هک گوشی بدون دسترسی به دستگاه هدف را چگونه انجام دهیم؟آموزش روش های هک بدون دسترسی
برنامه هک گوشی
برنامه هک گوشی فارسی یا انگلیسی ؟ معرفی بهترین برنامه های هک دنیا و ایران
فوریه 14, 2022
چگونه واتساپ را هک کنیم
چگونه واتساپ را هک کنیم ؟ 🤔 آموزش روش های تضمینی دسترسی به پیام های واتساپ
فوریه 17, 2022

هک گوشی بدون دسترسی به موبایل هدف و از راه دور

هک گوشی بدون دسترسی

هک گوشی بدون دسترسی و یا هک گوشی بدون نصب برنامه در موبایل هدف یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی است که قصد نفوذ به اطلاعات گوشی دیگران را دارند.

بسیاری از افراد تصور می کنند که هک کردن گوشی کار راحتی نیست. اما باید بدانید افرادی که برنامه نویس هستند با روش های مختلفی می توانند به گوشی شما نفوذ کنند. آنها می توانند از روش هایی مانند استفاده از برنامه های هک و نصب آنها برروی گوشی شما، بهره برده و یا حتی هک گوشی بدون دسترسی به آن و از راه دور را انجام دهند.

ما نیز در این مقاله برروی مبحث هک گوشی بدون نصب برنامه و بدون دسترسی به گوشی هدف  تمرکز  و جوانب این مبحث را بررسی خواهیم کرد. ابتدای کار باید ببینیم آیا اصلا هک گوشی بدون دسترسی امکان پذیر است یا خیر ؟

لازم به ذکر است که این مقاله فقط و فقط برای این به شما ارائه می شود که بتوانید نقاط ضعف گوشی های هوشمند خود را برطرف کنید. یا این که برروی گوشی فرزندان زیر 18 سال خود نظارت داشته باشید. بنابراین سامانه حفاظت از فرزندان در فضای مجازی (S-CHILD ) هیچ مسئولیتی در قبال هک های غیراخلاقی نخواهد داشت.

آیا هک گوشی بدون دسترسی و از راه دور ممکن است؟ 🤔

نه تنها گوشی هوشمند شما هک می شود، بلکه می توان این کار را به راحتی و بدون اطلاع شما و از راه دور انجام داد.

باید بدانید که همه چیز قابل هک است. چیزی که من از آن متعجبم این است که مردم گاهی فراموش می کنند که هک کردن این دستگاه ها بسیار آسان است. حتی اگر یک مهاجم مخرب نتواند وارد تلفن شما شود، می‌تواند سعی کند داده‌های حساس ذخیره شده در داخل، از جمله مخاطبین، مکان‌های بازدید شده و ایمیل‌ها را دریافت کند. این نشان دهنده ی این است که هک گوشی بدون دسترسی اغلب غیر قابل تشخیص است.

مهم است که بدانیم سرویس‌هایی که گوشی هوشمند شما به آن‌ها متکی است، هدف بسیار جذاب‌تری برای مهاجمان است. الکس مک جورج، رئیس اطلاعات تهدیدات در شرکت امنیت سایبری Immunity، Inc، گفت: برای مثال، نشت عکسی که از iCloud رخ داد، جایی که تعدادی از افراد مشهور عکس‌های خود را در سراسر اینترنت پست کردند، نمونه‌ای عالی است.

چه کسانی هدف این نوع هک هستند؟ 🕵️‍♂️

همه ی افراد می توانند هدف هکرها باشند . هکرها گاهی برای سرگرمی و گاهی هم با نیت اخاذی ، سوء استفاده و یا اهداف دیگر ، هرکسی را مورد حمله قرار می دهند .

به گفته شرکت امنیتی inf sec، در بسیاری از موارد روش هک گوشی بدون دسترسی یا نقض داده ها بدون اطلاع مصرف کننده رخ می دهد.

و این فقط مصرف کنندگان نیستند که مجرمان را هدف قرار می دهند. با ظهور گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها در محل کار، هکرها تلاش می‌کنند از طریق آسیب‌پذیری‌های موجود در دستگاه‌های تلفن همراه به شرکت‌ها حمله کنند.

هم این شرکت امنیتی و هم مک جورج شبیه سازی های حمله را برای مشتریان انجام می دهند . سپس متوجه می شوند که این تظاهرات هک معمولاً شناسایی نمی شوند.

مک جورج گفت: معمولاً بسیار نادر است که نقضی که از طریق یک دستگاه تلفن همراه منشأ گرفته باشد یا فقط در یک دستگاه تلفن همراه باشد، احتمالاً توسط تیم یک شرکت شناسایی شود.

و شرکت INf sec هم موافق است. سخنگوی این شرکت می‌گوید هنوز منتظر کسی است که با او تماس بگیرد و بگوید که بخش فناوری اطلاعات آنها تظاهرات حمله را شناسایی کرده است.

او گفت: “کسی نمی داند.” و این واقعیت که سازمان ها نمی دانند چند دستگاه تلفن همراه آنها در ماه گذشته با حمله مواجه شده اند، یک مشکل است.

ما چگونه می توانیم هک گوشی بدون نصب برنامه و بدون دسترسی را انجام دهیم؟🧑‍💻

همانطور که از ابتدای این صفحه گفتیم ، هک گوشی بدون نصب برنامه و از راه دور امکان پذیر و قابل انجام است . اما این کار برای برنامه نویس ها و افرادی که بر دانش هک و امنیت مسلط هستند ، راحت می باشد.

اما اگر شما به عنوان یک فرد عادی که تا کنون هیچ دانشی در زمینه هک کسب نکرده است ، قصد انجام هک گوشی همسر یا فرزندتان بدون دسترسی را دارید . می توانید از امکاناتی که افراد ماهر و متخصصان امنیت در اختیارتان می گذارند ، استفاده نمایید. منظور من از این امکانات ، نرم افزار های هک می باشد . این نرم افزارها معمولا توسط برنامه نویسان و هکرهای حرفه ای ساخته شده و در اختیار افراد علاقه مند به هک قرار می گیرد.

هک گوشی بدون نصب برنامه

هک گوشی بدون نصب برنامه و از راه دور

اگر به دستگاه موبایل شخص موردنظرتان دسترسی ندارید و روش های مختلفی را تا به حال امتحان کرده اید اما نتیجه ای نگرفتید . ادامه ی این مقاله قطعا برای شما مفید خواهید بود.

نفوذ به تلفن همراه با نرم افزار امنیتی S-CHILD برای همه افراد کار راحتی خواهد شد. این برنامه دسترسی نامحدود به هر تلفنی اعم از iOS / Android را ارائه می دهد. هک کردن بدون دست زدن به تلفن همراه یا همان هک گوشی بدون نصب برنامه در گوشی هدف با این برنامه امکان پذیر است.

مطمئناً استفاده از هر هک گجتی امکان پذیر است. اما آنچه شما نیاز دارید، پیش نیاز مناسب برای هک کردن هر دستگاهی بدون دست زدن به آن است. S-CHILD راه حلی برای این کار ارائه می دهد. هک گوشی با برنامه s-child دقیقا می تواند تمام نیاز های شما را برطرف کند.

S-child چیست ؟ 👨‍👩‍👧

S-child مخفف (Security children) نام برنامه ای است که توسط سامانه امنیت کودکان در فضای مجازی طراحی و ساخته شده است. هدف این سامانه ایجاد امنیت و آسایش برای فرزندان شما در فضای مجازی و کاهش خطرات این فضا می باشد.

این برنامه به چند روش مختلف نفوذ و هک را انجام می دهد. هک گوشی بدون دسترسی نیز یکی از بهترین امکاناتی است که ارائه می دهد . شما می توانید S-child را با ظاهر برنامه ای کاربردی و مطمئن ( مثلا فیلترشکن قوی ، بازی شطرنج و یا هرچیزی دلخواه شما ) برای شخص موردنظرتان ارسال کرده و از او بخواهید برنامه را نصب کند . پس از کلیک وی برروی برنامه ، S-child در پشت پرده نصب شده و شروع به ارسال اطلاعات گوشی برای شما می کند. اما ظاهر برنامه همان بازی یا فیلترشکن است و هدف شما به هیچ عنوان متوجه عملکرد برنامه نمی شود .

لازم به ذکر است که نرم افزار نظارتی S-child تنها برای هک و دسترسی به اطلاعات گوشی فرزندان زیر 18 سال مجاز می باشد. و سامانه در برابر استفاده های دیگر از این برنامه هیچ مسئولیتی ندارد.

ویژگی های برنامه هک گوشی بدون دسترسی S-child

سازگاری با انواع سیستم عامل ها

برنامه جاسوسی که دانلود می کنید برای سازگاری با نسخه موبایل شما ضروری است. اگر موبایل شما یک نسخه جدید و یا قدیمی از سیستم عامل IOS یا Android است، باز هم می توانید از این نرم فزار استفاده کنید. چرا که با تمام نسخه ها سازگار است. همچنین برای هک گوشی های ساده نیز می توانید در برخی از نسخه ها استفاده کنید.

بدون ویروس/بدون خطر

برنامه ای که دانلود می‌کنید باید تست شده و بدون خطر باشد. یعنی هیچ نوع ویروسی نداشته باشد. در غیر این صورت ممکن است دستگاه شما آسیب ببیند و اطلاعات شما به سرقت برود. بنابراین فقط برنامه ی قابل اعتماد و بدون ویروس را انتخاب کنید.

کنترل شبکه های اجتماعی

شاید بارها در اینترنت به دنبال راه حلی برای هک تلگرام با شماره تلفن و یا دانلود برنامه هک اینستا با شماره و نرم افزار هک پسورد اینستاگرام بوده باشید . احتمالا برای هر یک هم با راهکارهای متفاوتی رو به رو شده اید .

گاهی هم در برخی سایت ها خوانده اید که هک شبکه های اجتماعی ممکن نیست و … . این که بخواهم در اینجا به طور کامل درباره ی ممکن بودن یا نبودن این کار صحبت کنم ، زمان بر است و در این مقاله نمی گنجد . اما باید بگویم که اس چایلد با نفوذ به دیتابیس گوشی هدف به راحتی امکان نظارت بر فعالیت های شخص موردنظر در فضای مجازی  را برایتان فراهم میکند.

 

✏️✏️✏️ در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه درباره ی این که آیا می توان پیام رسان ها را هک کرد یا نه پیشنهاد می کنم مقاله ی مربوط به 👈 هک اینستاگرام 👉 و 👈 هک واتساپ 👉 را مطالعه نمایید.

 

غیرقابل شناسایی

برخی از برنامه های نظارتی قابل شناسایی است و شخص مورد نظر می تواند از وجود آن در دستگاه خود مطلع شود. آنها می توانند آن را حذف کنند و مانع ارسال اطلاعات شوند. شما نیاز به دانلود نرم افزاری دارید که روی گوشی مورد نظر قابل شناسایی نیست. S-child برنامه ای است که به شما اطمینان می دهد به هیچ عنوان حتی توسط باهوش ترین فرزندان هم قابل شناسایی نباشد.

کارکرد آسان

نرم افزاری که دانلود می کنید باید استفاده از آن برای همه ی افراد با هر سطحی از دانش امنیتی آسان باشد. همچنین نباید فرآیندی طولانی برای عملکرد آن وجود داشته باشد. روند طولانی به معنای اتلاف وقت و همچنین نارضایتی است. باید رابط کاربری مشتری پسند وجود داشته باشد!

اگر فکر می کنید که در کدام برنامه می توانید تمام این ویژگی ها را بیابید، ما به شما یک برنامه را پیشنهاد می کنیم که همه این ویژگی ها را داشته باشد. اس-چایلد دقیقا برنامه ای است که همه ی خواسته های مخاطب را برآورده می کند.

هنگامی که این نرم افزار را دانلود و بر روی دستگاه خود نصب می کنید می توانید به راحتی هک بدون دسترسی را برای فرزندان خود و نظارت بر آن ها داشته باشید.

طراحی ویژه

اس-چایلد به طور ویژه طراحی شده و برای نفوذ به دستگاه های اندرویدی و همچنین iOS برنامه ریزی شده است. بنابراین اگر اعضای خانواده شما یک دستگاه اندروید یا آیفون دارند، می توانید از آن استفاده کنید. نیازی به گذراندن فرآیند طولانی وجود نخواهد داشت. با استفاده از این نرم افزار به راحتی قادر به نظارت خواهید بود. مراحل نظارت و کنترل از طریق این نرم افزار به اندازه کافی ساده است که حتی یک بچه هم می تواند به سادگی از آن استفاده کند.

مهم:

اما مهم است که به یاد داشته باشید که این نرم افزار فقط برای نظارت بر فرزندان طراحی شده است. هر گونه استفاده غیرقانونی از این نرم افزار توسط شما ممکن است بعداً به مشکلات بزرگتری منجر شود. بنابراین، قبل از استفاده از این نرم افزار، حتما شرایط استفاده و قوانین و مقررات آن را مطالعه کنید. اگر به سادگی می خواهید در مورد فعالیت فرزند خود بدانید می توانید از این نرم افزار استفاده کنید. هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت و می توانید این کار را انجام دهید.

موقعیت مکانی

این نیاز اصلی فرد بعد از هک بدون دسترسی  است و بسیاری از شرکا یا والدین از فرزندان خود جاسوسی می کنند تا مکان او را بررسی کنند. ویژگی ردیاب برنامه ، این نیاز به بررسی مکان دستگاه مورد نظر را برآورده می کند. هر زمان که فرزند شما خارج از خانه است، می توانید با استفاده از این امکان ردیابی گوشی و مسیرهای پیموده شده را انجام دهید.

تماس ها

نیاز به جاسوسی از تماس های تلفن مورد نظر در حال افزایش است. دلیل اینکه اکثر شرکا از تماس های تلفنی یکدیگر خود جاسوسی می کنند این است که بدانند چه مشکلاتی را از آنها پنهان می کنند!. همچنین به شما این امکان را می دهد که بدانید فرزندتان با چه افرادی در تماس است. S-CHILD تماس های فرزندتان را ضبط می کند و آن را در پنل شما تحویل می دهد تا بتوانید در هر زمان به آن دسترسی داشته باشید و صدای ضبط شده را بشنوید!

ردیابی پیامک ها

با دریافت پیامک برداشت پول متوجه خواهید شد که شرکای کاریتان چقدر پول در حساب خود دارند، این پیام برای شما ارسال می شود. به این ترتیب می‌توانید هزینه‌های آن‌ها را کوتاه کنید و در هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی کنید. اگر فرزندتان شما را فریب داد و از طریق پیامک با کسی چت می‌کند، می‌توانید چت‌های پیامکی را جاسوسی کنید و ببینید با چه کسی چت می‌کنند.

هک گوشی بدون دسترسی

هک گوشی بدون دسترسی و بدون نصب برنامه با نرم افزار s-child

ردیابی تاریخچه اینترنتی

فرزند شما با تلفن خود چه می کند و چه نوع محتوایی را در مرورگر جستجو می کند؟ شما باید این را بدانید زیرا می خواهید فرزندتان از سایت های جعلی و فایل های آلوده به ویروس در امان بماند. بنابراین، تاریخچه اینترنت را ردیابی کنید و تمام سایت هایی را که به نظر شما مضر هستند مسدود کنید. فرزند شما هرگز از مسدود شدن برخی سایت ها در گوشی خود مطلع نخواهد شد.

Keylogger

گاهی اوقات شما نیاز به هک رمز عبور تلفن فرزند خود را احساس خواهید کرد! در این مرحله از قابلیت Keylogger sch spy استفاده کرده و تمامی پسوردهای دستگاه مورد نظر را ثبت می کنید. این نیز مفید خواهد بود، در صورتی که شخص مورد نظر رمز عبور خود را گم کند یا آن را فراموش کند، می توانید به آنها کمک کنید. keylogger با ضبط ضربه های کلید تایپ شده یا فشار داده شده روی دستگاه مورد نظر کار می کند.

اگر می‌بینید که برخی از برنامه‌های مضر در تلفن فرزندتان وجود دارد، می‌توانید آن‌ها را مسدود کرده و از دستگاه او حذف کنید.

📍📍📍 جهت کسب اطلاعات بیشتر و دانلود برنامه به صفحه اصلی سایت نرم افزار  👈 هک گوشی s-child 👉 مراجعه نمایید. 📍📍📍📍

 

روش های هک رایج برای نفوذ

جان مارینیو، معاون فناوری و امنیت سایبری در CTIA ، می‌گوید: «ایالات متحده یکی از پایین‌ترین نرخ‌های آلودگی بدافزار در جهان را دارد. زیرا کل اکوسیستم بی‌سیم با هم و به طور جداگانه کار می‌کند تا هوشیارانه از مصرف‌کنندگان محافظت کند. CTIA یک گروه صنعتی است که هم شرکت های مخابراتی و هم تولیدکنندگان را هدایت می کند.

در اینجا سه ​​روشی که باعث هک گوشی هوشمند بدون دسترسی می شود، آورده شده است.

وای فای ناامن

Wi-Fi در مکان‌های عمومی مانند کافه‌ها و فرودگاه‌ها ممکن است ناامن باشد و به بازیگران مخرب اجازه دهد هر کاری را که هنگام اتصال انجام می‌دهید مشاهده کنند.

“شخصی در تلاش است به ایمیل شما، به رمز عبور شما دسترسی پیدا کند. آنها سعی می کنند به همه مخاطبین شما دسترسی داشته باشند، با چه کسانی، کجا و چه زمانی ملاقات می کنید. آیا شما تایید می کنید؟ inf sec گفت: بنابراین من به عنوان یک کارشناس امنیتی همیشه روی لغو کلیک می کنم.

توجه کنید:

برای اطلاع از اینکه آیا در یک اتصال ( وای فای ) ناامن هستید، به پیام هشداری که دستگاهتان به شما می دهد توجه کنید. در آیفون‌ها، هشداری ظاهر می‌شود که می‌گوید هویت سرور قابل تأیید نیست و از شما می‌پرسد که آیا همچنان می‌خواهید متصل شوید یا خیر. قبل از اینکه بتوانید به Wi-Fi بپیوندید، از شما خواسته می شود روی “ادامه” کلیک کنید.

به گفته inf sec ، علیرغم هشدار، «۹۲ درصد مردم روی ادامه صفحه کلیک می‌کنند».

«تلفن شما در واقع دارای فناوری‌های بسیار خوبی است که به شما هشدار می‌دهد زمانی که می‌خواهید تصمیم امنیتی ضعیفی بگیرید. و چیزی که ما از طریق تمرین عمومی تست نفوذ و صحبت با برخی از مشتریان خود دریافتیم این است که مردم بسیار مشروط هستند که فقط روی هر هشداری کلیک کنند زیرا آنها محتوا را می خواهند.

برای محافظت از خود، هنگام اتصال به Wi-Fi رایگان مراقب باشید و از اشتراک گذاری اطلاعات حساس خودداری کنید.

هک گوشی بدون نصب برنامه

هک گوشی بدون دسترسی

 

 

📗📘📕 بیشتر بخوانید : چگونه می توان هک گوشی با شماره تلفن را انجام داد ؟

نقص سیستم عامل

علیرغم تلاش سازندگان گوشی های هوشمند، همیشه آسیب پذیری هایی یافت می شود که می تواند به مهاجمان اجازه ورود و حتی هک گوشی بدون دسترسی را دهد.

میانگین نسبت این است که بیش از یک آسیب پذیری هر روز به صورت عمومی افشا می شود ، آسیب پذیری هایی که به شخصی اجازه می دهد از راه دور به دستگاه شما دسترسی پیدا کند و آن را کنترل کند.

بروزرسانی ها را جدی بگیرید!

سازندگان دستگاه ها به طور مکرر به روزرسانی سیستم عامل را برای محافظت از کاربران منتشر می کنند.

«همه این به‌روزرسانی‌ها دارای اصلاحات امنیتی بسیار مهمی هستند و مردم نگران هستند که شاید این موضوع بر نحوه استفاده من از تلفن تأثیر بگذارد یا شاید تلفن من سازگار نباشد. آنها باید این به‌روزرسانی‌ها را به محض انتشار اعمال کنند.»

کارشناسان به شما توصیه می‌کنند که به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل را به محض در دسترس قرار گرفتن نصب کنید. پس از انتشار به‌روزرسانی‌ها، هکرها از آسیب‌پذیری‌ها مطلع می‌شوند و سعی می‌کنند دستگاه‌های قدیمی را نقض کنند.

برنامه های مخرب

برنامه‌ها قابلیت‌هایی را به گوشی‌های هوشمند اضافه می‌کنند، اما خطر نقض داده‌ها را نیز افزایش می‌دهند، به خصوص اگر به‌جای فروشگاه برنامه از وب‌سایت‌ها یا پیام‌ها دانلود شوند. پنهان در داخل برنامه‌ها، حتی برنامه‌هایی که کار می‌کنند، می‌تواند کد مخربی باشد که به هکرها اجازه می‌دهد داده‌ها را بدزدند.

اکوسیستم اپلیکیشن تلفن های همراه بسیار زیاد است. مک جورج می گوید، نه اپل و نه گوگل احتمالاً می توانند از طریق تک تک برنامه های موجود در فروشگاه خود بررسی کنند و تشخیص دهند که آیا این برنامه مخرب است یا خیر.

برای محافظت از خود، مک جورج توصیه می کند که تعداد برنامه هایی را که نصب می کنید محدود کنید.

هرچه تعداد برنامه‌های شما بیشتر باشد، سطح حمله را در تلفن شما افزایش می‌دهد. این بدان معناست که خطوط کد بیشتری وجود دارد و بنابراین احتمال بیشتری وجود دارد که یک اشکال امنیتی مهم در این مقدار کد وجود داشته باشد. مک جورج همچنین به شما پیشنهاد می‌کند که فکر کنید سازنده برنامه کیست و آیا واقعاً به برنامه نیاز دارید یا خیر.

پیشنهادات امنیتی inf sec

inf sec به شما پیشنهاد می کند هنگام نصب برنامه ها به پیام های هشدار نگاه کنید.

پیام‌هایی را که برای ما درخواست می‌شود بخوانید و گاهی اوقات می‌گویند، این برنامه به ایمیل شما دسترسی خواهد داشت. آیا موافق هستید؟ به هیچ عنوان کاری با این ایمیل ها نداشته باشید. باید توجه داشته باشید که ایمیل ها در این دوره به شدت مهم هستند. هر فردی که بتواند به ایمیل شما نفوذ کند حتما با استفاده از آن می تواند به باقی حساب های کاربری شما نفوذ کند.

در نهایت، به گفته inf sec، چیزی به نام 100درصد امنیت وجود ندارد. اما راه های زیادی برای کاهش خطر و سخت تر کردن حمله هکرها به گوشی هوشمند شما وجود دارد.

اقدامات امنیتی شرکت های بزرگ برای کاربران

در بیانیه ای که از طریق ایمیل ارسال شده است، سخنگوی اپل گفت: «ما برای کمک به هشدار دادن به کاربران در مورد محتوای بالقوه مضر، محافظ هایی را در iOS تعبیه کرده ایم… همچنین مشتریان خود را تشویق می کنیم که فقط از یک منبع قابل اعتماد دانلود و پرداخت هایشان را انجام دهند.

و گوگل، که بر اندروید نظارت دارد، گفت که کنترل‌های حریم خصوصی و امنیتی بیشتری را نیز اضافه کرده است. اما کاربران همیشه باید در حفاظت اطلاعات خود و در دسترس قرار ندادن رمزهای عبور کوشا باشند.