برنامه ضبط مکالمه رایگان❤️ معرفی بهترین نرم افزارهای فارسی و انگلیسی
هک اس ام اس
هک اس ام اس ❤️روش ها،نرم افزارها، جلوگیری و رفع هک های مربوط به پیامک ها
ژوئن 13, 2022
شنود صدا
شنود صدا از راه دور ❤️ آموزش انواع روشهای شنود صدای محیط و گوشی موبایل
ژوئن 22, 2022

برنامه ضبط مکالمه رایگان❤️ معرفی بهترین نرم افزارهای فارسی و انگلیسی

برنامه ضبط مکالمه

برنامه ضبط مکالمه

برنامه ضبط مکالمه گوشی های موبایل به یکی از جذاب ترین و البته کاربردی ترین برنامه های دنیای تکنولوژی امروز تبدیل شده است.

بسیاری از مواقع پیش می آید که شما تماس را به پایان می رسانید و با خود می گویید کاش آن را ضبط کرده بودم!. در جامعه ی امروزی با توجه به این که اطلاعات مهمی در هر تماس در حال انتقال است ضبط مکالمه می تواند به شدت مهم باشد. در هر حالتی، داشتن یک تماس ضبط شده برای گوش دادن ممکن است به شما کمک کند. همچنین ممکن است به شما کمک کند تا بینش های عملی را از مکالمه خود استخراج کنید. تا بتوانید از موفقیت یا اشتباه خود درس بگیرید. در این مقاله به شما تعدادی از بهترین برنامه های ضبط مکالمه معرفی می شود.

چرا به برنامه ضبط مکالمه نیاز داریم؟

نرم افزار ضبط تماس مکالمات تلفنی را (از طریق تماس های دیجیتال و سنتی) در یک فایل صوتی برای پخش، اشتراک گذاری، تجزیه و تحلیل و ذخیره سازی ضبط می کند.

 

📚📚📚بیشتر بخوانید : روش های شنود صدا از راه دور

 

تماس دیجیتال یا همان پروتکل صدا از طریق اینترنت (VoIP) به شما امکان می دهد از طریق اتصال به اینترنت تماس های صوتی (و حتی تصویری) برقرار کنید. تماس سنتی شامل خطوط تلفن سنتی یا تماس های تلفن همراه/سیم کارت می باشد.

نرم افزارهای قدیمی تنها قادر به ضبط مکالمات در تماس های سنتی بودند . اما اکنون بسیاری از نرم افزارهای جدید علاوه بر تماس سنتی، تماس های دیجیتال یعنی تماس هایی که از طریق واتساپ ، اینستا و … برقرار می شود را نیز ضبط می کنند.

حال برای پاسخ به این سوال که چرا به دانلود برنامه ضبط مکالمه نیاز داریم و چه فوایدی برای ما دارد ، در ادامه مطالبی را آورده ایم.

1-نمایندگان فروش یا بازاریابان به این نرم افزار احتیاج دارند.

درست است!. ضبط تماس ها به آنها کمک می کند تا در تمام فعالیت های فروش مانند یادداشت برداری در تماس ها، مرور نوار بازی خود، حل و فصل اختلافات دست باز داشته باشند. و مهمترین چیز این است که از سایر تکرارهای تیم یاد بگیرید و پیشرفت کنید.

مایکل بی جردن هر فروشی را که انجام داده بود دوباره بررسی کرد. تصور کنید اگر نمایندگان و همکاران شما هم این کار را بکنند چه اتفاقی می افتد؟

از دیگر فواید برنامه ضبط مکالمه اتوماتیک برای نمایندگان فروش می توان به این اشاره کرد که هرگز مجبور نخواهند شد از مشتری خود بخواهند که مشکلات خود را در تماس بعدی تکرار کند. همچنین به آنها کمک می کند تا گزارش بهتری به کارفرمای خود ارائه دهند.

2- کنترل عملکرد تیم پشتیبانی توسط مدیر شرکت ها

43 درصد از کسب‌وکارها و سازمان‌ها تماس‌هایی را برای آموزش، مربیگری ، و فرآیند توسعه ثبت می‌کنند. با کمک برنامه ضبط مکالمه ، می توانید عملکرد تیم خود را بهتر زیر نظر داشته باشید. همچنین فرصت های فروش بیشتری را با توجه به خواسته های مشتریان به عنوان مدیر فروش شناسایی کنید.

با گوش دادن به مکالمات ضبط شده، می‌توانید به اشتباهات یا نقاط قوت هر نماینده اشاره کنید. سپس بازخورد بدهید و آنها را با رویکرد فروش بهتر راهنمایی کنید.

همچنین می توانید با کنترل تلفن کارمندانتان کیفیت عملکرد شرکت و نیروها را بیشتر از قبل بالا ببرید . در صورتی که دوست دارید بیشتر در این باره بخوانید پیشنهاد می کنم مقاله ی کنترل گوشی از راه دور را نیز مطالعه نمایید.

 

3-با تجزیه و تحلیل مکالمات ضبط شده شما قادر خواهید بود:

  • به تیم اطمینان دهید که دستورالعمل‌های فروش را دنبال می‌کند و به مشکلات مشتریان بالقوه رسیدگی می‌کند.
  • با استفاده از بهترین صداهای ضبط شده برای آموزش افراد متوسط، مهارت های تیم خود را ارتقا دهید.
  • با نمونه هایی از مشتریان واقعی، نمایندگی های جدید روی کشتی آسان تر است.
  • تیم خود را برای مدیریت شرایط سخت و دشوار راهنمایی کنید.
  • رقابت سالم و شفاف را در تیم ترویج دهید.
برنامه ضبط مکالمه

با استفاده از برنامه ضبط مکالمه می توانید کارمندان پشتیبان خود را بیشتر بررسی کنید

4-از آن مکالمات تجربیات زیادی به دست می آورید.

ضبط تماس‌ها داده‌های ارزشمندی هستند که با هر کسی در تیم شما به اشتراک گذاشته می‌شود.65 درصد از کسب و کارها تماس های تلفنی را با ارزش ترین و با کیفیت ترین منبع خود می دانند.تصور کنید که شکایت مشتری را یادداشت می کنید. سپس آن را با یک پیام طولانی به تیم محصول تحویل دهید تا مطمئن شوید که آن را به درستی درک کرده اند. در حالی که همه اینها را می توان تنها با یک کلیک روی دکمه پخش انجام داد.

مهم نیست که از کدام روش در تیم فروش خود استفاده می کنید. یک نرم افزار ضبط مکالمه بیشتر از هر چیزی به شما کمک می کند.

چگونه بهترین برنامه ضبط مکالمه را برای خود انتخاب کنید؟

انتخاب یک برنامه ضبط مکالمه اندروید یا آیفون می تواند کار دلهره آور باشد. زیرا هزاران مورد از آنها وجود دارد که اهداف و ویژگی های متفاوتی دارند. مهم نیست کدام یک را انتخاب می کنید، می خواهید مطمئن شوید که بیشترین سود را برای پول خود به دست می آورید. این فهرست معیارهای زیر را در نظر بگیرید.

1-بر اساس اهداف

پس چرا به دنبال نرم افزار ضبط تماس هستید؟ خب البته پاسخ فقط ضبط نیست، درست است؟ .خیلی بیشتر از این ها را باید در نظر گرفت. برخی از ابزارها برای فروش و بازاریابی بهتر هستند. در حالی که برخی دیگر برای آموزش، مدیریت، نظارت و تضمین کیفیت بهتر هستند. برخی فقط به یک برنامه ضبط تماس در تلفن تجاری خود نیاز دارند. در حالی که برخی دیگر به راه حل های مرکز تماس در مقیاس کامل با ویژگی های ضبط تماس داخلی نیاز دارند.

همچنین بستگی به نوع تماس هایی دارد که می خواهید ضبط کنید. برخی از راه حل ها فقط از تماس های سنتی (از تماس های سیم کارت و خطوط تلفن) پشتیبانی می کنند. در حالی که برخی دیگر از تماس های VoIP (واتس اپ، اسکایپ، زوم، گوگل میت و غیره) پشتیبانی می کنند.

2-بر اساس ویژگی ها

آیا می خواهید هر تماس ورودی و خروجی به صورت خودکار ضبط شود؟ .یا ترجیح می دهید تصمیم بگیرید چه زمانی ضبط کنید؟.برای یک تیم فروش در مقیاس بزرگ، ویژگی ضبط خودکار احتمالاً گزینه بهتری خواهد بود. این کار کارکنان شما را از یک کار کمتر در طول تماس نجات می دهد.

اما برای استفاده شخصی…

بسیاری از شما این مقاله را می خوانید که ضبط مکالمه را برای خودتان انجام دهید. یعنی تیم یا کسب و کارینیست که بخواهید برای آن این کار را انجام دهید. برای شما بهترین گزینه این است که به صورت دستی برنامه ضبط مکالمه را تنظیم کنید.زیرا ضبط هر تماس می تواند ذخیره سازی داده های شما را حجیم و مدیریت آن را سخت کند.

3-نظارت زنده و ارزیابی تماس

مانیتورینگ زنده یک ویژگی حیاتی برای مراکز تماس است. علاوه بر ضبط تماس ها، به مدیران اجازه می دهد به مکالمات زنده گوش دهند. این به مدیران فروش اجازه می‌دهد تا به کارکنان راهنمایی کنند و کیفیت تماس را بهبود می‌بخشد.برخی از نرم‌افزارها معیارهای ارزیابی تماس را ارائه می‌کنند که می‌تواند ضبط‌ها را برای احساسات، بینش تبدیل و حتی نمره‌های امتیازدهی برای هر تماس را تجزیه و تحلیل کند.

4-امنیت و انطباق

امنیت یکی از معیارهای برتر هنگام انتخاب نرم افزار ضبط تماس است. زیرا این نوع تماس ها اغلب حاوی اطلاعات حساسی هستند، به عنوان مثال، اطلاعات کارت اعتباری، اطلاعات پزشکی، اطلاعات شخصی و موارد دیگر. کسب‌وکارهای مختلف باید از مقررات صنعتی مختلف پیروی کنند. اطمینان حاصل کنید که نرم افزاری که انتخاب می کنید مقررات لازم را رعایت می کند. این می تواند چیزی به سادگی اطلاع دادن به تماس گیرنده در مورد ضبط شدن و دادن گزینه انصراف به او باشد.

نکته حرفه ای:

برخی از کشورها حریم خصوصی و امنیت را بسیار جدی می گیرند، بنابراین به شما توصیه می کنیم قبل از دریافت نرم افزار ضبط تماس، به دقت تحقیق کنید.

5-با تجزیه و تحلیل ضبط کنید!

علاوه بر عملکرد ضبط تماس، دسترسی به داده هایی مانند تعداد تماس ها، مدت زمان تماس، بهترین زمان تماس در روز، در هفته، بهترین نمایندگان فروش و غیره… می تواند بینش ارزشمندی برای بهبود تیم فروش شما ارائه دهد.با ردیابی و تجزیه و تحلیل داده‌های تماس شفاف، شرکت‌ها می‌توانند یک محیط کاری منصفانه و سالم را برای تیم‌های فروش از راه دور، به‌ویژه در زمان همه‌گیری، ترویج کنند.

6-ضبط تماس در محل ذخیره سازی جداگانه

برنامه‌ها یا نرم‌افزارهایی وجود دارند که تماس‌هایی را که مستقیماً از تلفن شما دریافت می‌شوند ضبط می‌کنند و آنها را به عنوان فایل‌های صوتی ذخیره می‌کنند.ضبط تماس‌های تلفن همراه از طریق تلفن واقعاً ارزان‌ترین و آسان‌ترین گزینه برای تیم فروش است.زیرا از همه دردسرهای ادغام نرم افزار ضبط شما با سیستم تلفن شما جلوگیری می کند.که می تواند هزینه های زیادی داشته باشد و کارکنان شما را برای همیشه به یادگیری عادت کند.

به علاوه، اتصال تماس‌های سیم‌کارت/ تلفن همراه همیشه پایدار است، بنابراین کیفیت ضبط تماس‌ها بهتر است.اکثر نرم‌افزارها و برنامه‌های ضبط تلفن در آنجا رایگان هستند و می‌توانید برای بهره‌مندی از مزایای دیگری مانند ثبت تماس، تجزیه و تحلیل داشبورد، کیفیت صدای بهتر، فضای ذخیره‌سازی ابری یا حتی رونویسی، کمی اضافی بپردازید .

نقطه ضعف تماس سیم کارت / تلفن همراه این است که ممکن است برای تماس های بین المللی و بین المللی هزینه کمی اضافی داشته باشد.

نکته حرفه ای:

آیا می دانید برخی از گوشی های اندرویدی مانند سامسونگ، هواوی و غیره دارای قابلیت ضبط خودکار داخلی رایگان هستند؟

ضبط تماس های VoIP

Voice over Internet Protocol (VoIP) فناوری است که به شما امکان می دهد با استفاده از اتصال اینترنت به جای خط تلفن معمولی، تماس صوتی برقرار کنید.دو مورد از محبوب ترین برنامه های VoIP در تماس های فروش عبارتند از یکپارچه سازی تلفن کامپیوتری (CTI)، تلفن نرم افزاری و تماس تصویری.

یکپارچه‌سازی تلفن رایانه‌ای (CTI) فناوری است که به سیستم‌های رایانه‌ای اجازه می‌دهد تا با تلفن و سایر اشکال ارتباطی (مانند ایمیل، پیام‌های متنی، پیام‌رسانی وب، چت زنده، فکس و غیره) تعامل داشته باشند. راه حل مدرن مرکز تماس رایج ترین کاربرد CTI است.

Softphone نوعی نرم‌افزار یا اپلیکیشن است که می‌توان آن را روی لپ‌تاپ یا گوشی هوشمند خود دانلود کرد . به شما امکان برقراری و دریافت تماس را در دستگاه می‌دهد.

WhatsApp، Skype، RingCentral یا 8×8 چند نمونه از نرم افزارهای تلفن های نرم افزاری هستند

تماس ویدیویی از ویدیو برای انتقال تصویر زنده از فردی که تماس را از طریق اتصال به اینترنت برقرار می کند، استفاده می کند. چند نمونه از نرم افزارهای تماس تصویری عبارتند از Skype، Zoom، Google Meet، Discord و غیره.

برنامه ضبط مکالمه

برنامه ضبط مکالمه می تواند به شما کمک کند که امنیت بیشتری را در موارد مزاحمت داشته باشید

مهم

تماس VoIP برخی از مزایای ضروری مانند کلیک برای شماره گیری، میزبانی تماس کنفرانس و نظارت بر زندگی را ارائه می دهد. با این حال، ضبط تماس های VoIP به هر شکلی گاهی اوقات می تواند مشکل باشد زیرا بستگی زیادی به اتصال اینترنت دارد.اگر با اتصال اینترنت ناپایدار مواجه هستید، کیفیت تماس ها و ضبط نیز احتمالاً تحت تأثیر قرار می گیرد.

 

📚📚📚 بیشتر بخوانید : یکی دیگر از برنامه هایی که به شما در ضبط مکالمات خود و حتی دیگران کمک می کند ، نرم افزار هایی هستند که امکان هک را برای شما فراهم می کنند. چنانچه تمایل دارید درباره ی این برنامه ها نیز بدانید پیشنهاد می کنم مقاله ی مربوط به 👈👈👈 برنامه هک  👉👉👉 را مطالعه نمایید .

همچنین می توانید درباره ی هک گوشی همسر و هک گوشی بدون دسترسی نیز اطلاعات مفیدی کسب کنید.

 

بهترین برنامه ضبط مکالمه برای اندروید و آیفون

1-Rev Call Recorder

Rev Call Recorder یک برنامه ضبط تماس رایگان برای آیفون است. این یک راه حل ساده و ساده برای ضبط تماس برای موارد استفاده شخصی و تجاری است.چیزی که Rev را از سایر برنامه های ضبط متمایز می کند، سرویس رونویسی آنها است.

 

نوع: برنامه ضبط شخص ثالث
بهترین برای ضبط تماس های فردی در آیفون
قیمت شروع: استفاده رایگان

برخی دیگر از ویژگی های ضبط:

ضبط خودکار تماس های ورودی و خروجی
ضبط مکالمه رایگان و نامحدود
هر رکوردی را به متن با ویژگی رونویسی درون برنامه ای تبدیل کنید
به اشتراک گذاری ضبط ها و رونویسی ها از طریق Dropbox، ایمیل و موارد دیگر آسان است

2- برنامه ضبط مکالمه TapeACall Pro

TapeACall ضبط تماس‌هایی را که قبلاً با آن‌ها تماس گرفته‌اید یا تماس‌هایی را که می‌خواهید برقرار کنید، آسان می‌کند. پس از اتمام کار، ضبط‌ها فوراً نشان داده می‌شوند و آماده اشتراک‌گذاری یا ذخیره هستند.TapeACall اشتراک‌گذاری و مدیریت ضبط‌ها را با ذخیره آن‌ها در برنامه‌تان و ارسال پیوند دسترسی به ضبط‌هایتان به‌طور خصوصی در وب برای شما آسان می‌کند.

اشتراک گذاری آن آسان تر است یا می توانید به سادگی فایل ضبط شده خود را در رایانه خود بارگیری کنید یا آن را در فضای ذخیره سازی ابری آپلود کنید

برنامه ضبط TapeACall

نوع: برنامه ضبط شخص ثالث
بهترین برای ضبط تماس در آیفون
آزمایشی رایگان: 7 روز

برخی دیگر از ویژگی های ضبط:

ضبط خودکار تماس های ورودی و خروجی
MP3 های قابل دانلود
دارای سیاست حفظ حریم خصوصی
به اشتراک گذاری ضبط ها و رونویسی ها از طریق Dropbox، ایمیل و موارد دیگر آسان است

 

3-سلستریل

Salestrail یک نرم افزار ثبت تماس است که برای پشتیبانی از تیم های فروش کوچک تا ساختار یافته با پیگیری تماس های تلفن همراه بدون دردسر VoIP یا CTI ساخته شده است.این راه حل شامل تجزیه و تحلیل، یک داشبورد مبتنی بر ابر و یک برنامه تلفن هوشمند است که به طور خودکار تماس های سیم کارت و واتس اپ را به داشبورد ضبط می کند.

ویژگی ضبط تماس Salestrail ضبط مکالمات فروش را با هر دو حالت خودکار و دستی آسان می کند.

رابط کاربری ضبط تماس Salestrail

نوع: نرم افزار با قابلیت ضبط داخلی یا برنامه ردیابی شخص ثالث
بهترین برای ضبط تماس سیم کارت و ثبت اطلاعات تماس
آزمایشی رایگان: 5 روز
شروع قیمت: از 2 دلار/کاربر/ماه شروع می شود
اندازه کسب و کار: S M L

برخی دیگر از ویژگی های ضبط:

ضبط خودکار تماس ها برای تماس های سیم کارت و واتس اپ در دستگاه های تلفن همراه شما.
تماس هایی را که می خواهید با حالت ضبط دستی ضبط کنید انتخاب کنید.
ضبط تماس ها را بر اساس شماره تلفن، نام نمایندگان فروش، تاریخ و غیره جستجو کنید.
داده‌های ثبت‌شده به‌طور خودکار در داشبورد مبتنی بر ابر برای تجزیه و تحلیل تماس می‌گیرد
مدیریت تیم فروش چندگانه با یک برنامه: چندین تیم ایجاد کنید و به همکاران مناسب در تیم خود دسترسی به داده ها بدهید.

برنامه ضبط مکالمه

ضبط کردن مکالمات می تواند با استفاده از نرم افزار ها به صورت خودکار و هر بار انجام شود

مزایای دیگر:

بینش های دیگری را به دست آورید: تماس های پاسخ داده شده، تماس های ورودی، خروجی، بهترین زمان برای تماس، بهترین نماینده فروش و غیره.
بهبود عملکرد تماس: جستجو و گوش دادن به تماس های ضبط شده توسط تیم شما.
ثبت تماس آسان بدون اجرای VOIP

4- برنامه ضبط مکالمه مکعب ACR

Cube ACR یک برنامه ضبط تماس شخص ثالث است که به طور خاص برای کاربران اندروید طراحی شده است.این برنامه می‌تواند هم تماس‌های تلفن همراه و هم تماس‌های VoIP مانند Skype، WhatsApp، Viber، Telegram، WeChat، LINE، Slack، Hangouts و غیره را ضبط کند.برای چنین برنامه ابتدایی، Cube ACR کیفیت ضبط شگفت‌آور خوبی دارد و می‌توانید هر دو طرف مکالمه را بشنوید.اگر می‌خواهید بخش مهمی از مکالمه را علامت‌گذاری کنید، به سادگی تلفن خود را تکان دهید و Cube ACR آن قسمت از تماس را برجسته می‌کند تا بعداً به راحتی پیدا شود.

مکعب ACR

نوع: برنامه ضبط شخص ثالث
بهترین برای ضبط تماس سیم کارت و VoIP

برخی دیگر از ویژگی های ضبط:

برای آزاد کردن فضای ذخیره‌سازی، ضبط‌های قدیمی را به‌طور خودکار حذف کنید
سفارشی کردن ضبط خودکار
ذخیره سازی پشتیبان از طریق Google Drive، Dropbox و غیره

 

5-میز گفتگو

Talkdesk یک راه حل مرکز تماس مبتنی بر ابر است که بیش از 20 ویژگی و ابزار مختلف را برای تعامل با مشتری، تعامل نیروی کار و تجزیه و تحلیل ارائه می دهد.رابط کاربری آسان، داشبورد جامع، و ادغام با بیش از 25 ابزار تجاری دیگر، قوی ترین مزیت هایی هستند که Talkdesk ارائه می دهد.

Talkdesk می تواند صدا و صفحه نمایش را همزمان ضبط کند و همچنین امکان پخش همزمان هر دو را فراهم می کند (چون دو همیشه بهتر از یکه😉).

نوع: نرم افزار با قابلیت ضبط داخلی
بهترین برای مرکز تماس
آزمایشی رایگان: خیر

برخی دیگر از ویژگی های ضبط:

بسته به تنظیمات ذخیره سازی، نحوه مدیریت ضبط ها را تعیین کنید.
ضبط‌ها را تا زمانی که می‌خواهید در فضای ابری Talkdesk یا سیستم ذخیره‌سازی خودتان ذخیره کنید.
برای محافظت از اطلاعات حساس تماس‌گیرندگان، ضبط‌های زنده را مکث و از سر بگیرید.
با Talkdesk Speech Analytics تماس ها را بر اساس احساسات مشتری، کلمات کلیدی، موضوعات و موارد دیگر تجزیه و تحلیل کنید.

 

6-تماس هوایی!

Aircall یک سیستم مدرن مبتنی بر ابر برای مشاغلی است که به دنبال یک سیستم تلفن کامل یا راه حل مرکز تماس هستند.ضبط تماس های ورودی و خروجی تنها یکی از مزایای بسیاری است که Aircall در طرح اشتراک خود ارائه می دهد.

اگر فقط به راهی برای ضبط تماس ها در سیستم تلفن فعلی خود نیاز دارید، احتمالا Aircall گزینه مناسبی نخواهد بود. زیرا این نرم افزار برای مشاغلی طراحی شده است که به یک سیستم تلفن کاملا جدید نیاز دارند.

نوع: نرم افزار با ضبط داخلی

ویژگی و برنامه ng
بهترین راه حل VoIP برای سیستم تلفن کسب و کار
آزمایشی رایگان: 7 روز

برخی دیگر از ویژگی های ضبط:

ضبط خودکار تماس های ورودی و خروجی
برای محافظت از اطلاعات حساس تماس‌گیرندگان، ضبط بر حسب درخواست را متوقف و از سر بگیرید
ضبط پخش با کیفیت صدای واضح
ادغام با CRM ها

7-سرویس تلفن VoIP 8×8

8×8 یک برنامه ضبط مکالمه VoIP مبتنی بر ابر است. که راه حل تلفنی را برای مشاغل و مرکز تماس ارائه می دهد.8×8 بیش از 70 ویژگی برای تماس، همکاری و ابزارهای تلفن همراه ارائه می دهد.چیزی که واقعاً 8×8 را متمایز می کند، قیمت اولیه ارزان آن 12 دلار در ماه است که بسیار کمتر از سایر رقبا در همان رده است.

ضبط 8*8

نوع: نرم افزار با قابلیت ضبط داخلی و برنامه
بهترین راه حل VoIP برای مشاغل کوچک
آزمایشی رایگان: خیر

برخی ویژگی های دیگر:

ضبط خودکار و دستی تماس های ورودی و خروجی
شناسه تماس گیرنده، تماس سه طرفه، مسدود کردن تماس
نظارت بر تماس
تماس، پیامک و فکس نامحدود
ادغام با CRM ها

 

8- برنامه ضبط مکالمه Callnote

Callnote یک نرم افزار ضبط تماس ویدیویی است که به شما امکان می دهد مکالمه های مسنجر Zoom، Skype، Google Hangouts، Google Meet، Viber، FaceTime و Facebook را ضبط کنید.برخلاف سایر نرم افزارهای ضبط تماس تحلیلی، Callnote بیشتر بر روی ویرایش تماس های ویدیویی ضبط شده تاکید دارد. Callnote مجموعه کاملی از ابزارهای ویرایش را برای برجسته کردن محتوای شما با گرافیک، درج عناوین و نظرات در هر نقطه از ویدیو ارائه می دهد.

Callnote یک راه حل شگفت انگیز است اگر شرکت شما نیاز به تولید آموزش های آزمایشی و فیلم های آموزشی برای مشتریان دارد.

نوع: نرم افزار با قابلیت ضبط داخلی
بهترین برای ضبط و ویرایش تماس ویدیویی
آزمایشی رایگان: 14 روز

نتیجه

در صورتی که می خواهد در تماس های خود امنیت بیشتری داشته باشید بهترین کار استفاده از برنامه ضبط مکالمه است. دقت داشته بشاید که هر گونه استفاده از نرم افزار های ضبط تماس و مکالمه برای دادگاه ها غیر قانونی است!. یعنی شما اگر بخواهید برای شکایت کردن از فرد دیگری به عمد صدای او را ضبط کنید نمی توانید علیه او استفاده کنید. اما اگر برای دفاع از خود این کار را انجام دهید می توانید آن را در دادگاه ارائه کنید. البته این مسائل شامل قوانین بیشتر و پیچیده تری است که باید به طور کامل تر به صورت قانونی با وکیل خود مشورت کنید.

بهترین راه برای این که بتوانید ضبط مکالمه را با برنامه ضبط مکالمه انجام دهید این است که ان را روی حالت خودکار قرار دهید. حتی برای استفاده های شخصی ما این موضوع را پیشنهاد می کنیم. مشکلی که برای این حالت وجود دارد این است که ذخیره داده های شما به شدت تحت تاثیر قرار میگیرد. اما باید خودتان به صورت دستی آن را خالی کنید. اما در عوض همیشه می توانید همه ی تماس های خود را ذخیره کنید. هیچ وقت این جمله را با خودتان نمی گویید:

“ای کاش این تماس را ضبط کرده بودم!”