هک پسورد + معرفی 10 نرم افزار برای هک رمز عبور + روش های جلوگیری از هک شدن!🔴
برنامه هک وای فای
برنامه هک وای فای با گوشی + بهترین برنامه های موجود در دنیا
ژوئن 15, 2023
برنامه افزایش سرعت اینترنت
برنامه افزایش سرعت اینترنت + معرفی 10 برنامه ویندوز+8 برنامه اندروید! 🟢
ژوئن 28, 2023

هک پسورد + معرفی 10 نرم افزار برای هک رمز عبور + روش های جلوگیری از هک شدن!🔴

هک پسورد

هک پسورد

هک پسورد یکی از خطرناک ترین هک ها است!. به این دلیل که فرد می تواند به همه ی اکانت های شما نفوذ کند. به طور مثال می تواند با شکستن پسورد به راحتی هک اینستاگرام بدون نرم افزار و بدون دسترسی به گوشی شما را انجام دهد . همچنین کنترل  مابقی اکانت های شما در شبکه های اجتماعی را به دست بگیرد . علاوه بر اینها با هک پسورد امکان دسترسی به اطلاعات شما در گوشی و یا کامپیوترتان وجود دارد . همچنین حساب های بانکی تان نیز در معرض خطر قرار می گیرند.

از همین رو امروز در این مقاله قصد داریم پیرامون این موضوع یعنی روش های شکستن رمزعبور و نرم افزار هک پسورد به طور مفصل صحبت کنیم.

هک پسورد

Password Hacker یا Cracker به فردی اطلاق می‌شود که تلاش می‌کند کلمه، عبارت یا رشته‌ای از کاراکترهای مخفی را که برای دسترسی به داده‌های ایمن استفاده می‌شود، شکست دهد. هک پسورد اغلب به عنوان شکستن رمز عبور شناخته می شود. در یک مورد واقعی، هکرهای رمز عبور سعی می کنند رمزهای عبور را از داده های منتقل شده یا ذخیره شده در رایانه بازیابی کنند.

مدیران سیستم ممکن است از هک رمز عبور به عنوان یک تاکتیک پیشگیرانه برای کمک به کاربر قانونی برای بازیابی رمز عبور فراموش شده استفاده کنند. علاوه بر این، به آنها کمک می کند تا به راحتی رمزهای عبور هک شده را ردیابی کنند تا آنها را برای افزایش امنیت تغییر دهند. مجرمان سایبری و کلاهبرداران آنلاین برای دسترسی به یک سیستم امن رمز عبور را هک می کنند. قصد آنها بدخواهانه است و اغلب حول محور کسب درآمد از راه های غیرقانونی است.

چگونه رمز عبور را هک کنیم؟

دو روش برای هک رمز عبور استفاده می شود. یکی روش Brute Force و دیگری با حدس زدن.

Brute Force:

در روش brute force، یک هکر رمز عبور سعی می‌کند تا هر بالقوه CWatch را امروز وارد کند! دنباله رمز عبور برای پیدا کردن رمز عبور. تا حد زیادی، این روش روش کارآمدی برای هکرهای رمز عبور برای نتیجه گیری در مورد تابع هش رمز عبور یا محاسبات ریاضی یا الگوریتم است که برای رمزگذاری یا کدگذاری داده های رمز عبور استفاده می شود.

حدس زدن:

در روش حدس زدن، یک هکر رمز عبور ممکن است از اطلاعات شخصی صاحب رمز عبور برای کشف رمز عبور استفاده کند. تاریخ تولد صاحب گذرواژه، حیوان خانگی، بستگان یا سایر اطلاعات برای حدس زدن رمز عبور صحیح استفاده می شود.

هک پسورد

با هک پسورد می توانید هر نوع حساب کاربری را هک کنید!

5 تا از بهترین روش های هک رمز عبور

از زمان ظهور تراکنش های آنلاین، هک غیراخلاقی به تعداد زیادی افزایش یافته است زیرا یک فعالیت غیرقانونی دسترسی به جزئیات حساب ایمیل، جزئیات کارت اعتباری و سایر اطلاعات محرمانه را فراهم می کند. در اینجا چند راه وجود دارد که هکرها از طریق آنها اطلاعات مورد نیاز خود را جمع آوری می کنند:

1. کی لاگر

این نرم افزار ساده، توالی کلید و ضربه های صفحه کلید را در یک فایل لاگ روی کامپیوتر ثبت می کند و سپس آن را به هکر رمز عبور می دهد. به همین دلیل است که سایت های Net-banking حق انتخاب برای استفاده از صفحه کلید مجازی خود را در اختیار کاربر قرار می دهند.

2. انکار سرویس (DoS\DDoS)

تکنیک هک DDoS یک وب سایت یا سرور را با ترافیک زیادی تحت الشعاع قرار می دهد و در نتیجه خفه شدن آن در نهایت خراب می شود. اغلب، هکرها از بات نت ها یا رایانه های زامبی که در شبکه خود دارند برای غرق کردن سیستم قربانی با بسته های درخواستی استفاده می کنند. قابل ذکر است که حملات DDoS به طور مداوم روز به روز در حال افزایش است.

3. WAP جعلی

هکر از نرم افزاری برای فریب دادن یک نقطه دسترسی بی سیم استفاده می کند و پس از ورود به شبکه، هکر به تمام داده های مورد نیاز دسترسی پیدا می کند. Fake WAP یکی از هک‌های ساده‌تر برای دستیابی است و فقط به یک نرم‌افزار ساده و شبکه بی‌سیم نیاز دارد. از این روش برای برنامه هک وای فای نیز بسیار استفاده می شود.

4. فیشینگ

پرکاربردترین تکنیک هک فیشینگ است که به هکرها امکان می‌دهد تا سایت‌هایی که بیشترین دسترسی را دارند تکرار کند و قربانی را با ارسال آن لینک جعلی فریب دهد. بیشتر پیوندها در ایمیل قربانی می رسد.

این روش یک روش بسیار رایج و مهم است که اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره ی آن دارید ، پیشنهاد می کنم مقاله ی مربوط به 👈 فیشینگ 👉 را مطالعه نمایید.

5. حملات کلیک جک

همچنین به عنوان UI Redress شناخته می شود – حمله ClickJacking با پنهان کردن رابط کاربری واقعی در جایی که قربانی باید کلیک کند، قربانی را فریب می دهد. این حمله کاربرانی را هدف قرار می دهد که سعی در دانلود یک برنامه، پخش فیلم یا بازدید از وب سایت های تورنت دارند. بیشتر برای سرقت اطلاعات شخصی استفاده می شود.

ابزارهای رایگان هک و شکستن رمز عبور

در طول سال ها، هک پسورد که به عنوان شکستن یا کرک رمز عبور نیز شناخته می شود، بسیار پیشرفت کرده است. از نظر فنی، هک شامل یک هکر است که به طور بی رحمانه وارد پنل مدیریت وب سایت می شود . این موارد به پردازنده های سریع تری نیاز دارد. با این حال، پرسنل امنیت سایبری آگاه می توانند از تلاش بی رحمانه جلوگیری کنند. برترین وب سایت های آسیب پذیری که می توان با نرم افزار هک رمز عبور وب سایت مجبور به ورود آنها شد عبارتند از: Aircrack، Crowbar، John the Ripper، L0phtCrack، Medusa، RainbowCrack، SolarWinds، THC Hydra و غیره.

شماره 1) CrackStation

بهترین نرم افزار هک پسورد هش به صورت آنلاین رایگان.

CrackStation یک سرویس آنلاین رایگان برای شکستن هش رمز عبور است. این تکنیک نوعی از Dictionary Attack است که شامل کلمات فرهنگ لغت و رمزهای عبور از پسوردهای عمومی است. این سرویس با استفاده از جداول جستجوی از پیش محاسبه شده متشکل از بیش از 15 میلیارد ورودی که از منابع آنلاین مختلف استخراج شده اند، هش رمز عبور را می شکند.

امکانات:

شکستن هش رمز عبور
پشتیبانی از LM, NTLM, md2, md4, md5, md5(md5_hex), md5-half, sha1, sha224, sha256, sha384, sha512, ripeMD160, whirlpool, MySQL 4.1+ (sha1(sha1_3fault.up.up) Qubes
از جدول جستجو با +15 میلیارد ورودی استفاده می کند.
فقط برای “‘nonsalted hashes” کار می کند.

مهم: CrackStation برای شکستن هش رمز عبور عالی است. از جداول جستجو برای شکستن سریع هش ها استفاده می کند. اما این نرم‌افزار فقط برای هش‌های غیر نمکی کار می‌کند که رشته تصادفی متصل ندارند.

قیمت: رایگان.

شماره 2) فیلتر شکن رمز عبور

بهترین برنامه هک پسورد برای بازیابی رمزهای عبور مخفی در برنامه های ویندوز به صورت رایگان.

Password Cracker یک ابزار دسکتاپ است که به شما امکان می دهد رمزهای عبور مخفی را در برنامه های ویندوز مشاهده کنید. برخی از برنامه ها برای اهداف امنیتی هنگام ایجاد حساب کاربری، رمزهای عبور را با ستاره پنهان می کنند. با استفاده از ابزار، لازم نیست رمزهای عبور را روی یک تکه کاغذ یادداشت کنید. وقتی فعال است، فقط باید ماوس را روی قسمت Test قرار دهید تا رمز عبور را ببینید.

امکانات:

مشاهده رمزهای عبور مخفی
پشتیبانی از چندین زبان

مهم : Password Cracker یک ابزار عالی برای بازیابی رمزهای عبور گم شده است. این می تواند به بازیابی رمزهای عبور پنهان اکثر برنامه های ویندوز کمک کند. با این حال، برنامه نمی تواند اسناد محافظت شده با رمز عبور MS Office را بازیابی کند زیرا در آنجا رمزگذاری رمز عبور پشتیبانی نمی شود.

قیمت: رایگان.

شماره 3) Cracker رمز عبور Brutus

بهترین گزینه برای بازیابی رمز عبور و نام کاربری از وب سایت ها، برنامه ها و سیستم عامل ها.

فیلتر شکن رمز عبور Brutus از Dictionary Attack برای بازیابی رمز عبور استفاده می کند. شما می توانید از نرم افزار برای شکستن رمزهای عبور ساده استفاده کنید. برنامه دسکتاپ فقط روی سیستم عامل های ویندوز کار می کند.

امکانات:

پشتیبانی از FTP، HTTP، POP3، SMB، Telnet، NetBus، IMAP، NNTP و سایر سیستم عامل ها
موتور احراز هویت چند مرحله ای
پشتیبانی از شصت اتصال همزمان
حالت های بروت فورس قابل تنظیم
از Socks Proxy پشتیبانی می کند

مهم: فیلتر شکن رمز عبور Brutus می تواند رمزهای عبور برنامه های مختلف دسکتاپ و آنلاین را هک کند. اما برنامه ها نمی توانند به رسانه های اجتماعی و حساب های ایمیل هک شوند. علاوه بر این، برنامه نمی تواند رمزهای عبور پیچیده متشکل از ترکیبی از اعداد، حروف و نمادها را هک کند.

قیمت: رایگان

هک پسورد

هک پسورد ممکن است با کار کردن یک هکر انجام شود یا این که با استفاده از یک نرم افزار انجام شده باشد

شماره 4) AirCrack

بهترین نرم افزار هک پپسورد برای بازیابی رمزهای عبور Wi-Fi به صورت رایگان با استفاده از FMS Attack و تکنیک های دیگر.

AirCrack یک برنامه دسکتاپ رایگان است که برای شکستن رمزهای عبور وای فای استفاده می شود. این نرم افزار رمزهای عبور WPA و WEP را می شکند. همچنین می توان از آن برای بهبود امنیت Wi-Fi از طریق نظارت، نقاط دسترسی جعلی و آزمایش اتصالات استفاده کرد. این برنامه بسته های رمزگذاری شده را تجزیه و تحلیل می کند و سعی می کند با استفاده از الگوریتم خود آنها را کرک کند.

امکانات:

روی Windows، OS X، Linux، FreeBSD، NetBSD، OpenBSD، Solaris و eComStation2 کار می کند.
از FMS Attack استفاده می کند.
پشتیبانی از رمزهای WEP و WPA
نظارت، تجزیه و تحلیل و آزمایش اتصال Wi-Fi.

مهم: AirCrack یک ابزار عالی برای بازیابی رمزهای عبور Wi-Fi است. از این برنامه می توان برای نظارت بر ترافیک شبکه نیز استفاده کرد.

قیمت: رایگان.

شماره 5) RainbowCrack

بهترین برای شکستن هش رمز عبور با استفاده از تکنیک حافظه زمانی در مقیاس بزرگ به صورت رایگان.

RainbowCrack یک ابزار دسکتاپ رایگان برای شکستن هش رمز عبور به صورت رایگان است. این نرم افزار می تواند برای بازیابی رمزهای عبور از برنامه های آنلاین استفاده شود. این امکان شکستن رمز عبور سریع‌تر را در مقایسه با سایر فیلترشکن‌های brute force می‌دهد. این برنامه از تکنیک تبادل زمان حافظه برای محاسبه رمزهای عبور استفاده می کند.

نتایج در جدول رنگین کمانی ذخیره می‌شوند که می‌توان از آن برای شکستن رمز عبور با استفاده از تکنیک‌های brute force استفاده کرد.

امکانات:

از پلتفرم های ویندوز و لینوکس پشتیبانی می کند.
ابزار تبادل حافظه بهینه شده برای ایجاد جدول، تبدیل و جستجو.
پشتیبانی از پردازش چند هسته ای و شتاب GPU.
کرک هش با کارایی بالا.
از جداول NTLM، جداول MD5، جداول SHA2 پشتیبانی می کند.

مهم: RainbowCrack را می توان برای بازیابی رمزهای عبور با استفاده از جداول از پیش محاسبه شده استفاده کرد. می توانید از ابزاری برای معکوس کردن توابع هش رمزنگاری استفاده کنید که می تواند برای بازیابی رمزهای عبور گم شده استفاده شود.

قیمت: رایگان.

6) THC Hydra

بهترین نرم افزار هک پسورد برای آزمایش عملکردهای امنیتی برنامه ها توسط مشاوران و محققان امنیتی.

THC Hydra یک برنامه منبع باز است که می تواند توسط مشاوران امنیتی و محققان برای آزمایش عملکردهای امنیتی استفاده شود. این نرم افزار یکی از بیشترین تعداد پروتکل های امنیتی را پشتیبانی می کند.  .تکنیک brute  force برای متخصصان امنیتی و توسعه دهندگان نرم افزار مناسب است. اگر توسعه دهنده هستید نیز می توانید در توسعه ابزار مشارکت داشته باشید.

امکانات:

از پروتکل های +50، از جمله HTTPS، Oracle، SID، Telnet و غیره پشتیبانی می کند.
قابل اجرا بر روی پلتفرم های ویندوز، macOS و یونیکس.
پشتیبانی از سیستم تلفن همراه از جمله آیفون، اندروید و بلک بری.

مهم: THC Hydra یک ابزار کرک آنلاین است که می تواند توسط کارشناسان امنیتی برای شناسایی آسیب پذیری های نرم افزار استفاده شود. این برنامه از پروتکل های مختلف پشتیبانی می کند و امکان بازیابی سریع رمزهای عبور را فراهم می کند. برای نصب نرم افزار باید آن را کامپایل کنید.

قیمت: رایگان.

شماره 7) Cain and Abel

بهترین برای تشخیص ضعف امنیتی پروتکل ها در سیستم عامل ویندوز به صورت رایگان.

Cain and Abel یک ابزار رایگان برای شکستن رمز عبور است که برای کارکنان پزشکی قانونی، متخصصان امنیتی و متخصصان شبکه توسعه یافته است. این نرم افزار می تواند به عنوان یک اسنیفر برای نظارت بر داده های شبکه عمل کند. علاوه بر این، برنامه می‌تواند رمزهای عبور را با ضبط مکالمات VoIP، تجزیه و تحلیل پروتکل‌های مسیریابی، رمزگشایی رمزهای عبور درهم، و آشکار کردن رمزهای عبور ذخیره شده بازیابی کند.

 

امکانات:

از پلتفرم ویندوز پشتیبانی می کند.
به عنوان Sniffer برای نظارت بر ترافیک کار کنید.
رمزهای عبور رمزگذاری شده را با استفاده از Dictionary Attack، Brute Force Attacks، Cryptanalysis Attack بشکنید.
فاش کردن جعبه های رمز عبور
بررسی پروتکل‌های APR، SSH-1، و HTTPS.

مهم: ابزار Cain and Abel یکی از محبوب ترین ابزارهای شکستن رمز عبور است. اکثر بازبینان برنامه را به دلیل استفاده از تعداد زیادی تکنیک برای شکستن رمز عبور تحسین کرده اند. تنها نقطه ضعف برنامه این است که فقط بر روی پلتفرم ویندوز قابل استفاده است.

قیمت: رایگان.

8) مدوزا

بهترین گزینه برای هک پسورد با استفاده از آزمایش موازی brute force به صورت رایگان.

Medusa یک ابزار عالی دیگر برای شکستن رمز عبور است که شبیه THC Hydra است. ابزار خط فرمان می تواند تا 2000 رمز عبور را در یک دقیقه آزمایش کند. این به کاربر اجازه می دهد تا پردازش های متعدد مبتنی بر رشته را برای شکستن رمزهای عبور انجام دهد. شما می توانید از این نرم افزار برای بازیابی رمز عبور چندین حساب استفاده کنید.

امکانات:

تست Brute-Force با استفاده از پردازش موازی مبتنی بر نخ.
طراحی مدولار.
ورودی کاربر انعطاف پذیر از جمله کاربر / میزبان / رمز عبور.
از چندین پروتکل از جمله HTTP، MB، MS-SQL، POP3 و SSHv2 پشتیبانی می کند.
شکستن رمز عبور از راه دور

مهم: مدوسا یک ابزار سریع شکستن رمز عبور است که می تواند برای بازیابی رمزهای عبور از راه دور استفاده شود. از این نرم افزار می توان برای تست آسیب پذیری برنامه های آنلاین استفاده کرد.

قیمت: رایگان.

9) جان ریپر

بهترین برای تشخیص رمزهای عبور ضعیف در سیستم عامل های یونیکس و macOS به صورت رایگان.

 

John The Ripper یک ابزار رایگان است که می تواند برای بازیابی رمز عبور از راه دور و محلی استفاده شود. این نرم افزار می تواند توسط کارشناسان امنیتی برای کشف قدرت رمز عبور استفاده شود. این ابزار از ویژگی‌های حمله Brute Force و Dictionary Attack برای شناسایی رمز عبور استفاده می‌کند.

امکانات:

شکستن رمز عبور با استفاده از تکنیک های BruteForce و Dictionary Attack.
از macOS، Linux، BeOS، OpenVMS و Windows پشتیبانی می کند.
رمز عبور بزرگ دارای فایل است
پشتیبانی از پروتکل های MIC، AVX2، AVX-51، ASIMD، MD54 و SHA

مهم: John the Ripper یک ابزار کرک رایگان منبع باز محبوب است. شما می توانید از این نرم افزار به صورت رایگان برای مقاصد تجاری و غیر تجاری استفاده کنید. این ابزار در درجه اول برای شناسایی رمزهای عبور یونیکس توسعه یافته است. با این حال، می توان از آن برای کرک کردن ویندوز LM و سایر انواع هش رمز عبور نیز استفاده کرد.

 

هک پسورد

پلتفرم های مختلف بر اساس تعداد دفعاتی که با هک پسورد هک شده اند نشان داده شده است!

شماره 10) ophCrack

بهترین برنامه برای هک پسورد در پلتفرم ویندوز به صورت رایگان

ophCrack یک برنامه مبتنی بر ویندوز است که می تواند رمزهای عبور را با استفاده از جداول رنگین کمان بر روی یک پلت فرم تبادل حافظه زمانی بشکند. ادعا می شود که این برنامه آنلاین حدود 99.99 درصد از رمزهای عبور الفبایی را در عرض چند ثانیه بازیابی می کند. این برنامه از لیست بزرگی از ویژگی‌ها از جمله نقاط تزریق متعدد، بازگشت، کوکی‌ها و پشتیبانی از چند رشته پشتیبانی می‌کند.

امکانات:

هش رمز عبور NTLM و LM را می شکند.
حملات بروت فورس ماژول.
LiveCD کرک کردن را ساده می کند.
حالت حسابرسی و پشتیبانی CSV.
پشتیبانی از SAM رمزگذاری شده

مهم: ophCrack یک ابزار قدرتمند شکستن رمز عبور برای سیستم عامل ویندوز است. این نرم افزار به دلیل رابط کاربری ساده و الگوریتم کرک سریع آن مورد تحسین قرار گرفته است.

قیمت: رایگان

چگونه از هک پسورد جلوگیری کنیم؟

اگر نگران هک شدن هستید شما را سرزنش نمی‌کنیم. بنابراین چند راه برای محافظت از خود ارائه کردیم:

1

ابتدا بررسی کنید تا ببینید رمز عبور شما چقدر امن است. به قسمت How Secure Is My Password بروید و ببینید با چه سرعتی حساب شما می تواند هک شود. این سایت به شما اطلاع می دهد که آیا از یک رمز عبور قوی استفاده می کنید یا باید آن را به چیزی دشوارتر تغییر دهید.

2

اطمینان حاصل کنید که رمز عبور شما در لیست رایج ترین رمزهای عبور نیست. در اوایل سال جاری، بلاگ تهدید ESET لیستی از رایج ترین رمزهای عبور را منتشر کرد. لیست کامل را بررسی کنید و اگر رمز عبور یا شماره پین ​​شما در لیست است، باید فوراً آن را تغییر دهید.

3

اگر از Google برای هر چیزی (Gmail، Google Talk، Google+‎ و غیره) استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که تأیید صحت 2 مرحله‌ای را فعال کرده‌اید. راستی‌آزمایی ۲ مرحله‌ای یک لایه امنیتی اضافی به حساب Google شما اضافه می‌کند. علاوه بر نام کاربری و رمز عبور، کدی را وارد می‌کنید که Google پس از ورود به سیستم از طریق پیام متنی یا صوتی برای شما ارسال می‌کند. این امر باعث می‌شود افراد حدس زدن رمز عبور شما را سخت‌تر کنند. پس مهم ترین روش برای جلوگیری از هک پسورد است.

4

برای امنیت بیشتر از مدیر رمز عبور استفاده کنید. مدیران رمز عبور مانند LastPass و 1Password برای مدیریت پسوردهای شما و ایجاد رمزهای عبور جدید و غیرقابل شکست عالی هستند. مزیت این نوع خدمات این است که لازم نیست رمز عبور هر سایت را به خاطر بسپارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که رمز عبور اصلی را به خاطر بسپارید. وقتی می خواهید وارد شوید، حتی نیازی به تایپ رمز عبور ندارید. به سادگی با یک کلیک به وب سایت خود وارد شوید.

5

گوگل نکات بسیار خوبی برای رمز عبور در سایت اطلاعات رمز عبور خود دارد. در حالی که اینها ممکن است ساده به نظر برسند، بسیاری از مردم به دلیل رعایت نکردن این قوانین مقصر هستند. لیست کامل را اینجا بخوانید. سه نکته اصلی عبارتند از:
از یک رمز عبور منحصر به فرد برای تمام حساب های مهم خود استفاده کنید.
از رمز عبور طولانی استفاده کنید
از رمز عبور با ترکیبی از حروف، اعداد و نمادها استفاده کنید

نتیجه

بسیاری از افراد به امنیت رمز عبور های خود توجه کمی دارند. این مسئله باعث می شود که به راحتی هک شوند. ممکن است مکه با خودتان فکر کنید که امکان هک شدن شما وجود ندارد!. به این دلیل که شما اطلاعات خاصی برای هکر ندارید. در صورتی که این طور فکر می کنید قطعا با کار هایی که هکر می تواند بعد از هک شما انجام دهد آشنا نیستید!. به این دلیل که یک هکر می تواند از طریق گوشی های هوشمند شما یا حساب های شبکه های اجتماعی پولشویی کند. یا این که از طرف شما از دوستانتان پول بخواهد.

علاوه بر این روش های دیگری مانند باج خواهی یا هک کردنچت ها و مکالمات شما با دیگران وجود دارد. همه ی این روش ها در کنار هم می توانند به شما کمک کنند تا اهمین جلوگیری از هک پسورد را متوجه شوید!.