هک کردن واتساپ دیگران از راه دور ❤️در 5 دقیقه بدون لمس گوشی هدف
امنیت تلگرام
امنیت تلگرام چه قدر است ؟ ❤️ چگونه آن را افزایش دهیم ؟ آموزش روش های افزایش امنیت
فوریه 21, 2022
ردیابی گوشی دیگران
ردیابی گوشی 100% تضمینی ❤️ + 3 راهکار برای گوشی سرقتی
فوریه 27, 2022

هک کردن واتساپ دیگران از راه دور ❤️در 5 دقیقه بدون لمس گوشی هدف

هک کردن واتساپ دیگران

آموزش هک کردن واتساپ دیگران از راه دور

هک کردن واتساپ دیگران قطعا کار ساده ای نیست!. به این دلیل که اگر ساده بود همه ی افراد تا به حال آن را انجام داده بودند. از سال 2021 که یک هک گسترده در شبکه ی واتساپ و فیسبوک ایجاد شد افراد زیادی تصور کردند هک واتساپ کار ساده ای است!. اما این مسئله نیازمند اطلاعات بسیار زیادی در مورد هک است. در این مقاله به شما همه چیز را در مورد روش های هک کردن واتساپ دیگران، روش های جلوگیری از هک شدن و نکات و سوالات پرتکرار شما گفته می شود.

آیا هک کردن واتساپ دیگران امکان پذیر است؟

هک کردن نیازمند اطلاعات و مهارت های خاصی است. برنامه نویس هایی که سالهای سال است در این زمینه فعالیت می کنند می توانند هک را انجام دهند. اما برای این که خودتان فردی را هک کنید راه حل های دیگری وجود دارد. چون معمولا افراد نمی توانند هک کردن واتساپ با کد را به تنهایی انجام دهند.

یکی از مواردی که شما می توانید از ان استفاده کنید این است که از یک هکر کمک بگیرید. بسیاری از هکر ها هستند که سفارش هک را قبول می کنند و هک هر چیزی که بخواهید را برای شما انجام می دهند. اما باید این مسئله را در نظر بگیرید که یک هکر با توانایی های بالا، با هزینه های کم برای شما این کار را انجام نمی دهد. هزینه های چند ده میلیونی که باید برای یک هکر پرداخت کنید برای بسیاری از افراد امکان پذیر نیست. بنابراین فقط افراد بسیار مهم و معمولا در بخش های سیاسی با این روش افراد را هک می کنند!

روش دیگر این است که با استفاده از یک برنامه ی هک این کار را انجام دهید. افراد زیادی در دنیا با استفاده از این برنامه ها تا به حال هک شده اند. به این دلیل که اغلب کاربران فضای مجازی با نکات مربوط به امنیت واتساپ آشنا نیستند می توانید این کار را برای بیشتر مردم انجام دهید!. اما برای این که بتوانید برنامه ی درست را انتخاب کنید نکات امنیتی مربوط به هک را بدانید:

نکات امنیتی برای فردی که می خواهد هک کند!

1-متاسفانه بسیاری از افراد هستند که خودشان را به عنوان هکر معرفی می کنند. اما هیچ مهارت هکی ندارند. در همه ی کانال های واتساپ و تلگرام یا در پیج های اینستاگرامی این مسئله در تعداد بالا دیده می شود. شیوه به این صورت است که برای شما اعتماد سازی می کنند. سپس شما باید برای آن ها پولی را واریز کنید . بعد از این که پول از طرف شما واریز شد دیگر نمی توانید با آن هکر ارتباط برقرار کنید!. به این دلیل است که به شما می گوییم هکر ها با هزینه های بالا این کار را انجام می دهند و معمولا مردم عادی نمی توانند به آن ها دسترسی داشته باشند.

2-بسیاری از برنامه ها وجود دارند که به عنوان بد افزار فعالیت می کنند. هر چقدر هم که شما مراعات داشته باشید، در صورتی که این نرم افزار ها را نصب کنید خودتان هک می شوید!. بسیاری از بد افزار ها به شما می گویند که ما را نصب کنید تا افرادی که می خواهید را هک کنید!. اما بعد از این که این بد افزار روی گوشی شما نصب شد می تواند همه ی اطلاعات شما را سرقت کند!. پس حواستان باشد که این نرم افزار های جاسوسی را از منابع قانونی دانلود کنید.

3-هک کردن از نظر قانونی مشکل دارد. بنابراین باید مراقب باشید که یا کارمند خودتان را (فقط با اطلاع خود کارمند) یا کودک زیر 18 سال خودتان را هک کنید. در غیر این صورت آن ها می توانند شما را از نظر قضایی محکوم کنند.

هک کردن واتساپ دیگران

هک کردن واتساپ دیگران غیر قانونی است. مگر این که فرزند زیر 18 سال شما یا کارمند مطلع شما باشد

روش های هک کردن واتساپ دیگران

محققان امنیتی قبلاً آسیب‌پذیری را در واتس‌اپ فاش کرده بودند. که اساساً به هکرها اجازه می‌دهد تا با کمک یک تصویر GIF کنترل برنامه را در دست بگیرند. عملکرد آن به گونه ای است که هکرها از روشی که واتس اپ تصاویر را پردازش می کند، زمانی که کاربر نمای گالری را برای ارسال یک فایل رسانه ای باز می کند، استفاده می کنند.

اگر یک هکر قصد دارد یک GIF مخرب برای یک کاربر ارسال کند، می‌تواند کل تاریخچه چت کاربر را هک کند. همچنین می‌تواند بداند چه کسی به همراه فایل‌ها، عکس‌ها و ویدیوهای ارسال شده از طریق واتس‌اپ برای کاربر پیام می‌فرستد. این روش کاملا جدید است. همانطور که حمله تماس صوتی پگاسوس در اوایل سال 2019 کشف شد.

نکته!

WhatsApp از طریق حملات مهندسی اجتماعی آسیب پذیر است. زیرا از روانشناسی انسان برای سرقت اطلاعات یا انتشار اطلاعات نادرست سوء استفاده می کند.

پلتفرم پیام رسان محبوب واتس اپ مدتی است که به یک نقطه صحبت تبدیل شده است.چون دارای چندین ویژگی امنیتی است. مانند استفاده از رمزگذاری سرتاسر برای خصوصی نگه داشتن پیام ها. با وجود داشتن چنین ویژگی هایی، هکرها راه ها و روش های مختلفی را برای به خطر انداختن حریم خصوصی پیام ها و مخاطبین شما امتحان می کنند.

هشت راه هک واتس اپ را بررسی کنید:

1. اجرای کد از راه دور از طریق GIF

همانطور که گفتیم محققان امنیتی قبلاً آسیب‌پذیری را در واتس‌اپ فاش کرده بودند که به هکرها به راحتی  اجازه می‌دهد تا با کمک یک تصویر GIF کنترل برنامه را به طور کلی در دست بگیرند. عملکرد این روش به گونه ای است که هکرها از روشی که واتس اپ تصاویر را پردازش می کند بهره می برند. یعنی زمانی که کاربر نمای گالری را برای ارسال یک فایل رسانه ای باز می کند، هک می شوند.این یک روش هک کردن واتساپ دیگران بدون کد مستقیم است.

پس از آن، برنامه GIF را برای نمایش پیش نمایش فایل تجزیه می کند. فایل‌های GIF دارای چندین فریم کدگذاری شده هستند که به این معنی است که چندین کد درون تصویر پنهان شده‌اند.

اگر یک هکر قصد دارد یک GIF مخرب برای یک کاربر ارسال کند، می‌تواند کل تاریخچه چت کاربر را هک کند و همچنین می‌تواند بداند چه کسی به همراه فایل‌ها، عکس‌ها و ویدیوهای ارسال شده از طریق واتس‌اپ برای کاربر پیام می‌فرستد. این آسیب‌پذیری بر نسخه‌های واتس‌اپ تا 2.19.230 در اندروید 8.1 و 9 تأثیر گذاشته است.

2. حمله تماس صوتی پگاسوس(Pegasus )

حمله تماس صوتی پگاسوس در اوایل سال 2019 کشف شد. با این حمله، هکرها به سادگی با انجام یک تماس صوتی واتس اپ به یک دستگاه دسترسی پیدا می کردند و حتی اگر کاربر تماس را دریافت نکند، حمله موفقیت آمیز بود. کاربر همچنین از نصب بدافزار بر روی دستگاه خود بی اطلاع است. این روش هک کردن واتساپ دیگران با شماره است.

این حمله یک نرم افزار جاسوسی قدیمی و معروف به نام Pegasus را نصب کرد که اساساً به هکرها اجازه می دهد اطلاعات تماس های تلفنی، پیام ها، عکس ها و ویدیوها را جمع آوری کنند. حتی به آن‌ها اجازه می‌دهد دوربین‌ها و میکروفون‌های دستگاه‌ها را برای ضبط ضبط فعال کنند.

این نوع حمله توسط شرکت اسرائیلی NSO Group که متهم به جاسوسی از کارکنان عفو ​​بین‌الملل و سایر فعالان حقوق بشر است، مورد استفاده قرار گرفت. پس از انتشار خبر هک، واتس اپ برای محافظت از این حمله به روز شد.

هک کردن واتساپ دیگران

مهندسی اجتماعی از ناآگاهی کاربران برای هک کردن واتساپ استفاده می کند

3. حملات مهندسی شده اجتماعی

WhatsApp از طریق حملات مهندسی شده اجتماعی آسیب پذیر است. زیرا از روانشناسی انسان برای سرقت اطلاعات یا انتشار اطلاعات نادرست سوء استفاده می کند.البته این روش هک کردن دیگرام از خود کاربر استفاده می کند.

شرکت امنیتی CheckPoint Research یکی از این حملات به نام FakesApp را فاش کرد که به افراد اجازه می داد از ویژگی نقل قول در چت گروهی سوء استفاده کنند و متن پاسخ شخص دیگری را تغییر دهند. با استفاده از آن، هکرها می توانند اظهارات جعلی را منتشر کنند که به نظر می رسد از سایر کاربران قانونی باشد.

این امر با رمزگشایی ارتباطات واتس اپ امکان پذیر شد و به آنها اجازه داد داده های ارسال شده بین نسخه موبایل و نسخه وب واتس اپ را مشاهده کنند.

پس از آن، آنها می‌توانند مقادیر را در چت‌های گروهی تغییر دهند و بیشتر جعل هویت افراد دیگر، ارسال پیام‌هایی که به نظر می‌رسد از طرف آن‌ها است، ارسال کنند. پاسخ های متنی نیز می تواند تغییر کند.

4. جک فایل رسانه ای

جک فایل رسانه ای به شدت بر واتس اپ و تلگرام تأثیر می گذارد. این حمله از روشی استفاده می‌کند که برنامه‌ها فایل‌های رسانه‌ای مانند عکس یا ویدیو را دریافت می‌کنند و آن فایل‌ها را در حافظه خارجی دستگاه می‌نویسند.

حمله با نصب بدافزار پنهان شده در داخل یک برنامه و سپس نظارت بر فایل های دریافتی برای تلگرام یا واتس اپ آغاز می شود. به این ترتیب هک کردن واتساپ دیگران به راحتی انجام می شود.بسیاری از این نوع هک کردن واتساپ دیگران با کد می توانند به بقیه مخاطبین قربانی هم ارسال شوند!.

5. فیس بوک می تواند از چت های WhatsApp جاسوسی کند

در یک پست وبلاگ، WhatsApp به طور ضمنی اشاره کرد که از آنجایی که از رمزگذاری سرتاسر استفاده می کند، خواندن محتوای WhatsApp برای فیس بوک غیرممکن است:

“هنگامی که شما و افرادی که پیام می دهید از آخرین نسخه واتس اپ استفاده می کنید، پیام های شما به طور پیش فرض رمزگذاری می شوند. به این معنی که شما تنها افرادی هستید که می توانید آنها را بخوانید. حتی اگر در ماه های آینده بیشتر با فیس بوک هماهنگ کنیم، پیام های شما رمزگذاری شده است. پیام‌ها خصوصی می‌مانند و هیچ کس دیگری نمی‌تواند آنها را بخواند. نه واتس‌اپ، نه فیسبوک و نه هیچ کس دیگری.”

پیام خصوصی

البته محققان می دانند که همه پیام‌ها خصوصی نیستند . در سیستم‌عامل‌هایی مانند iOS 8 و بالاتر، برنامه‌ها می‌توانند به فایل‌ها در یک “محفظه اشتراکی” دسترسی داشته باشند.

هر دو برنامه فیس بوک و واتس اپ یک کانتینر مشترک را روی دستگاه ها انجام می دهند. در حالی که چت ها هنگام ارسال رمزگذاری می شوند، لزوماً در دستگاه مبدأ رمزگذاری نمی شوند. این بدان معناست که برنامه فیس بوک به طور بالقوه می تواند اطلاعات را از برنامه WhatsApp کپی کند.

6. برنامه های شخص ثالث پولی

برنامه های حقوقی شخص ثالث در بازار افزایش یافته است . از آنها برای هک کردن سیستم های امن استفاده می شود . شرکت های بزرگ می توانند دست در دست رژیم های سرکوبگر برای هدف قرار دادن فعالان و خبرنگاران انجام دهند. یا توسط مجرمان سایبری که قصد دریافت اطلاعات شخصی شما را دارند.

برنامه‌هایی مانند S-child  می‌توانند به راحتی با سرقت اطلاعات خصوصی شما به حساب WhatsApp شما نفوذ کنند. یک کاربر باید فقط برنامه را خریداری کند، آن را نصب کند و آن را بر روی تلفن مورد نظر فعال کند. این روشی برای هک کردن واتساپ دیگران از راه دور است که به سادگی انجام می شود.

7. کلون های جعلی واتس اپ

از شبیه سازی وب سایت های جعلی می توان برای نصب بدافزار استفاده کرد و این سایت های شبیه سازی به عنوان وب سایت های مخرب شناخته می شوند.

این نیز برای نفوذ به سیستم های اندرویدی پذیرفته شده است. برای هک کردن اکانت واتس اپ شما، مهاجم ابتدا سعی می کند یک شبیه سازی از واتس اپ را نصب کند که ممکن است به طرز چشمگیری شبیه برنامه اصلی باشد. مورد کلاسیک کلاهبرداری WhatsApp Pink است.

8. واتس اپ وب

واتس‌اپ وب همچنین می‌تواند با هک کردن رایانه‌ای که واتس‌اپ وارد آن شده است، مختل شود.

مزایای هک با استفاده از S-child

برنامه s-child برای هک کردن واتساپ دیگران استفاده می شود. هر چند با استفاده از آن می توانید هک تلگرام، اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی را هم انجام دهید. در زیر به مزایای هک کردن با استفاده از این برنامه ی معتبر اشاره می کنیم. در صورتی که قصد دارید هک کردن واتساپ دیگران را انجام دهید به موارد زیر توجه داشته باشید.

موقعیت مکانی

می‌توانید از s-child استفاده کنید تا همیشه از مکان دستگاه اندرویدی که آن را روی آن نصب کرده‌اید مطلع شوید. علاوه بر این، الگوریتم های کارآمد انرژی این برنامه از تخلیه سریع باتری دستگاه توسط عملکرد GPS جلوگیری می کند.

ضبط تماس

s-child  تمام تماس های تلفنی از جمله اطلاعات تماس و مدت زمان تماس را ضبط می کند. سپس تمام این اطلاعات به حساب آنلاین شما ارسال می شود

هک کردن واتساپ دیگران

کابربران برای جلوگیری از هک شدن باید موارد امنیتی را در حساب خود افزایش دهند

برنامه مخفی

حتی در یک دستگاه بدون روت، s-child  از دید کاربر پنهان می شود، مگر اینکه آنها بدانند به دنبال چه چیزی بگردند.
نظارت بر پیام های SMS، MMS، Facebook و WhatsApp

تمام پیام‌ها، تصاویر، ویدیوها و فایل‌های صوتی که از طریق دستگاه ارسال شده‌اند، توسط برنامه ضبط می‌شوند، حتی اگر کاربر سعی کند آنها را حذف کند.

مانیتور کل دستگاه

علاوه بر هک کردن واتساپ دیگران ، یک حساب کاربری می تواند دستگاه آیفون،  دستگاه اندرویدی و…را  از جمله تلفن و تبلت را نظارت کند

عکس های دوربین جلو

هر بار که قفل گوشی باز می شود یک عکس ساخته می شود و به قسمت گزارشات حساب شما ارسال می شود

فعالیت اینترنتی

هر کاری که کاربر به صورت آنلاین انجام می دهد، نظارت می شود، حتی اگر بخواهد از حالت ناشناس در مرورگر خود استفاده کند

تعویض سیم کارت

هر بار که کاربر سیم کارت خود را تغییر می دهد، یک اعلان به حساب آنلاین شما ارسال می شود

 برنامه s-child برای هک کردن واتساپ دیگران

هر چند که این برنامه بیشتر برای کنترل فرزندان است. اما گاهی اوقات افرادی هم هستند که برای استفاده کردن از آن به دنبال کاربرد های غیر قانونی هستند. اما به شما پیشنهاد می کنیم که از برنامه های هک به هیچ عنوان برای فعالیت های غیر قانونی استفاده نکنید. به این دلیل که این موضوع از نظر اخلاقی درست نیست!.

برای والدین

با وجود اینکه یک دستگاه تلفن همراه ابزاری عالی برای حفظ ارتباط با فرزندان شماست، بسیاری از والدین هنوز در مورد ارائه گوشی هوشمند به فرزند/فرزندان خود مردد هستند.

نکته مثبت این است که تلفن همراه ابزاری غیرقابل جایگزین برای تماس با فرزندتان در هر زمان که نیاز دارید است. اما نکته منفی این است که یک تلفن هوشمند همچنین می تواند حواس کودک شما را از تکالیف مدرسه منحرف کند . حتی امنیت فرزند شما را تهدید کند. قبل از اینکه s-child و دیگر کی لاگرهای اندرویدی اختراع شوند، هیچ راهی برای مبارزه با این تهدیدها وجود نداشت. که والدین را نسبت به دادن چنین دستگاه هایی به فرزندان خود محتاط می کرد.اما حالا وجود دارد!.

خوشبختانه، اکنون همه چیز تغییر کرده است.شما می توانید مانع از انجام بازی های ویدیویی فرزندتان در ساعات مدرسه یا به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی خود با غریبه ها شوید.

برای کارفرمایان

والدین تنها کسانی نیستند که از استفاده از برنامه جاسوسی و هک کردن واتساپ دیگران  زیادی خواهند برد.

مراقبت از کارمندان می تواند یک کار دلهره آور باشد. به خصوص اگر تعداد زیادی کارمند در شرکت شما وجود داشته باشد. تقریباً هر کارمندی هر زمان که احساس کند می تواند از این کار خلاص شود، سست می شود. هیچ کس دوست ندارد سخت کار کند، مخصوصاً اگر کسی روی شانه شما مراقب نباشد.

s-child اپلیکیشنی است که کارمندان شما را در تمام ساعات کاری سرپا نگه می دارد. وقتی می‌دانید که هر اقدام شما تحت نظارت است و با سایر کارمندان مقایسه می‌شود، انگیزه بزرگی برای تلاش بیشتر است. تا زمانی که قوانین ناجوانمردانه ای را به کارمندان خود تحمیل نکنید، همه (به استثنای افراد تنبل و رایگان) از نصب این برنامه بر روی دستگاه های تلفن همراه شرکتی همه خوشحال خواهند شد.

جلوگیری از نفوذ به واتساپ

WhatsApp متعلق به فیس بوک بود و الان در اختیار متا است. طیف وسیعی از ویژگی های امنیتی را برای جلوگیری از هک شدن حساب شما ارائه می دهد. مانند رمزگذاری سرتاسر، امنیت بیومتریک و موارد دیگر. این ویژگی‌های امنیتی تضمین می‌کنند که حساب واتس‌اپ شما ایمن می‌ماند .همچنین مکالمات خصوصی شما به دست افراد نادرست نمی‌افتد. همچنین در حال کار بر روی یک ویژگی جدید محافظت از رمز عبور است که پشتیبان‌گیری‌های چت را در Cloud رمزگذاری می‌کند .پس آن‌ها را فقط برای کاربران در دسترس قرار می‌دهد.

چت‌های واتس‌اپ رمزگذاری شده‌اند.اما این محافظت در حال حاضر برای پشتیبان‌گیری‌های آنلاین ذخیره‌شده در Google Drive و Apple iCloud اعمال نمی‌شود. بنابراین برای افزایش امنیت واتساپ نیاز به اقداماتی دارید.

WABetaInfo، وب‌سایتی که از نزدیک به‌روزرسانی‌های واتس‌اپ را در بتا ردیابی می‌کند.روز دوشنبه گفت که واتس‌اپ در حال کار بر روی رمزگذاری پشتیبان‌گیری ابری است. با وجود ویژگی‌های امنیتی، بسیاری از کاربران قربانی هک اجتماعی می‌شوند.چون که فریب داده می‌شوند تا اعتبار حساب WhatsApp خود را افشا کنند و سپس مورد باج‌گیری قرار می‌گیرند.

در اینجا پنج ویژگی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. تا از حمله هکرها از طریق WhatsApp محافظت کنید

1. احراز هویت دو مرحله ای

کاربران واتس اپ می توانند با استفاده از تایید دو مرحله ای یا احراز هویت دو مرحله ای از حساب های خود محافظت کنند. این ویژگی باعث می شود که شماره واتس اپ شما تنها پس از وارد کردن پین شش رقمی در هر دستگاهی فعال شود.

برای فعال کردن تأیید دو مرحله‌ای، به تنظیمات واتس‌اپ > حساب > تأیید صحت دو مرحله‌ای بروید و سپس روی فعال کردن ضربه بزنید.

سپس واتس اپ از شما می خواهد که یک کد فعال سازی شش رقمی را وارد کنید. شما همچنین می توانید یک آدرس ایمیل را وارد کنید تا در صورت فراموش کردن کد به شما کمک کند تا کد را بازیابی کنید.

2. پیام های ناپدید شدنی

واتس‌اپ اخیراً ویژگی «پیام‌های ناپدید شدنی» یا “Disappearing messages “را برای بیش از ۲ میلیارد کاربر خود معرفی کرد. می توان از آن برای چت های فردی و گروهی استفاده کرد. برای دومی، ادمین ها فقط می توانند این ویژگی را در چت های گروهی فعال کنند.

هنگامی که ویژگی “پیام های ناپدید شدنی” را برای چت های فردی یا گروهی خود فعال کنید، پیام های جدید ارسال شده در چت های فردی و گروهی پس از هفت روز ناپدید می شوند. همچنین عکس ها و ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده پس از این مدت را حذف می کند. این ویژگی بر پیام هایی که قبلاً در چت ارسال یا دریافت شده اند تأثیر نمی گذارد.

3. تنظیمات حریم خصوصی را تغییر دهید

واتس اپ گزینه هایی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا انتخاب کنند که می خواهند عکس پروفایل، وضعیت و سایر جزئیات خود را با چه کسی به اشتراک بگذارند. این ایده خوبی است که تنظیمات را به “فقط مخاطبین” تغییر دهید. این بدان معناست که فقط شماره تلفنی که در تلفن هوشمند شما ذخیره شده است می تواند عکس نمایه، وضعیت و شماره تلفن شما را ببیند.

4. حساب واتساپ را با تاچ آیدی یا فیس آیدی قفل کنید

با فعال کردن Face ID برای آیفون و قفل اثر انگشت برای Android، یک لایه امنیتی اضافی اضافه کنید. برای فعال کردن، تنظیمات WhatsApp را باز کنید. روی حساب > حریم خصوصی > قفل صفحه ضربه بزنید. Require Touch ID یا Require Face ID را روشن کنید و سپس مدت زمانی را که WhatsApp می‌تواند در حالت آماده به کار باشد، قبل از نیاز به Touch ID یا Face ID انتخاب کنید.

5. گزارش هرزنامه

واتس‌اپ به شما کمک می‌کند پیام‌های اسپم را شناسایی و مدیریت کنید.این برای جلوگیری از هک کردن واتساپ دیگران بسیاز موثر است. در صورت مواجهه با اسپم، واتس اپ به کاربران توصیه می کند که فرستنده را مسدود کرده، پیام را نادیده گرفته و آن را حذف کنند.