بهترین آنتی ویروس برای گوشی سامسونگ + معرفی 15 نرم افزار ضد ویروس و ضد هک
android OS
سیستم عامل اندروید چیست؟ + همه چیز در مورد اندروید،ویژگیها،مزایا،معایب،نسخه ها🟢
جولای 27, 2022
هک اینستاگرام بدون نرم افزار
هک اینستاگرام بدون نرم افزار + بهترین روش های هک بدون متوجه شدن هدف شما!💀
جولای 31, 2022

بهترین آنتی ویروس برای گوشی سامسونگ

بهترین آنتی ویروس برای گوشی سامسونگ

بهترین آنتی ویروس برای گوشی سامسونگ

برنامه های آنتی ویروس اندروید همچنان یکی از محبوب ترین انواع برنامه ها در اندروید هستند. به طور کلی، اگر برنامه آنتی ویروس را ایمن انتخاب کنید، دیگر نیازی به مراقبت ندارید. فقط برنامه ها را از فروشگاه Play دانلود کنید و تنظیمات امنیتی خود را فعال نگه دارید. با این حال، کسانی هستند که دوست دارند در مناطق وحشی قدم بزنند و آن کارها را انجام ندهند. انبوهی از برنامه های آنتی ویروس واقعا بد وجود دارد. در این مقاله به شما بهترین آنتی ویروس برای گوشی سامسونگ ارائه می شود.

بهترین آنتی ویروس برای گوشی سامسونگ

حتی اگر این برنامه‌ها ضروری نباشند، خوب است برنامه‌های ایمن را بشناسید که مفید نیستند. در اینجا بهترین برنامه های آنتی ویروس و برنامه های ضد بدافزار برای اندروید آورده شده است. همه قیمت ها از ژانویه 2021 جاری است.

آخرین نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که بسیاری از برنامه های آنتی ویروس در اندروید به معنای واقعی کلمه هیچ کاری انجام نمی دهند یا کار بسیار بدی انجام می دهند. در اینجا مطالعه‌ای است که AV-Comparatives با اطلاعات بیشتری در مورد تأثیر واقعی برخی از برنامه‌های آنتی ویروس انجام داده است. توصیه می کنیم قبل از هر انتخابی آن لیست را بررسی کنید تا بتوانید به خودتان کمک کنید تا انتخاب درستی داشته باشید.

بهترین ها:

آویرا
آنتی ویروس Avast
آنتی ویروس AVG
آنتی ویروس رایگان بیت دیفندر
فضای امنیتی دکتر وب
ESET Mobile Security
آنتی ویروس کسپرسکی موبایل
مواظب امنیت و آنتی ویروس

امنیت Malwarebytes
مک آفی
نورتون
امنیت 360
امنیت موبایل سوفوس
آنتی ویروس ترند میکرو
Google Play Protect

اهمیت آنتی ویروس

نرم افزار آنتی ویروس نرم افزاری است که بر روی یک سیستم کامپیوتری نصب می شود .تا از آن در برابر ویروس ها، برنامه های هک ، بدافزارها، تروجان ها، حملات فیشینگ، روت کیت ها و حملات هرزنامه و همچنین هرگونه تهدید سایبری دیگر محافظت کند.

کسب‌وکارها احتمالاً روزانه از رایانه‌ها استفاده می‌کنند، به همین دلیل است که محافظت کافی از ویروس در آنها بسیار مهم است. ویروس‌های رایانه‌ای پیچیده‌تر و مضرتر از همیشه هستند. یک ویروس می تواند به رایانه آسیب برساند تا جایی که دیگر قابل استفاده نباشد. برای محافظت از کسب و کار خود و سیستم های کامپیوتری آن، به نرم افزار آنتی ویروس نیاز دارید.

در اینجا نگاهی به ویروس ها و محافظت از آنتی ویروس با جزئیات بیشتر آورده شده است:

بهترین آنتی ویروس برای گوشی سامسونگ

برای رام کردن اندروید هک شده باید از بهترین آنتی ویروس برای گوشی استفاده کنید

ویروس چیست؟

یک ویروس کامپیوتری از فرآیندی مشابه با ویروس آنفولانزا پیروی می کند.به این صورت که برای انتشار از میزبانی به میزبان دیگر طراحی شده است و می تواند خود را تکثیر کند. اما از نقطه نظر فنی تر، ویروس های رایانه ای نوعی کد یا برنامه مخرب هستند که نحوه عملکرد رایانه را تغییر می دهند و به گونه ای طراحی شده اند که با قرار دادن کد خود در برنامه های رایانه ای بین رایانه ها پخش شوند. اما انواع بهترین آنتی ویروس برای گوشی سامسونگ یا هر گوشی هوشمند دیگری می توانند به شما کمک کنند از انتشار این ویروس جلوگیری شود.

یک ویروس کارکردهای مختلفی دارد، از کند کردن رایانه تا آسیب رساندن به بخش‌های سیستم، سرقت اطلاعات شخصی یا ارسال پیام‌های غیرمجاز. گفته می‌شود که ویروس‌های رایانه‌ای به دلیل خرابی سیستم، خراب کردن داده‌ها، سرقت داده‌ها و افزایش هزینه‌های نگهداری، سالانه میلیاردها خسارت اقتصادی به بار می‌آورند.

ویروس ها از کجا می آیند؟

ویروس ها توسط برنامه نویسان بسیار ماهر برای آسیب رساندن به رایانه افراد، سرقت اطلاعات یا حتی پول نقد نوشته می شوند. آنها برای سوء استفاده از آسیب پذیری های امنیتی برای آلوده کردن سیستم های رایانه ای و انتشار ویروس آنها کار می کنند.

دلیل ویروس ها می تواند متفاوت باشد. برای برخی، ممکن است برای اهداف مخرب نباشد و آنها صرفاً «حقوق لاف زدن» را که با ایجاد و انتشار ویروس به دست می‌آید می‌خواهند، و ممکن است آسیبی بیش از ایجاد پاپ‌آپ‌های مزاحم نداشته باشد. با این حال، برخی این کار را برای دستیابی به داده هایی مانند اطلاعات کارت اعتباری، رمز عبور یا اطلاعات هویت شخصی انجام می دهند. ویروس ها حتی می توانند برای به دست آوردن کنترل از راه دور رایانه یا حتی آسیب رساندن به سیستم های رایانه ای مورد استفاده قرار گیرند، که ممکن است توسط نهادهای تجاری رقیب برای از بین بردن رقابت مورد استفاده قرار گیرد.

انواع مختلف ویروس ها چیست؟

مانند ویروس های موجود در بدن انسان، ویروس های کامپیوتری نیز انواع مختلفی دارند.برای هر کدام از این ویروس ها نیاز به بهترین آنتی ویروس برای گوشی سامسونگ دارید. انواع ویروس ها عبارتند از:

ویروس سکتور بوت

اکنون که دیگر از فلاپی دیسک استفاده نمی کنیم تا حدودی منسوخ شده است، اما می توانند در درایوهای USB و پیوست های ایمیل ظاهر شوند. آنها رکورد اصلی بوت را آلوده می کنند و به سختی حذف می شوند.

ویروس اقدام مستقیم

این ویروس خود را نصب نمی کند یا در حافظه رایانه پنهان نمی شود. خود را به نوع خاصی از فایل متصل می‌کند، و زمانی که شخصی فایل را اجرا می‌کند، زنده می‌شود و به دنبال فایل‌های مشابهی می‌گردد تا در آن پخش شود. از دسترسی به برخی فایل ها جلوگیری می کند.

ویروس مقیم

این ویروس خود را روی رایانه نصب می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا زمانی که منبع اصلی ویروس حذف شده است، کار کنند و آنها را بسیار خطرناک می‌کند. دو نوع وجود دارد، عفونی کننده سریع و عفونت کند. عفونی کننده های سریع در سریع ترین زمان ممکن آسیب می رسانند. تشخیص عفونت‌های کند ممکن است سخت‌تر باشد زیرا علائم آن‌ها کندتر رشد می‌کنند.

ویروس ماکرو

این ویروس از برنامه‌های کاربردی رایج مانند Microsoft Outlook و Word استفاده می‌کند تا برنامه‌های ماکرو را در اسناد و ایمیل‌ها جاسازی کنند، بنابراین برنامه می‌تواند به‌طور خودکار در هنگام باز شدن سند اجرا شود. این یکی از دلایلی است که هرگز نباید پیوست غیر منتظره یا مشکوک را در ایمیل باز کنید.

آنتی ویروس چگونه کار می کند؟

نرم افزار آنتی ویروس برای شناسایی، جلوگیری و اقدام علیه نرم افزارهای مخرب در رایانه شما، از جمله ویروس ها، طراحی شده است. حتی اگر در نحوه استفاده از رایانه خود برای جلوگیری از تماس با ویروس هوشمند هستید، نرم افزار آنتی ویروس بخش اساسی یک استراتژی امنیتی خوب است.

نرم افزار آنتی ویروس در پس زمینه اجرا می شود و هر فایلی را که باز می کنید بررسی می کند و آن را با ویروس های شناخته شده و سایر انواع بدافزار مقایسه می کند. این به شما کمک می کند تا از آلوده شدن دستگاه خود جلوگیری کنید. این نرم‌افزار همچنین اسکن‌های سیستمی را اجرا می‌کند تا اطمینان حاصل کند که هیچ ویروسی در رایانه شما خاموش نیست. اگر نرم افزار آنتی ویروس شما با امضای یک ویروس یا بدافزار دیگر روبرو شود، اجرای آن فایل را متوقف می کند و آن را در قرنطینه قرار می دهد، جایی که یا به طور خودکار آن را حذف می کند یا اگر مطمئن هستید که یک برنامه مخرب است، می توانید آن را اجرا کنید.

چرا آنتی ویروس مهم است؟

حفاظت از آنتی ویروس برای هر کسب و کاری که می خواهد از داده ها و سیستم های کامپیوتری خود در برابر خراب شدن محافظت کند، ضروری است. نرم افزار آنتی ویروس فردی امنیتی است که از ورود افراد ناخواسته جلوگیری می کند. پیشگیری بسیار مؤثرتر از درمان است. بنابراین بهتر است سیستمی برای شناسایی و پیشگیری از حملات ویروسی به جای صرف زمان و هزینه برای تعمیر ماشین‌های آلوده وجود داشته باشد. لازم است که بهترین آنتی ویروس برای گوشی سامسونگ را بشناسید.

علاوه بر این، از منظر کسب و کار، اگر ویروسی اطلاعات مشتری شخصی را در معرض دید قرار دهد، ممکن است شهرت شما به خطر بیفتد.

آویرا

Avira یکی از جدیدترین برنامه های آنتی ویروس و بهترین آنتی ویروس برای گوشی سامسونگ است. در سال گذشته نسبتاً سریع رشد کرد. این برنامه دارای اصول اولیه است، از جمله اسکن دستگاه، حفاظت در زمان واقعی، اسکن کارت SD خارجی و موارد دیگر. این یکی همچنین با یک VPN برای یک لایه امنیتی اضافی همراه است.

برخی از ویژگی های دیگر عبارتند از پشتیبانی ضد سرقت، اسکن حریم خصوصی، لیست سیاه و حتی ویژگی های مدیریت دستگاه. این بسیار سبک تر از برنامه هایی مانند Norton و دیگران است. نسخه رایگان برای چیزهای اساسی کاربردی است. نسخه‌های پریمیوم شامل سه قیمت سطحی هستند که مواردی مانند VPN فوق‌الذکر، تولید رمز عبور، به‌روزرسانی‌های مکرر پایگاه داده ویروس و موارد دیگر را اضافه می‌کنند.

آنتی ویروس Avast

Avast Mobile Security یکی از محبوب ترین برنامه های آنتی ویروس در هر پلتفرمی است. بیش از 100 میلیون بارگیری و تعداد زیادی ویژگی دارد. برخی از این ویژگی ها عبارتند از: اسکن آنتی ویروس کلاسیک، برنامه، مسدود کننده تماس، پشتیبانی ضد سرقت، خزانه عکس و حتی فایروال برای دستگاه های اندرویدی روت شده. این آن را به یک ابزار عالی تبدیل می کند حتی اگر اغلب به قسمت آنتی ویروس نیاز ندارید. برخی از ویژگی های تقویت کننده نیز وجود دارد، اما طبق معمول باید از آنها اجتناب کنید. نسخه رایگان با اکثر ویژگی ها همراه است و توسط تبلیغات پشتیبانی می شود. نسخه‌های پریمیوم دارای ویژگی‌های امنیتی بیشتر، بدون تبلیغات هستند و گران‌ترین نسخه شامل VPN نیز می‌شود.

آنتی ویروس رایگان AVG

AVG نام بزرگ دیگری در فضای برنامه های آنتی ویروس است. در واقع، اساساً همان AVAST است. AVAST در واقع AVG را در سال 2016 خریداری کرد. بنابراین، تجربه در هر دو برنامه آنتی ویروس مشابه است. شما می توانید گوشی خود را اسکن کرده و آسیب پذیری های احتمالی را به همین روش پیدا کنید. این یکی دارای ردیابی ضد سرقت از طریق Google Maps است، اما مانند AVAST در دسترس بودن فایروال روت شده را ندارد. بنابراین، آنها به اندازه کافی متفاوت هستند تا محصولات متفاوتی باشند. فقط مطمئن شوید که از ویژگی های سطل زباله مانند تقویت تلفن اجتناب کنید زیرا آنها در واقع کار نمی کنند. سطوح قیمت و ویژگی‌های ممتاز با AVAST یکسان است.

آنتی ویروس رایگان بیت دیفندر

 

آنتی ویروس Bitdefender یکی از معدود برنامه های آنتی ویروس رایگان است. در طول سال ها تغییر زیادی نکرده است. این یک ویژگی اساسی اسکن، یک رابط کاربری ساده، عملکرد سریع و بدون پیکربندی را ارائه می دهد. این یکی عالی برای نیازهای فوق العاده اولیه است. تنها کاری که واقعاً انجام می دهد این است که چیزها را اسکن می کند و سپس آنجا می نشیند و منتظر می ماند تا دوباره موارد را اسکن کند. یک برنامه Bitdefender بزرگتر و عمیق تر وجود دارد. با این حال، ما فکر می کنیم این یکی برای کسانی که فقط چیزی ساده می خواهند بهتر است. همچنین در واقع رایگان و بدون خرید درون برنامه ای یا اشتراک است. اگرچه تبلیغات وجود دارد.

فضای امنیتی دکتر وب

دکتر وب یکی از برنامه های آنتی ویروس قدیمی و برنامه های ضد بدافزار است. دارای مجموعه ای مناسب از ویژگی ها، از جمله اسکن سریع و کامل، محافظت در برابر باج افزار، فضای قرنطینه و حتی آمار است. علاوه بر این، دارای ویژگی‌های ضد سرقت خوب، فیلتر تماس و پیامک، فیلتر URL، کنترل‌های والدین، فایروال و غیره است. همچنین نسبتاً ارزان است. برای یک تا دو سال قیمتی معادل 8 تا 16 دلار دارد. همچنین مجوز مادام العمر با قیمت 89 دلار وجود دارد. مجوز مادام العمر کمی گران است، اما اگر بخواهید فرصتی است تا از اشتراک ماهانه دور شوید.

 

ESET Mobile Security و آنتی ویروس

ESET نام بزرگ دیگری در دنیای آنتی ویروس و ضد بدافزار است. مجموعه ای مناسب از ویژگی ها، از جمله اسکن، پشتیبانی ضد سرقت، ویژگی ممیزی امنیتی، زمان بندی اسکن، و موارد دیگر. فرآیند راه اندازی کمی مزاحم است. این یکی از معدود مواردی است که به آدرس ایمیل نیاز دارد. وگرنه خیلی خوب کار میکنه پس از نصب، یک ماه آزمایشی رایگان دریافت می کنید. از آنجا، 1.99 دلار در ماه یا 14.99 دلار در سال است. این کاملاً مانند AVAST یا AVG سنگین نیست، اما از CM Security Lite یا Bitdefender سنگین تر است. این اطلاعات را به همان اندازه که ارزش دارد، در نظر بگیرید.

آنتی ویروس کسپرسکی موبایل

Kaspersky یکی از محبوب ترین برنامه های آنتی ویروس و یکی از انواع بهترین آنتی ویروس برای گوشی سامسونگ است. هم نسخه رایگان و هم نسخه حرفه ای دارد. هر دو نسخه پیامک و مسدود کردن تماس، اسکن، به روز رسانی ویروس و ضد سرقت را ارائه می دهند. نسخه پریمیوم مواردی مانند محافظت در زمان واقعی، قفل برنامه و موارد دیگر را اضافه می کند.

البته، هر دو نسخه دارای اسکن دستگاه برای بدافزار و موارد مشابه هستند. این تقریباً به اندازه بزرگترین برنامه های آنتی ویروس سنگین نیست. به علاوه، به سختی هیچ ویژگی تقویت کننده بدی ندارد که کار نمی کند. دیدن یک برنامه آنتی ویروس که هدف خود را دوچندان می کند، به جای تلاش برای گسترش چیزهایی که منطقی نیستند، خوب است. اگر فقط برای یک دستگاه نیاز به پشتیبانی دارید، قیمت اشتراک نسبتاً ارزان است. سطوح اختیاری برای پنج دستگاه و ده دستگاه وجود دارد که می توانند بسیار گران باشند.

بهترین آنتی ویروس برای گوشی سامسونگ

بیشترین کاربران اندروید در ایران سامسونگ دارند!

Lookout

 

Lookout یکی دیگر از برنامه های محبوب آنتی ویروس و ضد بدافزار است. روی بسیاری از دستگاه‌ها، به‌ویژه در اپراتورهایی مانند T-Mobile از پیش نصب شده است. اصول اولیه را نسبتاً خوب انجام می دهد. این شامل اسکن، حفاظت از فیشینگ، محافظت از بدافزار، ویژگی‌های ضد سرقت و موارد دیگر می‌شود.

همچنین با برخی از موارد منحصر به فرد مانند محافظت از هویت، بیمه هویت، و اسکن WiFi همراه است. این به آن دیدگاه متفاوتی نسبت به اکثر برنامه های آنتی ویروس می دهد. دو لایه حفاظتی وجود دارد. اولی چیزهای بسیار استانداردی با 4 دلار در ماه است. رده 10 دلاری بالاتر 1 میلیون دلار به بیمه سرقت هویت، نظارت بر هویت و چند ویژگی دیگر اضافه می کند. تنها بخشی که به نوعی آزاردهنده است این است که قبل از انجام هر کاری به یک حساب کاربری نیاز دارید.

امنیت Malwarebytes

 

Malwarebytes یکی از محبوب ترین برنامه های آنتی ویروس در ویندوز است. نسخه موبایل هم خیلی خوبه دارای یک پایگاه داده ویروس به‌روز شده، پشتیبانی از بدافزار و باج‌افزار، ردیاب مجوز و غیره است. حتی می تواند پیام ها را در واتس اپ، فیس بوک، اس ام اس و غیره برای پیوندهای بالقوه خطرناک اسکن کند. البته، کارهای معمولی مانند اسکن را نیز انجام می دهد. این برنامه زیبا به نظر می رسد، به خوبی کار می کند، و مانند سایرین خیلی سنگین نیست. همچنین قیمت معقولی 1.49 دلار در ماه یا 11.99 دلار در سال دارد.

امنیت موبایل مک آفی

 

McAfee یکی از بزرگترین نام ها در برنامه های آنتی ویروس است. همچنین یکی از سنگین ترین هاست. این برنامه شامل ویژگی های اسکن، ضد سرقت، ضد جاسوس افزار و قفل امنیتی است. علاوه بر این، می‌تواند از دزد احتمالی تلفن شما عکس بگیرد، مکان‌ها را قبل از خاموش شدن تلفن در فضای ابری ضبط کند و موارد مفیدتر. McAfee همچنین دارای انواع برنامه های مستقل برای موارد دیگر است.

رابط کاربری قدیمی است و خیلی خوب به نظر نمی رسد. علاوه بر این، دارای ویژگی های تقویت کننده تلفن است که کار نمی کند و برای حرفه ای شدن نیاز به ایجاد حساب کاربری دارد. بخش آنتی ویروس برنامه نسبتاً خوب کار می کند و برخی از ویژگی های ثالث خوب هستند. اشتراک ردیف پایین‌تر، پشتیبان‌گیری از عکس و ویدیو، قفل برنامه و محافظت از اینترنت را اضافه می‌کند. گران‌تر، محافظت بیشتری برای مواردی مانند بانکداری آنلاین اضافه می‌کند.

 

نورتون 360

 

نورتون 360 فراز و نشیب های خود را دارد اما یکی از انواع بهترین آنتی ویروس برای گوشی سامسونگ است. فقط تصور کنید اگر این یکی را اینجا بگذاریم چقدر بدتر می شود. اگرچه این برنامه دارای بسیاری از ویژگی های اساسی است، از جمله محافظت در برابر بدافزارها، نرم افزارهای جاسوسی و سایر موارد بد. ویژگی‌های اضافی عبارتند از: ذخیره مکان دستگاه در زمانی که باتری کم است، محافظت در زمان واقعی، ویژگی‌های ضد سرقت و موارد دیگر.

این یکی از گزینه های گران تر در برنامه های آنتی ویروس است. با این حال، گزینه 49.99 دلاری آن در سال شامل VPN و مانیتور وب تاریک است. یک گزینه 104.99 دلاری دیگر در سال وجود دارد که در صورت نیاز از حداکثر پنج دستگاه پشتیبانی می کند. راستش را بخواهید، اگر به VPN نیاز ندارید، 14.99 دلار در سال همان چیزی است که ما توصیه می کنیم.

Safe Security

Safe Security (قبلاً 360 Security) کمی پیچیده است. برخی از موارد امنیتی آن نیمی بد نیست و نیمی دیگر کاملاً بد است. این برنامه برنامه‌های شما را برای فعالیت بالقوه بدافزار اسکن می‌کند، اگرچه نرخ یافتن آن کمی بالاتر از آن چیزی است که ما می‌خواهیم باور کنیم. فیس بوک و همه چیز بد است، اما هنوز بدافزار نیست. در هر صورت این

یک برنامه آنتی ویروس مناسب و فوق العاده است که اسکن ها را انجام می دهد و آسیب پذیری های احتمالی را به شما نشان می دهد. این برنامه همچنین دارای مجموعه ای از ویژگی های تقویت کننده تلفن و شتاب دهنده تلفن است. توصیه می کنیم به هیچ وجه از این ویژگی ها استفاده نکنید زیرا در واقع کار نمی کنند و عملکرد گوشی شما را بدتر می کنند. جدای از آن، نسبتاً ارزان است و یکی از معدود مواردی است که مجوز مادام العمر را ارائه می دهد.

Sophos Intercept X برای موبایل

Sophos یکی از برنامه های آنتی ویروس و ضد بدافزار مورد علاقه ما برای اندروید است. این شامل تمام موارد اساسی مانند محافظت از بدافزار، اسکنر ویروس، فیلتر وب، محافظت از برنامه، محافظت در برابر سرقت، امنیت Wi-Fi و انواع موارد دیگر است. این همه این کارها را به صورت رایگان و بدون تبلیغات انجام می دهد، و شامل هیچ گونه عملکرد تقویت کننده زباله که در واقع کار نمی کند، نمی شود. عملکرد امن رمز عبور آن با KeePass سازگار است و حتی با یک تابع احراز هویت برای احراز هویت چند عاملی همراه است. ما ظاهراً برنامه های آنتی ویروس را به هیچ کس توصیه نمی کنیم، اما اگر می خواهید یکی داشته باشید، ابتدا این یکی را امتحان کنید.

بهترین آنتی ویروس برای گوشی سامسونگ

همه کاربران برای استفاده کردن امن از گوشی هوشمند خود باید از آنتی ویروس استفاده کنند

آنتی ویروس ترند میکرو

 

Trend Micro یک انتخاب کلی مناسب ویکی از انواع بهترین آنتی ویروس برای گوشی سامسونگ است. دارای موارد معمولی مانند اسکن دستگاه است که در آن بررسی می کند که آیا برنامه ها بدافزار هستند یا خیر. مانند بیشتر، بزرگترین ویژگی های آن ویژگی های ثانویه هستند.

این موارد شامل جلوگیری از برنامه های مخرب، یک عملکرد امنیتی وب، یک بررسی کننده WiFi عمومی و یک عملکرد امنیتی برای تراکنش های مالی است. این کاملاً شبیه سایر برنامه های آنتی ویروس نیست که بدافزار را بررسی می کنند و سپس یک سری کارهای تصادفی انجام می دهند. تمایل دارد دقیقاً در چرخ خانه خود بماند. برخی از عملکردها به صورت رایگان در دسترس هستند، اما اشتراک 4.99 دلار در ماه یا 19.99 دلار در سال (توصیه می شود در صورت دریافت آن) برای دریافت همه چیزهای جالب ضروری است.

Google Play Protect

Google Play Protect برنامه آنتی ویروس اندروید است. برنامه های موجود در دستگاه شما را اسکن می کند و سپس آنها را با نسخه های Google Play آن برنامه مقایسه می کند. اگر این دو یکسان نیستند به شما اطلاع می دهد. این همراه با حفاظت موجود در Google Play یک مانع امنیتی واقعاً خوب ایجاد می کند. به علاوه، رایگان است، احتمالاً از قبل در دستگاه شما موجود است و برای استفاده از آن نیازی به انجام کاری ندارید.

این به همراه عقل سلیم بهتر از هر برنامه آنتی ویروسی، صرف نظر از اینکه چه شرکتی آن را تولید می کند، برای دستگاه شما بهتر عمل می کند. همچنین با اجرای یک برنامه کمتر در پس‌زمینه، منابع ارزشمندی را ذخیره می‌کند. ما ابتدا این را توصیه می کنیم. برای اطلاعات بیشتر دکمه زیر را بزنید!