هک گوشی با شماره تلفن ❤️ تمام چیزهایی که هکرها می دانند و نمی گویند
هک شدن اینستاگرام
هک شدن اینستاگرام 😳 چگونه اینستاگرام من هک می شود ؟
فوریه 10, 2022
هک اندروید
هک اندروید ❤️ با آموزش روشهای 100% عملی و کاربردی برای همه ی افراد
فوریه 13, 2022

هک گوشی با شماره تلفن و از راه دور

هک گوشی با شماره

هک گوشی با شماره تلفن

اگر تا به امروز بر این باور بوده اید که گوشی های هوشمند از امنیت بالایی برخوردارند و هک کردن آنها غیرممکن است ، اکنون باید بدانید که با پیشرفت تکنولوژی هیچ کاری غیرممکن نیست . همانطور که متخصصان هرروز سعی بر افزایش امنیت دستگاه های هوشمند دارند ، هکرها نیز به دنبال کشف راه هایی برای شکست لایه های امنیتی و نفوذ به دستگاه های هوشمند هستند.
آدی شرابنی ( Adi Sharabani ) یکی از بنیانگذاران شرکت امنیتی تلفن همراه  SkyCure ، که برای اطلاعات اسرائیل کار می کرد، گفت: حتی اگر یک مهاجم مخرب (هکر) نمی تواند به تلفن شما برسد، می توانند سعی کنند اطلاعات حساس ذخیره شده در داخل آن، از جمله مخاطبین، مکان های بازدید شده و ایمیل ها را دریافت کنند.


مهم است بدانیم که خدماتی که گوشی های هوشمند شما به آن متکی هستند، بسیار جذاب برای مهاجمان است. به عنوان مثال، نشت عکس که از iCloud اتفاق افتاده است، جایی که یک دسته از افراد مشهور عکس های خود را در سراسر اینترنت منتشر کرده اند، نمونه ای کامل است.
شماره تلفن شما تمام چیزی است که یک هکر برای خواندن متن ها، گوش دادن به تماس ها و ردیابی شما نیاز دارد. این نشان می دهد که برای یک هکر ، هک گوشی با شماره اصلا کار سختی نیست!.

چگونه از هک گوشی با شماره جلوگیری کنیم؟

strong-password-icon-256

1. یک رمز عبور در حساب وارد کنید.

gmail

2. از یک آدرس ایمیل مخصوص شرکت مخابراتی برای دسترسی به آن حساب استفاده کنید.

comment-bloquer-7

3-شماره تلفن خود را همه جا نگویید!

هک گوشی با شماره یکی از مباحث پر طرفدار و البته مبهم، برای کاربران ما و بسیاری از افرادی است که علاقه مند به هک می باشند. همانطور که می دانید یک گوشی هوشمند اجزای زیادی دارد. این اجزای هوشمند درست است که می توانند به شما امکانات بیشتری را بدهند. اما به همان اندازه هم امکانات بیشتری را برای هکر ها فراهم می کنند. این باعث می شود که برای این که بتوانند شما را هک کنند راحت تر باشند. یکی از هک هایی که جدیدا افزایش پیدا کرده است هک گوشی با شماره است . در این مقاله می خواهیم به این نوع هک بپردازیم.

هک گوشی با شماره تلفن

اکنون که در حال خواندن این مقاله هستید ، احتمالا این سوال در ذهنتان ایجاد شده که چگونه می توان گوشی شخصی دیگر همچون هک گوشی همسر را تنها با داشتن شماره تلفن و از راه دور هک نمود ؟. یا این که آیا اصلا هک گوشی های موبایل امکان پذیر است ؟. اگر امکان پذیر است ، چگونه می توان این کار را انجام داد ؟ به چه ابزارها و یا مهارت هایی احتیاج داریم ؟. چگونه می توان هک گوشی بدون دسترسی را انجام داد ؟

پاسخ دقیق به این سوالات نیاز به توضیحاتی تخصصی دارد که در ادامه در اختیارتان قرار خواهیم داد. اما اگر بخواهم به طور خلاصه و سریع شما را به جواب برسانم ، باید بگویم که با پیشرفت های تکنولوژی در سال های اخیر، هک کردن تلفن شخصی از راه دور برای هکرها بسیار آسان شده است . با راه حل هایی همچون استفاده از نرم افزار های جاسوسی ، هک کردن برای افراد عادی نیز به راحتی امکان پذیر می باشد.

حال ما در این مقاله قصد داریم به طور کامل درباره ی مباحث مربوط به هک و به خصوص هک گوشی با شماره صحبت کنیم.

هک تلفن همراه

اگر تا به امروز بر این باور بوده اید که گوشی های هوشمند از امنیت بالایی برخوردارند و هک کردن آنها غیرممکن است ، اکنون باید بدانید که با پیشرفت تکنولوژی هیچ کاری غیرممکن نیست . همانطور که متخصصان هرروز سعی بر افزایش امنیت دستگاه های هوشمند دارند ، هکرها نیز به دنبال کشف راه هایی برای شکست لایه های امنیتی و نفوذ به دستگاه های هوشمند هستند.

آدی شرابنی ( Adi Sharabani ) یکی از بنیانگذاران شرکت امنیتی تلفن همراه  SkyCure ، که برای اطلاعات اسرائیل کار می کرد، گفت: حتی اگر یک مهاجم مخرب (هکر) نمی تواند به تلفن شما برسد، می توانند سعی کنند اطلاعات حساس ذخیره شده در داخل آن، از جمله مخاطبین، مکان های بازدید شده و ایمیل ها را دریافت کنند.

مهم است بدانیم که خدماتی که گوشی های هوشمند شما به آن متکی هستند، بسیار جذاب برای مهاجمان است. به عنوان مثال، نشت عکس که از iCloud اتفاق افتاده است، جایی که یک دسته از افراد مشهور عکس های خود را در سراسر اینترنت منتشر کرده اند، نمونه ای کامل است.

شماره تلفن شما تمام چیزی است که یک هکر برای خواندن متن ها، گوش دادن به تماس ها و ردیابی شما نیاز دارد. این نشان می دهد که برای یک هکر ، هک گوشی با شماره یا همان هک شماره تلفن شما اصلا کار سختی نیست!.

هک گوشی با شماره

هک گوشی با شماره تلفن

نقاط ضعف امنیتی

نقاط ضعف در سیستم اتصال شبکه تلفن همراه به مجرمان یا دولت‌ها اجازه می‌دهد تا از راه دور هر کسی را که تلفن همراه دارد، ردیابی کنند.
کارستن نوهل، کارشناس امنیتی آلمان، این هک را با ردیابی گوشی کاملاً جدیدی که به تد لیو، نماینده کنگره آمریکا تنها با استفاده از شماره تلفن آن داده شده بود، نشان داد.

آیا اقدامات امنیتی صد درصد موثر است؟

هکرها بار دیگر نشان داده‌اند که مهم نیست که یک فرد چقدر اقدامات احتیاطی را انجام می‌دهد، تنها چیزی که یک هکر برای ردیابی موقعیت مکانی گوشی و تماس‌های تلفنی و پیام‌هایش نیاز دارد شماره تلفن اوست. البته نباید این موضوع را نادیده بگیریم که بالا بردن امنیت شما می تواند تا 90% تاثیرات مثبت داشته باشد. فردی که همه ی گوشی خود را به صورت کامل امن کرده است می تواند مطمئن باشد که هکر های آماتور نمی توانند به گوشی او دسترسی پیدا کنند. اما اگر هکر های حرفه ای به جان گوشی او بیفتند احتمال هک او بالاست!.

در هک با شماره که برای اولین بار توسط کارستن نوهل، محقق امنیتی آلمانی در سال 2014 در یک کنوانسیون هکرها در هامبورگ مطرح شد، نشان داده شد که هنوز یک سال بعد برای 60 دقیقه CBS توسط نول فعال است.

مهم:

این هک از سرویس تبادل شبکه ای به نام سیستم سیگنالینگ شماره 7 (SS7) استفاده می کند که با نام C7 در انگلستان یا CCSS7 در ایالات متحده نیز شناخته می شود که به عنوان واسطه بین شبکه های تلفن همراه عمل می کند. وقتی تماس‌ها یا پیام‌های متنی در سراسر شبکه‌ها برقرار می‌شود، SS7 جزئیاتی مانند ترجمه شماره، انتقال پیامک، صورت‌حساب و سایر وظایف پشتیبان را که یک شبکه یا تماس‌گیرنده را به شبکه دیگر متصل می‌کند، انجام می‌دهد.

با هک کردن یا دسترسی به سیستم SS7، مهاجم می‌تواند موقعیت مکانی افراد را بر اساس مثلث‌سازی دکل تلفن همراه ردیابی کند، پیام‌های متنی ارسالی و دریافتی آن‌ها را بخواند، و به سادگی با استفاده از تلفن خود تماس‌های تلفنی خود را ثبت، ضبط و گوش دهد. البته در مورد سیستم SS7 بیشتر به شما توضیح خواهیم داد.

ارزیابی آسیب ها

Nohl که در حال حاضر در حال انجام تجزیه و تحلیل آسیب پذیری SS7 برای چندین شبکه بین المللی تلفن همراه است، این هک را برای نمایش CBS نشان داد. او تلفن کاملاً جدیدی را که از پایگاه خود در برلین به تد لیو، نماینده کنگره آمریکا در کالیفرنیا داده بود، تنها با استفاده از شماره تلفن آن ردیابی کرد. نوهل حرکات لیو را در مناطق لس آنجلس مشخص کرد، پیام‌های او را خواند و تماس‌های تلفنی بین لیو و کارکنانش را ضبط کرد.

بزرگ‌ترین مسئله برای مصرف‌کنندگان این است که آنها نمی‌توانند برای محافظت در برابر این نوع جاسوسی، کاری به جز خاموش کردن تلفن همراه خود، انجام دهند. زیرا بدون توجه به تلفن مورد استفاده، حمله در سمت شبکه اتفاق می‌افتد.

نوهل گفت:

«شبکه تلفن همراه مستقل از تراشه کوچک جی‌پی‌اس موجود در گوشی شماست و می‌داند کجا هستید. بنابراین هر انتخابی که یک نماینده کنگره می توانست انجام دهد، انتخاب تلفن، انتخاب شماره پین، نصب یا نصب نکردن برنامه های خاص، تأثیری بر آنچه نشان می دهیم ندارد زیرا این موضوع شبکه تلفن همراه را هدف قرار می دهد. این البته توسط هیچ یک از مشتریان کنترل نمی شود.»

هکرها ثابت کرده‌اند که می‌توانند به SS7 نفوذ کنند، اما گمان می‌رود که سرویس‌های امنیتی، از جمله آژانس امنیت ملی ایالات متحده، از این سیستم برای ردیابی و جاسوسی کاربران هدف استفاده کنند.

هک گوشی با شماره

هک گوشی با شماره و دسترسی به اطلاعات گوشی افراد از راه دور

هک ها به صورت بین المللی انجام می شوند!

چندی پیش متیو دوبه که یکی از سهامداران بزرگ شرکت های امنیتی است هک شد. در واقع بعد ها متوجه شدند که هکی که روی گوشی او انجام شده است از نوع هک گوشی با شماره بوده است. بعد از این که او متوجه هک شدن خود شد، به سرعت گوشی خود را با کمک هکر های کلاه سفید شرکت بررسی کرد.

در سیستم مهاجم یک نشانگر دوبه را در نزدیکی تپه پارلمان نشان می داده است که نشان دهنده ی این است که مکان او به راحتی ردیابی شده است. نشانگر دیگری محل زندگی او را زمانی که در اتاوا کار می کند مشخص می کند. یکی دیگر سفر صبح زود به فرودگاه را نشان می دهد تا شریک زندگی خود را از یک سفر کاری بیاورد. همه ی این ها نشان می دهد که هک گوشی با شماره می تواند به صورت کامل شما را رصد کند.

نماینده کبک گفت: “این وحشتناک است. چون دیگر در استفاده از گوشی های هوشمند خود احساس راحتی نخواهید کرد..”

نکته جالب اینجاست که چیزی که رصد می شد فقط حرکات او نبود. هکرها توانستند تماس های Dubé را نیز ضبط کنند.

همچنین جالب است بدانید تمام دولت ها به راحتی می توانند با کمک  اپراتور های تلفن همراه اطلاعات کاملی اعم از پیامک ها ، تماس ها ، موقعیت مکانی و … از هر شخصی که بخواهند را به دست بیاورند. به همین دلیل است که افراد سیاسی همیشه در مکالماتشان به تلفن بسیار دقت دارند.

چگونه هکرها می توانند به گوشی شما دسترسی پیدا کنند؟

این ها همه به دلیل آسیب پذیری در شبکه مخابراتی بین المللی امکان پذیر است. این شامل چیزی است که به عنوان سیستم سیگنالینگ شماره 7 یا SS7 شناخته می شود.

SS7 راهی است که شبکه های تلفن همراه در سراسر جهان با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. این یک لایه پنهان از پیام‌ها در مورد راه‌اندازی و قطع اتصالات برای تماس تلفنی، تبادل اطلاعات صورت‌حساب یا اجازه دادن به تلفن برای نفوذ کردن است. اما هکرها می توانند به SS7 نیز دسترسی پیدا کنند.

کارستن نوهل، کارشناس امنیت سایبری مستقر در برلین که تیمش به CBC/Radio-Canada در هک کردن تلفن Dubé کمک کرد، گفت: “این دستورات می تواند توسط هر کسی ارسال شود.”

چه کسی در برابر حملات هک گوشی با شماره آسیب پذیر است؟

درواقع می توان گفت همه ی ما می توانیم قربانی یک حمله آن هم فقط با داشتن شماره تلفنمان توسط یک هکر حرفه ای شویم. این می تواند فراتر از جاسوسی از مکالمات تلفنی یا تعیین موقعیت مکانی تلفن باشد. از حملات SS7 نیز می توان برای تغییر، افزودن یا حذف محتوا استفاده کرد.

برای مثال، Nohl گفت که می‌تواند پست صوتی تلفن همراه یک فرد را تنظیم کند تا همه پیام‌ها مستقیماً به او ارسال شود. کاربر ممکن است هرگز متوجه نشود که پیام ها گم شده اند.

این فناوری با نیت خوبی برای ایجاد یک شبکه تلفنی بسیار مفید و تجربه کاربری خوب ساخته شده است، اما فاقد هر نوع امنیتی است و قابل سوء استفاده است.

دیده بان حریم خصوصی می گوید RCMP از فناوری ردیابی تلفن همراه به طور غیرقانونی 6 بار استفاده کرده است.

این فقط نوهل نیست که زنگ خطر را به صدا در می آورد. وزارت امنیت داخلی ایالات متحده در آوریل گزارشی منتشر کرد و هشدار داد که “ضعف های قابل توجهی در SS7 برای بیش از یک دهه شناخته شده است.”

این گزارش خاطرنشان می‌کند که سوء استفاده‌های احتمالی از SS7 شامل استراق سمع، ردیابی و کلاهبرداری با “ده‌ها هزار نقطه ورودی در سراسر جهان است. که بسیاری از آنها توسط کشورها یا سازمان‌هایی که از تروریسم یا جاسوسی حمایت می‌کنند، کنترل می‌شوند.”

آیا افراد عادی هم می توانند هک گوشی با شماره تلفن را انجام دهند ؟

تا به اینجا متوجه شدیم که معمولا هک کردن با شماره تلفن توسط دولت ها و یا افرادی که بسیار در حوزه ی هک و امنیت ماهر هستند ، امکان پذیر است . اما اینطور نیست که افراد عادی به هیچ عنوان نتوانند این کار را انجام دهند. چرا که در حال حاظر نرم افزارهایی در دنیا وجود دارند که امکان هک کردن گوشی ها و یا دیگر دستگاه های هوشمند را برای افراد فراهم کرده اند.

یکی از این نرم افزارهایی که می تواند قابلیت هک کردن شماره تلفن را در اختیار کاربران عادی قرار دهد ، نرم افزار S-CHILD  است .

لازم به ذکر است که برنامه هک گوشی با شماره S-CHILD با هدف ایجاد امنیت و کاهش آسیب های موجود در فضای مجازی برای فرزندان کودک و نوجوان  طراحی شده است. این سامانه قصد دارد با دادن کنترل گوشی فرزندان به والدینشان آنها را از خطراتی که در فضای مجازی وجود دارد ، در امان نگه دارد.

S-CHILD چیست ؟

S-CHILD یا همان SECURITY CHILD نام برنامه ای است که توسط سامانه امنیت کودکان در فضای مجازی طراحی و در اختیار والدین قرار می گیرد. این سامانه با تیمی متشکل از برنامه نویسان و هکرهای حرفه ای توانسته یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در بازار جهانی را ارائه دهد.

هک گوشی با برنامه s-child بسیار راحت است . این برنامه دارای چند نسخه می باشد که هک با نصب برنامه و دسترسی داشتن به گوشی هدف و همچنین هک با شماره تلفن و از راه دور را ممکن می سازد.

اگر به گوشی شخص مورد نظرتان دسترسی دارید . می توانید از نسخه ی نصبی این برنامه استفاده کنید . به این صورت که برنامه را برروی گوشی هدف نصب می کنید و پس از نصب دسترسی های لازم را داده و پس از آن از طریق تلفن خود همه چیز را کنترل می کنید.

چنانچه امکان گرفتن گوشی هدف را ندارید . باید از نسخه هک با شماره تلفن استفاده کنید . در این حالت می توانید تنها با داشتن شماره تلفن وی و ارسال لینک برنامه با ظاهر یک نرم افزار دیگر یا لینک یک سایت و … او را ترغیب به کلیک برروی لینک کنید. به محض کلیک نرم افزار به طور خودکار نصب و سپس شروع به ارسال اطلاعات برای شما می کند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آموزش نحوه ی نصب این برنامه میتوانید به صفحه اصلی سایت s-child.com مراجعه کنید.