هک حافظه گوشی + 8 چیزی که باعث هک حافظه گوشی می شود +معرفی برنامه🟢
بن اینستاگرام
بن اینستاگرام (instagram ban) چیست؟ + دلایل ایجاد بن و راه کار های رفع کردن آن🟢
سپتامبر 18, 2023
هک لوکیشن
هک لوکیشن + معرفی روش های هک کردن موقعیت مکانی زنده+ روش های پیشگیری🟢
سپتامبر 26, 2023

هک حافظه گوشی + 8 چیزی که باعث هک حافظه گوشی می شود +معرفی برنامه🟢

هک حافظه گوشی مانند همه هک های دیگر به شدت از نظر آماری افزایش پیدا کرده است . بنابراین باید به امنیت ذخیره سازی داده ها شامل محافظت از منابع ذخیره سازی و داده های ذخیره شده در آنها توجه کرد. هم در محل ذخیره و هم در مراکز داده خارجی از آسیب یا تخریب تصادفی یا عمدی و از کاربران و استفاده های غیرمجاز است. این حوزه ای است که برای شرکت ها و افراد از اهمیت حیاتی برخوردار است. زیرا اکثر موارد نقض داده ها در نهایت به دلیل نقص در امنیت ذخیره سازی داده ها ایجاد می شود.

هک حافظه گوشی

اولین سوال این است که آیا هک حافظه گوشی یا مموری امکان پذیر است؟ ذخیره‌سازی امن داده‌ها در مجموع به فرآیندها و فناوری‌های محاسباتی دستی و خودکار اشاره دارد که برای اطمینان از امنیت و یکپارچگی داده‌های ذخیره‌شده استفاده می‌شود. این می تواند شامل محافظت فیزیکی از سخت افزاری که داده ها روی آن ذخیره می شود و همچنین نرم افزار امنیتی باشد.

ذخیره‌سازی امن داده‌ها برای داده‌هایی که در حالت استراحت در هارد دیسک‌های رایانه/سرور، دستگاه‌های قابل حمل – مانند هارد دیسک‌های خارجی یا درایوهای USB – و همچنین آنلاین/ابر، شبکه منطقه ذخیره‌سازی مبتنی بر شبکه (SAN) یا ذخیره‌سازی متصل به شبکه (NAS) ذخیره می‌شوند، اعمال می‌شود. قبل از این که به روش های هک حافظه گوشی بپردازیم باید نحوه ذخیره سازی امن داده را بدانیم!

نحوه ذخیره سازی امن داده ها:

رمزگذاری داده ها
مکانیزم کنترل دسترسی در هر دستگاه/نرم افزار ذخیره سازی داده
محافظت در برابر ویروس ها، کرم ها و سایر تهدیدات خرابی داده ها
تجهیزات ذخیره سازی فیزیکی/سرنشین دار و امنیت زیرساخت
اجرا و پیاده سازی معماری امنیتی ذخیره سازی لایه ای/لایه ای

ذخیره سازی امن داده ها برای سازمان هایی که با داده های حساس سر و کار دارند، هم به منظور جلوگیری از سرقت داده ها و هم برای اطمینان از عملیات بی وقفه ضروری است.

ذخیره سازی امن داده ها امنیت داده ها در مقایسه با حفاظت از داده ها:

امنیت ذخیره سازی و امنیت داده ها ارتباط نزدیکی با حفاظت از داده ها دارد. امنیت داده ها در درجه اول شامل دور نگه داشتن اطلاعات خصوصی از دست افرادی است که مجاز به دیدن آنها نیستند. همچنین شامل محافظت از داده‌ها در برابر انواع دیگر حملات، مانند باج‌افزاری است که از دسترسی به اطلاعات جلوگیری می‌کند یا حملاتی که داده‌ها را تغییر می‌دهند و آن را غیرقابل اعتماد می‌کنند.

حفاظت از داده ها بیشتر در مورد اطمینان از در دسترس ماندن داده ها پس از حوادث کمتر شوم، مانند خرابی سیستم یا مؤلفه یا حتی بلایای طبیعی است.

اما این دو در نیاز مشترکشان برای اطمینان از قابلیت اطمینان و در دسترس بودن اطلاعات و همچنین در نیاز به بازیابی از هر حادثه ای که ممکن است داده های سازمان را تهدید کند، همپوشانی دارند. متخصصان ذخیره‌سازی اغلب خود را به طور همزمان با مسائل مربوط به امنیت داده و حفاظت از داده‌ها درگیر می‌کنند و برخی از بهترین روش‌ها می‌توانند به رفع هر دو نگرانی کمک کنند.

هک حافظه گوشی

هک حافظه گوشی شما می تواند در یک ثانیه انجام شود!

تهدیدات امنیت داده ها:

قبل از بررسی نحوه پیاده سازی امنیت ذخیره سازی داده ها، مهم است که انواع تهدیداتی که سازمان ها با آن مواجه هستند را درک کنید. عوامل تهدید را می توان به دو دسته خارجی و داخلی تقسیم کرد.

عوامل تهدید خارجی عبارتند از:

دولت های ملی
تروریست ها
هکرها، مجرمان سایبری، گروه های جنایت سازمان یافته
رقبای “جاسوسی صنعتی”

عوامل تهدید داخلی عبارتند از:

خودی های بدخواه
کارکنان ضعیف آموزش دیده یا بی دقت
کارمندان ناراضی

تهدیدهای دیگر عبارتند از:

آتش سوزی، سیل و سایر بلایای طبیعی
قطع برق

آسیب پذیری های ذخیره سازی و هک حافظه گوشی

یکی دیگر از محرک های بزرگ مورد توجه در امنیت ذخیره سازی داده ها، آسیب پذیری های ذاتی در سیستم های ذخیره سازی است. همین موارد به مرور زمان و حمله هکر ها باعث هک حافظه گوشی می شوند  آنها شامل موارد زیر است:

عدم رمزگذاری

در حالی که برخی از دستگاه های پیشرفته NAS و SAN دارای رمزگذاری خودکار هستند، بسیاری از محصولات موجود در بازار این قابلیت ها را ندارند. این بدان معناست که سازمان‌ها باید نرم‌افزار جداگانه یا یک ابزار رمزگذاری نصب کنند تا مطمئن شوند که داده‌هایشان رمزگذاری شده است.

فضای ذخیره‌سازی ابری

تعداد فزاینده‌ای از شرکت‌ها تصمیم می‌گیرند برخی یا همه داده‌های خود را در فضای ابری ذخیره کنند. اگرچه برخی استدلال می‌کنند که ذخیره‌سازی ابری امن‌تر از ذخیره‌سازی داخلی است، ابر به محیط‌های ذخیره‌سازی پیچیدگی می‌افزاید و اغلب به پرسنل ذخیره‌سازی نیاز دارد تا ابزارهای جدید را یاد بگیرند و رویه‌های جدید را اجرا کنند تا اطمینان حاصل شود که داده‌ها به اندازه کافی ایمن هستند.

تخریب ناقص داده ها

وقتی داده ها از هارد دیسک یا سایر رسانه های ذخیره سازی حذف می شوند، ممکن است ردپایی از خود بر جای بگذارند که به افراد غیرمجاز اجازه می دهد آن اطلاعات را بازیابی کنند. این به سرپرستان و مدیران ذخیره سازی بستگی دارد که اطمینان حاصل کنند که هر داده ای که از فضای ذخیره سازی پاک شده است رونویسی می شود تا قابل بازیابی نباشد.

عدم امنیت فیزیکی

برخی از سازمان ها به امنیت فیزیکی دستگاه های ذخیره سازی خود توجه کافی ندارند. در برخی موارد، آنها نمی توانند در نظر بگیرند که یک شخص خودی، مانند یک کارمند یا یکی از اعضای یک خدمه نظافت، ممکن است بتواند به دستگاه های ذخیره سازی فیزیکی دسترسی پیدا کند و داده ها را استخراج کند، و تمام اقدامات امنیتی مبتنی بر شبکه را با دقت برنامه ریزی شده دور می زند.

هک حافظه گوشی

هک حافظه گوشی می تواند بر روی عملکرد تمام موبایل شما اثر بگذارد

اصول امنیت ذخیره سازی داده ها:

در بالاترین سطح، امنیت ذخیره سازی داده ها به دنبال تضمین محرمانه بودن، یکپارچگی و در دسترس بودن است. با این ها می توانید از هک حافظه گوشی و سایر دستگاه های خود جلوگیری کنید.

محرمانگی: محرمانه نگه داشتن داده ها با اطمینان از اینکه افراد غیرمجاز از طریق شبکه یا به صورت محلی به آنها دسترسی ندارند، یک اصل کلیدی امنیت ذخیره سازی برای جلوگیری از نقض داده ها است.

یکپارچگی: یکپارچگی داده در زمینه امنیت ذخیره سازی داده به معنی اطمینان از اینکه داده ها قابل دستکاری یا تغییر نیستند.

در دسترس بودن: در زمینه امنیت ذخیره سازی داده ها، در دسترس بودن به معنای به حداقل رساندن خطر تخریب یا غیرقابل دسترس شدن منابع ذخیره سازی به طور عمدی – مثلاً در طول حمله DDoS – یا به طور تصادفی به دلیل یک بلای طبیعی، قطع برق یا خرابی مکانیکی است.

بهترین روش های تامین امنیت داده

به منظور پاسخگویی به این روندهای فناوری و مقابله با آسیب‌پذیری‌های امنیتی ذاتی در سیستم‌های ذخیره‌سازی خود، کارشناسان توصیه می‌کنند که سازمان‌ها بهترین شیوه‌های امنیت داده زیر را اجرا کنند. البته این موارد مربوط به فقط شرکت ها نیست. افراد هم داده هایی دارند که باید به صورت جدی از آن ها محافظت کنند.

خط‌مشی‌های امنیتی ذخیره‌سازی داده‌ها

شرکت‌ها باید خط‌مشی‌های نوشته‌شده‌ای داشته باشند که سطوح امنیتی مناسب را برای انواع مختلف داده‌هایی که دارند، مشخص کند. بدیهی است که داده های عمومی به امنیت بسیار کمتری نسبت به داده های محدود یا محرمانه نیاز دارند و سازمان باید مدل ها، رویه ها و ابزارهای امنیتی را برای اعمال حفاظت های مناسب در اختیار داشته باشد. این خط‌مشی‌ها همچنین باید شامل جزئیات اقدامات امنیتی باشد که باید در دستگاه‌های ذخیره‌سازی مورد استفاده سازمان به کار گرفته شود.

کنترل دسترسی

کنترل دسترسی مبتنی بر نقش برای یک سیستم ذخیره‌سازی اطلاعات ایمن ضروری است و در برخی موارد، احراز هویت چند عاملی ممکن است مناسب باشد. مدیران همچنین باید مطمئن شوند که گذرواژه‌های پیش‌فرض را در دستگاه‌های ذخیره‌سازی خود تغییر داده و استفاده از رمزهای عبور قوی توسط کاربران را اعمال کنند.

رمزگذاری

داده ها باید هم در حین انتقال و هم در حالت استراحت در سیستم های ذخیره سازی رمزگذاری شوند. مدیران ذخیره‌سازی همچنین باید یک سیستم مدیریت کلید امن برای ردیابی کلیدهای رمزگذاری خود داشته باشند.

پیشگیری از از دست دادن داده ها

بسیاری از کارشناسان می گویند که رمزگذاری به تنهایی برای تامین امنیت کامل داده کافی نیست. آنها توصیه می کنند که سازمان ها همچنین راه حل های پیشگیری از از دست دادن داده ها (DLP) را به کار گیرند که می تواند به یافتن و توقف هرگونه حمله در حال انجام کمک کند.

امنیت شبکه قوی

سیستم های ذخیره سازی در خلاء وجود ندارند. آنها باید توسط سیستم‌های امنیتی شبکه قوی احاطه شوند، مانند فایروال‌ها، حفاظت ضد بدافزار، دروازه‌های امنیتی، سیستم‌های تشخیص نفوذ و احتمالاً راه‌حل‌های امنیتی مبتنی بر آنالیز پیشرفته و یادگیری ماشین. این اقدامات باید از دسترسی بیشتر حملات سایبری به دستگاه های ذخیره سازی جلوگیری کند.

هک حافظه گوشی

جلوگیری از هک حافظه گوشی برای همه ی افراد قابل انجام است

امنیت نقطه پایانی قوی

به طور مشابه، سازمان‌ها همچنین باید مطمئن شوند که تدابیر امنیتی مناسبی را در رایانه‌های شخصی، تلفن‌های هوشمند و سایر دستگاه‌هایی که به داده‌های ذخیره‌شده دسترسی خواهند داشت، اعمال می‌کنند. این نقاط پایانی، به ویژه دستگاه های تلفن همراه، در غیر این صورت می توانند نقطه ضعفی در دفاع سایبری سازمان باشند.

افزونگی

فضای ذخیره‌سازی اضافی، از جمله فناوری RAID، نه تنها به بهبود در دسترس بودن و عملکرد کمک می‌کند، بلکه در برخی موارد می‌تواند به سازمان‌ها در کاهش حوادث امنیتی نیز کمک کند.

پشتیبان‌گیری و بازیابی

برخی از حملات موفقیت‌آمیز بدافزار یا باج‌افزار شبکه‌های شرکتی را به‌طور کامل در معرض خطر قرار می‌دهند که تنها راه بازیابی، بازیابی از پشتیبان‌گیری است. مدیران ذخیره سازی باید مطمئن شوند که سیستم ها و فرآیندهای پشتیبان گیری آنها برای این نوع رویدادها و همچنین برای اهداف بازیابی فاجعه کافی است. علاوه بر این، آنها باید مطمئن شوند که سیستم‌های پشتیبان از همان سطح امنیت داده‌ها در محل سیستم‌های اولیه برخوردار هستند.

روش راحت برای هک حافظه گوشی

بهترین روش های برای هک این هستند که سفارش خود را به هکر دهید یا این که خودتان هکر باشید. روش اول که هزینه های بسیار زیادی را برای شما به جای می گذارد. به این دلیل که شما باید حداقل هزاران دلار هزینه کنید. روش دوم هک که تنها چند سال ناقابل از زندگی شما را می گیرد!. چون مهارت هک کردن و برنامه نویسی از مهارت هایی نیست که شما بتوانید به راحتی آن را آموزش ببینید. به جای این کار ها شما می توانید از نرم افزار های هک گوشی استفاده کنید. در این قسمت ما به شما بهترین نرم افزار جاسوسی ایران را معرفی می کنیم. برنامه S-child

S-child و ویژگی های آن

  • ردیابی نام و پیامک، با جزئیات گیرنده، زمان و مدت زمان
  • ردیابی GPS برای ردیابی مکان واقعی آنها
  • نصب یک geofence و دریافت اطلاع زمانی
  • نظارت بر شبکه های اجتماعی
  • همه ایمیل های ارسالی و دریافتی را با جزئیات شخص دنبال کنید
  • ردیابی رکورد مرورگر اینترنت، همراه با قابلیت توقف وب سایت خاص.
  • اتصالاتی را که به فردی که می بینید با او صحبت می کند نیاز ندارید مسدود کنید

ویژگی های دیگری که ما در مورد این نرم افزار دوست داریم، توانایی نظارت بر راه حل های دانلود شده و حذف شده است. علاوه بر این برای keylogging، هشدار ها و…ایده آل است.

این ویژگی ها ردیابی پیام های متنی مردی را که می بینید بدون تماس با تلفن همراه او، علاوه بر کارهای دیگر، بسیار آسان می کند. ضمنا شما می توانید همه شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرا، تلگرام و واتساپ را مشاهده کنید!. با این کار به نوعی هک اینستاگرام ، هک واتساپ و دیگر پیام رسان ها را می توانید انجام دهید . حالا به نظرشما هک حافظه گوشی بهتر است یا استفاده از برنامه ؟!.

برای تهیه نرم افزار و کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک زیر کلیک نمایید

👈👈👈 هک گوشی با s-child 👉👉👉