برنامه هک وای فای با گوشی + بهترین برنامه های موجود در دنیا - نظارت و کنترل گوشی فرزندان
دارک وب
دارک وب + سوالات متداول + 10 وب سایت دارک وب + نکات امنیتی در این فضا!🟢
ژوئن 12, 2023
هک پسورد
هک پسورد + معرفی 10 نرم افزار برای هک رمز عبور + روش های جلوگیری از هک شدن!🔴
ژوئن 24, 2023

برنامه هک وای فای با گوشی + بهترین برنامه های موجود در دنیا

برنامه هک وای فای

در این مقاله همه ی آنچه باید درباره ی برنامه هک وای فای بدانید را آورده ایم

آیا برنامه هک وای فای وجود دارد ؟ اگر وجود دارد چگونه می توانیم آن را دانلود و استفاده کنیم ؟ آیا این برنامه ها رایگان هستند ؟ این ها اولین سوالاتی است که درباره ی برنامه هک وای فای یا همان مودم در ذهن مخاطب ایجاد می شود . از همین رو تصمیم گرفتیم تا در یک مقاله به تمام سوالاتی که ممکن است برایتان در این زمینه ایجاد شود، پاسخ دهیم و در ادامه نیز بهترین برنامه های موجود را معرفی کنیم.

هک وای فای غیر قانونی است. از نظر اخلاقی هم درست نیست که شما به وای فای دیگران نفوذ کنید. اما ممکن است بخواهید با یادگیری روش های هک ، وای فای و مودم خود را در برابر نفوذ هکرها مقاوم نمایید . در این صورت نیاز دارید که با استفاده از برنامه هک وای فای تست نفوذ را انجام دهید.

 

📚📚📚 بیشتر بخوانید : هر آنچه نیاز دارید درباره ی  👈👈👈 هک گوشی  👉👉👉 بدانید .

 

هک گوشی

برای دانلود و کسب اطلاعات بیشتر درباره ی برنامه هک گوشی s-child برروی بنر بالا کلیک نمایید.

 

هک وای فای و برنامه هک وای فای

در دنیای امروز، اینترنت بزرگترین منبع اطلاعات برای هر شخص یا سازمانی است. دسترسی به اینترنت خوب و سریع از طریق اتصال WiFi یا پهنای باند یا منبع دیگری برای زندگی روزمره ما بسیار ضروری است.

با افزایش استفاده از شبکه های Wi-Fi، امنیت آنها نه تنها برای کاربران بلکه برای ارائه دهندگان خدمات نیز به یک مشکل بزرگ تبدیل شد. زیرا هکرها در حال یافتن راه های جدیدی برای هک اتصالات WiFi هستند. این هکرها از باگ ها و آسیب پذیری های موجود برای هک رمز عبور وای فای استفاده می کنند. بنابراین شبکه های Wi-Fi دارای پروتکل های امنیتی زیر هستند.

پروتکل های امنیتی وای فای ها:

الف) WPA2 + AES
ب) WPA + AES
ج) WPA + TKIP/AES

از بین این موارد WPA2 بهترین روش امنیتی برای اتصال Wi-Fi است . همچنین در بین پروتکل های رمزگذاری سریع ترین است. در بسیاری از مودم هایی که در بازار وجود دارد شما می توانید نوع پروتکل امنیتی ای را که می خواهید انتخاب کنید. اما مودم هایی هم هستند که فقط یک نوع از این پروتکل ها را ارائه می دهند. این موضوع به شما یاداوری می کند که در زمان خرید مودم بتوانید این ویژگی را هم در نظر داشته باشید. واضح است که هر چقدر مودم شما جدید تر و به روز تر باشد امکان هک شدن شما کمتر می شود.

اگرچه اتصالات Wi-Fi برای ما بسیار ضروری است. اما گران تر هستند و همه نمی توانند یک اتصال Wi-Fi فعال را بپردازند. ما اغلب متوجه می‌شویم که تعدادی اتصال Wi-Fi در محل یا دفتر ما وجود دارد. اما برای استفاده از آنها به رمز عبور نیاز داریم. امروزه ابزارهای خاصی در دسترس هستند که می توانند به ما در هک پسورد هر چیزی از جمله وای فای کمک کنند .ممکن است آنها از آن به نفع ما استفاده کنند.

 

نرم افزار هک وای فای

معرفی ابزارها و برنامه های هک وای فای

در زیر لیستی از 15 روش و ابزار برتر نفوذ به وای فای وجود دارد که برای استفاده و هک وای فای در دسترس شما هستند.

 • Aircrack-ng:
 • کیسمت:
 • Cain&Abel:
 • AirSnort:
 • NetStumbler:
 • WifiPhisher:
 • WiFiBroot:
 • OmniPeek:
 • CoWPAtty:
 • غارتگر:
 • کرکر وای فای Fern:
 • inSSIDer:
 • WireShark:
 • CloudCracker:

Aircrack-ng:

وقتی صحبت از کرک کردن شبکه های مبتنی بر WEP و WPA می شود، Aircrack-ng محبوب ترین و پرکاربردترین مجموعه ابزار است. Aircrack ng یک ابزار خط فرمان است و می تواند بر روی تمام پلتفرم ها مانند ویندوز، لینوکس، OS X کار کند.

مکانیسم حمله مورد استفاده توسط برنامه هک وای فای Aircrack ng بسیار ساده است. تمام کاری که انجام می دهد نظارت و جمع آوری بسته ها است . هنگامی که بسته های کافی ضبط شد، سعی می کند رمز عبور را بازیابی کند. توسعه دهندگان حتی یک آموزش برای استفاده از محصول ارائه کرده اند.

کیسمت:

این یک ابزار غیرفعال است. که با شبکه تعامل ندارد و می‌تواند بسته‌های اسنیفینگ را انجام دهد، یعنی ترافیک عبوری از یک شبکه بی‌سیم را ثبت و رهگیری کند. با پلتفرم های ویندوز، لینوکس، BSD و OSX سازگار است. Kismet به زبان C++ نوشته شده است و یک نرم افزار رایگان با قابلیت یافتن شبکه های وای فای مخفی است.

Cain&Abel:

یکی از محبوب ترین ابزارها در بین انواع برنامه هک وای فای، Cain&Abel است. با استفاده از این ابزار، می‌توانید شبکه‌های Wi-Fi را شناسایی کنید. رمزهای عبور رمزگذاری شده را با استفاده از تکنیک‌های مختلف شکستن رمز عبور هک کنید. همچنین با استفاده از حملات cryptanalysis شبکه‌های brute-forcing رمزهای عبور را کشف کنید. اگر در مرحله یادگیری امنیت بی سیم و شکستن رمز عبور هستید، این ابزار را باید امتحان کنید.

AirSnort:

AirSnort یک ابزار ساده است که از هر دو سیستم لینوکس و ویندوز پشتیبانی می کند. این یک ابزار نرم افزاری رایگان و منبع باز هک Wi-Fi است. که می تواند برای رمزگشایی کلیدها با گرفتن بسته های داده ارسال شده از طریق شبکه استفاده شود.

NetStumbler:

NetStumbler یک ابزار محبوب ویندوز است که می تواند به شما کمک کند مناطق اتصال ضعیف و نقاط دسترسی سرکش را پیدا کنید. که سپس می توانید از آنها سوء استفاده کنید و به شبکه دسترسی پیدا کنید.

 

WifiPhisher:

WifiPhisher ابزاری است که حملات فیشینگ مختلفی را علیه شبکه بی سیم برای به دست آوردن اعتبار سیستم انجام می دهد. تمام درخواست های HTTP را به یک صفحه فیشینگ هدایت می کند .که می تواند توسط کاربر کنترل شود. این یک حمله مهندسی اجتماعی موثر است که قربانی را ناامید می کند. تا رمز عبور Wi-Fi را با مسدود کردن اینترنت وارد کند.

WiFiBroot:

وقتی صحبت از کرک WPA2 می شود، WiFiBroot یک گزینه بسیار محبوب به عنوان برنامه هک وای فای است. این اساسا یک ابزار کرک وای فای منبع باز با قابلیت هک شبکه های مبتنی بر WPA/WPA2 است. از آنجایی که امروزه اکثر شبکه‌های بی‌سیم به احراز هویت امنیتی WPA و WPA2 وابسته هستند، این ابزار بسیار مفید است .چون می‌تواند به عنوان یک ابزار چند منظوره برای انجام تعدادی از حملات به یک شبکه بی‌سیم استفاده شود. با استفاده از پایتون توسعه یافته است.

برنامه شکستن پسورد وای فای

شکستن پسورد وای فای

OmniPeek:

Omnipeek یک تحلیلگر شبکه عالی و ابزار ردیابی بسته است. که فقط توسط ویندوز پشتیبانی می شود. برای رمزگشایی و شکستن شبکه Wi-Fi به دانش گسترده ای از پروتکل های اینترنت نیاز دارد.

 

📚📚📚 بیشتر بخوانید :  هک اینستاگرام بدون نرم افزار

 

CoWPAtty:

CoWPAtty روی سیستم‌های لینوکس اجرا می‌شود و یک ابزار حمله خودکار مبتنی بر فرهنگ لغت برای شبکه‌های مبتنی بر WPA-PSK است. ابزار CoWPAtty دارای یک رابط خط فرمان است و در یک لیست کلمات حاوی رمزهای عبور مورد استفاده در حمله اجرا می شود. فرآیند اجرای ابزار CoWPAtty کمی کندتر است زیرا از SHA 1 با دانه SSID استفاده می کند.

 

غارتگر:

Reaver یک ابزار کرک وای فای با زمان پاسخ شگفت انگیز است. تکنیک‌های حمله brute force را علیه پین‌های ثبت‌کننده محافظت‌شده شبکه Wi-Fi هدف به منظور دسترسی به تعابیر WPA2/WPA راه‌اندازی می‌کند. این به عنوان یک بسته از پیش همراه در سیستم های Kali-Linux ارائه می شود. عبارات به‌دست‌آمده از حمله را می‌توان در قالب متن ساده تنها در چند ساعت در دسترس قرار داد.

کرکر وای فای Fern:

کرکر فرن وای فای در سیستم کالی لینوکس ساخته شده است و می تواند انتخاب شما باشد برای کرک کردن شبکه های WPA2/WPA/WEP. این برنامه مبتنی بر پایتون است و همچنین می تواند حملات brute force را راه اندازی کند و کلید یک حمله موفق را در پایگاه داده ذخیره کند.

inSSIDer:

اگر می خواهید قبل از شروع حمله، شبکه را مطالعه کنید، این یک ابزار عالی است. با استفاده از inSSIDer می‌توانید شبکه‌های Wi-Fi را به راحتی اسکن کنید و همچنین اطلاعات را از کارت‌های Wi-Fi بدست آورید. قدرت سیگنال را در قالب گرافیکی نشان می دهد و کاربران می توانند کانال را با حداکثر قدرت انتخاب کنند.

WireShark:

Wireshark از جمله آنالایزرهای رایج شبکه و برنامه هک وای فای است که در بازار موجود است. این یک ابزار مبتنی بر رابط کاربری گرافیکی است و برای سیستم‌های macOS، Windows و Linux در دسترس است. اگر از جزئیات سیستمی که کرک می‌کنید آگاه هستید و می‌دانید چه چیزی را می‌خواهید جستجو کنید، این می‌تواند ابزار شگفت‌انگیزی برای شما باشد زیرا جزئیات در سطح میکرو بسته‌هایی را که ضبط می‌کند ارائه می‌دهد. با استفاده از بسته‌های مختلفی که توسط libpcap و WinPcap ضبط می‌شوند، به شما امکان می‌دهد تا ترافیک جریان یافته از طریق آن شبکه را بررسی کنید

CloudCracker:

بسیاری از اوقات ما نمی خواهیم هیچ برنامه هک وای فای را نصب کنیم و در چنین مواردی می توانیم از منابع آنلاین مانند CloudCracker برای کرک کردن شبکه های Wi-Fi که دارای محافظت WPA هستند استفاده کنیم. همچنین قادر به شکستن هش های رمز عبور مختلف است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که فایل handshake را آپلود کنید، سپس نام شبکه را وارد کرده و این ابزار را راه اندازی کنید. همچنین دارای یک فرهنگ لغت بسیار بزرگ متشکل از حدود 300 میلیون کلمه برای انجام حملات مختلف است. با استفاده از این ابزار به راحتی می توانید اتصال وای فای را هک کنید.

بنابراین، اکنون می توانید ببینید که در صورت داشتن دانش و ابزار مناسب، هک اتصال WiFi کار دشواری نیست. تنها چیزی که نیاز دارید مجموعه ای صحیح از ابزارها است و می توانید از هر شبکه Wi-Fi بهره برداری کرده و از آن به نفع خود استفاده کنید. تعداد زیادی ابزار برای این منظور وجود دارد و ما 15 مورد از بهترین ها را برای شما انتخاب کرده ایم تا برنامه هک خود را شروع کنید.

 

برنامه ی هک وای فای

سوالات متداول

چه چیزی یک روتر Wi-Fi را ایمن می کند؟

اگر در مورد امنیت شبکه خانگی خود نگران هستید، ما به شدت توصیه می کنیم در مورد روتری که خریداری می کنید توجه داشته باشید. روترهایی که همراه با اتصال اینترنت شما یا محبوب ترین روترها در سایت هایی مانند آمازون ارائه می شوند نیز اغلب هک می شوند، زیرا محبوبیت آنها آنها را به یک هدف آشکار تبدیل می کند. آسیب‌پذیری‌های روتر در دستگاه‌هایی که در بالای فهرست پرفروش‌ها قرار دارند بسیار بیشتر کشف می‌شوند، زیرا هکرها می‌توانند از طریق آنها افراد زیادی را هدف قرار دهند.

آیا روتر Wi-Fi قابل هک است؟

بله! کاملاً ممکن است که روتر شما هک شده باشد و شما حتی این موضوع را نمی دانید. با استفاده از تکنیکی به نام ربودن DNS (سرور نام دامنه)، هکرها می توانند امنیت Wi-Fi خانه شما را نقض کنند و به طور بالقوه آسیب زیادی به شما وارد کنند. حالا فرقی ندارد که با برنامه هک وای فای این کار را کرده باشند یا با روش های پیشرفته تر!. آنها می توانند ترافیک شما را به وب سایتی که توسط آنها اداره می شود هدایت کنند و باعث شوند که شما ناخواسته شماره کارت اعتباری یا اعتبار ورود به فیس بوک خود را به یک مجرم بدهید.

خوشبختانه، می‌توانید با استفاده از یک سرویس آنلاین رایگان و مبتنی بر وب جستجوگر روتر، بررسی کنید که آیا شبکه خانگی خود ایمن است یا خیر. اطمینان حاصل کنید که خدمات را از یک برند امنیت سایبری قابل اعتماد و معتبر انتخاب کرده اید.

آیا باید رمز عبور روتر Wi-Fi خود را تغییر دهم؟

شاید تعجب کنید که امروزه هک کردن شبکه Wi-Fi خانگی چقدر آسان است. با پول بسیار کمی، یک هکر می تواند یک کامپیوتر ابری اجاره کند و اغلب رمز عبور شبکه شما را در عرض چند دقیقه با زور بفهمد. یا با استفاده از یک کامپیوتر قدرتمند برای آزمایش ترکیبات رمز عبور شما را حدس بزند. اگر گذرواژه ضعیفی داشته باشید، شبکه Wi-Fi خانگی شما به راحتی می‌تواند شکسته شود.

آیا به امنیت اینترنت با روتر محافظت شده با رمز عبور نیاز دارم؟

مهمترین دستگاه های متصل در خانه های ما همیشه رایانه ها و تلفن های ما خواهند بود . یک روتر ضعیف نیز می تواند منجر به هک و آلوده شدن آنها شود. با استفاده از امنیت اینترنت با حفاظت در سطح جهانی، می توانید رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه خود را در برابر ویروس ها و سایر تهدیدات محافظت کنید.

همانطور که در ابتدای مقاله هم اشاره کردیم برای این که بتوانید امنیتی بیشتری داشته باشید .بهتر است که نوع مودم اولیه ی خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید. برای این کار می توانید از مسئولین فروشنده اطلاعات بیشتری را در مورد امنیت مودم یا روتری که خریداری می کنید بخواهید . بعد از این که مودم شما به اینترنت متصل شد حتما به خاطر داشته باشید که از رمز عبور های ایمن استفاده کنید. در غیر این صورت مودم شما به راحتی هک می شود.

نتیجه

همانطور که گفته شد با استفاده از برنامه هک می توانید مودم ها را هک کنید. یا این که با استفاده از روش های مختلف اقدام به تست نفوذ کنید. پیشنهاد ما به شما این است که از این برنامه ها فقط برای تست نفوذ استفاده کنید. در غیر این صورت ممکن است که از نظر قانونی به مشکلات زیادی برخورد کنید!.