هک واتساپ از راه دور + هک از طریق ایمیل یا شماره تلفن از راه دور + معرفی برنامه🟢
حذف هک واتساپ
حذف هک واتساپ + 7 روش برای جلوگیری از هک در واتساپ که باید بدانید!🟢
نوامبر 27, 2022
تمرین هک
تمرین هک + معرفی بیش از 10 وب سایت معتبر برای تمرین هک! + چرا به تمرین نیاز داریم؟🟢
نوامبر 29, 2022

هک واتساپ از راه دور + هک از طریق ایمیل یا شماره تلفن از راه دور + معرفی برنامه🟢

هک واتساپ از راه دور

هک واتساپ از راه دور

هک واتساپ از راه دور رویاییی است که خیلی از افراد دارند!. هکر ها با استفاده از روش های مختلفی می توانند این کار را انجام دهند. اما یک فرد عادی حتی با اطلاعات زیاد در مورد دنیای هک و امنیت نمی تواند چنین نوع از هکی را انجام دهد. اما با استفاده از یک سری روش ها که در این مقاله به شما گفته خواهد شد، هک واتساپ از راه دور هم برای شما قابل انجام است. اگر می خواهید این نوع هک را یاد بگیرید یا این که از آن جلوگیری کنید در ادامه با ما همراه باشید!.

هک واتساپ از راه دور

چگونه با استفاده از ایمیل واتس اپ را هک کنیم؟. آیا واتس اپ را می توان از طریق ایمیل هک کرد؟. چگونه اکانت واتس اپ را با ایمیل هک کنیم؟. چگونه با استفاده از شماره تلفن واتساپ را هک کنیم؟. هک واتس اپ از راه دور با ایمیل یا تلفن موضوع این مقاله است. که می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم. همانطور که می دانید واتس اپ در حال حاضر یکی از محبوب ترین پیام رسان های جهان است. هنگامی که یک پیام رسان بسیار محبوب است، تلاش برای هک کردن برنامه و حساب های کاربری آن افزایش می یابد.

آیا واتس اپ از طریق ایمیل هک می شود؟

چگونه با استفاده از جیمیل یا ایمیل واتس اپ را هک کنیم؟. همانطور که گفته شد افراد و هکرهای زیادی هستند که به دلایل مختلف به دنبال راه های مختلفی برای هک واتس اپ هستند . آن ها قادر به هک کردن اکانت های مورد نظر خود هستند!. از طرف دیگر، تقریباً همه کاربران به شدت نگران اطلاعات خود هستند . بنابراین اصلاً نمی خواهند هک شوند. به همین دلیل است که مردم به دنبال راه هایی برای افزایش امنیت حساب واتساپ خود هستند.

برای پیشگیری، یکی از بهترین و موثرترین راه‌ها برای افزایش امنیت حساب واتس‌اپ، یادگیری روش‌های مختلف هک است. تا بتوانید از وقوع آن‌ها جلوگیری کنید و در واتس‌اپ هک نشوید. در این مقاله ابتدا در مورد هک واتس اپ با ایمیل صحبت می کنیم تا با آن آشنا شوید و در صورت وقوع آن آمادگی پیشگیری از آن را داشته باشید و از اطلاعات خود محافظت کنید.

چگونه با استفاده از ایمیل واتساپ را هک کنیم؟

روش های مختلفی مانند Spoofing وجود دارد. این روش به هکرها کمک می کند تا با تلفن همراه خود وارد حساب کاربری واتس اپ شما شده و به پیام های شما دسترسی پیدا کنند. یکی از مهم ترین گزینه های امنیتی، تایید دو مرحله ای است.

برای اطلاع از هک واتس اپ با ایمیل، باید بدانید که در قسمت تایید دو مرحله ای، رمز عبور حساب کاربری خود را تعیین می کنید. پس از وارد کردن رمز، باید یک ایمیل نیز وارد کنید تا تمامی ورود شما به واتس اپ از این طریق مطلع شود. این مسئله بسیار مهم است. چون اگر آن را تنظیم کنید، احتمال هک شدن شما کاهش می یابد.  فرآیند هک را در حدس زدن رمز عبور و دسترسی به حساب کاربری بسیار دشوار و پیچیده می کند.

هک واتساپ از راه دور رایگان

آیا واتس اپ از طریق ایمیل هک می شود؟ چگونه با استفاده از ایمیل واتس اپ را هک کنیم؟ اگر این گزینه تایید دو مرحله‌ای را راه‌اندازی نکرده‌اید و هکر وارد حساب شما می‌شود، در این صورت می‌تواند این گزینه را فعال کرده و ایمیل خود و رمز عبور مورد نظر خود را ثبت کند، بنابراین باعث می‌شود از حساب کاربری خود خارج شوید. زیرا برای ورود به حساب کاربری خود باید رمز عبور تعیین شده توسط هکر را وارد کنید.

این فقط در صورتی امکان پذیر است که هک ایمیل را بتوانید انجام دهید.

هک واتساپ از راه دور

هک واتساپ از راه دور در جامعه ی کنونی کاربران واتساپ بسیار رایج است

از هک واتساپ از راه دور با ایمیل جلوگیری کنید!

برای جلوگیری از هک واتس اپ با ایمیل، به خاطر داشته باشید که می توانید با تعیین یک رمز عبور بسیار پیچیده، فرآیند هک را برای هکرها دشوارتر کنید. پس در تنظیم رمز اکانت خود دقت کنید . برای افزایش امنیت اکانت خود و همچنین جلوگیری از هک شدن یک رمز عبور قوی انتخاب کنید. یک رمز عبور قوی این ویژگی ها را دارد:

باید طولانی باشد (حداقل 10 کاراکتر)
باید پیچیده باشد (شامل حروف بزرگ، کوچک و اعداد، نمادهای خاص مانند! @ #)
بهتر است منحصر به فرد باشید (از رمز عبور یکسان برای چندین حساب استفاده نکنید)
این نباید به اطلاعات شخصی شما مرتبط باشد
رمز عبور انتخاب شده را خصوصی نگه دارید.

هکرها می‌توانند از طریق یک ایمیل ساده و یک پیوند مخرب، ویروس‌ها، ثبت‌کننده‌های کلید یا هر بدافزار دیگری را به رایانه یا تلفن و حساب‌های شما وارد کنند. آنها فقط باید کمی با شما صمیمی تر باشند و ترفندهای مهندسی اجتماعی را بدانند تا وقتی لینک خود را در یک ایمیل ساده برای شما ارسال می کنند، روی آن کلیک کنید.

هکرها می توانند حساب واتس اپ شما را از راه دور مسدود کنند !

یک آسیب‌پذیری جدید در واتس‌اپ به هکرها اجازه می‌دهد تا حساب شما را بدون نیاز به دسترسی به آن معلق و حتی مسدود کنند. این نگران کننده است که از پلتفرمی با بیش از 2 میلیارد کاربر می آید. این حمله نیز بسیار پیچیده نیست. در واقع، هر کسی می تواند آن را فقط با پیروی از یک روش ساده انجام دهد.

محققان امنیتی که این آسیب‌پذیری را کشف کردند توضیح دادند که این نقص برای مدتی طولانی وجود داشته است. حتی اگر احراز هویت دو مرحله ای را فعال کرده باشید، کار می کند.

در ابتدا این حمله به این صورت عمل می کند:

مجرم واتس اپ را روی دستگاه دانلود می کند

سپس از شماره تلفن شما برای ورود به سیستم استفاده می کنند و واتس اپ را وادار می کند تا یک کد احراز هویت را به تلفن شما ارسال کند.

هکر بدون دسترسی به دستگاه یا کد شما درخواست های متعددی را مطرح می کند تا جایی که واتس اپ به طور موقت حساب شما را به مدت 12 ساعت مسدود می کند.

مهم:

وقتی نمی‌توانم رمزهای عبور را به خاطر بیاورم، به‌طور تصادفی خودم حساب‌ها را قفل می‌کنم. آیا قرار نیست فرآیند قفل کردن از حساب شما در برابر این شرایط محافظت کند؟ . بله! باید، اما یک لایه دیگر برای این وجود دارد. ببینید، هکر سپس می‌تواند با شماره تلفن شما به پشتیبانی واتس‌اپ ایمیل بزند و وانمود کند که شما هستید. آنها می توانند ادعا کنند که دستگاه گم شده یا دزدیده شده است و درخواست کنند که شماره تلفن از برنامه غیرفعال شود. به طور عجیبی، این فرآیند برای اطمینان از اینکه ایمیل‌کننده همان چیزی است که ادعا می‌کند، نیازی به تأیید اضافی ندارد. به نظر می‌رسد خودکار است، بنابراین واتس‌اپ پاسخی را ارسال می‌کند مبنی بر اینکه حساب شما غیرفعال شده است.

تا زمانی که سعی نکنید از واتس اپ استفاده کنید و از حساب خود اخراج نشوید، عاقل تر نیستید. شما یک اعلان دریافت خواهید کرد که می گوید:

«شماره تلفن شما دیگر در واتس اپ در این تلفن ثبت نشده است. این ممکن است به این دلیل باشد که شما آن را در تلفن دیگری ثبت کرده اید. اگر این کار را انجام ندادید، شماره تلفن خود را تأیید کنید تا دوباره به حساب خود وارد شوید.”

نکته در مورد هک واتساپ بدون کد

هنوز هیچ گزارشی مبنی بر سوء استفاده از این آسیب‌پذیری گزارش نشده است. اما خطرات ناشی از آن را نمی‌توان نادیده گرفت. دلایل زیادی وجود دارد که چرا کسی بخواهد کاربران را از دست دادن داده ها باجگیری کند. یا آنها را از دسترسی به چنین پلت فرم ارتباطی بزرگ باز دارد. واتس‌اپ تایید نکرده است که آیا این آسیب‌پذیری را برطرف می‌کند. بنابراین بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که احراز هویت دو مرحله‌ای را فعال کنید . مطمئن شوید که آدرس ایمیل شما به حساب شما متصل است.

متأسفانه راه حل مشخصی برای جلوگیری از سوء استفاده از این آسیب پذیری وجود ندارد. با این حال، راه‌های بیشتری که برای تأیید خود دارید، اطمینان حاصل می‌کند که پشتیبانی مشتری می‌تواند تا حد امکان به شما کمک کند اگر قربانی این حمله شوید.

بیشتر بخوانید🚀🚀🚀🚀🚀 رفع هک تلگرام

نحوه هک واتساپ از راه دور بدون دسترسی با استفاده از شماره تلفن

1- هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی هدف از طریق Spoofing

جعل یکی از راه هایی است که اگر بتوانید آن را به درستی انجام دهید، می توانید واتس اپ شخصی را فقط با داشتن شماره تلفن او هک کنید. جعل نوعی حمله سایبری است که در آن با تغییر دستی آدرس IP و مک آدرس سیستم یا تلفن خود، خود را جعل هویت دستگاه دیگری کرده و سیستم مورد نظر را دور می زنید.

این روش معمولا جواب می دهد و شما به راحتی می توانید سیستم های هدف مختلف را فریب دهید. از آنجایی که سیستم های هدف اقدامات امنیتی مهمی در برابر این حملات ندارند، می توانید به راحتی واتساپ را در گوشی فرد مورد نظر را هک کنید. با دسترسی به آدرس IP و آدرس MAC آنها.

هک واتساپ از راه دور

هک واتساپ از راه دور نیازمند توانایی های هکری یا استفاده از نرم افزار های کنترل فرزندان است

2- از هک وب سایت ها و اپلیکیشن ها استفاده کنید

اگر می خواهید بدانید چگونه واتساپ را با استفاده از شماره تلفن هک کنید، راه دیگر برای انجام این کار استفاده از سایت ها و ابزارهای مختلف برای هک واتس اپ است. سایت هایی هستند که از روش های مختلفی برای هک اکانت استفاده می کنند و این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهند. استفاده از این روش ممکن است دو مشکل داشته باشد.

اولین مشکل این است که تشخیص واقعی بودن این اپلیکیشن ها یا سایت ها برای هک واتس اپ یا هر شبکه اجتماعی دیگر بسیار دشوار است. در واقع شما نمی توانید به برخی از سایت ها اعتماد کنید. مشکل دوم این است که بسیاری از این پلتفرم ها رایگان نیستند و برای اینکه بتوانید دیگران را از طریق این سایت ها هک کنید باید هزینه پرداخت کنید.

یکی از این روش ها استفاده از نرم افزار های کنترل فرزندان مانند نرم افزار های PLC spy یا s-child است. هر دوی این نرم افزار ها با قدرت در حال فعالیت در ایران هستند. بنابراین می توانید از آن ها به راحتی استفاده کنید.

3- استفاده از اپلیکیشن هک واتساپ

چگونه با استفاده از شماره تلفن واتساپ را هک کنیم؟ برنامه هایی برای هک واتس اپ مانند Whatsapp Sniffer وجود دارد که می توانید شماره مورد نظر را وارد کنید و این نرم افزارها به شما امکان دسترسی به حساب های مختلف را می دهند. با کمک این نوع نرم افزارها می توانید هرکسی که شماره اش را دارید هک کنید. البته این اپلیکیشن ها گاهی رایگان نیستند و مشابه های تقلبی زیاد هستند و ممکن است اصلا به درد شما نخورد!

 

علائم هک واتس اپ

هک واتساپ از راه دور یکی از مشکلات این نرم افزار است. بنابراین به جز محبوبیت و ویژگی های مثبت این پیام رسان، هک واتس اپ یکی از مشکلاتی است که این برنامه دارد. در واقع، هک مشکلی است که می تواند برای همه حرفه ای ها اتفاق بیفتد. سیستم یا سایت و مطمئناً هیچ چیز دیگری در دنیا غیرقابل هک شدن نیست!.  در اینجا 5 راه برای فهمیدن اینکه آیا ما در واتس اپ هک شده ایم یا نه آورده شده است:

1. واتس اپ وب

چگونه متوجه می شوید که واتس اپ شما هک شده است؟ یکی از بهترین راه ها برای استفاده از اکانت واتس اپ در دو پلتفرم و اتصال به واتس اپ با کامپیوتر، واتس اپ وب است. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که یک QR-Code را با گوشی خود اسکن کنید و با دستگاه دیگری به حساب WhatsApp متصل شوید.

2. افزایش مصرف اینترنت

نرم افزار نظارت، اطلاعات را ذخیره کرده و به محض اتصال به اینترنت برای هکر ارسال کنید. این می تواند مصرف اینترنت تلفن شما را افزایش دهد و حتی گاهی سرعت اینترنت شما را کاهش دهد. بنابراین اگر می‌پرسید «چگونه بفهمم واتس‌اپ من هک شده است یا نه؟» به این دو نکته توجه کنید؟

 

3. رفتارهای عجیب گوشی

برای اینکه بدانیم واتس اپ من هک شده است یا خیر، باید اضافه کنیم که راه دیگری برای هک کردن واتس اپ افراد این است که یک برنامه مانیتورینگ ساده یا ثبت کلید را بر روی دستگاه او نصب کنید تا بتوانید به پیام های ارسالی و دریافتی دسترسی داشته باشید. شخص اما این برنامه‌ها ممکن است نشانه‌هایی از خود نشان دهند و خود را معرفی کنند.

همچنین این برنامه ها معمولاً توسط آنتی ویروس شناسایی می شوند. بنابراین گاهی اوقات، یک اسکن امنیتی با یک برنامه آنتی ویروس انجام دهید. از طرف دیگر، اگر گوشی شما رفتار عجیبی دارد و مثلا صفحه نمایش شما بدون دلیل یا چیز دیگری روشن و خاموش می شود، این می تواند نشانه هک شدن واتس اپ شما باشد. در اینجا برخی از رفتارهای رایجی که ممکن است تلفن هک شده نشان دهد آورده شده است:

برنامه ها به صورت خودکار باز و بسته می شوند،
تلفن به طور غیر منتظره روشن یا خاموش می شود،
صفحه گوشی روشن و خاموش می شود،
کلمات به طور خودکار روی صفحه کلید شما تایپ می شوند.

هک واتساپ از راه دور

درز کردن اطلاعات در واتساپ به شدت ساده است!

4. پیام ها و گروه های ناشناس

اگر به این فکر می کنید که چگونه بفهمید واتس اپ شما هک شده است؟ یا نحوه بررسی هک واتس اپ باید بگوییم که قوی ترین نشانه هک شدن واتس اپ، پیام های ناشناس و گروهی است. این علامت به قدری قوی است که به محض مشاهده آن باید به سراغ رفع هک بروید و مراحل قانونی را طی کنید. فقط در صورتی که پیام، گروه یا شخصی را که پیام را برای او ارسال کرده اید مشاهده کنید اما پیام برای شما ناشناخته و ناآشنا است یا کسی را در گروه نمی شناسید، می توانید به سرعت متوجه شوید که هک کرده اید و می خواهید آن را برطرف کنید. .

5. تخلیه ناگهانی باتری گوشی

برنامه های مانیتورینگ یا کلید لاگرها برای کار کردن به انرژی نیاز دارند و این انرژی را از باتری دریافت می کنند، بنابراین اگر یک برنامه مانیتورینگ روی گوشی شما نصب شده باشد، ممکن است تاثیر زیادی در تخلیه باتری شما داشته باشد و گاهی اوقات باعث می شود شارژ گوشی شما تمام شود. بی دلیل.

بیشتر بخوانید🚀🚀🚀🚀🚀 هک اندروید

جمع بندی

روش های زیادی برای هک واتساپ از راه دور وجود دارد. همانطور که دیده شد راحت ترین راه برای این که این کار را انجام دهید استفاده کردن از نرم افزار های کنترل فرزند مانند PLC spy یا s-child است. بنابراین باید یا آموزش های مناسب برای هک را ببینید که چندین سال طول میکشد!. یا اینکه از این نرم افزار ها استفاده کنید.

نکته ی آخری که می خواهیم به شما بگوییم در مورد قانونی بودن یا غیر قانونی بودن هک واتساپ از راه دور است. دقت کنید که هک هک است و غیر قانونی است!. فرقی ندارد که شما از راه دور این کار را انجام دهید یا از راه نزدیک و  با دسترسی داشتن به گوشی های هوشمند. غیر از فرزندان زیر 18 سال شما بقیه افراد از نظر قانونی غیر قابل هک کردن هستند.