بهترین آنتی ویروس های 2022 پولی و رایگان برای همه سیستم عامل ها🛡
امنیت اطلاعات
امنیت اطلاعات چیست؟ +ویژگی های امنیت اطلاعات و روش های ایجاد آن🛡
جولای 5, 2022
هک لینوکس
هک لینوکس 🐧 – دلایل هک شدن، روش هک، جلوگیری از هک، آنتی ویروس مطمئن
جولای 11, 2022

بهترین آنتی ویروس های 2022 پولی و رایگان برای همه سیستم عامل ها🛡

best antivirus

best antivirus

بسیاری از ما به فکر این هستیم که با استفاده از روش های مختلف از سیستم عامل های مختلف خودمان حفاظت کنیم. دقت داشته باشید که استفاده کردن از روش های مختلف می تواند بسیار موثر باشد. حتی می تواند امنیت شما را تا 99 درصد افزایش دهد. یکی از مهمترین این راه ها استفاده از انتی ویروس است. اما این که بهترین آنتی ویروس کدام یک است برای بسیاری از کاربران همیشه سوال است. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم به شما بهترین آنتی ویروس های 2022 را معرفی کنیم.

منظور از بهترین آنتی ویروس چیست؟

مشخص است که استفاده کردن از بهترین نرم افزار آنتی ویروس می تواند برای شما حفاظت بیشتری ایجاد کند. بهترین آنتی ویروس برای شما ممکن است متفاوت با افراد دیگر باشد!. به این دلیل که شما یک سری ویژگی های خاص از آنتی ویروس می خواهید. اما افراد دیگر ویژگی های دیگری می خواهند.

عده ای می خواهند با نصب آنتی ویروس ها رفع هک گوشی خود را انجام دهند و شاید عده ای دیگر تنها برای حفظ امنیت اطلاعات و یا جلوگیری از هک گوشی یا کامپیوتر از آن استفاده می کنند.

با خواندن ادامه مقاله می توانید ویژگی های مختلف آنتی ویروس ها را پیدا کنید تا بهترین آنتی ویروس برای خودتان را انتخاب کنید.

بهترین آنتی ویروس های 2022 برای سیستم عامل های مختلف

 

برای ویندوز:

تمام دستگاه های ویندوز به یکی از بهترین برنامه های آنتی ویروس نیاز دارند. تا در برابر بدافزار و سایر تهدیدهای سایبری محافظت شود. در حالی که آنتی ویروس Microsoft Defender ممکن است برای حفظ رایانه شخصی شما از عفونت کافی باشد . فقط نمی تواند با ویژگی های اضافی موجود با نرم افزار آنتی ویروس پرداخت شده مطابقت داشته باشد.

بیشتر حق بیمه و حتی برخی از مجموعه های امنیتی میان رده شامل VPN ، یک مدیر رمز عبور ، کنترل والدین یا محافظت از سرقت هویت هستند.همه اینها برای اینکه هر ویژگی را به تنهایی خریداری کرده اید. هر برنامه آنتی ویروس ویندوز در این لیست دارای موتور تشخیص بدافزار خاص خود است. اما این ویژگی هایی است که قیمت های مختلف را توجیه می کند.

یک شرکت آنتی ویروس ممکن است یک برنامه رایگان ، یک برنامه اولیه پرداخت شده ، یک برنامه میان رده با ویژگی های بیشتر و در نهایت یک محصول برتر را با تمام هشدار ها و اعلان ها ارائه دهد. با این حال ، شما اغلب می توانید نرم افزار آنتی ویروس MAC ، برنامه های آنتی ویروس اندرویدی و برنامه های امنیتی iOS را در کنار آنها نیز دریافت کنید.
فیلم های توصیه شده برای شما …

این لیست ما از بهترین برنامه های آنتی ویروس پرداخت شده به همراه بهترین نرم افزار رایگان آنتی ویروس در نیمه راه این صفحه است.

 

بهترین آنتی ویروس

بهترین آنتی ویروس برای شما با افراد دیگر متفاوت است

3 نرم افزار برتر آنتی ویروس دنیا

1. نورتون

محصولات آنتی ویروس نورتون یک مدیر رمز عبور ، داده های نامحدود VPN ، محافظت از سرقت هویت ، کنترل والدین و حتی ذخیره آنلاین ارائه می دهند. اگر مایل به پرداخت کامل هستید ، تقریباً هر نوع امنیت دیجیتالی مورد نیاز خود را دریافت خواهید کرد.

2. BitDefender

آنتی ویروس Bitdefender Plus محافظت از بدافزار عالی را با مجموعه ای از ویژگی های مفید و یک رابط کاربری آسان ، همه با قیمت بسیار مناسب ترکیب می کند.

3. مک آفی

آنتی ویروس McAfee Plus و Total Protection Plus بسته های حداکثر از 10 دستگاه با قیمت مناسب محافظت می کنند ، در حالی که تمام حفاظت از آن نهایی هر ویژگی مورد نظر شما را دارد.

1. نورتون 360 لوکس (در برگه جدید باز می شود)
2. آنتی ویروس Bitdefender Plus (در برگه جدید باز می شود)
3. امنیت اینترنت McAfee (در برگه جدید باز می شود)
4- Trend Micro Maximum Security (در برگه جدید باز می شود)
5. ESET Smart Security Premium (در برگه جدید باز می شود)
6. Sophos Home Premium (در برگه جدید باز می شود)

انتخاب برتر ما Norton 360 Deluxe است که محافظت از بدافزار عالی و یک تن از ویژگی های اضافی ، از جمله سرویس VPN نامحدود و محافظت از هویت مادام العمر را ارائه می دهد.

هزینه های دیگر

با 24 دلار در سال ، آنتی ویروس Bitdefender در سطح ورودی ، بهترین معامله در نرم افزار آنتی ویروس. این بخشی از ویژگی ها ، از جمله یک مدیر رمز عبور ، یک مرورگر ایمن ، یک اسکنر شبکه Wi-Fi ، یک خردکن فایل و محافظت از باج افزار را برای نیمی از قیمت نورتون ارائه می دهد.

اگر می خواهید حتی بیشتر ذخیره کنید ، Windows Defender بهترین نرم افزار رایگان آنتی ویروس است. اگرچه به اندازه نورتون مؤثر نیست ، اما هنوز هم موفق شد تعدادی از برنامه های پرداخت شده در تشخیص بدافزار را به دست آورد. این ویژگی های اضافی زیادی ندارد ، اما شما کنترل های والدین ، ​​حالت بازی و محافظت از مرورگرهای Edge و Internet Explorer را دریافت می کنید.

هر یک از این سه نرم افزار به خوبی به شما خدمت می کنند. اما انتخاب ایده آل به شرایط شما بستگی دارد. به بخش ما در مورد نحوه انتخاب بهترین نرم افزار آنتی ویروس در زیر یا راهنمای خرید مستقل آنتی ویروس ما مراجعه کنید.

 

📚📚📚 بیشتر بخوانید : آشنایی با انواع ویروس های کامپیوتری

 

1. نورتون 360 لوکس

تقریباً هر آنچه را که می توانستید نیاز داشته باشید.

مشخصات فنی
ضد سرقت: نه
نرم افزار پشتیبان گیری: بله
فایروال: بله
حالت بازی: بله
مرورگر سخت شده: نه
کنترل والدین: بله
مدیر رمز عبور: بله
Ransomware Rollback: نه
محافظت از وب کم: بله
VPN: نامحدود

دلایل خرید

+محافظت از بدافزار عالی
+کنترل والدین ، ​​نرم افزار پشتیبان ، ذخیره آنلاین ، مدیر رمز عبور ، محافظت از وب کم ، VPN نامحدود
+محافظت از هویت مادام العمر با ردیف های برتر

دلایل نخریدن

در طول اسکن های کامل ، کاهش سرعت
-قیمت

تمام محصولات آنتی ویروس نورتون محافظت از بدافزار عالی را ارائه می دهند ، و بار عملکرد یکبار سنگین سیستم بسیار سبک تر است. تعداد ویژگی های اضافی هر برنامه متفاوت است ، اما

نقطه شیرین در مورد Norton 360 Deluxe

این بخش شامل یک مدیر رمز عبور است. که در کلیه سیستم عامل های اصلی ، سرویس نامحدود VPN ، نظارت بر داده های شخصی Dark-WEB ، کنترل والدین و حداکثر 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی آنلاین کار می کند. دو پیشنهاد دیگر ، Norton 360 Premium و Norton 360 Platinum ، ذخیره آنلاین بیشتری را به شما می دهد و پوشش آنتی ویروس و VPN را به ترتیب به 10 و 20 دستگاه گسترش می دهد.

اگر می خواهید از هویت کامل استفاده کنید ، نورتون سه بسته با درجه های مختلف خدمات مادام العمر و حتی ذخیره آنلاین بیشتر ارائه می دهد. قیمت اشتراک آنها به خوبی در رقم های سه گانه اجرا می شود ، اما هنوز هم هزینه کمتری نسبت به خرید هویت ، مدیر رمز عبور ، ذخیره سازی Cloud-Backup و نرم افزار آنتی ویروس به طور جداگانه دارد.

بر خلاف برخی دیگر از بهترین سازندگان نرم افزار آنتی ویروس ، نورتون با هر یک از محصولات خود ، یک دستگاه خرد کننده فایل ، رمزگذاری پرونده یا مرورگر وب ایمن ارائه نمی دهد. با این حال ، هر سرویس محافظت دیجیتالی دیگر که احتمالاً می توانید از آنها بخواهید حداقل با برخی از بسته های آن گنجانده شده است.

 

2. آنتی ویروس Bitdefender Plus

بهترین نرم افزار آنتی ویروس با ارزش در حال حاضر است.

مشخصات فنی

ضد سرقت: نه
نرم افزار پشتیبان گیری: نه
فایروال: نه
حالت بازی: بله
مرورگر سخت: بله
کنترل والدین: نه
مدیر رمز عبور: بله
Ransomware Rollback: بله
محافظت از وب کم: نه
صفحه کلید مجازی: بله
VPN: Upsell محدود
اسکنر Wi-Fi: بله

دلایل خرید

+محافظت از بدافزار بسیار خوب
+بسیاری از ویژگی های اضافی مفید
+تأثیر سیستم نور با اسکن های فعال

نکات مهم

Bitdefender Antivirus Plus انتخاب برتر ما در بین محصولات آنتی ویروس سطح ورودی است. این نمرات بسیار خوب ، اگر کامل نباشد ، دارای تشخیص بدافزار است. اسکن های فعال آن چیز زیادی به تأثیر سیستم پس زمینه اضافه نمی کنند ، اما این بار پس زمینه کمی سنگین است.

همچنین با یک مدیر رمزعبور نامحدود (اما فقط ویندوز) ، یک مرورگر ایمن با صفحه کلید مجازی ، یک اسکنر شبکه Wi-Fi ، یک خرد کننده فایل ، محافظت در برابر رمزگذاری باج افزار و نرم افزار جدید تولید وب Bitdefender-بیشترین ارزش را ارائه می دهد. ویژگی هایی که اغلب با بسته های آنتی ویروس گران قیمت یافت می شود.

امنیت اینترنت Bitdefender Midrange ، کنترل های والدین ، ​​محافظت از وب کم و فایروال دو طرفه را اضافه می کند ، در حالی که Bitdefender Total Security با یک ویژگی ضد سرقت برای لپ تاپ ها ، یک سیستم بهینه ساز و مجوز برای آنتی ویروس Bitdefender برای Mac و BitDefender Mobile Security را صعود می کند. اندروید.

محصول چهارم ، Bitdefender Premium Security ، اساساً امنیت کامل با استفاده نامحدود VPN ، یک مدیر رمز عبور متقاطع و پشتیبانی از فناوری اولویت است. (برنامه های دیگر شما را به 200 مگابایت استفاده از Bitdefender VPN در روز محدود می کند.).اما بهترین خرید ، Bitdefender Family Pack است که امنیت کل را تا 15 دستگاه برای 120 دلار در سال 120 دلار در سال قرار می دهد.همانطور که در بالا ذکر شد ، Bitdefender Total Security از ذکر بسیار توصیه شده برای بهترین نرم افزار آنتی ویروس در جوایز راهنمای تام استفاده کرده است.

بهترین آنتی ویروس

آنتی ویروس ها باید اسکن دوره ای را به صورت خودکار انجام شوند

3. امنیت اینترنت مک آفی

مشخصات فنی
ضد سرقت: نه
نرم افزار پشتیبان گیری: نه
فایروال: بله
حالت بازی: بله
مرورگر سخت شده: نه
کنترل والدین: نه
مدیر رمز عبور: بله
Ransomware Rollback: بله
محافظت از وب کم: نه
صفحه کلید مجازی: نه
VPN: نه

دلایل خرید

+از بسیاری از ماشین ها برای ارزان محافظت می کند
+مدیر رمز عبور
+بهبود محافظت از بدافزار

دلایل نخریدن

-عملکرد بسیار سنگین ضربه
-کنترل والدین در سطح متوسط ​​قیمت

تشخیص بدافزار مک آفی در دو سال گذشته بسیار بهبود یافته است . اما هنوز هم کاملاً برتر نیست.

نکات مهم

با وجود این ، آنتی ویروس پلاس در سطح ورودی McAfee یک معامله است: 60 دلار در سال نرم افزار را برای 10 دستگاه (در عمل ، نامحدود) خریداری می کند ، خواه آنها Windows ، MacOS ، iOS یا Android را اجرا کنند و نرم افزار با یک دستگاه خرد کننده فایل همراه است. و یک فایروال دو طرفه.

برای به دست آوردن کنترل والدین یا یکی از بهترین مدیران رمز عبور در تجارت ، شما باید برای محافظت کامل McAfee یا خواهر و برادر آن McAfee Livesafe ، که در بسیاری از رایانه های جدید از قبل نصب شده است ، بهار کنید.

مجوزهای چند دستگاهی از این دو مجموعه امنیتی نیز دارای یک سرویس محافظت از هویت است. اما هیچ یک از محصولات McAfee از مرورگر ایمن یا محافظت از وب کم برخوردار نیستند ، که اغلب با سایر برنامه های آنتی ویروس پریمیوم دریافت می کنید. در بالا McAfee Total Protection Ultimate است .که به سرویس VPN نامحدود و بدون رشته وصل شده اضافه می کند. گیمرهای رایانه شخصی هاردکور ممکن است امنیت گیمر McAfee را در نظر بگیرند ، که با قیمت 60 دلار در سال محافظت از پیش رو برای یک دکل واحد را ارائه می دهد.

4- Trend Micro

مشخصات فنی

نرم افزار پشتیبان گیری: نه
فایروال: نه
حالت بازی: بله
مرورگر سخت: بله
کنترل والدین: بله
مدیر رمز عبور: بله
محافظت از وب کم: نه
صفحه کلید مجازی: نه
VPN: بله

دلایل خرید

+محافظت از بدافزار بسیار خوب
+مرورگر ایمن ، مدیر رمز عبور
+اسکن وب تاریک

دلایل نخریدن

عملکرد عملکردی در حین اسکن ها
-بسیاری از موارد مثبت کاذب در برخی از تست ها

نکات مهم

Trend Micro محافظت بسیار خوبی را ارائه می دهد ، اما موتور تشخیص بدافزار آن بار سیستم سنگین را در حین اسکن ایجاد می کند و تعداد نسبتاً خوبی از نتایج مثبت کاذب را برمی گرداند.

برنامه سطح ورود این برند ، Trend Micro Antivirus+ Security ، ابزارهای اساسی دارد اما دارای یک مرورگر وب ایمن است. کنترل های والدین ، ​​یک بهینه ساز سیستم و یک خرد کننده پرونده در امنیت میکرو اینترنت روند میان رده قرار می گیرند.

Trend Micro Maximum Security یک مدیر رمز عبور ، یک مرورگر ایمن و رمزگذاری پرونده را اضافه می کند ، در حالی که Trend Micro Premium Security یک VPN و Dark-WEB نظارت بر داده های شخصی را اضافه می کند.

با این حال ، هیچ یک از برنامه های Micro Trend شامل یک فایروال دو طرفه یا محافظت از وب کم ، استاندارد با پیشنهادات میانی مارک های دیگر است. محصول Premium دارای نرم افزار ذخیره سازی ابری یا پشتیبان گیری نیست که برخی از بهترین مارک های آنتی ویروس به عنوان جذابیت بسته های پرچمدار خود اضافه می کنند.

 

5. امنیت هوشمند ESET

مشخصات فنی

ضد سرقت: بله
نرم افزار پشتیبان گیری: نه
فایروال: بله
حالت بازی: بله
مرورگر سخت: بله
کنترل والدین: بله
مدیر رمز عبور: بله
Ransomware Rollback: نه
محافظت از وب کم: بله
صفحه کلید مجازی: نه
VPN: نه

دلایل خرید

+محافظت بسیار خوبی
+تأثیر قابل توجهی در عملکرد سیستم
+رمزگذاری پرونده ، مرورگر سخت شده ، محافظت از وب کم

دلایل نخریدن

-Lacks File Shredder یا VPN
-می تواند گران باشد

بهترین آنتی ویروس

ویروس ها با استفاده از روش های مختلف می خواهند به سیستم عامل شما نفوذ کنند

نکات مهم:

ESET یکی از بزرگترین نام های آنتی ویروس در اروپا است و دارای بار بسیار کوچک عملکرد سیستم و اسکن سریع است. میزان تشخیص بدافزار آن به نوعی مه است ، اما در آزمایشات آزمایشگاه اخیر به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

آنتی ویروس ESET NOD32 در سطح ورودی آسان است ، اما ابزارهای اضافی مفیدی دارد. ESET Internet Security محافظت از وب کم ، کنترل والدین و یک برنامه افزودنی سخت افزار مرورگر و همچنین مجوزهای نرم افزاری امنیتی ESET را برای دستگاه های Mac ، Android و Linux اضافه می کند.حق بیمه امنیتی Smart Smart Smart در رمزگذاری فایل و یک مدیر رمز عبور قرار دارد. با این حال ، هیچ مشتری VPN ، نرم افزار پشتیبان یا خردکن پرونده وجود ندارد.

قیمت گذاری ESET در هر دستگاه است که برای کاربرانی که ممکن است بیش از چند دستگاه برای محافظت داشته باشند مطلوب است. اما اگر تعداد دستگاه شما به دو رقم تبدیل شود ، هزینه های ESET می تواند اضافه شود.

 

6. Sophos Home Premium

مشخصات فنی

ضد سرقت: نه
نرم افزار پشتیبان گیری: نه
حالت بازی: نه
مرورگر سخت شده: نه
کنترل والدین: بله
مدیر رمز عبور: نه
Ransomware Rollback: بله
محافظت از وب کم: بله
صفحه کلید مجازی: نه
VPN: نه
اسکنر Wi-Fi: نه

دلایل خرید

+ارزان
+داده های صفحه کلید را رمزگذاری می کند

دلایل نخریدن

-بنابراین محافظت از بدافزار
-مجازات عملکرد در حین اسکن
-Lacks VPN ، مدیر رمز عبور ، خرد کن پرونده

نکات مهم:

Sophos Home Premium کار خود را از نظر اقتصادی انجام می دهد و از بدافزار با قیمت مناسب محافظت می کند.از آنجا که از نرم افزار سازمانی Sophos برای مشتریان تجاری دور است ، Sophos Home Premium فاقد بسیاری از زنگ ها است و سوت های دیگر سوئیت های امنیتی ، مانند مدیر رمز عبور ، سرویس حفاظت از سرقت هویت یا سرویس VPN را سوت می زند.

آنچه Sophos Home Premium دارد ، ضروری است: Ransomware Rollbacks ، Defense Webcam و محافظت در برابر Keyloggers ، وب سایت های مخرب و بخش بوت و بدافزار بی نظیر. همچنین دارای یک سیستم فیلتر وب برای والدین و یک کنسول مدیریت آنلاین است که از آن می توانید بیشتر تنظیمات را تغییر دهید.برخی از افراد ممکن است بیشتر از یک مجموعه آنتی ویروس خواستار شوند ، اما هرکسی که ترجیح می دهد فقط آنچه را که نیاز دارند خریداری کند ، از رویکرد عادلانه و عادلانه Sophos Home Premium قدردانی می کند.

 

7-Kaspersky Total Security 2020 Art

مشخصات فنی

ضد سرقت: بله
نرم افزار پشتیبان گیری: بله
فایروال: بله
حالت بازی: بله
مرورگر سخت: بله
کنترل والدین: بله
مدیر رمز عبور: بله
Ransomware Rollback: بله
محافظت از وب کم: بله
صفحه کلید مجازی: بله
VPN: Upsell محدود
اسکنر Wi-Fi: بله

دلایل خرید

+محافظت از بدافزار عالی
+حفاظت جدید STALKERWARE
+مدیر رمز عبور ، کنترل والدین

دلایل نخریدن

-استفاده از VPN محدود
محافظت از میکروفون برای فعال کردن سخت است

محصولات ویندوز Kaspersky دارای نمرات عملکرد بدافزار عالی و یک سیستم سبک به متوسط ​​است

نکات مهم:

برنامه سطح ورودی ، ضد ویروس Kaspersky (با شروع 12.49 پوند UK/29.99 دلار آمریکا) ، دارای حمایت از باج افزار ، یک صفحه کلید مجازی و یک درگاه حساب آنلاین مناسب است. اما توسط آنتی ویروس Bitdefender Plus مورد ضرب و شتم قرار گرفته است ، که حتی ویژگی های بیشتری نیز دارد.

امنیت اینترنت کسپرسکی (17.49 پوند انگلستان/39.99 دلار آمریکا) بهترین انتخاب ما در بین بسته های میان رده است. این یک مرورگر ایمن ، محافظت ضد سرقت برای لپ تاپ ها ، محافظت از وب کم و یک مشتری VPN با کاربرد محدود است که هنگام اتصال به یک شبکه Wi-Fi باز شروع می شود. همچنین شامل نرم افزاری برای MacOS ، Android و iOS است.

قیمت ها

Suite Premium Antivirus ، Kaspersky Total Security (19.99 پوند UK/44.99 $ ایالات متحده) ، نرم افزار پشتیبان ، کنترل والدین ، ​​رمزگذاری پرونده ، یک دستگاه خرد کننده فایل و یک مدیر رمز عبور نامحدود را اضافه می کند. ما فکر می کنیم این بهترین نرم افزار آنتی ویروس است که امروز می توانید خریداری کنید. همانطور که قبلاً ذکر شد ، Kaspersky Total Security در جدیدترین جوایز راهنمای تام بهترین نرم افزار آنتی ویروس را به دست آورد.

لازم به ذکر است که کسپرسکی یک شرکت روسی است ، اگرچه عملیات بسیاری در سراسر جهان دارد. هنوز مشخص نیست که آیا حمله فعلی روسیه به اوکراین و تحریم های اقتصادی حاصل از روسیه بر عملکرد نرم افزار کسپرسکی تأثیر خواهد گذاشت. برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع ، لطفاً در پایان این صفحه یادداشت ما راجع به نرم افزار Kaspersky را ببینید.

بهترین آنتی ویروس

آنتی ویروس ها در دو نوع رایگان و پولی هستند

 

چگونه بهترین نرم افزار آنتی ویروس را انتخاب کنید؟

قبل از خرید محافظت از آنتی ویروس ، بفهمید که به چه مواردی نیاز دارید. اگر کودکان در خانه شما هستند ، سپس محصولات آنتی ویروس میان رده را در نظر بگیرید که بیشتر آنها شامل کنترل والدین است.آیا می خواهید یک راه حل امنیتی همه جانبه؟ بسیاری از محصولات پریمیوم شامل محافظت از سرقت هویت ، مدیران رمز عبور ، نرم افزار پشتیبان و/یا سرویس VPN است.

بیشتر فروشندگان مجوزهای تک دستگاه را برای رایانه های شخصی ویندوز ارائه می دهند. اما مجوزهای چند دستگاهی ، چند پلتفرمی برای پنج ، 10 یا بیشتر رایانه و دستگاه های تلفن همراه در بسته های آنتی ویروس میان رده و پریمیوم موجود است که ویندوز ، MacOS ، Android ، iOS و گاهی اوقات حتی لینوکس را پوشش می دهد. برخی از فروشندگان برنامه هایی را ارائه می دهند که تعداد نامحدودی از دستگاه ها را پوشش می دهد.

روزهایی که می توانید وارد یک فروشگاه شوید و هزینه یک بار برای یک محصول آنتی ویروس که در جعبه ای از قفسه آمده است ، پرداخت کنید. اکنون همه فروشندگان مجوزهای نرم افزاری خود را به عنوان اشتراک سالانه (یا چند ساله) به فروش می رسانند. روند صعودی این است که شما همیشه آخرین نرم افزاری را دریافت خواهید کرد که می توانید مستقیماً از اینترنت بارگیری و نصب کنید.

قیمت گذاری و ویژگی ها

بسیاری از محصولات آنتی ویروس با قیمت بسیار کمتر از قیمت لیست آنها به صورت آنلاین فروخته می شوند. اما هر مارک تنظیمات اساسی ، میان رده و حق بیمه ویژگی ها و قیمت گذاری ها را ارائه می دهد ، با هر قدم بیشتر ویژگی های بیشتری را اضافه می کند.

در نمایندگی به اتومبیل فکر کنید. شما می توانید یک ماشین مدل پایه تهیه کنید که شما را از جایی به مکان دیگر می رساند. برای چند مورد دیگر ، می توانید یک ماشین با رادیو ماهواره ای خریداری کنید ، اما هیچ آینه ای از نمای جانبی گرم ، چرخ های آلیاژی یا کانون Wi-Fi در اتومبیل وجود ندارد. یا می توانید چیزهای بیشتری را برای تهیه یک ماشین بارگذاری شده با تمام فیکسن ها هزینه کنید.

سازندگان آنتی ویروس همچنین امیدوارند که برای گزینه های اضافی ، خواه به آنها احتیاج داشته باشید یا نه. تنها چیزی که نمی توانید با آن تجارت کنید یک موتور بزرگتر است: تمام محصولات آنتی ویروس ویندوز در ترکیب یک برند خاص از همان موتور تشخیص بدافزار استفاده می کنند و همان سطح محافظت ضروری را ارائه می دهند.

نرم افزار آنتی ویروس پرداخت شده معمولاً فقط “آنتی ویروس” یا مشابه آن نامیده می شود و اشتراک های سالانه با 40 تا 60 دلار شروع می شود. این نرم افزار دارای حفاظت از بدافزار ضروری و شاید یک مدیر رمز عبور یا یک فایروال دو طرفه باشد. ما این دسته را در بهترین راهنمای خرید آنتی ویروس ویندوز 10 قرار می دهیم.

یادداشت نویسنده: چرا آنتی ویروس کسپرسکی را توصیه می کنیم؟

محصولات آنتی ویروس کسپرسکی از سازمان های دولتی ایالات متحده و پیمانکاران دفاعی ایالات متحده ممنوع شده است . ما می توانیم دلیل آن را درک کنیم.  با استفاده از نرم افزار Kaspersky یک خطر غیرقابل قبول برای افراد و سازمان های درگیر در امنیت ملی و زیرساخت های مهم ایجاد می کند.علاوه بر این ، حمله روسیه به اوکراین در فوریه 2022 باعث شده است که بیشتر شرکت های غربی، کار خود را با شرکت های روسی متوقف کنند.

ما هنوز فکر می کنیم نرم افزار Kaspersky به طور کلی برای کاربران خانگی بی خطر است.. تهیه کنندگان آنتی ویروس کسپرسکی در سراسر صنعت آنتی ویروس به خوبی مورد احترام هستند . این شرکت به طور علنی کمپین های مربوط به احترام سایبری روسیه و همچنین کسانی که از ایالات متحده و سایر کشورهای جهان هستند ، در معرض دید عموم قرار داده است.

این که آیا شما استفاده از نرم افزار Kaspersky را انتخاب می کنید به عهده شماست. ما فقط می توانیم توصیه هایی را در مورد عملکرد برنامه های آنتی ویروس و استفاده از آنها آسان کنیم. مطمئناً نرم افزار آنتی ویروس در دسترس است که دارای مسائل ژئوپلیتیکی کمتری است.

نتیجه

بسیاری از آنتی ویروس هایی که به صورت رایگان استفاده می شوند می توانند امنیت خوبی برای شما ایجاد کنند. اما آنتی ویروس هایی که پولی هستند می توانند به شما کمک کنند که ویژگی های امنیتی بیشتری داشته باشند. در ایران هم بیشتر از انتی ویروس هایی استفاده می شود که رایگان هستند. چون تهیه ی نرم افزار های دلاری می تواند بسیار گران شود. علاوه بر این روش پرداخت برای هر نرم افزار در ایران سخت تر از سایر کشور هاست.

به شما پیشنهاد می کنیم که از بهترین آنتی ویروس هایی که می توانید رایگان پیدا کنید استفاده کنید.