برنامه نویسی برای هک اندروید + بهترین زبان برنامه نویسی،10 نرم افزار آموزش هک😀
CCTV hack
هک دوربین مدار بسته❤️ معرفی 10 روش هک + راه های جلوگیری از هک
ژوئن 28, 2022
امنیت اطلاعات
امنیت اطلاعات چیست؟ +ویژگی های امنیت اطلاعات و روش های ایجاد آن🛡
جولای 5, 2022

برنامه نویسی برای هک اندروید + بهترین زبان برنامه نویسی،10 نرم افزار آموزش هک😀

برنامه نویسی برای هک اندروید

برنامه نویسی برای هک اندروید

برنامه نویسی برای هک اندروید از  مباحث مهم و پر طرفدار در دنیای تکنولوژی امروز است . بسیاری از افراد این روز ها به هک کردن علاقه مند شده اند. این مسئله می تواند نشانه ای باشد برای این که بتوانید به راحتی نرم افزار های آموزش هک اندروید یا به طور کلی مراجع آموزشی هک را پیدا کنید. اما مشخص است که در بین انواع روش های یادگیری هک ، اندروید به عنوان سیستم عامل برتر می تواند جذابیت بیشتری برای هکر ها داشته باشد. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم برنامه نویسی برای هک اندروید را به شما ارائه دهیم. هر چیزی که در مورد این برنامه نویسی برای اندروید باید بدانید را در زیر پیدا می کنید!.

برنامه نویسی برای هک اندروید

زبان برنامه نویسی زبانی است که برای توسعه برنامه های کامپیوتری استفاده می شود. برنامه های توسعه یافته می توانند از سیستم عامل ها متفاوت باشند. برنامه های کاربردی مبتنی بر داده تا راه حل های شبکه.

چرا برای هک باید برنامه نویسی را یاد بگیرید؟

هکرها حلال مشکل و سازندگان نرم افزار ها هستند. یادگیری نحوه برنامه نویسی به شما کمک می کند تا راه حل های مشکلات را پیدا کنید. همچنین شما را از اسکریپت ها بی نیاز می کند. این رویای بسیاری از افراد است که بتوانند خودشان برنامه ها یا نرم افزار هایی که به ذهنشان می رسد را بسازند.

نوشتن برنامه ها به عنوان یک هکر به شما کمک می کند تا بسیاری از کارهایی را که معمولاً برای تکمیل آنها زمان زیادی می برد، خودکار کنید.نوشتن برنامه ها همچنین می تواند به شما کمک کند تا خطاهای برنامه نویسی را در برنامه هایی که هدف قرار می دهید شناسایی و از آنها سوء استفاده کنید.

لازم نیست همیشه چرخ را دوباره اختراع کنید. تعدادی برنامه منبع باز وجود دارد که به راحتی قابل استفاده هستند. شما می توانید برنامه های کاربردی موجود را سفارشی کنید و روش های خود را متناسب با نیاز خود اضافه کنید.

چه زبان هایی را باید یاد بگیرم؟

پاسخ به این سوال به سیستم ها و پلتفرم های کامپیوتری مورد نظر شما بستگی دارد. برخی از زبان های برنامه نویسی برای توسعه تنها برای پلتفرم های خاص استفاده می شوند. به عنوان مثال، ویژوال بیسیک کلاسیک (3، 4، 5، و 6.0) برای نوشتن برنامه هایی که بر روی سیستم عامل ویندوز اجرا می شوند استفاده می شود. بنابراین، برای شما غیرمنطقی است که یاد بگیرید چگونه در ویژوال بیسیک 6.0 برنامه نویسی کنید، زمانی که هدف شما هک سیستم های مبتنی بر لینوکس است.

1 زبان HTML که برای نوشتن صفحات وب استفاده می شود. * هک وب بین پلتفرم

فرم های ورود و سایر روش های ورود داده در وب از فرم های HTML برای دریافت داده ها استفاده می کنند. توانایی نوشتن و تفسیر HTML، شناسایی و بهره برداری از نقاط ضعف کد را برای شما آسان می کند.

2 زبان برنامه نویسی سمت کلاینت جاوا اسکریپت * هک وب متقاطع

کد جاوا اسکریپت در مرور مشتری اجرا می شود. می توانید از آن برای خواندن کوکی های ذخیره شده و انجام اسکریپت های متقابل سایت و غیره استفاده کنید. یکی از مهمترین زبان های برنامه نویسی برای هک اندروید همین زبان است که جلوتر بیشتر آن را توضیح خواهیم داد.

3 زبان برنامه نویسی سمت سرور PHP * هک وب در پلتفرم متقابل

PHP یکی از پرکاربردترین زبان های برنامه نویسی وب است. برای پردازش فرم های HTML و انجام سایر وظایف سفارشی استفاده می شود. شما می توانید یک برنامه سفارشی در PHP بنویسید که تنظیمات یک وب سرور را تغییر دهد و سرور را در برابر حملات آسیب پذیر کند.

برنامه نویسی برای هک اندروید

زبان های برنامه نویسی در جزئیات با هم تفاوت هایی دارند

4 زبان SQL مورد استفاده برای برقراری ارتباط با پایگاه داده * هک وب متقاطع

با استفاده از تزریق SQL، برای دور زدن الگوریتم های ورود به برنامه های وب ضعیف، حذف داده ها از پایگاه داده و غیره.

در ادامه ی مقاله همه ی زبان های برنامه نویسی مناسبی که می توانید برای برنامه نویسی برای هک اندروید استفاده کنید آورده شده است.

 

مهارت های دیگر

یک هکر خوب علاوه بر مهارت های برنامه نویسی باید مهارت های زیر را نیز داشته باشد:

نحوه استفاده موثر از اینترنت و موتورهای جستجو برای جمع آوری اطلاعات را بدانید.
یک سیستم عامل مبتنی بر لینوکس را دریافت کنید و دستورات اولیه ای را که هر کاربر لینوکس باید بداند را بدانید.
تمرین باعث عالی می شود، یک هکر خوب باید سخت کوش باشد و به طور مثبت به جامعه هکرها کمک کند. او می تواند با توسعه برنامه های منبع باز، پاسخ دادن به سوالات در انجمن های هک و غیره کمک کند.

بهترین زبان برنامه نویسی برای هک اندروید

هک اصطلاحی است که برای همه جالب است. هک به روشی اشاره دارد که توسط آن یک فرد از یک شبکه برای دستیابی به اطلاعات مهم سوء استفاده می کند. وقتی از هنر هک به درستی استفاده شود، می توانید از حملات سایبری مختلف جلوگیری کنید. یک مثال ایده آل برای همین هکرهای اخلاقی هستند که از شبکه های شما محافظت می کنند. از میان بسیاری از مهارت‌هایی که یک هکر باید بر آن مسلط شود، برنامه‌نویسی یکی از این مهارت‌هاست که در صدر فهرست قرار دارد. در ادامه مقاله شما با 5 بهترین زبان برنامه نویسی برای هک آشنا خواهید شد.

قبل از درک بهترین زبان های برنامه نویسی هک اندروید، باید از اهمیت برنامه نویسی برای هک اندروید عبور کنید.

دانستن کدنویسی ضروری است:

هک شامل شکستن پروتکل ها و بهره برداری از یک شبکه است. بنابراین، هکر بودن مستلزم آن است که زبان نرم افزاری را که روی آن تمرکز می کنید، درک کنید. داشتن دانش کدنویسی صفر فرصت های شما را در آینده محدود می کند. از این رو، داشتن مهارت در برنامه نویسی ضروری است.

تحلیل کد:

دانستن برنامه نویسی به شما کمک می کند تا یک کد را تجزیه و تحلیل کنید. همچنین می‌توانید اسکریپت‌های خود را بنویسید و در صورت درخواست، بتوانید اسکریپت‌های موجود را تغییر دهید. در چنین مواقعی، داشتن دانش صفر از دانش برنامه نویسی مانع خواهد بود. برنامه‌ها همچنین به شما کمک می‌کنند چندین کار را خودکار کنید، که معمولاً زمان‌بر است.

کمک به نفوذ در زمینه های هدف:

کدها شما را قادر می سازند تا در زمینه های مختلفی که می خواهید هک کنید، نفوذ کنید. این به شما کمک می کند تا برنامه و استراتژی پشت یک حمله را شناسایی کنید. برنامه نویسی به شما این امکان را می دهد که عملکرد سیستم یا برنامه مورد نظر را قبل از انجام یک اکسپلویت درک کنید.

5 بهترین زبان برنامه نویسی برای هک

اکنون که یک نمای کلی از اینکه چرا برنامه نویسی ضروری است دریافت کردید، زمان آن رسیده است که 5 زبان برنامه نویسی برتر برای هک را درک کنید. چندین زبان برنامه نویسی برای هک وجود دارد. با این حال، انتخاب زبان برنامه نویسی شما باید به نوع سیستم مورد نظر و استراتژی شما بستگی داشته باشد.

لیستی از بهترین زبان های برنامه نویسی که هکرها در سراسر جهان به طور گسترده از آن استفاده می کنند، در زیر آورده شده است:

1. پایتون

Exploit Writing: پایتون یک زبان برنامه نویسی همه منظوره است .به طور گسترده برای نوشتن اکسپلویت در زمینه هک استفاده می شود. این نقش حیاتی در نوشتن اسکریپت های هک، سوء استفاده ها و برنامه های مخرب دارد. بنابراین یکی از مهمترین زبان های برنامه نویسی برای هک اندروید است.

در دسترس بودن ماژول های آماده: یکی از ویژگی های برجسته ای که هک کردن با پایتون را آسان می کند، در دسترس بودن ماژول های آماده است. بسته به هدف، چندین ماژول در دسترس است، به عنوان مثال، ماژول های سیستم عامل، ماژول های سوکت و بسیاری موارد دیگر. شما همچنین از برنامه نویسی سوکت پایتون برای کشف آسیب پذیری های یک سیستم استفاده می کنید.

انجمن عظیم: پایتون یک انجمن عظیم دارد که روزانه به پلاگین های شخص ثالث کمک می کند. از آنجایی که پایتون یک زبان خوانا با یک نحو ساده است، برای مبتدیان مفید است. شما به راحتی می توانید اسکریپت های اتوماسیون را با استفاده از پایتون بنویسید و این کار نمونه سازی را بسیار سریعتر می کند.

 

2. جاوا اسکریپت

 

هک وب: در حال حاضر جاوا اسکریپت یکی از بهترین زبان های برنامه نویسی برای هک برنامه های وب است. درک جاوا اسکریپت به هکرها اجازه می دهد تا آسیب پذیری ها را کشف کنند و بهره برداری از وب را انجام دهند زیرا اکثر برنامه های کاربردی در وب از جاوا اسکریپت یا کتابخانه های آن استفاده می کنند.

اسکریپت بین سایتی: جاوا اسکریپت می تواند برای خواندن کوکی های ذخیره شده استفاده شود. از آن برای توسعه برنامه های اسکریپت نویسی متقابل سایت برای هک استفاده می شود. علاوه بر این، جاوا اسکریپت همچنین برای گسترش و تولید مثل بدافزارها و ویروس ها به سرعت استفاده می شود.

Node.js: با انتشار Node.js، جاوا اسکریپت اکنون از توسعه Backend پشتیبانی می کند. این حاکی از میدان بزرگ تری از بهره برداری است. یک هکر می تواند از JS برای ردیابی کلمات تایپ شده، تزریق کدهای مخرب و ردیابی تاریخچه مرور استفاده کند.

3. PHP

تکنیک های هک وب: پیش پردازشگر Hypertext یا PHP یک زبان برنامه نویسی سمت سرور است که برای ساخت وب سایت ها استفاده می شود. درک PHP به هکرها کمک می کند تا تکنیک های هک وب را بهتر درک کنند.

اسکریپت سمت سرور: PHP در برنامه نویسی سمت سرور استفاده می شود. با استفاده از PHP، می توانید یک برنامه سفارشی بنویسید که سرور وب را تغییر می دهد و سرور مورد نظر را مستعد حملات می کند.

کاربرد در دامنه های وب: PHP یکی از قدرتمندترین زبان های سمت سرور است که در اکثر دامنه های وب مورد استفاده قرار می گیرد. یادگیری PHP به شما کمک می کند تا با مهاجمان مخرب مبارزه کنید. سیستم های مدیریت محتوا محبوب بر پایه PHP اجرا می شوند. از این رو، PHP به شما کمک می کند تا از وب سایت ها محافظت یا به خطر بیاندازید.

4. SQL

تعامل با پایگاه داده: بعدی در این لیست از بهترین زبان های برنامه نویسی برای هک، SQL است. داشتن دانش عمیق از SQL شما را قادر می سازد تا ساختار پایگاه داده را درک کنید، در نتیجه به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که کدام اسکریپت ها یا ابزارها را اجرا کنید.

پایگاه های داده هک: SQL برای هک وب استفاده می شود. بدون شک بهترین زبان برنامه نویسی برای هک پایگاه داده های بزرگ است. مقابله با حمله پایگاه داده بدون درک خوب از SQL تقریباً غیرممکن است.

SQL Injection: با استفاده از SQL، هکرها می توانند حملات تزریق SQL را انجام دهند. هکرها از SQL برای توسعه برنامه های هک مختلف بر اساس تزریق SQL استفاده می کنند. حملات تزریق SQL به هکرها کمک می کند تا اطلاعات محرمانه را از پایگاه های داده مشاهده و اصلاح کنند.

برنامه نویسی برای هک اندروید

زبان برنامه نویسی C یکی از قدیمی ترین و بهترین زبان ها برای برنامه نویسی اندروید است

5. برنامه نویسی C

Exploit Writing and Development:

C، مادر تمام زبان های برنامه نویسی، به طور گسترده در زمینه امنیت استفاده می شود. به بهره برداری از نوشتن و توسعه کمک می کند. ماهیت سطح پایین C بهتر از سایر زبان های برنامه نویسی مورد استفاده برای هک است.

دسترسی به سخت افزار: هکرها از برنامه نویسی C برای دسترسی و دستکاری منابع سیستم و اجزای سخت افزاری مانند RAM استفاده می کنند. متخصصان امنیت بیشتر زمانی از C استفاده می کنند که نیاز به دستکاری منابع و سخت افزار سیستم دارند. C همچنین به تسترهای نفوذ در نوشتن اسکریپت های برنامه نویسی کمک می کند. یادگیری C همچنین به هکرها کمک می کند تا یک دید کلی از ساختار سیستم عامل ها داشته باشند.

ایجاد Shellcodes: C همچنین برای ایجاد پوسته‌کدها، روت‌کیت‌ها، اکسپلویت‌ها، ساخت بدافزارهای غیرقابل شناسایی، کی‌لاگرها و موارد دیگر استفاده می‌شود. گاهی اوقات، توصیه می شود هر دو زبان C و C++ را یاد بگیرید زیرا هر دو برای هکرها مفید هستند.

نام های ذکر شده در بالا 5 زبان برنامه نویسی برتر برای هک هستند. توصیه می شود هکرها با بیش از یک زبان برنامه نویسی آشنا باشند. در بخش بعدی، یک نمای کلی از یک لیست اضافی از زبان های برنامه نویسی که برای هک نیز به خوبی شناخته شده اند، دریافت خواهید کرد.

زبان های برنامه نویسی اضافی برای هک

 

Ruby :

چندین هکر از Ruby برای سوء استفاده از سیستم های شرکتی استفاده کرده اند. Ruby اغلب برای نوشتن اسکریپت های کوچک یا بزرگ استفاده می شود و به جای هم با اسکریپت Bash استفاده می شود. این یکی از بهترین زبان های برنامه نویسی برای هک اندروید است.

پرل:

پرل هنوز در جامعه هکرها برای نوشتن اکسپلویت ارزش دارد. این یک زبان عالی است که می تواند به شما در دستکاری فایل های متنی لینوکس و ایجاد ابزار و اکسپلویت کمک کند.

HTML:

زبان نشانه گذاری HyperText – HTML زبان نشانه گذاری استانداردی است که برای ایجاد صفحات وب استفاده می شود. HTML همچنین کاربرد خود را در توسعه اپلیکیشن های ترکیبی موبایل و دسکتاپ پیدا می کند. HTML زبانی برای یادگیری آسان در نظر گرفته می شود. بنابراین، اگر می‌خواهید برنامه‌های وب را به خطر بیندازید، توصیه می‌شود که بر HTML مسلط شوید.

مونتاژ:

این یک زبان برنامه نویسی پیچیده سطح پایین است که برای هک کردن سیستم های اولیه استفاده می شود. زبان اسمبلی به هکر کمک می کند تا سیستم ها را مستقیماً در سطح معماری دستکاری کند. همچنین مناسب ترین زبان برنامه نویسی برای ساخت بدافزارهایی مانند ویروس ها و تروجان ها است. اگر می‌خواهید نرم‌افزاری را که قبلاً کامپایل شده است، مهندسی معکوس کنید، اسمبلی نیز انتخاب مهمی است.

چگونه برنامه نویسی برای هک اندروید یا یاد بگیریم؟

حتما تا به حال این نکته به ذهن شما رسیده است که چگونه می توان برنامه نویسی را یاد گرفت. در این بخش می خواهیم به شما نرم افزار های اندرویدی را معرفی کنیم که به راحتی می توانید با استفاده از آن ها برنامه نویسی برای هک اندروید را فرا بگیرید. اما به یاد داشته باشید که استفاده کردن از این برنامه ها نیاز به این دارد که شما به زبان انگلیسی مسلط باشید.

آیا می خواهید نرم افزار خود را بسازید یا یک شغل در توسعه وب سایت یا برنامه برنامه ریزی کنید؟ سپس، تسلط خوب به کدنویسی ضروری است. اگر از نظر فنی فردی سالم هستید و به این عرصه علاقه دارید، می توانید بلافاصله نرم افزار را از اینترنت دانلود کرده و شروع به یادگیری کدنویسی کنید. اما اگر می خواهید برنامه نویسی را در گوشی هوشمند خود مطالعه کنید، در اینجا بهترین برنامه های اندروید برای کدنویسی وجود دارد.

یک ویرایشگر کد به عنوان کمکی برای یک توسعه دهنده کار می کند تا کارآمد و سریع باشد.

1. Codemurai – برنامه نویسی را یاد بگیرید

اگر در برنامه نویسی مبتدی هستید و مدام در حال سفر هستید، کدورای یک راه سرگرم کننده و جذاب برای یادگیری برنامه نویسی ارائه می دهد. شما می توانید با درس گرفتن از متخصصان صنعت در مورد توسعه بازی، توسعه وب و توسعه برنامه، مهارت ها و مهارت های زیادی کسب کنید. با استفاده از این برنامه اندروید می توانید برنامه نویسی در CSS، C# HTML، JavaScript، TypeScript، Python، MongoDB، ES6، Angular 2، Android SDK، React، Java، iOS SDK، علوم کامپیوتر، برنامه نویسی شی گرا، Phaser و Unity 3D.

همچنین، می توانید دانش خود را با شرکت در چالش های کدنویسی و آزمون های ارائه شده توسط این برنامه آزمایش کنید. شما می توانید با تکمیل درس های خود در راحتی خود به یک متخصص برنامه نویسی تبدیل شوید.

2.Programming Hub کدنویسی را یاد بگیرید

یکی از بهترین برنامه های اندروید برای کدنویسی برنامه نویسی هاب است. می تواند به تنهایی تمام مشکلات برنامه نویسی شما را حل کند. این برنامه تلفیقی از همه زبان‌های کدنویسی برتر و بیش از 1800 برنامه به بیش از 17 زبان است که می‌توانید در هر زمان و هر مکان یاد بگیرید و تمرین کنید. همچنین، می توانید HTML، جاوا اسکریپت و CSS را در حالت آفلاین یاد بگیرید و تمرین کنید.

اگر مصمم به کدنویسی و برنامه نویسی هستید، پس مرکز برنامه نویسی راه حل یک مرحله ای شماست. همچنین، می‌توانید درس‌های خسته‌کننده خود را با جابه‌جایی به مواد درسی نقطه‌ای جالب کنید. این سخنرانی ها به نقطه ای دقیق و دقیق هستند که به شما امکان می دهد زبان ها را به روشی ساده یاد بگیرید.

3. SoloLearn: کدنویسی را یاد بگیرید

یکی از بهترین برنامه های اندروید برای برنامه نویسی به خصوص برای مبتدیان که اصول اولیه کدنویسی را به صورت رایگان آموزش می دهد. این برنامه آموزشی رایگان یکی از سریعترین جوامع در حال رشد در سطح جهانی برای برنامه نویسان است. با SoloLearn می توانید 11 زبان برنامه نویسی را یاد بگیرید و بیش از 900 موضوع را پوشش دهید. شما می توانید هر موضوع را در 3 سطح پایه، متوسط ​​و پیشرفته پوشش دهید.

با استفاده از این اپلیکیشن می توانید ابتدا مفاهیم برنامه نویسی را بیاموزید و سپس دانش خود را با امتحان آزمون های تعاملی محک بزنید. همچنین می توانید مشکلات خود را در انجمن مطرح کنید و در عین حال به سایر اعضا کمک کنید. یکی از هیجان انگیزترین ویژگی های این برنامه این است که به شما امکان می دهد سایر زبان آموزان را برای آزمایش مهارت های خود به چالش بکشید و آن را به یکی از بهترین برنامه های اندروید برای کدنویسی تبدیل کنید.

4.Encode: کدنویسی را یاد بگیرید

اگر فردی شاغل هستید و قصد یادگیری کدنویسی را دارید اما نمی‌توانید برای آن وقت بگذارید، Encode برنامه شماست. درس های دقیق و دقیق برنامه نویسی به شما امکان می دهد در هر زمان و هر مکان کدنویسی را یاد بگیرید. این یک ویرایشگر کد تعاملی دارد که توسط رایج ترین زبان برنامه نویسی جهان یعنی جاوا اسکریپت اجرا می شود.

برخی از ویژگی ها عبارتند از نوشتن کد واقعی بر روی گوشی های هوشمند و تبلت ها، دریافت فرمان بر روی HTML و CSS و کمک به مبتدیان برای یادگیری کدنویسی به روشی ساده.

5.Khan Academy

اگر نمی توانید هیچ برنامه کدنویسی را بپردازید یا هزینه کلاس های خود را برای یادگیری برنامه نویسی پرداخت کنید، می توانید برنامه Khan Academy را دانلود کنید. این برنامه دارای یک پایگاه داده بزرگ از محتوا و دوره های مختلف برای ارائه رایگان است. شما می توانید با آموزش و تمرین کدها به راحتی رویای خود را برای کدنویسی دنبال کنید. با این حال، یافتن محتوای مناسب در این برنامه کار پر زحمتی است، پس خود را آماده کنید. اما این برنامه رایگان است، بنابراین مثبت و منفی را برابر می کند.

همچنین، کیفیت هر محتوا یکسان نیست، بنابراین ممکن است با ناامیدی مواجه شوید. اما، اگر می‌خواهید کدنویسی را در حد بودجه یاد بگیرید، Khan Academy بهترین برنامه است. نکته برجسته اصلی این برنامه کاتالوگ عظیم دروس با ویژگی های نشانک است. به این معنی است که شما همچنین می توانید مقاله خود را نشانه گذاری کنید و بعداً آن را بخوانید.

6. Lightbot

در این دنیایی که به سرعت در حال تغییر است، وقتی رقابت سخت‌تر می‌شود، ضروری است که کودک خود را از قبل آماده کنید. Lightbot برنامه ای است که به ویژه برای کودکان طراحی شده است تا اصول کدنویسی را به شیوه ای سرگرم کننده و تعاملی بیاموزند. کودک شما می تواند در حین بازی کدنویسی را یاد بگیرد و از این رو مهارت های ذهنی و مغزی خود را به چالش بکشد. ویژگی هایی مانند رویه ها، توالی و حلقه ها

کدنویسی دشوار است و همه نمی توانند آن را کرک کنند، فرزندان خود را مجبور به یادگیری کدنویسی نکنید مگر اینکه و تا زمانی که کودک علاقه مند شود. این برنامه روند یادگیری آنها را به روشی متوالی آسان می کند. این برنامه دارای 20 سطح به صورت رایگان است و برای بقیه سطوح باید به نسخه کامل ارتقا دهید.

برنامه نویسی برای هک اندروید

نرم افزار های زیادی هستند که می توانند به شما زبان های برنامه نویسی مختلف را آموزش دهند

7.Learn Programming

این یک برنامه آفلاین است که درس های فردی ارائه نمی دهد، اما دارای یک لیست منحصر به فرد از انواع داده ها، توابع، تعاریف و کلمات کلیدی است. اگر نمی توانید محتوای مورد نظر خود را پیدا کنید، می توانید کلمات کلیدی مرتبط را در نوار جستجو تایپ کنید و اینتر را بزنید. برنامه Learn Programming که به 30 زبان موجود است، یک مرورگر وب داخلی برای آزمایش برنامه های وب دارد. این یکی از بهترین برنامه ها برای برنامه نویسی در اندروید است که در حال حاضر در بازار موجود است.

بخش Sandbox برنامه به شما امکان می دهد دانش خود را آزمایش کنید. در اینجا، می توانید در چالش ها شرکت کنید و رشد خود را اندازه گیری کنید. همچنین می توانید ظاهر این ویژگی را تغییر دهید. اپلیکیشن Learn Programming یکی دیگر از ویژگی های عالی دارد که به شما امکان می دهد برنامه ها را در حافظه گوشی ذخیره کنید. همچنین می توانید از برنامه در حالت آفلاین استفاده کنید و برای یادگیری کدنویسی نیازی به اتصال به اینترنت ندارید.

8. SwiftBites

فرقی نمی کند مبتدی باشید یا یک کدنویس باتجربه، SwiftBites همیشه چیزی برای ارائه دارد. از زبان های برنامه نویسی ترند گرفته تا زبان های پایه، همه چیز دارد. برای یادگیری برنامه نویسی از طریق سخنرانی های تعاملی، یک سفر ماجراجویانه داشته باشید. در اینجا، می توانید با سرعت بیشتری یاد بگیرید، تست هایی را برای درک مفهوم انجام دهید و در زمینه کدنویسی عالی باشید.

این برنامه مفاهیم هر زبان را به طور جامع پوشش می دهد. همچنین می توانید کد نمونه را اجرا کنید و نتیجه را مشاهده کنید. علاوه بر این، این برنامه با تطبیق رنگ‌بندی نحو با Xcode به افزایش آشنایی کمک می‌کند. در نهایت، می‌توانید با نشان دادن گواهی SwiftBites خود پس از تکمیل دوره، به دانش خود ببالید.

9. Enki: علم داده، کدنویسی و مهارت های فنی را بیاموزید

این برنامه اندروید برای یادگیری برنامه نویسی بیش از 20 مهارت را با بیش از 1500 درس کد نویسی پوشش می دهد. Enki بر یادگیری و رشد تمرکز می کند و بازخورد بسیار مورد نیاز را به شما می دهد. با ویژگی هایی مانند نشانک گذاری درس، تجدید نظر، ردیاب و فعالیت های یادگیری برای تحریک مغز شما. این برنامه برای مبتدیان، طراحان و توسعه دهندگان نیز طراحی شده است.

این برنامه برای کسانی که احساس می کنند در سمت دیگر به یک معلم نیاز دارند با ویژگی مربی عالی است. همانطور که می توانید شک های خود را با سؤال فوری از آنها پاک کنید. این برنامه به صورت آفلاین کار می کند و هر دوره به طور موثر به درس ها، فیلم ها و مثال هایی برای درک بهتر تقسیم می شود.

10. جسارت – یادگیری مادام العمر

با Udacity، این فرصت را دارید که از برخی از بهترین کارشناسان صنعت مانند فیس بوک، گوگل، گیتهاب، آمازون و بسیاری دیگر آموزش ببینید. می‌توانید استاد فناوری‌هایی شوید که مورد تقاضا هستند و به مهارت‌هایی دست پیدا کنید که در حال حاضر در هر صنعت مهمی مورد نیاز است، پس Udacity یکی از بهترین برنامه‌ها برای برنامه‌نویسی در اندروید است.

Udacity یک پلت فرم نوآورانه را به هر دانش آموزی ارائه می دهد که می خواهد خود را با آموزش و تحت هدایت نوآورانه ترین شرکت های جهان توانمند کند. می توانید به صورت آنلاین به کلاس درس بپیوندید و پیشرفت خود را به طور همزمان ثبت کنید. خواه علم داده، بازاریابی دیجیتال یا هوش مصنوعی باشد، می توانید دانش عمیقی در هر زمینه ای دریافت کنید.

11.Code Hub

برخلاف سایر برنامه‌ها که هر زبان کدنویسی را پوشش می‌دهند، برنامه Code Hub فقط بر روی CSS و HTML تمرکز می‌کند. شما می توانید از همان ابتدا بر این دو زبان فرمان بگیرید. این برنامه برای مبتدیان، طراحان و توسعه دهندگان نیز طراحی شده است. این برنامه وب، HTML5 و CSS3 را در 50 درس در 4 فصل پوشش می دهد.

این برنامه چند زبانه است، که در آن می توانید HTML و CSS را به دو زبان هندی و انگلیسی یاد بگیرید. همچنین، شما می توانید با زیر سوال بردن فوری شک های خود را از بین ببرید. این برنامه به صورت آفلاین کار می کند و هر دوره به طور موثر به درس ها، فیلم ها و مثال هایی برای درک بهتر تقسیم می شود.البته دقت داشته باشید که به دلیل تحریم ها ممکن است به هیچ عنوان نتوانید این برنامه را در ایران به خوبی استفاده کنید!.

بنابراین، اینها برخی از بهترین برنامه ها برای برنامه نویسی در سیستم عامل اندروید هستند که در حال حاضر در بازار موجود هستند. پیش بروید و آنها را امتحان کنید. اگر برنامه دیگری در ذهن دارید، در بخش زیر نظر خود را اعلام کنید.

 

نتیجه

در این آموزش بهترین زبان های برنامه نویسی برای هک، 5 زبان برنامه نویسی برتر و مجموعه زبان های برنامه نویسی اضافی را مشاهده کردید که به شما کمک می کند تا به یک هکر ماهر و موفق تبدیل شوید. درک قوی از زبان های برنامه نویسی به متخصصان امنیت سایبری کمک می کند تا در صدر جرایم سایبری قرار بگیرند. لازم به ذکر است که فرد باید از هک فقط به روشی قانونمند استفاده کند.

مهارت های برنامه نویسی برای تبدیل شدن به یک هکر موثر ضروری است.
مهارت های شبکه برای تبدیل شدن به یک هکر موثر ضروری است
مهارت های SQL برای تبدیل شدن به یک هکر موثر ضروری است.
ابزارهای هک برنامه‌هایی هستند که فرآیند شناسایی و بهره‌برداری از نقاط ضعف در سیستم‌های کامپیوتری را ساده می‌کنند.