شماره مجازی چیست؟ + معرفی 17 منبع برای ساخت شماره مجازی + مزایای آن🟢
هک گوشی با برنامه s-child + معرفی برنامه + همه روش های هک گوشی!🟢
دسامبر 16, 2023
بی اس دی (BSD) + معرفی سیستم عامل با ویژگی های شگفت انگیز+تفاوت با لینوکس🟢
دسامبر 30, 2023

شماره مجازی چیست؟ + معرفی 17 منبع برای ساخت شماره مجازی + مزایای آن🟢

شماره مجازی

شماره مجازی

شماره مجازی یکی از نیاز هایی است که اکنون بسیاری از افراد به دنبال آن هستند. بیشتر نرم افزار هایی که برای شما شماره های مجازی می سازند پولی هستند. اما شما می توانید این شماره ها را به صورت رایگان هم تهیه کنید. در زیر ما به شما 17 منبع برای ساخت شماره مجازی پیشنهاد می کنیم. دقت داشته باشید که استفاده کردن از شماره مجازی ممکن است تبعاتی داشته باشد. بنابراین در صورتی که از آن ها استفاده های غیر قانونی کنید ممکن است که درگیر مشکلاتی شوید.

شماره مجازی چیست؟

یک شماره تلفن مجازی به شما این امکان را می دهد که با استفاده از تقریباً هر دستگاه متصل به اینترنت در هر زمان با هر کسی در جهان ارتباط برقرار کنید. بنابراین، قابل درک است که شماره تلفن های آنلاین در حال افزایش محبوبیت هستند. شماره‌های تلفن مجازی گزینه‌های ارتباطی انعطاف‌پذیر و لایه‌ای از حریم خصوصی را ارائه می‌دهند. چیزی که بسیاری از حرفه‌ای‌های حوزه ی امنیت نگران آن هستند.

در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم که شماره تلفن مجازی چیست، مزایای بی شمار آن و نحوه دریافت آن برای کسب و کار خود – از جمله امکان یک شماره تلفن مجازی رایگان.

این روزها داشتن یک گوشی هوشمند برای ارتباط ضروری است.  یکی از چیزهایی که ما پول زیادی برای آن خرج می کنیم قبض تلفنمان است، درست است؟ . خب، به همین دلیل است که شماره تلفن مجازی رایگان می تواند ایده خوبی باشد. شماره تلفن مجازی یا شماره تلفن اینترنتی، یک شماره تلفن رایگان است که به خط تلفن خاصی وابسته نیست. این بدان معنی است که شما می توانید با هر تلفنی تماس بگیرید یا دریافت کنید!. البته این را بدانید که فقط با استفاده از اینترنت می توانید تماس تلفنی برقرار کنید!. این می تواند در پول شما صرفه جویی زیادی کند.

 

📚📚📚 بیشتر بخوانید : چگونه می توان 👈 هک اینستاگرام 👉 را به راحتی انجام داد ؟

 

1. Google Voice

Google Voice یک سرویس تماس هوشمند در همه دستگاه های شما ارائه می دهد. برای استفاده شخصی و برای استفاده تجاری نیز در دسترس است. شماره صوتی هم در تلفن های هوشمند و هم در وب کار می کند. این بدان معناست که می توانید از هر جایی تماس بگیرید و دریافت کنید.

2. PopTox

PopTox یک وب سایت واقعا جالب و آسان برای استفاده است که می توانید از آن برای برقراری تماس آنلاین با تلفن های همراه و تلفن ثابت استفاده کنید. با استفاده از آن، می توانید تماس های VOIP رایگان را مستقیماً از رایانه یا تلفن هوشمند خود برقرار کنید و تنها چیزی که نیاز دارید اینترنت است. استفاده از آن بسیار آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که شماره تلفنی را که می خواهید با آن تماس بگیرید وارد کنید و سپس بر روی دکمه “تماس” کلیک کنید تا تماس رایگان شما شروع شود.

3. TextNow

وقتی صحبت از شرکت هایی می شود که شماره تلفن های مجازی کاملا رایگان به شما می دهند، TextNow یکی از بهترین هاست.

با TextNow، می توانید یک شماره تلفن دریافت کنید و شروع به ارسال پیامک و برقراری تماس کنید و همه اینها کاملاً رایگان است. می توانید تماس ها و پیامک های نامحدودی به ایالات متحده و کانادا دریافت کنید.

4. Telos

Telos برنامه ای است که به شما یک شماره تلفن رایگان می دهد که می توانید از آن برای برقراری تماس و ارسال پیامک استفاده کنید. بهترین بخش این است که می توانید با آن تماس های بین المللی رایگان برقرار کنید.

می توانید تماس ها و پیامک های نامحدود دریافت کنید و خط دوم، سوم یا حتی چهارم را برای تلفن یا میز خود اضافه کنید. بهترین بخش این است که می توانید فقط با استفاده از اینترنت تماس برقرار کنید تا از قبض تلفن جلوگیری کنید!

5. Text Free

با استفاده از متن رایگان، می توانید یک شماره تلفن رایگان دریافت کنید. می توانید به صورت رایگان پیامک ارسال کنید و با سایر کاربران برنامه به صورت رایگان تماس بگیرید. این یک شماره تلفن واقعی ایالات متحده را به شما می دهد تا بتوانید به هر کسی حتی اگر برنامه را نداشته باشد پیامک ارسال کنید.

شماره مجازی

از شماره مجازی می توانید در گوشی های هوشمند یا لپتاپ خود استفاده کنید!

6. Dingtone

Dingtone یکی از محبوب ترین برنامه های پیامک و تماس است. با این برنامه، می توانید شماره تلفن های ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر مانند کانادا، بریتانیا، اتریش و دانمارک را دریافت کنید.

 

7. TalkU

با برنامه TalkU، می توانید بدون نیاز به سیم کارت، یک شماره تلفن واقعی دریافت کنید. می‌توانید از این برنامه برای برقراری تماس‌ها و پیامک‌های نامحدود رایگان از طریق Wi-Fi یا داده تلفن همراه خود استفاده کنید.

 

8. تالکاتون

Talkatone اپلیکیشنی است که بدون نیاز به استفاده از دقایق تلفن همراه به شما تماس و پیامک رایگان می دهد. با این برنامه، می توانید یک شماره رایگان ایالات متحده / کانادا به انتخاب خود دریافت کنید، و می توانید آن را در هر زمان تغییر دهید!

 

9. Call Free

Call Free یک برنامه تماس رایگان است که یک شماره تلفن شخصی منحصر به فرد ایالات متحده یا کانادا را به شما می دهد. تماس رایگان، متن رایگان و ضبط تماس رایگان دریافت می‌کنید که عالی است.

 

10. FreeTone

یکی دیگر از برنامه هایی که می توانید بررسی کنید که آیا به دنبال شماره تلفن مجازی رایگان هستید یا خیر FreeTone است. با آن، می توانید شماره تلفن واقعی خود را با پست صوتی دریافت کنید و این تمام نیست. همچنین می‌توانید تماس‌ها و پیامک‌های نامحدود رایگان در ایالات متحده و کانادا دریافت کنید.

 

11. Nextplus

Nextplus پیامک و تماس رایگان ارائه می دهد. با آن می توانید یک شماره تلفن رایگان دریافت کنید. نکته خوب در مورد برنامه این است که تماس های ورودی و خروجی نامحدودی به هر شماره تلفنی دریافت می کنید.

 

📚📚📚 بیشتر بخوانید : هک تلگرام با شماره تلفن فقط در چند دقیقه

 

12. textPlus

با برنامه textPlus می توانید با شماره تلفن واقعی تماس بگیرید و پیام دهید. می توانید شماره تلفن محلی مورد نظر خود را دریافت کنید. آنچه در مورد textPlus خوب است این است که y

می‌توانید پیام‌های پیامک/متن/MMS/گروهی نامحدود را برای هر کسی در ایالات متحده یا کانادا ارسال و دریافت کنید.

 

13. 2ndLine2

برنامه 2ndLine شماره تلفن دوم ایالات متحده یا کانادا را به شما می دهد که روی تلفن هوشمند/تبلت شما به عنوان یک سیستم تلفن تجاری کار می کند. این برای متخصصان موبایل، فریلنسرها و کارآفرینان طراحی شده است. با استفاده از آن، می‌توانید از یک شماره جداگانه در دستگاه‌های فعلی خود و دستگاه‌هایی که تیم شما از قبل دارد تماس بگیرید و پیام ارسال کنید. می توانید با هر کسی در ایالات متحده یا کانادا تماس بگیرید و از طریق Wi-Fi پیام ارسال کنید.

 

14. واتس اپ

بسیار خوب، بنابراین WhatsApp از نظر فنی به شما شماره نمی دهد. برای ثبت نام در آن باید یک شماره تلفن داشته باشید، اما از اینترنت خود برای برقراری و دریافت تماس استفاده می کنید. این بدان معناست که برای اینکه بتوانید از واتس اپ استفاده کنید، نیازی به داشتن دقیقه روی تلفن یا حتی قرارداد تلفنی ندارید. من واتس اپ را دوست دارم.  زیرا نه تنها می توانید از آن برای برقراری تماس های تلفنی معمولی استفاده کنید، بلکه می توانید از آن برای ارسال پیام و برقراری تماس های ویدیویی نیز استفاده کنید.

بهترین بخش در مورد WhatsApp این است که می توانید به صورت رایگان تماس های بین المللی برقرار کنید. اگر شماره تلفن دارید، اما نمی‌خواهید برای یک قرارداد با چند دقیقه هزینه بپردازید، واتس‌اپ برای شما مناسب است.

این در واقع یکی از بهترین برنامه‌های رایگان برای تماس بین‌المللی، پیامک و تماس‌های ویدیویی در اکثر کشورها، از بریتانیا و کانادا گرفته تا هند، ایران، فیلیپین و هر کجای دیگر است.

شماره مجازی

با شماره مجازی می توانید هم تماس بگیرید و هم در شبکه های اجتماعی فعالیت کنید

شماره مجازی رایگان با آزمایش رایگان

چند شرکت دیگر وجود دارند که شماره تلفن های تجاری را رایگان ارائه می دهند. بنابراین اگر به دنبال یک سیستم یا شماره تلفن مجازی رایگان برای کسب و کار خود هستید، این شرکت ها ایده آل هستند. چیزی که در مورد بسیاری از این شرکت ها که بیشتر تجارت محور هستند متوجه خواهید شد این است که رایگان نیستند. اکثر آنها از شما هزینه اشتراک می گیرند که بسته به شرکت، ماهانه یا سالانه پرداخت می کنید.

اکنون، بسیاری از این شرکت‌ها آزمایش‌های رایگان ارائه می‌کنند، اما این کار فقط در کوتاه‌مدت جواب می‌دهد. سپس اگر می‌خواهید به استفاده از شماره ادامه دهید، باید هزینه‌ای بپردازید. آنها یک اشتراک ماهانه یا اشتراک سالانه دریافت می کنند.

به همین دلیل من آنها را جداگانه قرار داده ام. این شرکت ها یک آزمایش رایگان ارائه می دهند. این آزمایش در واقع نسخه دمو نامیده می شود. بنابراین آنها را بررسی کنید:

15. Nextiva

اگر برای اهداف تجاری به یک شماره تلفن مجازی رایگان نیاز دارید، Nextiva انتخاب خوبی است. با سیستم VoIP آن، می توانید تماس های خروجی و ورودی را از طریق اتصال به اینترنت مدیریت کنید. این بدان معناست که شما به هیچ سخت افزاری در محل نیاز ندارید و در عوض می توانید از تلفن رومیزی یا حتی تلفن هوشمند خود برای برقراری تماس تلفنی استفاده کنید. برای استفاده از Nextiva باید ماهانه هزینه ای بپردازید، اما یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه وجود دارد.

16. eVoice

یکی دیگر از مواردی که باید امتحان کنید eVoice است. این یکی دیگر است که برای استفاده تجاری عالی است. eVoice یک سرویس کسب و کار مجازی است که به شما یک شماره تلفن رایگان و دسترسی به بسیاری از ویژگی‌های دیگر مانند انتقال تماس را می‌دهد. شما می توانید یک شماره محلی یا رایگان برای کسب و کار خود انتخاب کنید. در حال حاضر، شماره رایگان است، اما یک حساب کاربری با eVoice نیست. با این حال، آزمایشات رایگان در دسترس است.

17. Grasshopper

Grasshopper شماره تلفن دوم را به شما می دهد. این یک سیستم تلفن مجازی کامل است که می توانید از آن برای تماس و پیامک استفاده کنید. این یک خط تجاری و سیستم تلفن مجازی را به تلفن شخصی شما اضافه می کند. باید ماهیانه هزینه پرداخت کنید، اما می توانید این سرویس را به صورت رایگان امتحان کنید.

شماره تلفن مجازی چگونه کار می کند؟

شماره تلفن های مجازی را نباید مانند شماره تلفن های متصل به تلفن ثابت یا تلفن هوشمند در نظر گرفت. این اعداد در فضای ابری ایجاد می‌شوند و به شماره تلفنی که قبلاً متعلق به شماست، مرتبط می‌شوند. به همین دلیل، استفاده از تلفن مجازی به عنوان تلفن ابری نیز شناخته می شود.

به طور سنتی، شماره تلفن به یک دستگاه خاص، چه تلفن ثابت و چه تلفن همراه، گره خورده است. تلفن های ثابت از شما می خواهند که برای یک تماس مهم در یک نقطه بنشینید و منتظر بمانید. گوشی‌های هوشمند بسیار بهتر هستند، اما همچنان باید آن‌ها را روی شخص خود داشته باشید تا مطمئن شوید که در دسترس هستید. شماره تلفن‌های مجازی به شما کمک می‌کنند در ارتباط باشید، چه از خانه کار کنید و چه در سراسر جهان سفر کنید. لازم نیست احساس کنید که به یک مکان فیزیکی یا دستگاه خاصی وابسته هستید.

صدا از طریق پروتکل اینترنت (VoIP)

یکی از راه های رایج برای دسترسی به شماره تلفن های مجازی از طریق پروتکل Voice over Internet یا ارائه دهنده خدمات VoIP است. این ارائه دهندگان خدمات مبتنی بر ابر به شما امکان می دهند از هر کجا از طریق اینترنت تماس بگیرید و دریافت کنید. یکی از اخطارهای این سرویس این است که به آنلاین بودن دستگاه شما وابسته است. اگر اینترنت قطع شود یا در غیر این صورت در دسترس باشد، استفاده از سرویس تلفن مجازی شما غیرممکن خواهد بود.

مزایای شماره تلفن های مجازی

استفاده از شماره تلفن مجازی مزایای مختلفی دارد، از گزینه‌های تماس در دسترس‌تر تا حفظ حریم خصوصی بیشتر. این مزایا با جزئیات بیشتری در بخش‌های آینده بررسی می‌شوند.

1-ارتباط همگام‌سازی شده در چندین دستگاه

یک مزیت قابل توجه شماره تلفن های مجازی این است که آنها به شما امکان می دهند بدون توجه به جایی که هستید، دسترسی آسان داشته باشید. ارائه دهندگان خدمات مجازی مانند RingCentral و Google Voice ارتباط یکپارچه بین شما، همکاران، کارمندان یا مشتریان فراهم می کنند. شما می توانید آزادانه از طریق تلفن های هوشمند، تبلت ها، لپ تاپ ها و سایر دستگاه های دارای اینترنت ارتباط برقرار کنید. همه در یک ساختمان یا در سراسر قاره های متعدد.

در زمانی که افراد بیشتری از همیشه در خارج از دفتر کار می کنند، کسب و کارها نیازی به نگرانی در مورد کاهش ارتباطات قابل اعتماد ندارند. استفاده از شماره تلفن مجازی به لطف هشدارهایی که در تمام دستگاه‌های متصل در شبکه ارسال می‌شود، به جلوگیری از از دست دادن تماس کمک می‌کند. اگر لپ تاپ خود را دارید اما تلفن خود را فراموش کرده اید، باز هم دسترسی به شما آسان است.

2-گزینه ای مقرون به صرفه برای مشاغل کوچکتر که به دنبال صرفه جویی در پول هستند

یک تجارت کوچک که به چند خط در ماه نیاز دارد، ممکن است با خدمات مناسب بیش از صد دلار در ماه خرج نکند. با این حال، با افزایش اندازه شرکت‌ها و استخدام صدها، هزاران یا حتی میلیون‌ها نفر، هزینه‌های ارتباطی به شدت افزایش می‌یابد. سپس در مکان‌های مختلف، احتمالاً در چند کشور مختلف، فاکتور بگیرید. ناگهان، هزینه های تلفن می تواند به هزاران نفر در ماه برسد.

صرف نظر از اندازه کسب و کار، انتخاب شماره تلفن مجازی می تواند هزینه های تلفن را به شدت کاهش دهد. با شماره‌های آنلاین، نیازی به سرمایه‌گذاری روی سخت‌افزار گران‌قیمت با سیم چند خطی نیست. بسته به طرح خدمات خود، می توانید حداقل یک شماره تلفن مجازی رایگان دریافت کنید. علاوه بر این، دریافت تماس‌های داخلی اغلب رایگان است و تماس‌های جهانی مقرون به صرفه است.

برای هر کسب و کاری، بزرگ یا کوچک، یک شماره تلفن مجازی می تواند یک راه حل بودجه بسیار مورد نیاز باشد.

3-با شماره مجازی یک سطح از حریم خصوصی را حفظ کنید

همه از استفاده از شماره های شخصی به عنوان وسیله ای برای حفظ ارتباط با کارفرمایان یا شرکای تجاری راحت نیستند. این واقعیت که شماره تلفن های مجازی می توانند به یک شماره تلفن خصوصی بدون به خطر انداختن حریم خصوصی مرتبط شوند، یک ویژگی مطلوب است. این راه‌اندازی می‌تواند برای صاحبان انفرادی که می‌خواهند کسب‌وکاری را اداره کنند و در عین حال شماره‌های خانه‌شان را خصوصی نگه دارند، به خوبی کار کند.

4-کار از راه دور و سفر

بر اساس چشم انداز مدیر عامل KPMG 2021، که نظرسنجی از 1300 مدیر عامل را نشان می دهد، حدود 69 درصد از پاسخ دهندگان به سمت نیروی کار مجازی روی آورده اند. از آنجایی که کار از راه دور در استراتژی‌های بسیاری از کسب‌وکارها در حال پیشرفت است، دسترسی به ابزارهای ارتباط مجازی مانند شماره تلفن‌های آنلاین کاملاً منطقی است.

همانطور که قبلاً گفته شد، شماره‌های تلفن مجازی می‌توانند شما را از تعهد انتظار در یک مکان برای تماس‌های تلفنی یا نیاز به اتصال به یک دستگاه واحد برای اطمینان از اینکه یک تماس مهم را از دست ندهید، آزاد می‌کنند. علاوه بر این، ماهیت مجازی این سرویس، آن را هم برای شرکت های راه دور و هم برای حرفه ای هایی که اغلب در سفر هستند عالی می کند.

شماره مجازی

شماره مجازی می تواند مربوط به هر کشوری باشد

5-دسترسی به یکپارچه سازی و خدمات قوی

اگرچه امکان استفاده از خدمات تلفن مجازی به صورت رایگان وجود دارد، گزینه های ارتقاء اغلب مزایای مفیدی را برای مشاغل فراهم می کند. برخی از ویژگی‌های خدمات استاندارد شامل پذیرش مجازی، ادغام تقویم، پست صوتی (و رونویسی پست صوتی)، فکس آنلاین و قابلیت‌های پیام تیمی است.

همچنین ممکن است امکان ادغام سرویس های محبوب از جمله Microsoft 365، Canvas، Salesforce و Zendesk وجود داشته باشد. برخی از برنامه های اشتراک شامل ویژگی های کنفرانس از راه دور نیز می شوند. این یکپارچه‌سازی‌ها و افزودنی‌ها می‌توانند به‌ویژه برای اجازه دادن به کسب‌وکارها برای برقراری ارتباط مؤثرتر و مؤثرتر مفید باشند

نحوه دریافت شماره تلفن مجازی

خوشحال خواهید شد که بدانید دریافت شماره آنلاین یک فرآیند نسبتاً ساده است. دریافت شماره معمولاً مستلزم ثبت نام برای سرویس از طریق یک پروتکل صوتی از طریق اینترنت یا VoIP، ارائه دهنده خدمات است. به عنوان مثال، Google Voice یک شماره محلی رایگان به هر کسی که حساب Google دارد ارائه می دهد. اگر از طریق Workspace ثبت نام کنید، این برند همچنین یک سری ارتقاء ارزشمند برای Voice ارائه می دهد.

پس از انتخاب یک سرویس و ایجاد حساب کاربری، از شما خواسته می شود که به یک خط تلفن موجود پورت کنید یا یک شماره ملی کاملاً جدید انتخاب کنید. از آنجا، برنامه خدمات شما ممکن است شامل یک سری شماره تلفن رایگان برای کسب و کار شما، یا حتی شماره‌های خدماتی باشد.

در دسترس بودن افزونه‌ها و مزایا از ارائه‌دهنده‌ای به ارائه‌دهنده دیگر متفاوت است، بنابراین می‌خواهید برنامه‌های خدماتی را که نزدیک‌ترین به آنچه نیاز دارید و توانایی پرداخت آن را دارید، خریداری کنید. برای اطلاعات بیشتر، راهنمای ما در مورد بهترین خدمات VoIP را بررسی کنید.

نکات مهم هنگام دریافت خدمات تلفن مجازی

همانطور که می بینید، به دست آوردن یک شماره تلفن مجازی نسبتا آسان است. با این حال، هنگام آماده شدن برای خرید یک یا چند مورد برای استفاده حرفه ای، عوامل کلیدی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

دسترسی و استفاده

استفاده از شماره تلفن مجازی کسب و کار و دسترسی به آنها اغلب برای اطمینان از استفاده مناسب و توسط پرسنل صحیح از شماره های تجاری ضروری است. ارائه‌دهندگان خدمات معمولاً افزونه‌هایی ارائه می‌کنند که به شما کمک می‌کنند تا بر استفاده از خط تلفن نظارت بهتری داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که همه چیز به خوبی اجرا می‌شود.

قیمت و ارزش برای پول

گزینه های مقرون به صرفه زیادی برای دریافت شماره آنلاین وجود دارد. گفته شد، شما می خواهید با خدماتی بروید که بیشترین هزینه را برای شما فراهم کند. اگرچه یک سرویس رایگان می تواند برای یک کسب و کار بسیار کوچک کار کند. اما یک شرکت بزرگتر می خواهد برای خدماتی که بهترین ادغام و ویژگی های پشتیبانی را ارائه می دهد، خرید کند.

شماره تلفن های رایگان برخی از ارائه دهندگان خدمات مانند Google Voice یک شماره تلفن مجازی رایگان را به اعضا ارائه می دهند. علاوه بر این، می توانید چندین شماره رایگان را به عنوان بخشی از ارتقاء یا افزونه دریافت کنید.

جایگزین های خدمات تلفن مجازی

اگرچه شماره تلفن های مجازی یک راه حل انعطاف پذیر و اغلب کم هزینه برای صاحبان مشاغل است، اما برخی از سازمان ها ممکن است جایگزینی را بخواهند که با نیازهای آنها سازگارتر باشد. از این گذشته، همه به اینترنت یکپارچه دسترسی ندارند یا نمی‌خواهند کاملاً به خدمات تلفن مبتنی بر ابر متکی باشند.

سیستم تلفن ثابت

شما خیلی سنتی تر از تلفن ثابت نیستید. اپراتورهای اصلی مانند Verizon و AT&T معمولاً آنهایی هستند که اگر می‌خواهید یک راه‌اندازی چند خطی با سیم و همه افراد داخل دفتر را به هم وصل کنید، باید به آنها مراجعه کنید. اگرچه برخی ممکن است آنها را قدیمی بیابند، اما چند مزیت در ارتباط با خدمات تلفن ثابت با کیفیت بالا وجود دارد:

کیفیت تماس بی نظیر
هرگز نگران قطع شدن تماس ها نباشید
امکان ادامه تماس حتی در زمان قطع برق
هیچ نگرانی در مورد نیاز به شارژ باتری خود ندارید
با یا بدون اتصال به اینترنت کار خواهد کرد

برای مشاغل با سابقه ای که از گزینه های تماس سنتی استفاده می کنند، تلفن ثابت می تواند گزینه ای آشنا، راحت و قابل اطمینان تر باشد.

ایمیل زدن

اگر علاقه‌ای به خدمات تلفن مجازی ندارید، شاید با ایمیل مجازی راحت‌تر باشید. به هر حال، ایمیل یک ابزار ارتباطی آنی چند دهه قدمت است که از طریق آن می‌توانید به راحتی اطلاعات را مبادله کنید – و استفاده از آن عموماً رایگان است.

اگر تصمیم دارید سرویس ایمیل شرکت خود را از طریق Google Workspace ارتقا دهید، می‌توانید خدمات مرتبط با چت را نیز دریافت کنید.

نرم افزار کنفرانس وب
علاوه بر افزایش استفاده از تلفن های مجازی، بسیاری از سازمان ها برای برقراری ارتباط به نرم افزارهای کنفرانس از راه دور روی می آورند. شما می توانید جلسات انفرادی داشته باشید یا وبینارهایی را با حضور صدها یا هزاران عضو تیم از طریق نرم افزار کنفرانس وب برنامه ریزی کنید.

نتیجه

داشتن یک شماره تلفن مجازی رایگان می تواند بسیار مفید باشد. چه فقط به دنبال صرفه جویی در هزینه در قبض تلفن همراه خود باشید و چه صاحب کسب و کار یا فریلنسر به دنبال شماره تلفن جداگانه ای برای شماره تلفن شخصی خود باشید. این وب سایت ها و برنامه ها را امتحان کنید!