شارژ پر سرعت گوشی + معرفی روش های نرم افزاری شارژ سریع + 10 شارژر سریع!🟢
تفاوت VPN و proxy
تفاوت VPN و Proxy + معایب و مزایای استفاده از آن ها+ چه زمانی از کدام استفاده کنیم؟🟢
آگوست 1, 2023
امنیت توییتر
امنیت توییتر + 12 نکته امنیتی مهم در استفاده از توییتر + ریسک های استفاده از توییتر!🟢
آگوست 7, 2023

شارژ پر سرعت گوشی + معرفی روش های نرم افزاری شارژ سریع + 10 شارژر سریع!🟢

شارژ پر سرعت

شارژ پر سرعت

شارژ پر سرعت گوشی می تواند به شما کمک کند که نیازی به صبر کردن یا پاور بانک و… نداشته باشید. در این مقاله می خواهیم به شما روش های مختلفی را ارائه کنیم تا شارژ پرسرعت گوشی را انجام دهید. این روش ها هم یک سری کار های نرم افزار است و هم یک سری کار های سخت افزاری. بنابراین اگر حتی گوشی شما فست شارژ نیست خواندن این مقاله می تواند به شدت به شما کمک کند.

 

📚📚📚 بیشتر بخوانید : درباره ی 👈👈👈 هک اینستاگرام 👉👉👉 چه می دانید ؟ آیا می خواهید اینستاگرام دیگران را هک کنید ؟ اگر جوابتان مثبت است ، مقاله ای که اشاره کردم مناسب شماست .

 

شارژ پر سرعت گوشی

شارژ آهسته گاهی اوقات زمانی که 1 ساعت طول می کشد تا 25 درصد شارژ شود آزاردهنده می شود. در اینجا بهترین راه حل ها برای افزایش سرعت شارژ اندروید یا آیفون وجود دارد.

این چیزی است که در مواقعی که باتری گوشی شما تقریباً تمام شده عجله دارید و دوست دارید اتفاق بیفتد. دلیل آن می تواند هر چیزی باشد، اما در نهایت، همه ما به دنبال شارژ سریع هستیم. بنابراین چگونه می توانید سرعت شارژ گوشی خود را افزایش دهید؟ این چیزی است که امروز به شما نشان خواهم داد.

اکثر مردم به طور کلی نادیده می گیرند که گوشی به کندی شارژ می شود. اما این می تواند در دراز مدت برای باتری گوشی هوشمند شما مضر باشد. بنابراین امروز، این پنج نکته و ترفند را دارم که با استفاده از آنها می‌توانید با استفاده از اشتباهات شارژ، گوشی خود را سریع‌تر شارژ کنید.

بسیاری از کاربران اندرویدی این روش را امتحان کرده اند و متوجه شده اند که سرعت شارژ این گوشی هوشمند تا 27 درصد افزایش یافته است. و این کاری است که شما نیز می توانید انجام دهید. امروز در این مقاله به شما آموزش می دهم که چگونه گوشی خود را سریعتر شارژ کنید یا به سادگی چگونه گوشی خود را سریعتر شارژ کنید.

1. کاورها را برای افزایش سرعت شارژ بردارید

ما به طور کلی یک قاب/کاور موبایل برای گوشی هوشمند خود می خریم تا از سقوط و غیره محافظت کنیم. اما گوشی های هوشمند دقیقاً مانند بدن ما هستند. اگر لباس های زیادی بپوشید، بدن شما گرم می شود. این همان چیزی است که در گوشی های هوشمند نیز اتفاق می افتد.

اگر گوشی هوشمند شما همیشه با قاب موبایل شما پوشانده می شود و حتی در حین شارژ گوشی هوشمندتان، احتمالاً این مشکلی است که سرعت شارژ گوشی شما را محدود می کند.

بنابراین سعی کنید پوشش گوشی هوشمند خود را بردارید. و این ممکن است شما را به سرعت شارژ سریع در اندروید منجر شود.

2. بدون چیزهای اضافی

به عنوان یک کاربر گوشی هوشمند، چندین گزینه و تنظیمات در گوشی موجود است. همه ما از آنها به درستی استفاده می کنیم، مانند مکان (ردیابی گوشی ) ، Wi-Fi، چرخش خودکار NFC، روشنایی خودکار و غیره.

آنها را خاموش کنید تا سریع شارژ شوند.  روشن کردن آنها معمولا باتری را سریعتر تخلیه می کند. در حالی که این سرویس ها روشن هستند و شما در حال شارژ کردن گوشی خود هستید، گوشی شما قطعا با سرعت پایین شارژ می شود زیرا گوشی های هوشمند در پس زمینه در حال استفاده از گوشی های هوشمند هستند که باعث مصرف باتری می شود.

بنابراین هر زمان که تلفن خود را شارژ می کنید، تمام خدمات اضافی مانند Wi-Fi، موقعیت مکانی، چرخش خودکار و روشنایی خودکار را خاموش کنید. اینها دلایل اصلی کندی شارژ گوشی هوشمند شما هستند.

شارژ پر سرعت

شارژ پر سرعت در گوشی های شیائومی و سامسونگ با کیفیت بالایی انجام می شود

3. برای شارژ سریع وارد حالت ایمن شوید

احتمالا شما یک کاربر اندروید هستید. همه گوشی های اندرویدی دارای یک فروشگاه گوگل پلی هستند که می توانیم بسیاری از برنامه ها و بازی ها را به راحتی دانلود و نصب کنیم.

به همین دلیل، ما آنها را روی یک تلفن هوشمند نصب می کنیم و آنها مجوزهای خاصی را برای انجام چند کار از ما می گیرند. به همین دلیل است که باتری در زمانی که از آن استفاده نمی کنید بیش از حد مصرف می شود. برنامه‌ها در پس‌زمینه اجرا می‌شوند که شما از آن‌ها اطلاعی نداشتید.

برای شارژ سریع Android، در دستگاه Android خود وارد حالت ایمن شوید. سپس گوشی هوشمند را شارژ کنید. زیرا زمانی که در حالت ایمن هستید، تمام برنامه ها به طور خودکار خاموش شده اند. حتی اگر برنامه ها به طور خودکار اجرا نشوند، نمی توانید از آنها استفاده کنید، که می تواند باتری گوشی هوشمند شما را ذخیره کند. و به یاد داشته باشید، همچنان می‌توانید تماس تلفنی برقرار کنید زیرا برنامه‌های پیش‌فرض سیستم هنوز در حال اجرا هستند.

از این رو این ثابت می کند که در حالی که در حالت ایمن هستید، گوشی هوشمند شما سریعتر از حالت عادی شارژ می شود.

4. گوشی را خاموش کنید

این یکی از تکنیک‌ها یا روش‌های واقعی کار است که امروزه هنوز کار می‌کند. بسیاری از گوشی های هوشمند باتری مصرف می کنند. چرا؟ زیرا اندروید برای شارژ سریعتر آنها در حین استفاده بهینه سازی نشده است.

یکی از چیزهایی که هنگام خرید اولین دستگاه اندرویدی خود کشف کردم این است که فقط تلفن هوشمند خود را خاموش کنم یا گوشی هوشمند خود را خاموش کنم تا گوشی شما سریع شارژ شود. این کارها.

با توجه به این نکته، اجازه دهید به مرحله چهارمی برویم که باید آن را دنبال کنید تا جریان الکتریسیته مناسب به گوشی شما وارد شود.

5. کابل جدید

اگر گوشی هوشمندی را در سال 2021 خریداری کرده اید، احتمالاً هیچ شارژری با آن گوشی هوشمند دریافت نکرده اید. و به لحظه ای فکر کنید که این روزها گوشی های هوشمند هیچ شارژی در جعبه ندارند. چرا این اتفاق می افتد؟ احتمالاً به این دلیل که آنها هزینه خود را در تلفن هوشمند کاهش دادند.

به هر حال اگر گوشی هوشمند شما به کندی شارژ می شود، احتمالاً این مشکل از کابل شارژ است زیرا این مواردی هستند که ما هرگز آنها را تغییر نمی دهیم تا زمانی که خراب شود. اگر می‌خواهید مطمئن شوید که گوشی شما سریع شارژ می‌شود، به بازار بروید یا یک کابل شارژ جدید سفارش دهید، زیرا گاهی اوقات، اگر چیزی کار نمی‌کند، کابل شارژ کار می‌کند.

اینها مراحل اولیه ای است که من به همه، حتی اعضای خانواده ام، توصیه می کنم تا تلفن خود و حتی تلفن شما را سریعتر شارژ کنند. اما بسیاری از مراحل هنوز پنهان هستند. اینها مراحل کوچکی هستند که نیازی به توضیح ندارند.  قبل از آن، به اشتباهاتی که همه ما در هنگام شارژ کردن تلفن های هوشمند مرتکب شدیم اشاره کردم. من فکر می کنم که همه ما باید آنها را بشناسیم.

2 اشتباه بزرگ هنگام شارژ کردن گوشی هوشمند

به طور کلی، چند اشتباه در هنگام شارژ کردن تلفن هوشمند باعث ایجاد خطاهای کند شارژ در اکثر دستگاه های فوق العاده می شود.  بنابراین در اینجا لیستی از تمام اشتباهاتی که ما معمولاً مرتکب می شویم و باعث کند شدن شارژ می شوند آورده شده است. قبل از این که به فکر شارژ پر سرعت باشید این موارد را رعایت کنید.

1. شارژ گوشی های هوشمند با استفاده از لپ تاپ یا دسکتاپ

هر زمان که مشغول هستیم، کابل USB را به لپ تاپ و دسکتاپ وصل می کنیم و سپس گوشی هوشمند را شارژ می کنیم. و به همین دلیل، سرعت شارژ پایینی داریم. حتی 2 برابر کندتر از شارژ معمولی است.

چرا گوشی هوشمند من در حالی که از لپ تاپ یا دسکتاپ شارژ می کنم به کندی شارژ می شود؟ این یکی از مشکلاتی است که وقتی با یکی از دوستانم روبرو می شوم که با وصل کردن کابل USB به لپ تاپ گوشی هوشمند خود را شارژ می کند.

سپس به او گفتم که این به این دلیل است که وقتی از سوکت شارژ می‌کنید، 1 آمپر دریافت می‌کنید، و وقتی دستگاه خود را با استفاده از لپ‌تاپ یا هر دسکتاپ شارژ می‌کنید، 2 برابر بیشتر طول می‌کشد زیرا در آن زمان شارژ خواهید کرد. فقط 0.5 آمپر

 

2. شارژ گوشی در حین استفاده

همه ما در جایی از زندگی مان این اشتباه را مرتکب شدیم. استفاده از گوشی هوشمند هنگام شارژ یکی از اشتباهات بزرگی است که همه ما مرتکب آن می شویم. و در درازمدت، اگر از یک گوشی هوشمند در حین شارژ کردن آن استفاده می کنید، نمی تواند باتری شما را از بین ببرد.

باتری شما سریعتر از حد معمول شروع به تخلیه می کند. به تدریج باتری های گوشی های هوشمند زمان بیشتری را برای شارژ از 0 تا 100 درصد نیاز دارند.

بنابراین بیایید مراحلی را که می‌توانید برای شارژ سریع‌تر گوشی خود دنبال کنید، ببینیم. این می تواند در بسیاری از موقعیت ها به شما کمک کند، زمانی که زمان شما کم شده و عجله دارید. شما می خواهید به جایی بروید، اما باتری گوشی شما خراب است.

شارژ پر سرعت

شارژ کردن گوشی در زمان استفاده از آن به شدت برای باتری مضر است

10 نکته مهم برای شارژ سریعتر گوشی

بدون استفاده بیشتر، بیایید تکنیک های دیوانه کننده برای شارژ پر سرعت گوشی های هوشمند را ببینیم. فهرستی از روش‌ها را تکمیل کنید تا گوشی خود را سریع‌تر شارژ کنید.

  • حالت هواپیما را روشن کنید.
  • گوشی هوشمند خود را خاموش کنید و سپس آن را شارژ کنید.
  • پوشش گوشی هوشمند خود را بردارید.
  • توقف اجباری برنامه Google.
  • یک کابل شارژ یا شارژر جدید بخرید.
  • به پریزهای مختلف وصل کنید.
  • گوشی را از لپ تاپ یا دسکتاپ شارژ نکنید.
  • از هر برنامه شارژ سریع استفاده کنید.
  • وارد حالت ایمن شوید و سپس شارژ کنید.
  • تمام خدمات اضافی مانند Wi-Fi مکان و غیره را خاموش کنید.

شارژر های برتر برای شارژ پر سرعت

در بازار، انتخاب گسترده ای از شارژرهای سیمی و بی سیم وجود دارد. شما آزاد هستید که هر چیزی را که انتظارات و نیازهای شما را برآورده می کند انتخاب کنید. در این پست برخی از بهترین شارژرهای پرسرعت اندروید را در بازار امروز بررسی خواهیم کرد.

1. کابل Aukey USB-A 3.0 به USB-C

اگر به دنبال ارزان‌ترین شارژر تلفن برای اندروید با طیف گسترده‌ای از سازگاری هستید، Aukey USB-A 3.0 to USB-C شارژر مناسب شماست. هم قابلیت انتقال داده و هم قابلیت شارژ را دارد. به لطف رابط USB-A 3.0، انتقال داده را با سرعتی سریعتر از USB 2.0 تسهیل می کند.

حداکثر سرعت آن 5 گیگابیت بر ثانیه است.
علاوه بر این، امکان شارژ ایمن تا 3A را فراهم می کند.
به گفته سازنده، محافظ شارژ بیش از حد و گرمای بیش از حد در دستگاه یکپارچه شده است.
آنها یک مقاومت 56K اهم روی مدارها دارند تا ایمنی را تضمین کنند.
طراحی محکمی دارد که می تواند خم شدن و سایش و پارگی را تحمل کند.

2. شارژر سریع PowerBear

زمانی که برای گجت پرچمدار خود به شارژر دیواری سریع نیاز دارید، گزینه ای مقرون به صرفه و کارآمد است.

آی سی داخلی و ایمن آن از گجت های شما در برابر اتصال کوتاه و گرمای بیش از حد محافظت می کند.
گوشی‌های Samsung Galaxy، iPhone و Pixel همگی با شارژر سریع PowerBear سازگار هستند.
دارای دوشاخه دیواری تاشو است که می توانید هر جا که هستید با خود ببرید.
از Qualcomm Quick Charge 3.0 پشتیبانی می کند که امکان شارژ سریع تر دستگاه ها را فراهم می کند.
می تواند دستگاه های شما را در حدود 30 دقیقه تا 80 درصد شارژ کند.

این شامل فناوری تطبیقی است که به دلیل سازگاری گسترده با دستگاه، تلفنی را که شارژ می‌کنید شناسایی می‌کند.
توان خروجی آن 18 وات است.
این به گوشی شما ظرفیت شارژ فوق العاده بالایی می دهد.

3. پایه و پد شارژ بی سیم سامسونگ Fast Charge Wireless Duo

استفاده از شارژ بی سیم به طور فزاینده ای محبوب می شود. پایه و پد تعویض دوتایی بی سیم Fast Charge Samsung یکی دیگر از بهترین شارژرهای پرسرعت اندروید است.

کاربر را قادر می سازد تا دو گوشی را همزمان شارژ کند.
هنگام پخش جریانی یا پیامک می‌توانید گوشی خود را در حالت عمودی یا افقی شارژ کنید.
قابلیت‌های شارژ سریع در پایه و پد گنجانده شده است که به دستگاه‌ها اجازه می‌دهد سریع شارژ شوند.
با گوشی هایی که از شارژ Qi پشتیبانی می کنند کار می کند.

شارژ پر سرعت

شارژ پر سرعت می تواند با رعایت یک سری نکات ساده انجام شود

علاوه بر این، شارژر بی سیم ممکن است برای مواردی بیش از تلفن ها استفاده شود.
این ساعت با Samsung Galaxy Watch، Gear Sport و Gear S3 سازگار است.
دارای استاندارد خروجی 5 وات است.
مشکلی نیست زیرا این ابزار دارای یک فن داخلی است که هنگام شارژ آن را خنک نگه می دارد.

4. نوک ولتا XL + 1 USB-Type C

Volta XL به کابل نوآورانه USB-Type C خود که دارای یک اتصال مغناطیسی داخلی است، افتخار می کند. این کابل شارژ پر سرعت را با سلامت ترین روش انجام می دهد.

همچنین لازم نیست نگران استفاده از آن برای مدت زمان طولانی باشید.
از Qualcomm 3.0 پشتیبانی می‌کند، اما وقتی با Google Pixel XL یا Nexus 6P استفاده می‌شود، سرعت شارژ را تا ۷۰ درصد افزایش می‌دهد.
Volta XL می‌تواند هر تلفن، تبلت یا لپ‌تاپ را که دارای پورت USB-Type C باشد شارژ کند.
این کابل از نایلون فوق العاده بادوام تشکیل شده است که گره نمی خورد و فرسوده نمی شود.

5. Scosche Powervolt

Scosche Powervolt (2 پورت Home USB-C PD 3.0) دارای تعدادی پورت است که از دستگاه های USB-Type C پشتیبانی می کنند. همچنین یکی از بهترین شارژرهای گوشی برای اندروید است.

دارای محافظت داخلی در برابر شارژ بیش از حد و گرمای بیش از حد مدارهای خود است.
این گزینه برای کاربرانی که نیاز به شارژ همزمان دو دستگاه USB-Type C دارند ایده آل است.
این دستگاه دارای دو پورت USB-Type C و توان خروجی ترکیبی 18 وات است.
در 30 دقیقه می تواند دو گوشی اندرویدی را به طور همزمان شارژ کند.
علاوه بر این، انجمن پیاده‌سازان USB، پورت Scosche Powervolt را به عنوان ایمن (USB-IF) تأیید کرده است.

6. شارژر سریع بی سیم Ahutoru

اگر به دنبال یک شارژر بی سیم سریع هستید، شارژر سریع بی سیم Ahutoru ارزش بررسی کردن را دارد.

این شارژر بی سیم سریع می تواند تشخیص دهد که گوشی شما اندروید است یا iOS.
همچنین با به روزترین گوشی های موجود در بازار کار می کند.
سیم شارژ دیگر لازم نیست.
دارای ویژگی تعادل دما خودکار است تا شما و تلفنتان را همیشه در امان نگه دارد.

7. شارژر دیواری سریع تطبیقی پانتوم

شارژر دیواری سریع تطبیقی Pantom یکی از پرفروش ترین شارژرهابرای شارژ پر سرعت است. درک اینکه چرا این محصول انتخاب آمازون با رتبه 4.5 ستاره است، ساده است.

این شارژر برای کسانی طراحی شده است که قبل از بیرون رفتن نیاز به شارژ سریع دارند.
این می تواند گوشی شما را تا 75 درصد سریعتر از اکثر شارژرهای موجود در بازار شارژ کند.
این شارژر همچنین دارای ویژگی های امنیتی داخلی برای محافظت از صفحه شما می باشد

8. Anker Powercore II Poweriq 2.0

شارژر Anker Powercore II Poweriq 2.0 بخشی از نسل جدید شارژرهایی است که دستگاه متصل را به صورت هوشمند تشخیص می دهد.

با تنظیم ولتاژ خروجی، سرعت شارژ را بهینه می کند.
Samsung Galaxy، LG، HTC One، Samsung Note، iPad mini و iPhone همگی با Anker Power II سازگار هستند.
این قابلیت را دارد که گوشی هوشمند شما را در سریع ترین زمان ممکن شارژ کند.
به دلیل اتصال USB-C خود که از Qualcomm Quick Charge 3.0 و Power Delivery پشتیبانی می کند، با طیف وسیعی از دستگاه ها کار می کند.
این عملاً هر تلفنی را با مدار شارژ سریع شارژ می کند. با این حال، مدت زمان شارژ بسته به گوشی متفاوت است.

9. RAVPower Wireless Charging Stand+

یکی از مفیدترین شارژرهای پرسرعت اندروید موجود در بازار، پایه شارژ بی سیم RAVPower است.

هر گوشی هوشمند سازگار با Qi، دستگاه سامسونگ، آیفون ممکن است به صورت بی سیم با پایه شارژ بی سیم RAVPower شارژ شود.
از آنجایی که دارای سه تنظیم دما است، استفاده از آن بی خطر است.
این شامل دو سیم پیچ شارژ است و به گونه ای طراحی شده است که می توانید گوشی خود را به صورت عمودی یا افقی شارژ کنید.

علاوه بر این، به طور هوشمند گوشی های شما را شناسایی و شناسایی می کند و بلافاصله آنها را شارژ می کند.
شارژ بیش از حد، جریان اضافه، ولتاژ بیش از حد، گرمای بیش از حد و اتصال کوتاه همگی محافظت می شوند.
اگر چیزهای فلزی یا مغناطیسی را حس کند، شارژ را متوقف می کند.

10. شارژر دیواری 45 واتی USB-C سامسونگ

سامسونگ یک شارژر سریع جدید به نام شارژر دیواری سامسونگ 45 واتی USB-C ایجاد کرده است.

این دستگاه از Power Delivery برای کارآمدترین تجربه شارژ پشتیبانی می کند و دارای قابلیت شارژ فوق سریع 45 واتی است.
این یک کانکتور جداشدنی USB-C به USB-C دارد که ممکن است برای همگام سازی تلفن هوشمند شما با رایانه های شخصی سازگار در هنگام حرکت استفاده شود.
شارژر دیواری USB-C سامسونگ با دستگاه های USB 3.0 PD مانند گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس کار می کند.
به لطف کانکتور برگشت پذیر USB Type-C می توانید کابل خود را به هر طریقی به دستگاه خود متصل کنید.
همچنین به شارژ گوشی هوشمند شما و همچنین انتقال اطلاعات، عکس ها و موسیقی کمک می کند.

11. شارژر RAVPower 36W Dual QC 3.0

از آنجایی که دارای دو درگاه شارژ سریع (QC) است، شارژر دیواری RAVPower 36W Dual QC 3.0 یکی از بهترین های موجود در بازار است.

شارژ بیش از حد، گرمای بیش از حد، نوسانات برق و اتصال کوتاه همگی در برابر محافظت می شوند.
می توانید پاور بانک و تلفن های سازگار خود را همزمان با سرعت بالا شارژ کنید.
همچنین به لطف پین های تاشو و ابعاد جمع و جور برای ذخیره سازی ایمن، یک همراه عالی برای سفر است.
فناوری پیشرفته آن به آن اجازه می دهد تا سرعت شارژ را با تغییر جریان خروجی بهبود بخشد.
با تمام گوشی‌های اندرویدی که از Quick Charge 3.0 پشتیبانی می‌کنند، از جمله LG G8/V40/V30/G7/G5/G4 کار می‌کند.
همچنین تمامی گوشی های سامسونگ و همچنین تمامی آیفون ها از جمله جدیدترین آیفون ها را به سرعت شارژ می کند

12. شارژر بی سیم سریع Yootech

پایه شارژ بی سیم سریع Yootech تلفن شما را 20 تا 30 درصد سریعتر از شارژرهای بی سیم سنتی شارژ می کند.

این شامل یک مکانیزم خنک کننده داخلی و یک سوراخ انتشار گرما برای خنک نگه داشتن شارژر در حین استفاده است.
از طرف دیگر، گزینه شارژ 15 واتی با تمام دستگاه‌های مجهز به Qi مانند Google Pixel سازگار است. بنابراین شارژ پر سرعت را در انواع مختلفی به شما ارائه می دهد که ولتاژ آن قابل تنظیم است.

شارژ بیش از حد، جریان اضافه و ولتاژ بیش از حد همگی توسط فناوری حفاظت هوشمند چند منظوره محافظت می شوند.
حالت های شارژ 7.5 وات، 10 وات و 15 وات شارژر بی سیم سریع Yootech در دسترس هستند.
حالت شارژ 7.5 واتی با آیفون هایی که از سیستم iOS فعلی استفاده می کنند کار می کند، در حالی که گزینه شارژ 10 واتی با گوشی های سامسونگ که از جدیدترین سیستم iOS استفاده می کنند کار می کند.