دسترسی هایی است که به نرم افزار های مختلف داده اید. این دسترسی ها معمولا پنهان هستند . افراد بدون توجه کردن دسترسی ها را در هنگام نصب نرم افزار داده اند. مورد سوم هم این است که از چه نرم افزاری برای مدیریت گالری خود استفاده می کنید.

1-امنیت کلی گوشی

امنیت کلی گوشی شما به برند گوشی و همچنین رمز عبور هایی که روی آن گذاشته اید بستگی دارد. اگر رمز عبور قوی ای را در گوشی هوشمند خود تنظیم کرده اید تا حدود زیادی شما امن هستید!. جون بسیاری از هک ها به روش هایی انجام می شود که با قوی بودن رمز عبور از آن ها جلوگیری می شود. علاوه بر این برند هایی مانند اپل قطعا امنیت بیشتری را می توانند برای جلوگیری از هک گالری برای شما فراهم کنند.

 

📗📝📕 برای مطالعه بیشتر : انواع رمز گوشی و نحوه انتخاب امن ترین رمزها

 

2-دسترسی به نرم افزار ها

اگر دقت کرده باشید قبل از این که هر نرم افزاری را نصب کنید یک سری دسترسی ها به آن ها داده می شود. مانند دسترسی به دوربین یا دسترسی به میکروفون برای ضبط صدا و… این دسترسی ها می تواند خطرناک باشد. مخصوصا اگر یک برنامه ی مرتبط ، یک دسترسی غیر مرتبط بخواهد. به عنوان مثال یک بازی منچ از شما دسترسی میکروفون بخواهد!. مشخص است که یک جای کار می لنگد!. برا ی این که هک گالری انجام شود ممکن است یک نرم افزار با یک دسترسی به گالری بتواند این کار را انجام دهد.

هک گالری

هک گالری از راه دور

3-نرم افزار مورد استفاده برای گالری

Google Photos یک برنامه فوق العاده مفید است، به خصوص اگر در حال یادگیری عکاسی در آیفون هستید. نه تنها برخی از بهترین ابزارهای سازمانی را برای تصاویر و ویدیوهای شما دارد، بلکه فضای ابری نامحدودی را برای کل کتابخانه عکس شما به صورت رایگان ارائه می دهد. علاوه بر این رایگان است. اما چگونه می تواند رایگان باشد؟ یعنی ایمن نیست؟ آیا گوگل از تصاویری که من آپلود می کنم استفاده می کند؟ به خواندن ادامه دهید تا عمیقاً در مورد خصوصی بودن Google Photos برای iPhone و اقداماتی که می توانید برای محافظت از حریم خصوصی خود انجام دهید، مطالعه کنید.

بیشتر کاربران اندروید در حال استفاده از گوگل فتو برای گالری خود هستند. البته جدای از این ها بسیاری از برند های گوشی هوشمند هستند که یک گالری پیش فرض دارند. می توانیم بگوییم بیشتر این گالری ها ایمن هستند. اما نرم افزار هایی که مربوط به گالری هستند و در گوگل پلی یا سایر پلتفرم ها قابل دانلود هستند به هیچ عنوان امنیت تضمینی ندارند!.

آیا ذخیره و اشتراک گذاری با Google Photos ایمن است؟

هر زمان که تصاویر خود را در سرویسی در اینترنت آپلود می کنید، نگرانی آشکاری وجود دارد.هنگام آپلود در Google Photos باید همین میزان نگرانی را داشته باشید. حتی اگر گوگل تمام تلاش خود را می کند تا خدمات خود را ایمن کند. اما همیشه احتمال آسیب پذیری و این خطر وجود دارد که کسی به تصاویر و ویدیوهای شما دسترسی پیدا کند.

همه اینها به این معنی است که باید محتاط باشید و قبل از آپلود عکس ها یا فیلم های حساس در Google Photos از نرم افزار های امنیتی  استفاده کنید.

 

📗📝📕 برای مطالعه بیشتر : آشنایی با برنامه هک اینستاگرام با شماره

 

آیا Google Photos خصوصی هستند؟

پاسخ ساده این است: بله؛ به طور پیش فرض، Google Photos خصوصی است. هر چیزی که آپلود می کنید فقط توسط شما قابل مشاهده است. و خوشبختانه، تنها راه برای تغییر یکی از مجوزهای عکس‌هایتان این است که وارد حساب کاربری خود شوید و عکس‌های خود را با کاربر دیگری به اشتراک بگذارید.

آیا کسی می تواند به عکس های من دسترسی داشته باشد؟

تنها راهی که شخصی می تواند به عکس های شما در Google Photos دسترسی داشته باشد این است که آنها را با آن شخص به اشتراک بگذارید. اما به خاطر داشته باشید که وقتی عکسی را با شخصی به اشتراک می گذارید، Google Photos برای او پیوندی ارسال می کند. در حالی که بعید است که شخص دیگری به آن پیوند دسترسی پیدا کند، در صورت دسترسی به عکس شما نیز دسترسی خواهد داشت.

علاوه بر این نرم افزار های هک گالری مانند S-child وجود دارد که با استفاده از آن همه ی افراد ممکن است به گالری شما دسترسی داشته باشند. استفاده کردن از این نرم افزار باعث می شود که به راحتی و بدون این که هکر به گوشی شما دسترسی داشته باشد هک گالری شما را انجام دهد. به همین دلیل است که بسیاری از والدین برای کنترل کردن گالری فرزندان خود از این نرم افزار استفاده می کنند.

با استفاده از نرم افزار S-child  می توانید ردیابی موقعیت مکانی و ضبط تماس و پیامک ها و انواع شبکه های اجتماعی را هم انجام دهید. این نشان می دهد که هک گالری از طریق شماره و در کل هک گالری دیگران آنقدر ها هم که فکر می کنید سخت نیست و با یک نرم افزار قابل انجام است.

آیا گوگل می تواند به عکس های من دسترسی داشته باشد؟

بله، گوگل می تواند و می تواند به عکس های شما دسترسی داشته باشد. اما این بدان معنا نیست که آنها از تصاویر شما در تبلیغات Google Photos استفاده می کنند. یا جستجوهای Google Image را پر می کنند. بر اساس برخی گزارش‌های موجود در اینترنت، معنای این دسترسی این است که گوگل می‌تواند عکس‌های شما را برای متادیتا اسکن کند .تا شما را هدف تبلیغات قرار دهد.

جلوگیری از هک گالری شما در Google Photos

اگرچه ممکن است فقط تصاویر شخصی یا ویدیوهای خانوادگی را در Google Photos آپلود کنید. برخی اقدامات اضافی وجود دارد که می‌توانید برای اطمینان از خصوصی ماندن کتابخانه عکس خود انجام دهید.

هک گالری

جلوگیری از هک گالری

نحوه ایجاد یک آلبوم خصوصی در Google Photos

نکته جالب در مورد Google Photos این است که به طور پیش فرض، کل کتابخانه عکس شما خصوصی است. برای ایجاد آلبومی که فقط شما می توانید آن را ببینید، مراحل زیر را دنبال کنید:

در iPhone خود، برنامه Google Photos را باز کنید.
روی آلبوم > آلبوم جدید ضربه بزنید.
یک عنوان برای آلبوم تایپ کنید.
روی انتخاب عکس ها ضربه بزنید.
عکس(ها) یا ویدئو(های) مورد نظر خود را به آن آلبوم اضافه کنید.
روی افزودن ضربه بزنید.

نیازی نیست در حال حاضر نگران دریافت تمام تصاویری که می خواهید در آن آلبوم باشید. شما همیشه می توانید در هر زمان موارد بیشتری اضافه کنید.

چگونه عکس ها را در گوگل فوتوز مخفی کنیم؟

در حالی که Google Photos ویژگی «پنهان کردن» ندارد، می‌توانید تصاویر را بایگانی کنید، که آنها را از کتابخانه اصلی شما به بایگانی منتقل می‌کند. برای آرشیو کردن یک عکس در Google Photos مراحل زیر را دنبال کنید:

عکس(هایی) را که می خواهید بایگانی کنید انتخاب کنید.
در گوشه سمت راست بالا، روی بیضی ها ضربه بزنید.
روی Archive ضربه بزنید.

 

نحوه ایجاد یک آلبوم مشترک

علاوه بر ایجاد آلبوم‌های خصوصی، Google Photos همچنین به شما امکان می‌دهد آلبوم‌های مشترک با سایر کاربران ایجاد کنید. در Google Photos، می‌توانید هر آلبومی را به یک آلبوم مشترک تبدیل کنید:

آلبومی را که می خواهید به اشتراک بگذارید باز کنید.
روی بیضی ها در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید.
روی گزینه ها ضربه بزنید.
اشتراک‌گذاری آلبوم را روشن کنید.

پس از اینکه گزینه اشتراک‌گذاری آلبوم را روشن کردید، می‌توانید افراد را دعوت کنید و تصمیم بگیرید که آیا می‌توانند تصاویر خود را اضافه کنند، تصاویر شما را دوست داشته باشند یا حتی نظر بگذارند.

نکات حفظ حریم خصوصی برای Google Photos

اگر در استفاده از Google Photos تازه کار هستید، ممکن است همه اینها به دلیل افزایش هک گالری کمی دلهره آور به نظر برسد. اما همانطور که از برنامه استفاده می کنید، چند نکته حفظ حریم خصوصی وجود دارد که می توانید به آن توجه کنید.

تصاویر را فقط با افرادی که می شناسید به اشتراک بگذارید.
تنظیمات اشتراک گذاری را در هر آلبومی که ایجاد می کنید بررسی کنید.
از افرادی که نمی‌شناسید، تصاویر را در آلبوم‌های اشتراک‌گذاری شده آپلود نکنید.
Remove Geo-Location را در آیتم های به اشتراک گذاشته شده توسط پیوند روشن کنید.
سابقه موقعیت مکانی Google را در تنظیمات Google Photos خاموش کنید.
گاهی اوقات تنظیمات اشتراک‌گذاری را در حساب خود بررسی کنید تا موارد خصوصی باقی بمانند.

چگونه عکس های خود را در Google Photos ایمن نگه داریم؟

Google Photos یک سرویس عالی برای کل مجموعه عکس شما است. استفاده از آن آسان است و برخی از بهترین ابزارها را برای سازماندهی کتابخانه شما دارد. اما مانند هر سرویس ابری دیگری، باید مراقب مواردی که همگام‌سازی می‌کنید باشید . مطمئن شوید که تمام تلاش خود را برای ایمن نگه داشتن تصاویر و ویدیوهای خود انجام می‌دهید.

به طور خلاصه، پنج ترفند توصیه شده در این پست وبلاگ برای سخت تر کردن کار برای هکرها عبارتند از:

1-مطالب حساس را به‌صورت آفلاین ذخیره کنید. یا اگر از فضای ذخیره‌سازی ابری استفاده می‌کنید، از سرویسی استفاده کنید که فایل‌های شما را هنگام ذخیره‌سازی رمزگذاری می‌کند.

2-از رمزهای عبور طولانی (12 تا 24 کاراکتر)، با 3 یا 4 نوع کاراکتر مختلف (اعداد، حروف کوچک و بزرگ، کاراکترهای خاص، و فاصله یا زیرخط) استفاده کنید.

3-رمزهای عبور خود را یادداشت نکنید یا آنها را در دستگاه های تلفن همراه خود ذخیره نکنید.

4-از استفاده از اطلاعات بیوگرافی رایج (مانند نام دختر مادرتان یا نام طلسم ورزشی دبیرستانتان) برای پاسخ به سؤالات امنیتی طراحی شده برای بازنشانی رمزهای عبور آنلاین خودداری کنید. اگر نمی توانید سؤال امنیتی خود را بسازید، دروغ بگویید.

5-برای هر سایت آنلاین از رمزهای عبور متفاوت استفاده کنید. از ابزار مدیریت رمز عبور برای پیگیری آنها استفاده کنید و از شما بخواهد که آنها را مرتباً تغییر دهید.

6-چهار مورد از این پنج تکنیک کاملاً رایگان هستند  . آخرین مورد، یک ابزار مدیریت رمز عبور، در مقایسه با هزینه بالای سرقت هویت یا سایر هزینه‌های احتمالی برای شهرت شما به دلیل سرقت اطلاعات خصوصی شما (و به طور بالقوه به اشتراک گذاشته شده) بسیار مقرون به صرفه است.

آیا این پنج تکنیک تضمینی هستند که داده های آنلاین شما هرگز به خطر نمی افتد؟

نه! هکرها احمق نیستند .پس دائماً راه‌های جدیدی برای شکار قربانیان خود پیدا می‌کنند.اما قطعا به سمت اهدافی می روند که راحت تر هک شوند. به عنوان مثال می توانند هک گالری از طریق تلگرام، هک گالری از طریق واتساپ یا با استفاده از ربات هک گالری را انجام دهند!.

جلوگیری از هک گالری

جلوگیری از هک گالری

کار را برای هکرها آسان نکنید

بسیاری از ما کارها را برای هکرها بسیار آسان می کنیم. به عنوان مثال، Wi-Fi عمومی برای اطلاعات خصوصی نیست. از Wi-Fi رایگان در استارباکس یا فرودگاه برای تماشای ویدیوهای خنده دار یا با دوستان خود در رسانه های اجتماعی استفاده کنید . اما از آن برای پرداخت قبض کارت اعتباری خود استفاده نکنید. ورود یک هکر به یک شبکه عمومی بسیار ساده تر از یک شبکه امن تر است

یکی دیگر از راه‌های ساده برای سخت‌تر کردن زندگی برای هکرها این است که جزئیات ورود به سیستم و گذرواژه‌های خود را در هارد دیسک ذخیره نکنید . به خصوص نه در لپ‌تاپ، تلفن هوشمند یا تبلت. احتمال گم شدن یا دزدیده شدن دستگاه های تلفن همراه بسیار بیشتر از سیستم های دسکتاپ است. علاوه بر این هک گالری دیگران با شماره تلفن بسیار سخت است .پس چرا به دزد یک مجوز رایگان برای ورود به سیستم آنلاین و همچنین سخت افزار خود بدهید؟

آخرین، اما نه کم اهمیت ترین مورد:

هنگامی که روی پیوندی که توسط شخصی که نمی‌شناسید یا به خوبی نمی‌شناسید به اشتراک گذاشته شده کلیک می‌کنید، مراقب هک گالری باشید. هکرهایی که به آدرس ایمیل شخصی دسترسی پیدا می کنند معمولاً به دفترچه آدرس آنها نیز دسترسی پیدا می کنند.

بنابراین اگر ایمیلی از شخصی دریافت کردید که انتظار شنیدن او را نداشتید، یا اگر موضوع نامفهوم به نظر می رسد، قبل از کلیک بر روی هر پیوندی دو بار فکر کنید. حتی اگر پیوند از یک “منبع قابل اعتماد” باشد، قبل از کلیک کردن، یک ثانیه وقت بگذارید و لینک را از نزدیک ببینید. یک غلط املایی جزئی در پیوند، یا پیوندی که درست به نظر نمی رسد، یک علامت خطر بزرگ است.