ردیابی گوشی 100% تضمینی ❤️ + 3 راهکار برای گوشی سرقتی
هک کردن واتساپ دیگران
هک کردن واتساپ دیگران از راه دور ❤️در 5 دقیقه بدون لمس گوشی هدف
فوریه 24, 2022
هک گالری
هک گالری دیگران با شماره تلفن و از راه دور ❤️
فوریه 28, 2022

ردیابی گوشی 100% تضمینی ❤️ + 3 راهکار برای گوشی سرقتی

ردیابی گوشی دیگران

روش های ردیابی گوشی دیگران

ردیابی گوشی به عنوان یکی از مهمترین نوع جاسوسی برای هر فردی تلقی می شود. این که در لحظه افراد بدانند شما چه جایی هستید می تواند کمک زیادی به آن ها بکند!. تصور کنید که یک سارق بخواهد از شما اطلاع داشته باشد و از شما سرقت کند. مشخص است که بهترین راه برای این که این کار را درست انجام دهد این است که ردیابی موقعیت مکانی شما را انجام دهد.

همچنین ممکن است در مواقعی که تلفنتان گم شده است ، ردیابی گوشی سرقتی برای شما یک امر حیاتی و مهم تلقی شود .

از همین رو خوب است که درباره ی روش های ردیابی موبایل ها اطلاعاتی داشته باشید تا هم بتوانید در صورت نیاز از آنها استفاده کرده و هم از ردیابی خودتان توسط هکرها جلوگیری نمایید. در این مقاله به شما همه چیز را در مورد ردیابی تلفن همراه خواهیم گفت.

آیا ردیابی گوشی امکان پذیر است؟

ردیابی تلفن همراه چیزی نیست که فقط در فیلم ها ببینید. در واقع، بسیاری از مردم معمولاً از برنامه های ردیابی تلفن همراه استفاده می کنند تا بدانند عزیزانشان کجا هستند. نه تنها این، حتی کارفرمایان نیز از ردیابی تلفن در دستگاه های کارمندان خود استفاده می کنند.

ردیابی گوشی موبایل دیگر یک موضوع راحتی نیست ، اما غیرممکن هم نیست. با وجود همه جنایت‌هایی که اتفاق می‌افتد، دانستن محل دقیق اعضای خانواده‌تان به شما این امکان را می‌دهد که بدانید آنها در امان هستند و هیچ آسیبی متوجه آنها نمی‌شود. در چنین مواقعی هیچ چیز بهتر از ردیابی موبایل آنها بدون اطلاع آنها نیست. که اتفاقاً امکان پذیر است.

اما شرکا تنها کسانی نیستند که می توانند شما را ردیابی کنند. دشمنان و کلاهبرداران اغلب از ردیابی برای به دست آوردن داده ها و اطلاعات برای باج خواهی استفاده می کنند. افرادی از بخش تجاری بیشتر در معرض حملات هکری قرار می گیرند. یک راه حل عالی برای محافظت از داده های شما  VPN است. ویژگی های VPN به شما امکان می دهد داده های مزاحمان را رمزگذاری کنید. این روش پیشگیری یکی از موثرترین آنهاست.

چگونه ردیابی گوشی انجام می شود؟

اگر می‌خواهید بدانید چگونه هک لوکیشن را انجام دهید و گوشی را ردیابی کنید، راه‌های زیادی برای انجام آن وجود دارد. با این حال، هر روشی مزایای خاص خود را دارد. همچنین، هر راهی نمی‌تواند موقعیت مکانی کسی را بدون اطلاع او به شما بدهد.

بنابراین، من امروز در مورد ردیابی گوشی بسیاری از این راه ها به شما خواهم گفت.

1-ردیابی مکان تلفن همراه یک شخص شناخته شده مخفیانه

2-ردیابی شخصی (حتی یک غریبه) تنها از طریق شماره تلفن همراه او

3-ردیابی موقعیت مکانی تلفن همراه کاملا رایگان

قسمت 1: نحوه ردیابی موقعیت مکانی تلفن همراه بدون اینکه آنها بدانند

ردیابی موقعیت مکانی تلفن همراه آنقدرها هم که فکر می کردید سخت نیست. در واقع، این یکی از ساده‌ترین کارهاست. حتی اگر بخواهید آن را بدون اطلاع طرف مقابل انجام دهید. بنابراین، بدون اینکه منتظر بمانید، اجازه دهید با این روش جالب برای ردیابی مکان تلفن همراه شروع کنیم:

1.1 S-child

اگر می‌خواهید مخفیانه مکان تلفن همراه را ردیابی کنید، S-child بهترین راه برای انجام آن است. این یک برنامه ردیابی موبایل است که برای دستگاه های اندروید و iOS ارائه می شود. با S-child ، می‌توانید موقعیت تلفن هر شخصی را بدانید، حتی اگر در گوشه‌ای از جهان باشد.

S-child آنقدر جالب است که افراد بی‌شماری از آن استفاده می‌کنند تا بدانند آیا فرزندانشان در مدرسه امن هستند و شریک زندگی‌شان سر کار است یا هر کجا که قرار است باشند.

ردیابی گوشی سرقتی

ردیابی گوشی سرقتی

در اینجا چند دلیل برای دوست داشتن S-child وجود دارد: مزایای S-child Location Tracker

نصب آسان

اگر از S-child برای ردیابی گوشی استفاده می کنید، می توانید موقعیت مکانی هر کسی را بدون نصب هیچ برنامه ای روی تلفن یا رایانه او به صورت مستقیم ردیابی کنید. این به این دلیل است که S-child می تواند از طریق شماره ردیابی موقعیت مکانی را انجام دهد. شما تنها با نصب کردن S-child روی گوشی هوشمند خودتان و انتخاب شماره تلفن هدف می توانید لینک مخرب هک را برای هدف خود ارسال کنید.

ردیابی مخفی تلفن

هنگامی که از ردیاب تلفن S-child استفاده می کنید، هدف ردیابی شما هرگز متوجه نمی شود که مکان آنها را زیر نظر دارید. این به دلیل روش منحصر به فردی است که سامانه ردیابی گوشی S-child در آن کار می کند.

همچنین شما می توانید از این روش برای ردیابی گوشی خاموش و ردیابی گوشی سرقتی خود نیز استفاده کنید.

این برنامه در واقع گوشی هدف را هک کرده و علاوه بر اطلاعات موقعیت دیگر اطلاعات را نیز در اختیارتان قرار می دهد . برنامه S-CHILD قابلیت هک گوشی بدون دسترسی و هک گوشی همسر یا فرزند را نیز ارائه می دهد.

بدون نیاز به روت یا جیلبریک

تقریباً تمام نرم افزار های ردیابی تلفن که می توانند مکان تلفن همراه را ردیابی کنند، مخفیانه از شما می خواهند دستگاه مورد نظر را روت یا جیلبریک کنید. با این حال، S-child می‌تواند مکان هر تلفن همراه را مخفیانه بدون اینکه از شما بخواهد دستگاه مورد نظر را روت یا جیلبریک کنید، دریافت کند.

بدون نیاز به دانش فنی

برای استفاده از S-child نیازی به دانش فنی ندارید. در حالی که به نظر می رسد زمانی که این فناوری کار می کند سطح فناوری جیمز باند است، نیازی به داشتن همان سطح از مهارت ندارد. هر فردی که توانایی های ابتدایی ساده ای مانند استفاده از تلگرام و واتساپ را هم بلد باشد می تواند به راحتی از این نرم افزار استفاده کند.

ردیاب موقعیت مکانی زنده

با S-child ، می توانید مکان زنده دستگاه را در هر زمان مشاهده کنید. نه تنها این، بلکه می توانید مکان های اخیر شخص را به همراه مهرهای زمانی ببینید. بنابراین، می‌توانید بدانید که شخص در کجا بوده است، حتی زمانی که شما چک نمی‌کردید.

ژئوفنسینگ

ویژگی Geofencing چیز بزرگ بعدی در ردیابی مکان است. با Geofencing، می‌توانید برای موقعیت مکانی تلفن شخص دیگر روی نقشه، مرزها را تعیین کنید. اگر زمانی از این مرزها عبور کنند، بلافاصله یک هشدار دریافت خواهید کرد.

وقتی نوبت به ردیابی مکان آیفون (یا هر دستگاه iOS دیگری) می‌رسد، S-child از شما نمی‌خواهد حتی یک بار گوشی مورد نظر را لمس کنید. از آنجایی که همه آیفون‌ها با iCloud نصب شده روی دستگاه عرضه می‌شوند، مکان (و سایر داده‌های) آیفون در سرورهای iCloud آپلود می‌شود.

S-child از این داده ها برای استخراج اطلاعات مهم در مورد دستگاه مورد نظر، مانند موقعیت مکانی آنها، استفاده می کند. بنابراین، برای ردیابی مخفیانه موقعیت مکانی هر کسی، فقط می توانید اعتبار iCloud آنها را با S-child تأیید کنید. پس از آن، می‌توانید هر زمان که بخواهید مکان آن‌ها را از راه دور بدون اطلاع آن‌ها ردیابی کنید.

وقتی صحبت از ردیابی موقعیت مکانی اندروید به میان می آید، همه چیز کمی متفاوت است. شما باید برنامه ردیابی گوشی را روی دستگاه اندرویدی مورد نظر نصب کنید تا آن را ردیابی کنید. صرف نظر از اینکه می خواهید مخفیانه این کار را انجام دهید یا خیر.

برنامه ای برای ردیابی تلفن بدون اینکه آنها بدانند

در حالی که روش‌هایی که در بالا توضیح دادم شامل تمام سناریوهای ممکن است که در آن شما به یک برنامه ردیاب موقعیت مکانی گوشی نیاز دارید. در اینجا روش دیگری را به شما می‌گویم که از طریق آن می‌توانید از ویژگی داخلی خود  آیفون برای اطلاع از موقعیت مکانی تلفن همراه خود استفاده کنید.

با این حال، باید در نظر داشته باشید که این روش تمام ویژگی های اضافی را که با S-child دریافت می کنید به شما ارائه نمی دهد. علاوه بر این، نمی‌توانید از آن برای ردیابی شماره تلفن همراه شخصی که نمی‌شناسید استفاده کنید. در نهایت، اگر یک ردیاب تلفن همراه مخفیانه می خواهید، باید S-child را انتخاب کنید.

2.1 Find My iPhone- مکان iPhone را به صورت رایگان ردیابی کنید

اگر می خواهید موقعیت مکانی آیفون را کاملاً رایگان ردیابی کنید، می توانید این مراحل را دنبال کنید:

مرحله 1:

مطمئن شوید که ویژگی “Find My iPhone” را در آیفونی که می خواهید ردیابی گوشی کنید، فعال کرده اید. برای فعال کردن این ویژگی، می‌توانید به «تنظیمات» بروید و روی گزینه بالایی که نام Apple ID شما در آن نوشته شده است کلیک کنید. سپس به گزینه «iCloud» بروید و ویژگی «Find My iPhone» را فعال کنید.

مرحله 2:

اکنون شما آماده ردیابی آیفون در هر زمان از هر دستگاه iOS دیگر هستید. برای ردیابی آن، برنامه «Find My iPhone» را در هر دستگاه اپل اجرا کنید. اکنون می توانید Apple ID آیفونی را که می خواهید ردیابی کنید وارد کنید.

مرحله 3:

لیست تمام دستگاه هایی که به آن Apple ID متصل هستند را مشاهده خواهید کرد. می توانید روی دستگاهی که می خواهید نظارت کنید کلیک کنید و مکان آن روی نقشه برای شما باز می شود.

در حالی که این روش تا آنجا که می تواند رایگان است، ممکن است متوجه شده باشید که هیچ ویژگی اضافی یا مخفی کاری وجود ندارد.

ردیابی گوشی سرقتی

ردیابی گوشی دزدیده شده

برنامه ای برای ردیابی گوشی اندروید

اگر اپل برنامه Find My iPhone را برای ردیابی موقعیت مکانی آیفون ارائه می دهد، چگونه دستگاه های Android می توانند بسیار عقب باشند؟ . گوگل اپلیکیشن خاص خود را برای ردیابی هر گوشی اندرویدی ارائه می دهد.

این برنامه  شبیه به Find My iPhone است . می توانید از آن برای ردیابی هر دستگاه اندرویدی که می خواهید ، همچون ردیابی گوشی سامسونگ و هر زمان که بخواهید استفاده کنید.

با این حال، باید بدانید که اگر از این روش برای ردیابی موقعیت مکانی شخصی استفاده می کنید، آنها در مورد آن باخبر خواهند شد.

3.1 Find My Device- Remote Android Location Tracker

Find My Device پاسخ Android برای ردیابی مکان تلفن از راه دور است. اگر اهل فناوری هستید، ممکن است Find My Device را همانطور که قبلاً Android Device Manager نامیده می شد به خاطر بسپارید.

برای استفاده از قابلیت Find My Device برای یادگیری مکان گوشی اندرویدی، باید نام کاربری و رمز عبور Google ID آنها را داشته باشید. به طور کلی، تنها رمز عبور Google ID که قرار است داشته باشید، فقط مال شما است. بنابراین، این روش به طور کلی برای یادگیری مکان گوشی گم شده استفاده می شود.

3.2 مراحل برای ردیابی گوشی Android

برای ردیابی موقعیت مکانی تلفن Android خود با استفاده از Find My Device، باید این مراحل را دنبال کنید:

مرحله 1: پلی استور را در هر تلفن اندرویدی راه اندازی کنید و برنامه ای به نام “دستگاه من را پیدا کنید” را نصب کنید.

مرحله 2: برنامه را راه اندازی کنید و اطلاعات کاربری گوگل تلفنی را که می خواهید ردیابی کنید وارد کنید. دستگاه های مرتبط با آن حساب Google را خواهید دید. می توانید روی دستگاهی که می خواهید ردیابی کنید کلیک کنید.

مرحله 3: نقشه ای را با موقعیت تلفن همراه مورد نظر خواهید دید.

همانطور که ممکن است متوجه شده باشید، هیچ گزینه دیگری در دسترس نیست و هیچ داده دیگری وجود ندارد که بتوانید در مورد تلفن دیگر مشاهده کنید. علاوه بر این، این گزینه به هیچ وجه محرمانه ای را به شما ارائه نمی دهد.

از کدام روش ردیابی موقعیت مکانی باید استفاده کنم؟

اکنون که همه راه‌های ردیابی گوشی همراه را می‌دانید، این سوال پیش می‌آید که از کدام روش ردیابی تلفن همراه استفاده کنم؟ خوب، من همه چیز را برای شما ساده کردم:

اگر راه حلی برای ردیابی تلفن می خواهید که بسیاری از ویژگی های دیگر را به شما ارائه می دهد و همه چیز را مخفیانه انجام می دهد، بدون اینکه طرف مقابل از آن مطلع شود، S-child راه حلی است. از همه کارهایی که می توانید با آن انجام دهید شگفت زده خواهید شد، به خصوص وقتی در مورد ایمن نگه داشتن روابط خود صحبت می کنیم.

اگر راه حلی برای ردیابی شماره تلفن همراه می خواهید که بتواند مکان و هویت تماس گیرنده از دست رفته را به شما اطلاع دهد، S-child بهترین روش انتخابی است. اطلاعاتی در مورد افرادی به شما می دهد که هرگز تصور نمی کردید امکان پذیر باشند.

اگر می‌خواهید یک ردیاب موقعیت مکانی تلفن رایگان برای ردیابی تلفن گمشده خود داشته باشید، Find My iPhone (برای دستگاه‌های iOS) و Find My Device (برای دستگاه‌های Android) راهی است که می‌توانید انجام دهید. به خاطر داشته باشید که بدون اطلاع طرف مقابل از این روش ها استفاده نمی کنید.

نتیجه

اکنون می‌دانید که چگونه موقعیت مکانی تلفن همراه را ردیابی کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روش‌هایی را که در بالا توضیح دادم بر اساس آنچه نیاز دارید امتحان کنید. مهم نیست که کدام روش را انتخاب کنید اما باید بدانید که ردیابی گوشی هر فردی درست نیست!. سعی کنید از گزینه هایی که در اختیار شما قرار گرفته است به صورت اخلاقی و قانونی استفاده کنید.