هک جیمیل چگونه انجام می شود؟ - معرفی برنامه های هک جیمیل و روش جلوگیری از هک 💥
هک گوشی از طریق جیمیل
هک گوشی از طریق جیمیل❤️روش های هک جیمیل و دسترسی به شبکه های اجتماعی!👿
آوریل 28, 2022
برنامه هک اینستاگرام با شماره
برنامه هک اینستاگرام با شماره❤️ معرفی برنامه ها و 8 روش دیگر برای نفوذ اینستاگرام🤩
می 2, 2022

هک جیمیل چگونه انجام می شود ؟

هک جیمیل

هک جیمیل

این روز ها به دلیل این که افراد مختلفی از اکانت های مختلف استفاده می کنند امنیت این اکانت ها هم بیشتر ضروری است. جیمیل یکی از اکانت هایی است که بسیار کاربردی است. این کاربرد به دلیل این است که جیمیل معمولا به حساب های دیگر متصل می شود. به عنوان مثال شما می توانید از طریق اکانت جیمیل به اینستاگرام وارد شوید. یا حتی هک گوشی از طریق جیمیل را انجام دهید.  بنابراین اگر کسی بتواند هک جیمیل شما را انجام دهد می تواند به سایر شبکه های اجتماعی شما هم دسترسی داشته باشد. در این مقاله در مورد هک جیمیل صحبت می کنیم.

هک جیمیل چگونه انجام می شود؟

پلتفرم Gmail یکی از محبوب ترین ارائه دهندگان خدمات ایمیل در دسترس است. میلیون ها کاربر در سراسر جهان هر روز به حساب های خود دسترسی دارند. اگرچه جیمیل تمام تلاش خود را برای محافظت از کاربران خود در برابر هک کردن انجام می‌دهد. اما محبوبیت آن باعث می‌شود که هدف مشترکی برای افرادی باشد که اهداف پلید دارند.

در نتیجه، بسیاری از صاحبان حساب های گوگل دسترسی هکرها به اطلاعات خود را آسان تر می کنند. هکرها زمانی که صاحبان حساب برنامه‌های غیرقابل اعتماد را نصب می‌کنند یا به داده‌های حساس در شبکه‌های عمومی دسترسی دارند، راهی دارند.

روش های مختلفی برای هک کردن حساب های جیمیل وجود دارد. هکرها می توانند از برنامه های هک ، keylogging، مرورگرهای وب، فیشینگ، مهندسی اجتماعی و اسب های تروجان استفاده کنند. علاوه بر این، برخی از برنامه های گوگل مخصوصا برای هک کردن حساب شخصی هستند.

در زیر، متداول ترین روش ها و نحوه استفاده از آنها برای هک یک حساب جیمیل را مورد بحث قرار می دهیم.

در این آموزش یاد خواهید گرفت:

چگونه اکانت های جیمیل را بدون رمز عبور با استفاده از کی لاگر هک کنیم؟
چگونه یک حساب جیمیل را بدون رمز عبور از طریق فیشینگ هدف خود هک کنید؟
چگونه اکانت جیمیل را با استفاده از مدیریت رمز عبور مرورگر هک کنیم؟
هک اکانت جیمیل با ابزار هک رمز عبور جیمیل
برخی دیگر از روش های مهم هک شناسه و رمز عبور حساب جیمیل
استفاده از Serial Keys Generator برای هک اکانت های جیمیل
استفاده از نرم افزار Kali برای هک اکانت های جیمیل

چگونه اکانت های جیمیل را بدون رمز عبور با استفاده از کی لاگر هک کنیم؟

چندین برنامه keylogging ضربه‌هایی را که کاربر روی صفحه‌کلید رایانه یا دستگاه تلفن همراه انجام می‌دهد، ضبط می‌کند. این برنامه ها در پس زمینه اجرا می شوند و اغلب از حافظه مشترک دستگاه تلفن همراه به عنوان دسترسی استفاده می کنند. برنامه ها را می توان در حالت مخفی اجرا کرد و می تواند مورد توجه کاربر قرار نگیرد و آنها را به یک انتخاب عالی برای هک تبدیل می کند. در حالی که دلایل قانونی متعدد دیگری برای استفاده از کی لاگر وجود دارد. مانند نظارت بر مصرف اینترنت فرزندتان، این روش اغلب یک روش هک ترجیحی است.

mSpy یک برنامه رایج است که توسط هکرهای بی تجربه و کهنه کار استفاده می شود. این برنامه در پس‌زمینه اجرا می‌شود، زمان زیادی برای راه‌اندازی طول می‌کشد، و اطلاعات مختلفی را گزارش می‌دهد که همگی هر پنج دقیقه به‌روزرسانی می‌شوند.

برنامه ی ایرانی s-child هم دارای یک کی لاگر داخلی است. همچنین به شما امکان می دهد تمام ایمیل های رد و بدل شده، مهر زمانی هر پیام، جزئیات تماس پیوست شده به هر پیام و موارد دیگر را مشاهده کنید. mSpy قادر است اطلاعاتی درباره فرستنده ایمیل دریافت کرده و آنها را مسدود کند. غیرقابل شناسایی است و به صورت نامرئی در پس زمینه اجرا می شود، بنابراین برای هدف قابل مشاهده نیست.

هک جیمیل

هک جیمیل باعث می شود همه ی اکانت های شبکه های اجتماعی شما به خطر بیفتد

در اینجا مراحل هک اکانت گوگل با استفاده از mSpy آمده است:

برای استفاده از mSpy، باید:

مرحله 1) وارد حساب mSpy شوید.

نام ورود و رمز عبور را وارد کرده و سپس بر روی دکمه “ورود به سیستم” کلیک کنید.

مرحله 2) نوع دستگاه خود را انتخاب کنید.

دستگاهی را که می خواهید نظارت کنید انتخاب کنید. شما می توانید از یک دستگاه iOS یا دستگاه اندروید جاسوسی کنید. همچنین می توانید تصمیم بگیرید که بعداً انتخاب کنید.

مرحله 3) ردیاب mSpy را روی دستگاه مورد نظر نصب کنید.

مرحله 4) دستگاه را فعال کنید.

پس از تکمیل دانلود، باید با ورود به حساب mSpy خود و فعال کردن دستگاه، تنظیمات حساب را تکمیل کنید.

هک جیمیل با استفاده از بازنشانی رمز عبور

اگر بدانید چه مراحلی را باید انجام دهید، بازنشانی رمز عبور حساب را می‌توان به راحتی انجام داد. همانطور که می دانید در حالت عادی ممکن است یک نفر رمز عبور حساب گوگول خود را فراموش کرده باشد. حالا اگر ما بتوانیم یک سری از اطلاعات را از این فرد داشته باشم، می توانیم به جای او از این روش استفاده کنیم!.

مرحله 1) به صفحه ورود به سیستم Google بروید.

 

مرحله 2) فرآیند بازنشانی رمز عبور را شروع کنید.

1. آدرس ایمیل خود را تأیید کنید
2. سپس بر روی لینک Forgot Password در زیر کلیک کنید.

مرحله 3) در اینجا، می توانید یک رمز عبور را حدس بزنید، اما انتخاب روش دیگری موثرتر است.

مرحله 4) چندین گزینه برای انتخاب وجود دارد مانند اینکه می توانید یک کد تأیید را در شماره تلفن همراه خود دریافت کنید.

مرحله 5) با شماره تلفن صحیح، می توانید یک پیام متنی از Google برای بازنشانی موثر رمز عبور دریافت کنید.

چگونه یک حساب جیمیل را بدون رمز عبور از طریق فیشینگ هدف خود هک کنید؟

شاید با مفهوم فیشینگ آشنا باشید. این روش استاندارد است و از یک آدرس ایمیل تکراری و صفحه فرود برای به دست آوردن اطلاعات مورد نظر استفاده می کند. هدف فریب داده می شود تا رمز عبور معتبری را وارد کند، بنابراین اطلاعات را در اختیار هکر قرار می دهد.

فیشینگ ایمیل رایج ترین نوع فیشینگ است. اینها اغلب به صراحت برای یک فرد مورد هدف قرار نمی گیرند، اگرچه می توانند در موقعیت های خاصی باشند. ایمیل یا پیامک به کاربر اطلاع می‌دهد که حساب کاربری وی در معرض خطر قرار گرفته است یا باید تأیید شود. سپس آنها روی پیوند کلیک می کنند و از آنها می خواهد رمز عبور خود را تغییر دهند.

این روش معمولاً به دانش فنی بیشتری نیاز دارد، اما می تواند با یک کیت فیشینگ برای کسانی که از نظر فنی پیشرفته نیستند تکمیل شود.

 

روش حمله فیشینگ

در اینجا مراحل انجام هک با استفاده از روش فیشینگ آمده است:

مرحله 1) در صورت لزوم یک بسته فیشینگ دریافت کنید.

مرحله 2) برای یک سرویس میزبانی وب رایگان ثبت نام کنید. شما باید یک سایت تکراری راه اندازی کنید که برای فریب دادن اهداف به اندازه کافی قانونی به نظر برسد.

مرحله 3) در مرحله بعد، بسته فیشینگ را تنظیم کنید.

مرحله 4) یک ایمیل با ظاهر قانونی و بدون اشتباهات دستوری و املایی ایجاد کنید که حاوی پیوند به سایت فیشینگ شما باشد.

مرحله 5) پیوند را به اهداف خود ارسال کنید.

چگونه اکانت جیمیل را با استفاده از مدیریت رمز عبور مرورگر هک کنیم؟

این روش هک جیمیل مستلزم دسترسی فیزیکی به دستگاهی است که هکر می خواهد به آن نفوذ کند. حساب های مختلف بسیار زیادی وجود دارد که هر کسی به آن دسترسی دارد، و پیگیری همه اطلاعات ورود به سیستم می تواند چالش برانگیز باشد. بنابراین، بسیاری از کاربران به مرورگر خود اجازه می دهند تا رمز عبور خود را مدیریت کند.

با این حال، در حین انجام این کار، دسترسی دیگران به حساب های خود را آسان تر می کند. تا زمانی که آن شخص به دستگاه دسترسی فیزیکی دارد، باید وب سایت یا برنامه را باز کرده و وارد شود.

هکرها همچنین می‌توانند از طریق مدیر رمز عبور مرورگر به اطلاعات رمز عبور واقعی دسترسی پیدا کنند و از آن اطلاعات برای ورود به جای دیگری استفاده کنند. برای انجام این کار، آنها باید:

مرحله 1) مرورگر وب را باز کنید. در این مثال، ما از گوگل کروم استفاده خواهیم کرد. روی “تنظیمات” کلیک کنید.

مرحله 2) می توانید از طریق تنظیمات مرورگر از طریق نماد سه نقطه در گوشه سمت راست بالا به مدیر رمز عبور مرورگر دسترسی پیدا کنید.

مرحله 3) گزینه “Autofill” را در ناوبری سمت چپ انتخاب کنید.

مرحله 4) گزینه “Passwords” را در سمت راست صفحه انتخاب کنید.

مرحله 5) حساب Gmail را پیدا کنید و نماد چشم را برای مشاهده رمز عبور انتخاب کنید.

هک جیمیل

جیمیل در حالت عادی می تواند امنیت خوبی را ارائه دهد. مگر این که امنیت آن را با رمز عبور ضعیف پایین آورده باشید!

هک اکانت جیمیل با ابزار هک رمز عبور جیمیل

Gmail Password Hack Tool یک نرم افزار رایگان برای شکستن رمز عبور است. برخلاف برخی روش های دیگر، این نرم افزار هرگونه مهارت برنامه نویسی حرفه ای یا دانش اولیه کدنویسی را حذف می کند. در عوض، شما به سادگی نرم افزار را دانلود کرده و دستورالعمل های استفاده از آن را دنبال کنید.

در اینجا برخی از ابزارهای مهم هک رمز عبور جیمیل به شما معرفی می شود:

1) UMobix

uMobix یک برنامه هک جیمیل برای دستگاه های تلفن همراه است که با iOS و اندروید سازگار است. این به شما کمک می‌کند تقریباً تمام فعالیت‌های تلفن مورد نظر را ردیابی کنید: تماس‌های تلفنی، پیام‌های SMS، مکان‌های GPS، تاریخچه مرور وب، پیام‌رسان‌ها، رسانه‌های اجتماعی، و غیره. همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا اسکرین‌شات‌ها را روی تلفن مورد نظر ضبط کنند.

آنچه را که با استفاده از برنامه uMobix می توانید مانیتور کنید:

✔️ تماس ها و پیام ها: گزارش تماس ها، لیست مخاطبین، پیام های متنی را نظارت کنید، پیام ها، تماس ها و مخاطبین حذف شده را شناسایی کنید، تماس ها را محدود کنید، پیام ها را غیرفعال کنید

✔️ رسانه های اجتماعی: Whatsapp، Facebook، Instagram، Snapchat، Tik-Tok، Youtube، Reddit، Tiner، Zoom، Viber، Telegram، WeChat، Skype، Hangouts، Kik و سایر برنامه های دوستیابی

✔️ مکان: ردیابی GPS، جئویاب

✔️ اینترنت: استفاده از مرورگر، سابقه مرورگر، اسکنر صندوق پستی و نشانک های مرورگر را ضبط کنید.

✔️ سایر موارد: Keylogger، مسدود کردن برنامه، عکس‌ها و ردیاب ویدیو، جایگزینی سیم‌کارت، تنظیم مصرف داده، مسدود کردن وب‌سایت، Wi-Fi، و دستگاه‌ها، برنامه‌های اضافی برای والدین

آمارهای کلیدی:

پلتفرم های پشتیبانی شده: اندروید، iOS
نسخه نمایشی زنده: ردیابی موقعیت مکانی GPS موجود: بله
پشتیبانی 24/7: بله
آزمایشی رایگان: 7 روز آزمایشی رایگان ضمانت بازگشت وجه: 14 روز سیاست بازپرداخت

2) Clevguard

 

Clevguard یک سرویس نظارت بر تلفن است که به شما کمک می کند تا فعالیت تلفن شخصی را از راه دور بدون هیچ مشکلی ردیابی کنید.

این امکان را به شما می دهد تا اکانت جیمیل گوشی مورد نظر را هک کنید. همگام سازی داده ها در زمان واقعی را از طریق شبکه 3G/4G یا Wi-Fi ارائه می دهد.

آنچه را با استفاده از برنامه Clevguard نظارت می کنید:

✔️ تماس‌ها و پیام‌ها: گزارش تماس‌ها، مخاطبین و پیام‌ها را نظارت کنید، گزارش تماس‌ها را ضبط کنید
✔️ رسانه های اجتماعی: WeChat، Viber، Kik، QQ، LINE، LINE Lite، WhatsApp، WhatsApp Business، Instagram، Tinder، Snapchat، Telegram، Facebook، Messenger، Facebook Lite، Messenger Lite و غیره
✔️ مکان: مکان‌های GPS/Wi-Fi، حصار جغرافیایی
✔️ اینترنت: تاریخچه مرورگر را نظارت کنید
✔️ سایر موارد: تاریخچه مکان، مانیتور کردن عکس‌ها، پیش‌نمایش ویدیو، تقویم‌ها، صادرات داده، Keylogger، فعالیت‌های برنامه، گرفتن اسکرین‌شات.

آمارهای کلیدی:

پلتفرم های پشتیبانی شده: اندروید، iOS، ویندوز
نسخه نمایشی زنده: ردیابی موقعیت مکانی GPS موجود: بله
پشتیبانی 24/7: بله
آزمایشی رایگان: بدون ضمانت بازگشت وجه: 30 روز بازگشت وجه

3) هاورواچ

Hoverwatch یک برنامه جاسوسی تلفن همراه است که به شما کمک می کند SMS، GPS، تماس ها، پیام های ایمیل را ردیابی کنید. این برنامه ردیابی تلفن در حالت مخفی کار می کند، بنابراین برای کاربران دستگاه Android مورد نظر کاملاً نامرئی می ماند. به شما امکان می دهد تمام اطلاعات دریافتی و ارسال شده به حساب جیمیل خود را مشاهده کنید.

آنچه را که با استفاده از برنامه Hoverwatch می توانید رصد کنید:

✔️ تماس ها و پیام ها: تماس ها و پیامک های ورودی/خروجی را ضبط می کند، تماس ها و پیامک های ورودی/خروجی را ردیابی می کند، به اطلاعات دفترچه تلفن دسترسی پیدا می کند و آن را ذخیره می کند.
✔️ رسانه های اجتماعی: واتساپ، فیس بوک، اسنپ چت، وایبر
✔️ مکان: ردیابی GPS، مکان سیم کارت
✔️ اینترنت: سابقه مرورگر را ضبط و نظارت کنید
✔️ دیگران: اسکرین شو می گیرد

فعالیت ها، هرگونه تغییر سیم کارت را شناسایی می کند، دستور کار کامل، از جمله برنامه ها، قرار ملاقات ها و یادآوری های پیاده سازی شده در تقویم شما را ذخیره می کند، عکس های دوربین می گیرد.

آمارهای کلیدی:

پلتفرم های پشتیبانی شده: ویندوز، مک، اندروید، iOS
نسخه نمایشی زنده: ردیابی موقعیت مکانی GPS موجود: بله
پشتیبانی 24/7: بله
آزمایشی رایگان: بله – 3 روز ضمانت بازگشت وجه: خیر

هک جیمیل

نرم افزار هایی وجود دارند که با استفاده از آن ها می توانید هک جیمیل را انجام دهید

برخی دیگر از روش های مهم هک شناسه و رمز عبور حساب

با توجه به محبوبیت Gmail به عنوان یک ارائه دهنده خدمات ایمیل و مزایای هک یک حساب ایمیل، گزینه های زیادی برای هک کردن حساب های Gmail وجود دارد. در بالا برخی از روش های رایج تر آورده شده است. علاوه بر این، اینها برخی دیگر از روش های هک رایج برای حساب های جیمیل هستند.

1-استفاده از هکر حساب برای هک اکانت های جیمیل

اکانت هکر یک نرم افزار هک حساب است. آنها ادعا می کنند که هک رمزهای عبور را برای کاربران آسان و راحت می کنند. این سایت دارای رابط کاربری آسان، قابلیت جک سریع و محافظت از حریم خصوصی برای کاربران خود است.

جیمیل تنها یکی از انواع حساب های آسیب پذیر از طریق این نرم افزار است. هکرهای حساب همچنین می توانند سایت های شبکه های اجتماعی، سایر ارائه دهندگان خدمات ایمیل و حتی سرویس های پیام رسانی مانند اسکایپ را هک کنند.

با توجه به تقاضای کاربران، هکر حساب اکنون برای موبایل در دسترس است. علاوه بر این که برای سیستم عامل های ویندوز در دسترس است، اکنون می توانید مستقیماً از دستگاه اندروید یا iOS خود هک کنید.

برای استفاده از اکانت هکر، کافی است نرم افزار یا برنامه را دانلود کنید و دستورالعمل های ساده روی صفحه را دنبال کنید تا رمز عبور دلخواه را بدست آورید.

2-استفاده از Serial Keys Generator برای هک اکانت های جیمیل

Serial Keys Generator یک ابزار هک آنلاین است که نباید با ژنراتورهای کلید سریال اشتباه گرفته شود. برخلاف بسیاری از روش های موجود، Serial Keys Generator نرم افزاری نیست. در عوض، این یک ابزار آنلاین رایگان است که چیزی برای دانلود ندارد.

برای استفاده از Serial Keys Generator، به سادگی وب سایت آنها را در مرورگر خود باز کنید، شناسه حساب جیمیل مورد نظر را وارد کنید و روی «موافقم» کلیک کنید! ادامه هید”. و همین است. بقیه کارها را برای شما انجام می دهند.
استفاده از نرم افزار Kali برای هک اکانت های جیمیل

استفاده از نرم افزار کالی برای هک حساب جیمیل نسبت به سایر روش های رایج محدودتر است. این فقط در سیستم عامل ویندوز مایکروسافت در دسترس است. با این حال، این یک برنامه نرم افزار رایگان است که برای استفاده از آن نیازی به هیچ گونه اشتراک یا پرداختی نیست.

برای استفاده از نرم‌افزار کالی، به موارد زیر نیاز دارید:

مرحله 1) نرم افزار را دانلود کنید.

مرحله 2) برنامه را اجرا کنید.

مرحله 3) تمامی شرایط و ضوابط را بپذیرید و مجوزهای لازم را ارائه دهید.

مرحله 4) شناسه ایمیل Gmail را که می خواهید هک کنید وارد کنید.

سوالات متداول

❓ چرا هکرها می خواهند رمز عبور جیمیل شما را دریافت کنند؟

برخی از هکرها شما را شخصا می شناسند و به دنبال اطلاعاتی هستند که شما فعالانه به آنها ارائه نمی کنید.

با این حال، دلایل زیادی وجود دارد که یک هکر واقعی بخواهد به حساب جیمیل شما دسترسی داشته باشد.

در اینجا یک دلیل مهم برای هک کردن اکانت جیمیل شخصی وجود دارد:

صندوق ورودی ایمیل شما دروازه ای به برنامه ها و حساب های دیگر است که اطلاعات شخصی ارزشمندی را در اختیار هکرها قرار می دهد.
یک حساب جیمیل اغلب خانه بسیاری از داده های حساس صاحب حساب است.
سرقت هویت شما، دسترسی به حساب های بانکی و کارت های اعتباری شما، یا فیش کردن اطلاعات دیگر را آسان تر می کند.

⚡ چگونه از  حمله های هکرهای جیمیل جلوگیری کنیم؟

متأسفانه، اجتناب از هکرها به طور کلی غیرممکن است. با این حال، راه‌هایی برای محافظت از خود در برابر هکرهایی وجود دارد که می‌خواهند بدانند چگونه حساب‌های جیمیل را هک کنند:

می توانید حقوق حساب های خود را از سیستم عامل های شخص ثالث لغو کنید.
به حساب های خود در رایانه های عمومی یا شبکه های ناامن وارد نشوید.
روی پیوندهای نامعتبر کلیک نکنید یا برنامه های غیرقابل اعتماد را نصب نکنید.
احراز هویت دو مرحله ای را در حساب جیمیل خود فعال کنید.
همیشه قبل از باز کردن یا وارد کردن اطلاعات ایمن، فرستنده و URL ها را دوباره بررسی کنید.

🚀 اگر اکانت جیمیل من هک شده باشد چگونه می توانم آن را بازگردانم؟

می توانید از چند روش برای بازیابی اکانت جیمیل هک شده استفاده کنید. با این حال، همه آنها از شما می خواهند که رمز عبور جدیدی تنظیم کنید زیرا رمز عبور قدیمی به خطر افتاده است.

از شماره تلفن بازیابی استفاده کنید. اگر شماره تلفن بازیابی را با حساب Gmail خود ثبت کرده اید، می توانید از این به عنوان روش بازیابی حساب ایمیل در معرض خطر استفاده کنید. پیامی به شماره تلفن بازیابی با کد یکبار مصرف دریافت خواهید کرد.
می توانید از آدرس ایمیل بازیابی استفاده کنید. اگر یک آدرس ایمیل ثانویه را به حساب Gmail خود پیوست کرده اید، می توانید از آن صندوق ورودی برای بازیابی حساب در معرض خطر استفاده کنید. مانند گزینه قبلی، یک ایمیل به آدرس ایمیل بازیابی با یک کد یکبار مصرف برای بازنشانی رمز عبور خود دریافت خواهید کرد.

از سؤالات امنیتی حساب استفاده کنید. اگر هیچ یک از گزینه‌های قبلی در دسترس نیست، می‌توانید از سؤالات امنیتی تنظیم‌شده قبلی برای بازیابی حساب استفاده کنید.

هویت خود را تأیید کنید. اگر مسیرهای معمول هکر در دسترس است یا در خطر است، می توانید هویت خود را برای بازیابی حساب خود تأیید کنید. برای موفقیت این روش باید به چندین سوال شخصی به درستی پاسخ دهید.

🏅 چگونه می توانید از خود محافظت کنید

برای محافظت از خودتان در برابر هک جیمیل مهم ترین و راحت ترین راه این است که رمز عبور خود را قوی تر و امن تر کنید. برای مثال می توانید از روش های زیر برای این منظور استفاده کنید:

یک رمز عبور قوی و ایمن داشته باشید و هر 4 تا 6 ماه یکبار آن را تغییر دهید.
از شناسایی چند عاملی برای حساب جیمیل خود استفاده کنید.
شما باید از رمزهای عبور متفاوت برای حساب های دیگر خود استفاده کنید.
یک مدیر رمز عبور امن را برای همه ی حساب های خودتان در نظر بگیرید.