برنامه هک گوشی فارسی یا انگلیسی ؟ معرفی بهترین برنامه های هک دنیا و ایران
هک اندروید
هک اندروید ❤️ با آموزش روشهای 100% عملی و کاربردی برای همه ی افراد
فوریه 13, 2022
هک گوشی بدون دسترسی
هک گوشی بدون دسترسی به موبایل هدف و از راه دور
فوریه 15, 2022

برنامه هک گوشی فارسی یا انگلیسی ؟ معرفی بهترین برنامه های هک دنیا و ایران

برنامه هک گوشی

برنامه هک گوشی فارسی یا انگلیسی ؟ کدام بهتر است ؟ آیا اصلا این برنامه ها می توانند گوشی های موبایل را هک کنند ؟ آیا همه می توانند از برنامه هک گوشی استفاده کنند یا نیاز به داشتن مهارت های خاصی دارد ؟

اگر یکی از سوالات بالا در ذهن شما هم ایجاد شده است و به دنبال پاسخ آن هستید. و یا اگر می خواهید با چند برنامه هک فارسی و انگلیسی آشنا شوید و روش کار با آنها را آموزش ببینید . ادامه این مقاله را از دست ندهید.

در این مقاله علاوه بر پاسخ به سوالات شما ، برنامه هک گوشی فارسی را معرفی می کنیم. علاوه بر این می توانید ویژگی هایی که یک برنامه هک گوشی خوب دارد را بشناسید.

هک تلفن همراه خوب است یا بد؟

چه یک فرد عادی باشید، چه یک نخست وزیر یا شاهزاده هری، به نظر می رسد که این روزها نمی توانید بدون گوش دادن به صحبت های خصوصی در هیچ جایی صحبت کنید. هک تلفن همراه در چند وقت اخیر با اتفاقات جدیدی که به طور مکرر سرفصل اخبار را به خود اختصاص داده است، اخبار را تحت تأثیر قرار داده است. حتی غول های آمریکایی News Corp نیز ثابت شد که در دو سال گذشته نزدیک به 7000 تماس را هک کرده اند. هک گوشی ساده یا هوشمند نیز فرقی ندارد اکنون همه ی گوشی ها هک می شوند.

بنابراین اکنون به نظر می رسد که ما در حال حاضر در دنیایی زندگی می کنیم که همه ما تحت نظر هستیم. خب، این درست است. با این حال، رسانه‌ها همیشه رسوایی‌ها را آشکار می‌کنند .داستان‌هایی را نادیده می‌گیرند که در آن هک گوشی واقعاً تأثیر مثبتی بر زندگی مردم داشته است.

ثابت شده است که هک تلفن به طور گسترده توسط همه ما برای منافع بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد . نرم افزار جاسوسی تلفن پیشرو است. محافظت از عزیزانمان در برابر حملات احتمالی با استفاده از نرم‌افزار تلفن جاسوسی محبوب‌تر از همیشه شده .همچنین دارای مزایای امنیتی مختلفی است. تفاوتی ندارد که برنامه هک گوشی فارسی باشد یا  خارجی!.

چرا مردم گوشی ها را هک می کنند؟

هک تلفن همراه یک اتفاق مکرر در این عصر مدرن است. زیرا فناوری می تواند برای همه ما راه حلی برای مسائل یا مشکلات مختلف ارائه دهد. والدین نگران از نرم‌افزاری استفاده می‌کنند که می‌تواند به مکالمات گوش دهد، چت شبکه اجتماعی را نظارت کند و مکان تلفن را شناسایی کند تا از فرزندان، شرکا و سایر اعضای آسیب‌پذیر خانواده محافظت کند.

همچنین هک گوشی همسر نیز به یکی از پرسرچ ترین عبارات گوگل تبدیل شده است . متاسفانه عدم اعتماد بین زوجین هرروزه نیاز آنها را به استفاده از ابزارهای هک و نظارت بیشتر می کند.

همه کارفرمایان، به طور کلی، کارکنان خود را به دقت زیر نظر دارند تا عملکرد آنها را بررسی کنند، اما اگر کارفرما همیشه در دفتر نباشد، چگونه این کار را انجام می دهد؟ نرم افزار جاسوسی تلفن همراه در حال تبدیل شدن به یک راه حل بسیار محبوب برای این مشکل است، زیرا نشت اطلاعات، سرقت و انحراف می تواند هزینه های هنگفتی برای کسب و کارها داشته باشد. حتی دادگاه ها شواهد مکالمات ضبط شده از هک تلفن همراه را می پذیرند. البته فقط در صورتی که شرایط شایسته چنین روشی برای به دست آوردن اطلاعات باشد.

نرم افزار و فناوری تلفن جاسوسی برای مقابله با هکرها

توانایی گوش دادن و ضبط مکالمه شخص دیگری را می توان با استفاده از تجهیزات جاسوسی بسیار ساده کرد. چه بخواهید از تلفن همراه یا تلفن ثابت جاسوسی کنید، راه حل های متنوعی متناسب با نیازهای شما در دسترس است. احتمالاً ساده ترین گزینه خرید یک تلفن همراه جاسوسی خارج از جعبه است که راه اندازی شده و آماده کار است. مانند یک برنامه هک گوشی فارسی. بنابراین هر بار که از تلفن استفاده می شود، همه پیام های متنی و ایمیل و تماس ها کپی می شوند و به دستگاه تلفن همراه دیگری ارسال می شوند.گوشی هر فردی قابل نظارت است.

نرم‌افزار S-child برای انواع دستگاه‌ها در دسترس است و ارزش بالایی دارد و تقریباً دقیقاً مانند راه‌حل آماده  عمل می‌کند، راه‌اندازی بر روی تلفن موجود برای استفاده از آن مورد نیاز است. اما این راه اندازی بسیار آسان است. جاسوسی از تلفن‌های ثابت نیز آسان است و گزینه‌های تجهیزات زیادی به اشکال مختلف، از ضبط‌کننده‌های تلفن ثابت کلاسیک تا ضبط‌کننده‌های تلفن ثابت حرفه‌ای، در دسترس هستند.

برنامه هک گوشی

برنامه های هک چه طوری عمل می کنند

آینده هک تلفن همراه

به نظر می‌رسد که ما نمی‌توانیم با آن یا بدون آن زندگی کنیم.واقعیت این است که هک تلفن چه خوب و چه بد  وجود دارد. اگر مشکوک باشیم که مکالمه تلفنی ما نیز در لیست قرار گرفته است، چه کاری می توانیم انجام دهیم؟ آگاهی از نشانه‌هایی که نشان می‌دهد موبایل شما هک شده است، مانند افزایش مصرف داده و هزینه که راحت‌ترین مورد برای شناسایی است، می‌تواند خیال شما را راحت کند. با یکی از کارشناسان ما تماس بگیرید تا بهترین مشاوره هک گوشی را به شما ارائه دهند. اگر از حریم خصوصی خود می ترسید، داشتن ابزار مناسب برای ایمن سازی مکالمات می تواند ضروری باشد.

نرم افزار رمزگذاری ارتباطات اس ام اس ایمن ، از محدوده نظارت بر تلفن بسیار پیشرفته ما، تضمین کننده است . که تمام پیامک های ارسالی و دریافتی تلفن همراه شما قابل هک و خواندن نیستند. بهترین توصیه‌ای که می‌توانیم به شما بدهیم این است که آگاه باشید. آیا از خود در برابر هک محافظت می‌کنید؟ یا می‌خواهید از کسی برای محافظت از او یا کسب‌وکارتان جاسوسی کنید؟

آیا برنامه هک گوشی فارسی وجود دارد؟

مشخص است که در بین این همه برنامه نویسی که در ایران وجود دارند افرادی هم به فکر این هستند که برنامه هک گوشی فارسی را طراحی کنند. در ایران نرم افزار های مختلفی پیدا خواهید کرد که با استفاده از ان می توانید هک را انجام دهید. اما در بین همه ی انواع برنامه هک گوشی فارسی فقط می توانید به بعضی از ان ها اعتماد کنید. یکی از نرم افزار های مورد اعتماد که تا به حال کاربران زیادی از آن استفاده کرده اند S-Child است.

این نرم افزار برای کنترل کردن فرزندان شما ساخته شده است. در واقع یکی از روش های نظارت بر فرزند شما در فضای مجازی است. این باعث می شود که از حرکات و قرار های فرزند خودتان آگاه باشید. دقت داشته باشید که این نرم افزار برای این طراحی شده است که بتوانید از فرزند خودتان محافظت کنید. بنابراین نباید از آن برای هک کردن سایر افراد استفاده کنید.

چگونه برنامه هک گوشی فارسی می تواند گوشی را هک کند؟

آیا می ترسید “یکی بتواند تلفن من را هک کند”؟ اگر چنین است، دلهره شما طبیعی است. در عصر تکنولوژی امروز، تلفن هوشمند شما هک می شود . هکرها می توانند به تلفن شما دسترسی پیدا کنند و به پیام های موجود در آن دسترسی داشته باشند.

البته این تنها زمانی امکان پذیر است که فرد یک هکر ماهر باشد. ما در اینجا به طور خلاصه بحث خواهیم کرد که چگونه این افراد چگونه تلفن شما را هک می کنند و پیام های شما را می خوانند.

موقعیت های زیادی وجود دارد که جاسوسی از تلفن ها ضروری است.

به عنوان مثال، والدین باید بر رفتار کودکان نظارت داشته باشند . کاری که آنها انجام می دهند، زمانی که در اینترنت هستند، با چه کسانی در حال تعامل هستند، با چه کسانی تماس می گیرند و با چه کسانی ایمیل، پیامک، واتس اپ و مواردی از این قبیل ارسال می کنند.

به همین ترتیب، برای کارفرمایان، ممکن است لازم باشد کارمندان خود را زیر نظر بگیرند.

راه های ساده برای هک گوشی

دو راه ساده برای هک کردن گوشی وجود دارد.

نرم افزار های آنلاین

اولین مورد این است که می توانید از نرم افزار خاصی که به صورت آنلاین به صورت رایگان موجود است استفاده کنید.

متناوبا، شما می توانید یک متن به تلفن مورد نظر ارسال کنید.

از طریق اینترنت اکسپلورر یک پیام پاسخ از طرف هدف دریافت خواهید کرد.

برای اجرای برنامه روی گوشی مورد نظر باید پیام دیگری ارسال کنید. این داده ها را منتقل می کند.

داده‌هایی که دریافت می‌کنید شماره IMSI تلفن مورد نظر – شناسه تلفن را نشان می‌دهد.

اکنون می توانید داده ها از جمله پیام ها را دانلود کنید.

و در صورت انتخاب روش نرم افزار، باید آن را به صورت دستی بر روی گوشی مورد نظر نصب کنید.

برنامه هک گوشی

برنامه هک گوشی

روش دیگر هک گوشی استفاده از نرم افزار هک مانند برنامه هک گوشی فارسی است

امروزه نرم افزارهای زیادی برای هک گوشی وجود دارد.

می توانید از آنها که رایگان هستند استفاده کنید. با این حال، اگر جدی هستید و هک را برای یک هدف قانونی انجام می دهید، بهترین کار این است که یک برنامه کنترلی با کیفیت خوب بخرید.

شما باید نرم افزار را روی گوشی مورد نظر به صورت دستی نصب کنید.

حالا سوال اینجاست که:

چرا نباید از نرم افزار هایی که رایگان هستند استفاده کنیم؟

مشخص است که همه ی افراد می خواهند بدون این که مبلغی را بپردازند از نرم افزارها استفاده کنند. اما اگر بخواهم صادقانه به شما موضوعی را بیان کنم باید بدانید که نرم افزار های هک رایگان به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند!. شما باید بدانید که طراحی کردن یک نرم افزار توسط برنامه نویس تا چه حد می تواند زمان گیر باشد. مشخص است که یک برنامه نویس بعد از این همه زمانی که برای طراحی برنامه گذاشته است نمی خواهد آن را به صورت رایگان در اختیار مردم قرار دهد!.

نکته ی بعدی این است که متاسفانه بسیاری از افراد هر سال در سراسر جهان به دلیل این که می خواستند افراد دیگر را با استفاده کردن از این برنامه های رایگان هک کنند خودشان هک شده اند!. این نشان دهنده ی این است که باید با دید باز تری به موضوع نگاه کنید!. هر چند می دانیم که پرداخت های دلاری که برای نرم افزار های هک خارجی باید انجام شود ممکن است برای شما هزینه ی هنگفتی باشد. اما استفاده کردن از برنامه هک گوشی فارسی که در ایران تولید شده می تواند این مشکل را حل کند

برای استفاده از این نرم افزار ها می توانید به راحتی و بدون این که هزینه ی زیادی را پرداخت کنید فرزند خود را کنترل کنید!.

نکته مهم: پشتیبانی فارسی

نکته ی دیگری که در مورد استفاده کردن از نرم افزار های فارسی باید در نظر داشته باشید این است که پشتیبانی ای که توسط این نرم افزار ها ارائه می شود فارسی است. در استفاده از نرم افزار های مختلف ممکن است به هر دلیلی به مشکل بخورید . یا حتی با یک باگ مواجه شوید. اگر نرم افزاری که استفاده می کنید منبع مشخصی نداشته باشد یا در خارج از کشور تولید شده باشد ممکن است نتوانید با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. در حالی که استفاده از برنامه هک گوشی فارسی این مشکل به راحتی برطرف می شود.

برنامه هک گوشی

برنامه هک گوشی اس چایلد

روش های هک برنامه هک گوشی فارسی

امروزه تکنولوژی پیشرفته ای برای هک کردن هر گوشی امکان پذیر است. البته روش های مختلفی برای هک گوشی های هوشمند توسط هکرها وجود دارد.  این وضعیت باعث می شود که شما تعجب کنید که آیا کسی می تواند تلفن من را هک کند. هکرها از روش های مختلفی برای هک گوشی شما استفاده می کنند. آنها ممکن است ایمیلی بفرستند مبنی بر اینکه مشکل جدی با حساب بانکی شما در حال رخ دادن است و بنابراین، باید اقدام کنید.

ممکن است برای اجرای دستورالعملی که توسط هکرها داده شده مشغول شوید. این فقط یک مثال فرضی است. راه های زیادی وجود دارد که هکرها برای سرقت اطلاعات و هک گوشی و آن گوشی ها از آنها استفاده می کنند. با پیشرفته‌تر شدن فناوری، هکرها نیز در حال اختراع تکنیک‌ها و نرم‌افزارهای جدید هستند تا بتوانند حتی پیچیده‌ترین نرم‌افزارهای تلفن را هک کنند.

مهندسی اجتماعی

این پدیده ای است که برای هک کردن گوشی ها به طور مخرب استفاده می شود.حملات با این ابزار تأثیر روانی بر قربانی دارد.
این کار، کاربران، کارمندان یا چنین افرادی را تشویق به انجام کارهای محرمانه می کند. این امر منجر به افشای اطلاعات محرمانه به هکر می شود.

فیشینگ

این روش روش دیگری برای هک گوشی هوشمند است. یک هکر برای به دست آوردن اطلاعات محرمانه از دستگاه مورد نظر، هویت یک شخص یا شرکت مورد اعتماد را جعل می کند. هکر کدها، تصاویر یا پیام هایی را که عجیب هستند و غیره برای شما فوروارد می کند.
آنها فرم های جاسازی شده را برای شما ارسال می کنند، تصاویری که شما سرنخی برای درک آنها ندارید، URL های مشکوکی که با کلیک روی آنها ممکن است گوشی شما هک شود. این یکی از پرکاربردترین روش ها در هک گوشی است.

 

Plain grabbing

این احتمالاً زمانی اتفاق می افتد که از یک هات اسپات استفاده می کنید که با رمزهای عبور محافظت نشده است. چنین شبکه هایی می توانند ابزار مفیدی برای هکرها باشند تا به راحتی گوشی ها را هک کنند. علاوه بر این، از شارژ کردن ایستگاه های عمومی مجموعه تلفن خود خودداری کنید. این ممکن است باعث شود هکرها به تلفن شما متصل شوند و داده ها را سرقت کنند.

زمانی که هکرها به صورت فیزیکی گوشی شما را در اختیار دارند، به راحتی می توانند آن را هک کنند. آنها می توانند به صورت دستی یک درب پشتی راه اندازی کنند که به آنها امکان می دهد دستگاه شما را متصل کنند..