تیک آبی اینستاگرام چیست؟ ☑ - چگونه تیک آبی بگیریم؟ ( در 6 مرحله)
بدافزار
بدافزار چیست؟ 🚨- معرفی انواع بد افزار و روش های جلوگیری از هک شدن با بدافزار!!
آوریل 4, 2022
هک
هک چیست ؟ ❤️ هکر کیست ؟چگونه می توان دیگران را هک کرد ؟
آوریل 9, 2022

تیک آبی اینستاگرام چیست؟ ☑ – چگونه تیک آبی بگیریم؟ ( در 6 مرحله)

تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام

اینستاگرام به عنوان یکی از مهمترین شبکه های اجتماعی در اطراف ما وجود دارد. به شما پیشنهاد می کنیم که در صورتی که در این نرم افزار قصد راه اندازی صفحه ای را دارید حتما این مقاله را تا انتها بخوانید. به این دلیل که بعد از خواندن این مقاله می توانید به راحتی اعتبار لازم برای جذب فالوور را داشته باشید. برای این اعتبار لازم است که تیک آبی اینستاگرام را بگیرید.

چگونه در اینستاگرام در سال 2022 تیک آبی اینستاگرام را بگیریم؟

آیا می خواهید بدانید چگونه در اینستاگرام تأیید شوید؟ شش مرحله ساده برای ارسال درخواست تایید اینستاگرام و دریافت چک مارک آبی آرزو وجود دارد.

فهرست مطالب

تایید اینستاگرام به چه معناست؟
چه کسانی می توانند در اینستاگرام تایید شوند؟
نحوه درخواست برای تایید در اینستاگرام: 6 مرحله
نکاتی برای تایید در اینستاگرام
چگونه در اینستاگرام تأیید بمانیم

تایید اینستاگرام به چه معناست؟

راستی‌آزمایی اینستاگرام به این صورت است که شما ثابت می‌کنید حساب اینستاگرام شما حضور واقعی یک شخصیت عمومی، سلبریتی یا برند جهانی است.

احتمالاً تعداد زیادی نشان تأیید را در اطراف دیده‌اید. مانند توییتر، فیس‌بوک و، بله، Tinder، علامت‌های آبی کوچک نشان می‌دهند. که این پلتفرم تایید کرده است که حساب مورد نظر قابل اعتماد است، یا حداقل آن‌هایی هستند که می‌گویند.

این نشان‌ها برای برجسته کردن حساب‌های واقعی طراحی شده‌اند.به طوری که کاربران اینستاگرام می‌توانند مطمئن شوند که شخص یا برند مناسبی را دنبال می‌کنند. آنها به راحتی در نتایج جستجو و نمایه ها شناسایی می شوند و اعتبار را به مخاطب منتقل می کنند. بنابراین باعث می شود که امنیت سایبری برای افراد به وجود بیاید.

تیک آبی اینستاگرام نشان از اعتبار پیج است!

به راحتی می توان فهمید که چرا نشان های تأیید نیز یک نماد وضعیت مطلوب هستند. تعداد تیک آبی اینستاگرام محدود است و اینطور نیست که شما بتوانید در هر جایی این تیک را ببینید  احتمالا بیشتر شما این تیک های آبی را در هنگام مواجهه با پیج های اینستاگرامی سلبریتی ها دیده باشید.

همانطور که گفته شد، واضح است که حساب‌های تایید شده (درست مانند حساب‌های تجاری) در الگوریتم اینستاگرام رفتار خاصی ندارند.

تیک آبی اینستاگرام

چگونه تیک آبی اینستاگرام را بگیریم؟

چه کسانی می توانند در اینستاگرام تایید شوند؟

هر کسی می تواند در اینستاگرام یک نشان تایید شده درخواست کند. با این حال، اینستاگرام در مورد اینکه چه کسی واقعاً تأیید می شود، بسیار سختگیر (و از بسیاری جهات مرموز) است. بنابراین، اگر حسابی را اداره می‌کنید که دقیقاً در آستانه «قابل توجه» قرار دارد، چگونه می‌دانید که معیارهای گرفتن تیک آبی اینستاگرام را دارد یا نه ؟

برای مثال، فقط به این دلیل که در توییتر یا فیس‌بوک علامت آبی دارید، تضمین نمی‌کند که آن را در اینستاگرام دریافت کنید.

اینستاگرام صریح است و می‌گوید «فقط برخی از چهره‌های عمومی، سلبریتی‌ها و برندها نشان‌ها را در اینستاگرام تأیید می‌کنند». به عبارت دیگر: “فقط حساب هایی با احتمال زیاد جعل هویت.”

در اینجا چیزی است که ما در مورد واجد شرایط بودن می دانیم.

ابتدا، باید به شرایط خدمات و دستورالعمل‌های انجمن پایبند باشید. علاوه بر این، حساب شما باید هر یک از این معیارها را داشته باشد:

معتبر:

آیا حساب شما نماینده یک شخص واقعی، کسب و کار ثبت شده یا برند است؟ شما نمی توانید یک صفحه میم یا یک حساب طرفدار باشید.

منحصر به فرد:

فقط یک حساب برای هر فرد یا کسب و کار می تواند تأیید اینستاگرام را دریافت کند، به استثنای حساب های خاص زبان.

عمومی:

حساب های خصوصی اینستاگرام واجد شرایط تایید نیستند.

کامل:

آیا یک بیو کامل، عکس پروفایل و حداقل یک پست دارید؟

قابل توجه:

اینجاست که همه چیز ذهنی می شود. اما اینستاگرام یک نام قابل توجه را به عنوان نامی که “معروف” و “به شدت جستجو شده” تعریف می کند.

اگر نسبتاً مطمئن هستید که این معیارها را برآورده می‌کنید، یا فقط می‌خواهید شانس خود را امحان کنید وقت آن است که پیش بروید و حساب اینستاگرام خود را تأیید کنید.

بیشتر بخوانید: برنامه هک اینستاگرام برای اندروید و آیفون

آیا می توانید بدون مشهور بودن یک نشان تأیید اینستاگرام دریافت کنید؟

خبر خوب این است: شما می توانید!

تا زمانی که بتوانید تمام معیارهای ذکر شده در بالا را بررسی کنید و مدرکی دال بر «قابلیت شهرت بودن» ارائه دهید (یعنی نشان دهید که شخص، برند، سازمان، نشریه یا حیوان خانگی که حساب شما نماینده آن است به نفع عمومی است)، می‌توانید تأیید شوید. از نظر فنی، تعداد فالوورها معیاری برای تایید اینستاگرام نیست. اما داشتن به گرفتن تیک آبی به شدت کمک میکند.

تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام ارتباطی به تیک آبی در سایر شبکه های اجتماعی ندارد !

نحوه درخواست برای تایید در اینستاگرام: 6 مرحله

فرآیند تایید در اینستاگرام در واقع بسیار ساده است:

1-به نمایه یا همان پروفایل خود بروید و روی نماد همبرگر(سه خط) در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید
2-روی تنظیمات ضربه بزنید
3-روی Account ضربه بزنید
4-روی درخواست تأیید ضربه بزنید
5-برای صفحه تایید اینستاگرام اقدام کنید
6-فرم درخواست را پر کنید

ادامه ی ماجرا در فرم درخواست:

نام قانونی شما«معروف به عنوان» یا نام کاری شما (در صورت وجود)

دسته یا صنعت خود را انتخاب کنید (به عنوان مثال: وبلاگ نویس/اینفلوئنسر، ورزش، اخبار/رسانه، کسب و کار/برند/سازمان و غیره)

همچنین باید عکس شناسنامه رسمی دولتی خود را ارسال کنید. برای افراد، این می تواند گواهینامه رانندگی یا پاسپورت باشد. برای مشاغل، یک قبض آب و برق، یک سند رسمی تجاری یا پرونده های مالیاتی مفید است.

روی ارسال ضربه بزنید.

در اینستاگرام، پس از اینکه تیم آنها برنامه شما را بررسی کرد، در تب اعلانات خود پاسخی دریافت خواهید کرد. به دلیل مشکلات تاریخی و مداوم با کلاهبرداران، اینستاگرام کاملاً واضح است که آنها هرگز به شما ایمیل نمی‌دهند.همچنین درخواست پول نمی‌کنند یا در غیر این صورت با شما تماس نمی‌گیرند. بنابراین اگر فردی با شما تماس گرفت و درخواست گول در ازای تیک آبی اینستاگرام کرد به هیچ عنوان پرداختی انجام ندهید.

در عرض چند روز یا یک هفته، یک بله یا خیر مستقیم دریافت خواهید کرد!.

نکاتی برای تایید در اینستاگرام

بنابراین، بله، هر کسی می تواند برای تایید در اینستاگرام اقدام کند. اما در واقع دریافت تاییدیه بسیار سخت تر است.

ما جلوتر رفته‌ایم و تمام بهترین روش‌هایی را جمع‌آوری کرده‌ایم که شانس موفقیت شما را در تلاش برای اثبات قابل‌توجه بودن برندتان به حداکثر می‌رسانند.

سعی نکنید نشان تأیید بخرید

آن فردی که در نظرات شما می گوید دوستش برای اینستاگرام کار می کند و می تواند به سرعت تیک را برای شما بگیرد!. لطفا به او پول ندهید. همین امر برای هر برنامه شخص ثالث یا حساب تصادفی که “بازپرداخت کامل” را ارائه می دهد صدق می کند. همچنین در مورد حسابی که به شما پیامک می‌دهد صادق است. زیرا می‌خواهند نشان خود را به شما بفروشند. چون «دیگر به آن نیاز ندارند».

حساب های کلاهبرداری شخص ثالث که وانمود می کنند نشان های اینستاگرام را می فروشند نیز اعتباری ندارند. کلاهبرداران اینستاگرام می‌دانند که مردم و کسب‌وکارها در مورد تیک آبی اینستاگرام احساسات بسیار زیادی دارند. برخی از آن‌ها در ظاهر قانونی بسیار مؤثر هستند، بنابراین مراقب خود باشید.  به یاد داشته باشید که اینستاگرام هرگز درخواست پرداخت نخواهد کرد و هرگز با شما تماس نخواهد گرفت.

مانیتور برای حساب های فریبکار

اگر با حساب‌های غیرمجاز، جعلی یا طرفدارانی که جعل هویت برند شما هستند، دست و پنجه نرم می‌کنید، خبر خوبی برای شما داریم. شما کاندیدای اصلی برای تایید در اینستاگرام هستید. به هر حال، تشخیص حساب‌های واقعی از جعلی هدف تأیید شده است.

حسابرسی سالانه رسانه های اجتماعی شما باید روشن کند که آیا حساب های فریبنده برای شما مشکل ساز هستند یا خیر. شما می خواهید این حساب ها را با استفاده از ابزار نظارت بر رسانه های اجتماعی مانند ادغام Zerofox’s Hootsuite نظارت و مستند کنید. با استفاده از این ابزار ها می توانید ثابت کنید که آیا مالک اصلی این نام و نشان هستید یا نه .

تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام در گرفتن فالوور به شما به شدت کمک می کند

فالوورهای (واقعی) بیشتری دریافت کنید

ببینید، ما اعداد را به عنوان ملاک گرفتن تیک آبی نداریم. اما صادقانه گاهی اوقات به نظر می رسد که برای تأیید صحت به تعداد فالورهای مضحکی نیاز دارید. مطلقاً هیچ مدرکی وجود ندارد که این یک قانون واقعی است. اما – ضرری ندارد؟ یا شاید همبستگی در نهایت دلالت بر علیت ندارد؟.

در واقع، آنچه محتمل‌تر است این است که با توجه به افراد یا برندها در اینستاگرام و خارج از آن، تعداد فالوورها نیز افزایش می‌یابد.

نکته حرفه ای: فقط سعی نکنید از میانبر استفاده کنید و دنبال کننده های اینستاگرام خود را خریداری کنید. (به‌علاوه، زیر پا گذاشتن دستورالعمل‌های انجمن و سپس درخواست از اینستاگرام برای بررسی حساب شما، روش بسیار مؤثری برای بسته شدن حساب شما است.)

هر پیوند بین پلتفرمی را در بیو خود حذف کنید

در چیزی که برخی ممکن است آن را حرکتی کمی کوچک بخوانند (ما هرگز جرات نمی کنیم)، اینستاگرام اصرار دارد که حساب های تأیید شده نمی توانند پیوندهای به اصطلاح «افزودن من» را به سایر خدمات رسانه های اجتماعی در پروفایل اینستاگرام خود داشته باشند. می توانید پیوندهایی به وب سایت، صفحات فرود یا سایر ویژگی های آنلاین خود اضافه کنید. فقط قطعا به حساب YouTube یا Twitter خود پیوند ندهید.

از طرف دیگر، اگر در پروفایل فیس بوک خود علامت آبی دارید اما در حساب اینستاگرام خود ندارید، اینستاگرام به صراحت شما را تشویق می کند که از صفحه فیس بوک خود به اکانت اینستاگرام خود پیوند دهید. تا به اثبات صحت شما کمک کند.

بسیار جستجو شده باشید!

رسانه های اجتماعی همه چیز در مورد کشف ارگانیک و سرسام آور هستند (به هر حال صفحه کاوش یا همان اکسپلور اینستاگرام برای این کار است – و بزرگ کردن آن در آنجا می تواند تأثیر واقعی بر تعامل و تعداد فالوورهای شما داشته باشد). اما وقتی نوبت به تیک آبی اینستاگرام می‌رسد، اینستاگرام می‌خواهد بداند که آیا مردم آنقدر به شما اهمیت می‌دهند که خود را از بخش فید دور کنند و نام شما را به‌طور خودجوش در نوار جستجو تایپ کنند.

در حالی که اینستاگرام تجزیه و تحلیل این داده‌ها را ارائه نمی‌کند، ما پولی را صرف این واقعیت می‌کنیم که تیم تأیید اینستاگرام دسترسی دارد.این بررسی خواهد کرد که کاربران چقدر شما را جستجو می‌کنند. که ما را به نقطه بعدی هدایت می کند

زمانی که نام شما ترند شده درخواست دهید

خودت گوگل کن آیا برند شما در چندین منبع خبری معرفی شده ؟. آیا یک بیانیه مطبوعاتی اخیر یا کاغذ سفید مورد توجه قرار گرفت؟. آیا در یک نشریه بزرگ بین المللی یک صدای بایت یا پروفایل دارید؟. محتوای پولی یا تبلیغاتی قطعاً حساب نمی شود.

اگر روابط عمومی تا کنون برای برند شما اولویت نداشته است، ممکن است زمان سخت تری برای اثبات اینکه چقدر «قابل توجه» هستید داشته باشید. به خصوص به این دلیل که جایی برای ارائه مدرک شما وجود ندارد: اینستاگرام تحقیقات خود را انجام می دهد.بنابراین این به شما بستگی دارد که مطمئن شوید اخبار شما در بالای صفحه قرار دارد.

نادیده گرفتن غیر ممکن است!

اگر اخیراً توجه بادآورده‌ای را تجربه کرده‌اید، یا در حال برنامه‌ریزی یک اعلامیه بزرگ هستید، به فکر استفاده از آن و درخواست برای آن علامت باشید تا زمانی که نامتان داغ است.

با یک آژانس یا تبلیغاتی کار کنید

اگر بودجه و جاه طلبی دارید، یک آژانس دیجیتال معتبر را استخدام کنید که به ابزارهای پشتیبانی شریک رسانه ای فیس بوک دسترسی دارد. تبلیغ‌کننده یا نماینده شما می‌تواند درخواست‌هایی برای ادعای نام کاربری، ادغام حساب‌ها، و تأیید حساب‌ها از طریق پورتال صنعتی خود ارسال کند.

آیا تایید تضمین شده است؟ البته که نه. اما درخواست یک متخصص صنعت از طریق پنل پشتیبانی شریک رسانه ای وزن بیشتری دارد و شما را از سایرین متمایز می کند.

صادق باشید

این نکته باید بیهوده باشد، اما از آنجایی که عواقب آن وخیم است، ناچاریم آن را برجسته کنیم. در درخواست خود برای تأیید، باید بیش از هر چیز صادق باشید. از نام واقعی خود استفاده کنید یک دسته بندی مناسب را انتخاب کنید. قطعا نباید هیچ سند دولتی را جعل کنید. اگر حقیقت را در هر جایی از برنامه خود مطرح کنید، اینستاگرام می گوید که نه تنها درخواست شما را رد می کند، بلکه ممکن است حساب شما را نیز حذف کند.

مطمئن شوید که پروفایل و بیوگرافی شما کامل و موثر است

الزامات فهرست شده اینستاگرام برای تأیید (بیوگرافی، عکس پروفایل و یک پست؟ واقعاً؟) نوار پایینی هستند. شما فقط نمی خواهید با آن ملاقات کنید. بهینه سازی بیو اینستاگرام شما نه تنها وقتی تیم تأیید شما را بررسی می کند، تحت تأثیر قرار می دهد، بلکه می تواند سودهای مستمری را در قالب فالوورها و تبدیل های جدید پرداخت کند.

اگر بار اول رد شدید، دوباره امتحان کنید

اگر بعد از تمام تلاش‌هایتان، اینستاگرام با رد بازگشت، از این فرصت استفاده کنید تا اهداف خود را به پایان برسانید و تلاش خود را مضاعف کنید. استراتژی اینستاگرام خود را تقویت کنید، دنبال کننده اختصاصی ایجاد کنید . همچنین از پلتفرم تبلیغاتی کسب کنید. سپس، چه 30 روز مورد نیاز را منتظر بمانید یا چند فصل مالی را صرف افزایش شاخص های کلیدی عملکرد خود کنید، می توانید دوباره درخواست دهید.

چگونه در اینستاگرام با تیک آبی تأیید بمانیم؟

هنگامی که نشان خود را به دست آوردید، چگونه آن را حفظ می کنید؟ .خیلی ساده است به نظر می‌رسد تایید اینستاگرام برای همیشه اعطا می‌شود، حتی اگر دیگر کاری را انجام نمی‌دهید که شما را «قابل توجه» کرده است. اما در اینجا قوانین سخت و سریع وجود دارد.

حساب خود را عمومی نگه دارید

یک حساب عمومی و قفل نشده برای درخواست تأیید ضروری است و برای تأیید اعتبار لازم است.

طبق قوانین بازی کنید

زیر پا گذاشتن شرایط استفاده و دستورالعمل‌های انجمن اینستاگرام، هر حسابی را غیرفعال یا حذف می‌کند، اما با قدرت زیاد، مسئولیت بزرگی به همراه دارد. حساب‌های تأیید شده برای اعضای اخلاقی، معتبر و معتبر جامعه، مجوز رایگان دریافت نمی‌کنند.

تایید شدن فقط شروع کار است

قوانین برای حفظ نشان تأیید اینستاگرام شما به حداقل فعالیت نیاز دارند: یک عکس پروفایل و یک پست. ما انجام کمتر از آن را توصیه نمی کنیم. تلاش کنید که هر چند وقت یک بار و با فاصله های منظمی پست یا استوری منتشر کنید. این باعث می وشد که اینستاگرام از فعالیت شما مطمئن شود و همچنان اعتبار داشته باشید.

از تیک آبی اینستاگرام جدید خود استفاده کنید. استراتژی اینستاگرام خود را بکار ببرید . محتوای جذابی را برای مخاطبان خود پست کنید.دقت داشته باشید که جذب کردن دنبال کننده با توجه به این که تیک آبی گرفته اید بسیار آسان تر خواهد بود.