تمرین هک + معرفی بیش از 10 وب سایت معتبر برای تمرین هک! + چرا به تمرین نیاز داریم؟🟢
هک واتساپ از راه دور
هک واتساپ از راه دور + هک از طریق ایمیل یا شماره تلفن از راه دور + معرفی برنامه🟢
نوامبر 28, 2022
هک واتساپ با لینک
هک واتساپ با لینک + معرفی 8 ابزار برای هک واتساپ با لینک های فیشینگ🟢
دسامبر 1, 2022

تمرین هک + معرفی بیش از 10 وب سایت معتبر برای تمرین هک! + چرا به تمرین نیاز داریم؟🟢

تمرین هک

تمرین هک

تمرین هک برای افرادی که می خواهند با استفاده ازز روش های مختلف هک را انجام دهند بسیار مهم است. اگر جزو افرادی هستید که می خواهند هک اخلاقی را یاد بگیرند باید تمرین هم داشته باشید. به این دلیل که هک کردن افراد دیگر می تواند برای شما مشکلات قانونی به وجود بیاورد نمی توانید به همین راحتی ها تمرین کنید!. علاوه بر این قطعا در شرکت ها استخدام نشده اید و نمی توانید توانایی خود را در این شرکت ها بیازمایید. در زیر به شما منابعی معرفی می شود که در ان می توانید تمرین هک را انجام دهید.

تمرین هک

هک اخلاقی روشی برای آزمایش امنیت یک وب سایت یا برنامه با تکرار یک حمله است. هدف آن یافتن و رفع آسیب پذیری ها قبل از اینکه مهاجم بتواند از آنها سوء استفاده کند است. هک اخلاقی می تواند به عنوان یک سرویس رایگان یا بخشی از یک قرارداد پولی انجام شود.

شرکت ها اغلب وب سایت ها و برنامه های خود را آزمایش می کنند، اما افراد نیز می توانند از آنها برای محافظت از حساب های خود استفاده کنند. هک اخلاقی یکی از سریع ترین حرفه های در حال رشد در جهان است. اولین کاری که باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید کجا می خواهید هک اخلاقی را تمرین کنید. مکان‌های مختلفی وجود دارد که می‌توان هک اخلاقی را انجام داد، اما برخی از آنها به کار بیشتری نسبت به دیگران نیاز دارند.

هک اخلاقی

هک اخلاقی یک سیستم، شبکه یا رایانه را برای حفره‌ها و آسیب‌پذیری‌های امنیتی آزمایش می‌کند. برای انجام این کار، ابتدا باید درک کرد که یک هکر چگونه کار می کند، چگونه فکر می کند و چگونه حمله می کند. هک اخلاقی با نام‌های تست نفوذ، هک کلاه سفید (یا هکرهای کلاه سفید)، یا ارزیابی/آزمایش آسیب‌پذیری (VAT) نیز شناخته می‌شود. دوره های گواهینامه CEH V11 برای موفقیت در این زمینه مورد نیاز است.

هکرها افراد بسیار باهوشی هستند که می دانند چگونه راه خود را در رایانه ها و سیستم ها پیدا کنند تا به اطلاعاتی که متعلق به آنها نیست دسترسی پیدا کنند. آنها از این اطلاعات برای مقاصد مجرمانه یا افشای نقص های امنیتی در سیستم استفاده می کنند. افرادی که می خواهند به هکرهای اخلاقی موفق تبدیل شوند باید در آزمون های عملی هکر اخلاقی دارای گواهینامه CEH شرکت کنند.

یک هکر اخلاقی خوب برنامه‌های نرم‌افزاری را مهندسی معکوس می‌کند، مشکلات احتمالی را شناسایی می‌کند و با توسعه‌دهندگان کار می‌کند تا این مشکلات را قبل از تبدیل شدن به یک تهدید امنیتی واقعی برطرف کنند. یک هکر اخلاقی خوب همچنین می داند که چگونه از خود در برابر هکرهایی که ممکن است بخواهند هویت آنها یا سایر داده های حساس مربوط به آنها را بدزدند، محافظت کند.

مهم:

هک اخلاقی اغلب با جرایم سایبری اشتباه گرفته می شود، اما تفاوت هایی بین این دو وجود دارد. مجرمان سایبری به دنبال سیستم های آسیب پذیر هستند تا به اطلاعات شخصی مانند شماره کارت اعتباری، جزئیات حساب بانکی و رمز عبور دسترسی پیدا کنند. هکرهای اخلاقی سعی می کنند آسیب پذیری ها را پیدا کنند و قبل از اینکه برای دیگران مشکل ساز شوند، آنها را برطرف کنند.

متخصصان امنیت اطلاعات می توانند با یادگیری نحوه هک، اقدامات امنیتی پیشگیرانه را به سطح بعدی ارتقا دهند.

نباید با هک مخرب “کلاه سیاه” اشتباه شود، هک اخلاقی “کلاه سفید” (که تست نفوذ نیز نامیده می‌شود) آسیب‌پذیری‌های امنیتی شبکه را شناسایی می‌کند و حفره‌های امنیتی را قبل از اینکه کسی بتواند از آنها سوء استفاده کند، اصلاح می‌کند.

بیشتر بخوانید🚀🚀🚀🚀🚀: آموزش هک گوشی

چرا هک اخلاقی و یادگیری آن مهم است؟

اگر نمی دانید که چگونه هکرهای کلاه سیاه می توانند وارد سیستم شما شوند، برای ایمن سازی آنها مشکل خواهید داشت. یادگیری نحوه هک می تواند به شما در اجرای قوی ترین شیوه های امنیتی ممکن کمک کند. این به همان اندازه که مربوط به یافتن و رفع آسیب‌پذیری‌های امنیتی است، مربوط به پیش‌بینی آن‌ها است. آشنایی با روش‌هایی که هکرها برای نفوذ به سیستم‌ها استفاده می‌کنند، به شما کمک می‌کند تا مشکلات را قبل از خطرناک شدن حل کنید.

به این موضوع فکر کنید: یک شبکه کامپیوتری مانند یک حیاط با حصار است تا مردم را از آن دور نگه دارد. اگر چیزی با ارزش را در داخل حیاط گذاشته اید، ممکن است کسی بخواهد از حصار پریده و آن را بدزدد. هک اخلاقی مانند بررسی منظم آسیب‌پذیری‌ها در حصار و اطراف آن است. بنابراین می‌توانید مناطق ضعیف را قبل از اینکه کسی بخواهد وارد شود، تقویت کنید.

تمرین هک

گاهی برای محافظت کردن از خودتان هم که شده باید هک اخلاقی را فرا بگیرید!

هک اخلاقی چه چیزی را شامل می شود؟

بیش از هر چیز دیگری، هک اخلاقی موفق مستلزم استاد بودن در حل مشکل است. درک نحوه کار سیستم های کامپیوتری و زبان های برنامه نویسی نیز ضروری است زیرا پیش بینی راه های بهره برداری از سیستم آسان تر است.

به عنوان مثال، یک وب سایت ممکن است از یک سیستم احراز هویت پیچیده و محکم مبتنی بر جاوا اسکریپت استفاده کند. تا از ارسال هزاران ایمیل پشتیبانی جعلی توسط هرزنامه‌ها جلوگیری کند. یک رویکرد هک اخلاقی برای آزمایش ممکن است تلاش برای غیرفعال کردن زبان جاوا اسکریپت در مرورگر وب (یک ویژگی به طور گسترده در دسترس) و ارسال ایمیل پشتیبانی در حالی که فرآیند احراز هویت را نادیده می گیرد. مگر اینکه برنامه نویسان سایت را طوری طراحی کرده باشند که سیستم های غیر فعال جاوا اسکریپت را نادیده بگیرد، ایمیل هرزنامه امنیت را دور می زند. پس از شناسایی حفره امنیتی، برنامه نویسان می توانند تنظیمات لازم را انجام دهند.

مکان هایی برای تمرین هک اخلاقی

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است بخواهید مهارت های هک اخلاقی خود را تمرین کنید. ابتدا، به عنوان یک هکر حرفه ای یا هکر اخلاقی، باید انواع مختلف حملات را بشناسید. این را می توان با تمرین و آموزش عملی به دست آورد. در اینجا چند مکان وجود دارد که می توانید هک اخلاقی را تمرین کنید:

آزمایشگاه های آکادمی امنیت وب PortSwigger

این مکانی برای شروع برای کسانی است که می خواهند در مورد هک وب بیاموزند. Web Security Academy یک دوره آنلاین رایگان است که توسط Burp Suite تدریس می شود. این دوره همه چیز را پوشش می‌دهد، از تست‌های اولیه هک اخلاقی گرفته تا تکنیک‌های پیشرفته مانند فاز کردن و بهره‌برداری از آسیب‌پذیری‌ها در برنامه‌های کاربردی وب. اولین ماژول این دوره، دانش آموزان را با اصول راه اندازی محیط آزمایشگاهی خود آشنا می کند تا بتوانند در رایانه خود یا در ارائه دهنده خدمات ابری خود (CSP) تمرین کنند.

این وب سایت همچنین دارای پیوندهایی به منابع دیگر است تا به شما در شروع هک اخلاقی کمک کند.

هکرهای HellBound

HellBound Hackers، یک انجمن آنلاین است که هکرهایی را از سراسر جهان گرد هم می آورد که دوست دارند دانش خود را از طریق آموزش ها، راهنماها و انجمن ها با دیگران به اشتراک بگذارند. تمرکز این وب سایت بر آموزش peo است.

به جای اینکه چگونه از ابزارها و تکنیک های هک خود استفاده کنند، چگونه از خود در برابر هکرها محافظت کنند. این منابع عالی برای مبتدیان و کسانی که می خواهند تکنیک های هک پیشرفته مانند بهره برداری از دستگاه های تلفن همراه و شبکه ها با استفاده از آسیب پذیری های مرتبط با Wi-Fi مانند حملات KRACK یا BlueBorne (که بر دستگاه های اندرویدی تأثیر می گذارند) را بیاموزند ارائه می دهد.

بهترین راه برای یادگیری هک اخلاقی از طریق تمرین است. اگر می خواهید نحوه هک کردن را بیاموزید، باید کلاس های امنیت سایبری را به صورت آنلاین شرکت کنید. علاوه بر این، بسیاری از وب‌سایت‌ها چالش‌های هک اخلاقی را ارائه می‌کنند که در آن کاربران می‌توانند مهارت‌های خود را آزمایش کنند و با انجام چالش‌های مختلف نشان کسب کنند.

VulnHub

VulnHub یک انجمن برای میزبانی و یادگیری در مورد آسیب پذیری های امنیتی است. این یک مکان عالی برای یادگیری در مورد امنیت برنامه های وب و آسیب پذیری های رایج است. همچنین، برای درک بهتر می توانید دوره هک اخلاقی هیث آدامز را بررسی کنید. این وب سایت میزبان ماشین های مجازی با آسیب پذیری های مختلف است که از طریق SSH قابل دسترسی است. وقتی آسیب‌پذیری را پیدا کردید، می‌توانید آن را به تیم VulnHub گزارش دهید تا بتوانند آن را برطرف کنند. هنگامی که آسیب پذیری برطرف شد، بر اساس شدت آسیب پذیری امتیاز دریافت می کنید.

بیشتر بخوانید🚀🚀🚀🚀🚀: هک واتساپ از راه دور

TryHackMe

TryHackMe وب سایت دیگری است که در آن کاربران می توانند با استفاده از ابزارها و تکنیک های خود، ماشین های آسیب پذیر را هک کنند. این سایت به کاربران اجازه می‌دهد سرورهای خود را راه‌اندازی کنند و دیگران را دعوت کنند تا با استفاده از سوء استفاده‌هایی که خودشان پیدا کرده‌اند یا توسعه داده‌اند، به آنها نفوذ کنند. این به کاربران اجازه می‌دهد تا یاد بگیرند که سیستم‌های دنیای واقعی چگونه در برابر حمله واکنش نشان می‌دهند و همچنین به آنها اجازه می‌دهد تا مهارت‌های خود را با تلاش در چالش‌های پیچیده‌تر در طول زمان تقویت کنند، زیرا با هک اخلاقی راحت‌تر می‌شوند.

OWASP Juice Shop

OWASP Juice Shop یک بازی است که یک سایت تجارت الکترونیک را با چندین مشکل امنیتی تکرار می کند. بازدیدکنندگان می توانند قابلیت های سایبری خود را با حمله به نقص های وب سایتی که بسیار شبیه به وب سایت واقعی است، تقویت کنند. گیمرها همچنین می‌توانند توانایی‌های باگ یاب خود را اعمال کنند، زیرا Juice Shop مشکلاتی را به صورت سرفصل ارائه نمی‌کند، بلکه آنها را در یک سایت تجارت الکترونیک تکرار می‌کند.

تمرین هک

هکر های اخلاقی به صورت مداوم در حال تمرین هک هستند

چوپان امنیتی!!

این ابتکار شکننده OWASP بر روی ایرادات اپلیکیشن وب و اپلیکیشن گوشی های هوشمند تمرکز دارد. این برنامه برای دانلود در GitHub در دسترس است و می توان آن را مستقیماً بر روی رایانه خود نصب کرد. سپس برنامه نویسان ماهر می توانند بر روی وظایف مختلف آزمایشی آزمایشی گواهینامه هکر اخلاقی کار کنند و در عین حال تخصص خود را بهبود بخشند. کاربران همچنین در صورت گرفتار شدن می توانند از راهنمایی ها کمک بگیرند.

وظایف بر روی درک ده مشکل برتر OWASP و سایر نقص های مکرر متمرکز شده است. این پلتفرم به کاربران این امکان را می دهد تا بر اساس تخصص خود دوره های مختلفی را از سطح مبتدی تا پیشرفته بگذرانند. این یک وب سایت عمل هک اخلاقی و معتبر است که به سرعت در حال افزایش محبوبیت است.

Defend the Web

Defend the Web وب سایت عالی دیگری است که دوره های رایگان هک اخلاقی و تست نفوذ ارائه می دهد. دوره ها به امنیت برنامه های وب، امنیت برنامه های تلفن همراه و سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) تقسیم می شوند. همچنین می توانید وبلاگ آنها را بررسی کنید، جایی که آنها مقالات مربوط به اخبار، ابزارها و آموزش های امنیت سایبری را ارسال می کنند. این سایت همچنین دارای فهرستی چشمگیر از ابزارهایی است که می تواند توسط هکرها و متخصصان امنیتی به طور یکسان استفاده شود، از جمله Metasploit، Nmap، و Aircrack-ng.

OverTheWire

OverTheWire وب سایتی است که می توانید از آن برای یادگیری تکنیک ها و ابزارهای مختلف هک استفاده کنید. این سایت در حال حاضر بیش از 1300 چالش در دسترس کاربران با هر سطح و علایق دارد. بسیاری از چالش ها مفاهیم اساسی امنیتی مانند مکانیسم های رمزگذاری و مجوز را آموزش می دهند. این باعث می شود که تمرین هک شما به طور کامل انجام شود.

برخی دیگر پیشرفته‌تر هستند و به درک درستی از سوء استفاده‌های رایج توسط هکرها نیاز دارند. شما همچنین می توانید بازی های CTF را انجام دهید و در مسابقات بلادرنگ با دیگر بازیکنان رقابت کنید. استفاده از آن رایگان است، اما می‌توانید برای ویژگی‌های ممتاز مانند دسترسی به انجمن‌های خصوصی و عملکرد بهتر در چالش‌های خاص هزینه کنید.

Game of Hacks

این وب‌سایت چالش‌هایی را در دسته‌های مختلف مانند تحلیل رمز، مهندسی معکوس، پزشکی قانونی، امنیت وب و غیره ارائه می‌کند. شما باید در هر دسته مشکلات را حل کنید و بر اساس سطح سختی چالش امتیاز کسب کنید. شما همچنین بسته به عملکرد خود در هر چالش یک رتبه دریافت می کنید. هنگامی که تمام چالش‌ها را در یک سطح خاص کامل کردید، به رتبه بعدی ارتقا می‌یابید و اگر در هر چالشی شکست بخورید، به رتبه قبلی تنزل پیدا می‌کنید.

CTFlearn

CTFlearn یک پلت فرم آنلاین است. که چالش های مختلف هک را در اختیار کاربران قرار می دهد. تا به آنها کمک کند تا مهارت های لازم برای تبدیل شدن به یک حرفه ای امنیت فناوری اطلاعات را بیاموزند. این سایت دارای دسته‌های مختلفی است، از جمله رمزنگاری، تجزیه و تحلیل بدافزار، امنیت شبکه، امنیت برنامه‌های وب و غیره. علاوه بر این، کاربران با تکمیل یک آزمون آزمایشی گواهینامه اخلاقی هکر امتیاز کسب می‌کنند که می‌تواند برای گواهی‌ها یا نشان‌های بسیاری از کالج‌های مختلف بازخرید شود. و دانشگاه ها رابط کاربر پسند است و دارای یک جامعه بزرگ است که می توانید از سایر کاربران در آن بیاموزید.

Root Me

Root Me یکی دیگر از پلتفرم‌های رایگان است. که به کاربران اجازه می‌دهد با انجام چالش‌ها، نحوه هک کردن سیستم‌ها را بیاموزند. در حال حاضر بیش از 100 چالش در سایت موجود است که چندین موضوع مختلف مانند پروتکل های شبکه (PPTP)، دستگاه های تلفن همراه (اندروید)، سیستم عامل ها (لینوکس) و موارد دیگر را پوشش می دهد.

هر چالش مجموعه ای از دستورالعمل های خاص خود را دارد. بنابراین شما دقیقا می دانید که برای تکمیل آن چه کاری باید انجام دهید. این سایت یک محیط یادگیری آنلاین برای مدافعان سایبری فراهم می کند. که از مهارت های خود برای محافظت در برابر حملات به سیستم های خود استفاده می کنند.

فروشگاه BodgeIt

BodgeIt Store یکی از بهترین وب سایت ها برای تمرین هک اخلاقی است. این شامل طیف گسترده ای از آموزش ها و مقالات در مورد هک اخلاقی است که به شما کمک می کند تا اصول اولیه تست نفوذ، امنیت وب و غیره را بیاموزید.

HackerRank

HackerRank پلتفرمی است که در آن می‌توانید چالش‌های کدنویسی را حل کنید. تا مهارت‌های برنامه‌نویسی خود را بهبود ببخشید . اگر همه مشکلات را به درستی در مدت زمان تعیین شده حل کنید، گواهینامه‌ها دریافت کنید. این پلتفرم دارای بیش از 1 میلیون توسعه دهنده است. که هر روز چالش های کدنویسی را حل می کنند. تا مجموعه مهارت های خود را در زمینه های مختلف مانند الگوریتم ها، ساختارهای داده و غیره بهبود بخشند. این یکی از بهترین پلتفرم ها برای تمرین هک اخلاقی به صورت آنلاین و بدون هزینه است!.

بیشتر بخوانید🚀🚀🚀🚀🚀: حذف هک واتساپ

HackTheBox

اینجاست که می توانید هک کردن را در ماشین های مجازی مختلف تمرین کنید. HackTheBox یکی از محبوب ترین وب سایت های هک اخلاقی است. طیف گسترده ای از چالش ها را ارائه می دهد. که به شما کمک می کند تا در مورد مفاهیم و تکنیک های مختلف امنیتی بیاموزید. چالش‌ها از ساده تا بسیار دشوار متغیر هستند. بنابراین ضروری است که با ساده‌ترها شروع کنید و با کسب تجربه به سراغ چالش‌های پیشرفته‌تر بروید.

PentesterLab

این یکی از بهترین پلتفرم ها برای هک کردن تمرین آنلاین است. این پلتفرم دوره هایی در زمینه هک برنامه های وب، تست نفوذ، امنیت شبکه، مهندسی معکوس و غیره ارائه می دهد. دوره های آنها کمی گران است، اما ارزش آن را دارند. دوره ها به گونه ای طراحی شده اند که تمام جنبه های هک اخلاقی را از سطوح پایه تا پیشرفته پوشش می دهند. این پلتفرم همچنین برنامه های صدور گواهی را برای سطوح مختلف تخصص در هک اخلاقی ارائه می دهد. برخی از آزمون ها به دانش پیشرفته تری نیاز دارند، اما رایج نیستند.

تمرین هک

بهترین راه تمرین هک استفاده کردن از وب سایت هایی است که برای این کار طراحی شده اند

HackThisSite

این سایت سیستم های آسیب پذیری را برای آزمایش مهارت های شما ارائه می دهد. همچنین میزبان کل یک جامعه برای یادگیری در مورد امنیت فناوری اطلاعات و به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد همه چیز از ابزارهای تست نفوذ گرفته تا تکنیک های هک اخلاقی است. این سیستم به سطوح مختلفی تقسیم می شود که هر سطح دارای سطح دشواری متفاوت و چالش های زیادی است. سطوح از آسان تا پیشرفته متغیر است. بنابراین برای مبتدیان و متخصصان به طور یکسان عالی است! .

HackThisSite یک انجمن کامل در پشت خود دارد، بنابراین می توانید در مورد تجربیات دیگران بیشتر بدانید و در صورت نیاز سؤال بپرسید. بنابراین، سعی کنید هک اخلاقی را به صورت آنلاین در این سایت تمرین کنید.

نتیجه گیری

چندین وب سایت برای هک اخلاقی وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دنیای هک می توانید به هر یک از این وب سایت ها مراجعه کنید و می توانید یک آزمون عملی هکر اخلاقی تایید شده را دریافت کنید. این منابع به شما کمک می کند تا تست نفوذ را یاد بگیرید و همچنین دانش خود را افزایش دهید. ما خوانندگان را به شدت تشویق می کنیم تا گواهینامه CEH V11 KnowledgeHut را امتحان کنند تا دانش هک خود را افزایش دهند.

هک اخلاقی غیرقانونی نیست، اما برخی از هکرهای غیراخلاقی بدون اجازه از تکنیک های مشابه استفاده می کنند. این هکرها از قدرت خود برای مقاصد غیرقانونی مانند سرقت پول، شماره کارت اعتباری و داده های شخصی مانند رمز عبور و شماره تامین اجتماعی استفاده می کنند. تفاوت اصلی بین هک اخلاقی و هک غیرقانونی مهم است . این که هکرهای اخلاقی بدون اجازه به رایانه های خصوصی نفوذ نمی کنند. هکرهای اخلاقی فقط با اجازه مالک یا اپراتور سیستم مورد نظر به سیستم ها و شبکه ها دسترسی دارند.

سوالات متداول (سؤالات متداول)

1. کجا می توانم هک اخلاقی را بدون هزینه انجام دهم؟

اگر می‌خواهید هک اخلاقی را یاد بگیرید، باید سایت‌های تمرین هک اخلاقی را امتحان کنید. از طرف دیگر، اگر می خواهید به یک گروه بپیوندید و شروع به یادگیری هک اخلاقی کنید، بسیاری از وب سایت ها آموزش های رایگان مانند Game of Hacks، Google Gruyere، Hack This Site و غیره را ارائه می دهند.

2. آیا هک عمل اخلاقی محسوب می شود؟

برای اینکه هک اخلاقی تلقی شود، باید استانداردهای خاصی رعایت شود. دریافت تاییدیه برای دسترسی به شبکه برای شناسایی خطرات، حفاظت از محرمانه بودن شرکت، پیروی از استانداردهای امنیتی مناسب مهم است . در نهایت اطلاع رسانی به توسعه‌دهنده نرم‌افزار یا سخت‌افزار از هرگونه نقص کشف‌نشده از جمله الزامات است.

3. منظور شما از هک اخلاقی چیست؟

هک اخلاقی شاخه ای از امنیت سایبری است. که به هک کردن به صورت کنترل شده، اخلاقی و قانونی اشاره دارد. هکرهای اخلاقی متخصصان بسیار ماهری هستند که از دانش، مهارت و تجربه خود برای بررسی آسیب پذیری ها یا نقاط ضعف سیستم ها استفاده می کنند. هک اخلاقی برای کمک به سازمان ها برای بهبود امنیت خود به جای سوء استفاده از آنها انجام می شود.

4. حقوق هکر اخلاقی چقدر است؟

برای کشور های مختلف متفاوت است!. دستمزد اولیه برای یک هکر اخلاقی معتبر متفاوت از تازه واردان است. وقتی آن را تجزیه کنید، متوسط ​​درآمد ماهانه یک هکر اخلاقی در هند حدود 29 و 41 هزار است. عوامل زیادی در تعیین حقوق شما نقش دارند. تحصیلات، تجربه و گواهینامه های شما همگی در تعیین میزان درآمد شما نقش دارند.