هک گوشی رایگان + 7 روش انجام هک رایگان و معرفی برنامه رایگان
هک پیامک
هک پیامک + روش های انجام هک پیامک+ 3 روش هک + 8 نکته پیشگیری🟢
نوامبر 22, 2023
آینده سیستم عامل ها
آینده سیستم عامل ها + سیستم عامل های مختلف چه شکلی خواهند داشت؟+آینده ویندوز🟢
نوامبر 28, 2023

هک گوشی رایگان + 7 روش انجام هک رایگان+معرفی برنامه

هک گوشی رایگان

هک گوشی رایگان

هک گوشی رایگان چگونه ممکن است ؟ آیا من می توانم بدون پرداخت هزینه ای گوشی مورد نظرم را هک کنم ؟ این سوالی است که بسیاری از کاربران از پشتیبانان تیم ما می پرسند .

از همین رو تصمیم گرفتیم توضیحات مفصلی درباره ی موضوع هک گوشی مجانی و بدون هزینه در این مقاله ارائه دهیم .

هک گوشی رایگان

تلفن ها هنوز مانند کامپیوتر هستند و کاربران آنها هنوز مردم هستند و رایانه ها و مردم همیشه حلقه های امنیتی ضعیفی خواهند بود. ما با تعدادی از کارشناسان امنیتی صحبت کردیم تا به شما کمک کنیم تا از متداول‌ترین راه‌هایی که هکرها ممکن است برای نفوذ به رایانه‌های قدرتمند در جیب مردم  بهره بگیرند، استفاده کنید. این امیدواریم به شما دیدگاهی در مورد آسیب پذیری های احتمالی بدهد.

1. مهندسی اجتماعی

ساده ترین راه هک گوشی رایگان  برای هر هکری برای نفوذ به هر دستگاهی این است که کاربر خودش در را باز کند. البته گفتن آن آسان‌تر از انجام آن است، اما هدف بیشتر انواع حملات مهندسی اجتماعی است.

سیستم‌عامل‌های گوشی‌های هوشمند معمولاً دارای بخش های امنیتی سخت‌گیرانه‌تری نسبت به رایانه‌های شخصی یا سرورها هستند، با کد برنامه‌ای که در حالت Sandbox اجرا می‌شود که از افزایش امتیازات و تصرف دستگاه جلوگیری می‌کند. اما این مدل امنیتی بسیار تحسین‌شده، که در آن کاربران تلفن همراه برای دسترسی کد به مناطق محافظت‌شده سیستم عامل یا ذخیره‌سازی گوشی باید اقدامات مثبتی انجام دهند، دارای یک اشکال است: پیام‌های بازشو فراوانی را به همراه دارد که بسیاری از ما به دنبال آن هستیم.

از آنجایی که تجربه کاربر پذیرش اکثر درخواست‌ها را به عنوان دروازه‌ای برای دسترسی به عملکرد مشروط کرده است، اکثر کاربران فقط به برنامه اجازه می‌دهند به هر چیزی که درخواست می‌کند دسترسی داشته باشد. من فکر می کنم این ممکن است چیزی باشد که همه ما در یک مقطع زمانی در آن مقصر هستیم.

2. بد تبلیغاتی!

یکی از بردارهای مهم برای این نوع از جعبه‌های محاوره‌ای فریبنده، اصطلاحاً «بد تبلیغاتی» است. که به زیرساخت توسعه‌یافته برای اکوسیستم تبلیغات تلفن همراه، چه در مرورگر یا در یک برنامه، بازمی‌گردد.

چاک اورت، مدیر حمایت از امنیت سایبری در Deep Instinct می‌گوید: «هدف این است که شما را وادار به کلیک بر روی تبلیغات کنند.  آنها سعی می کنند شما را با چیزی جذب کنند که شما را وادار کند قبل از اینکه فکر کنید کلیک کنید . یک واکنش تند  یا چیزی که شبیه هشدار سریع است. او می‌گوید هدف این است که تلاش کنند و شما را بترساند یا وسوسه کنند که روی پیوند کلیک کنید.

هک گوشی رایگان

هک گوشی رایگان توسط هکر ها انجام نمی شود!

3. smishing

یکی دیگر از مهاجمان وکتوری که برای دریافت آن لینک بسیار مهم و قابل لمس در مقابل قربانیان خود استفاده می کنند، پیامک متنی است. با مجموعه ای کاملا متفاوت از ترفندهای مهندسی اجتماعی. این عمل به عنوان فیشینگ پیامکی یا smishing شناخته می شود و افراد ساده لوح و پرقدرت را به طور یکسان به دام می اندازد.

راه‌های متعددی وجود دارد که مجرمان سایبری می‌توانند از فیشینگ پیامکی بسته به هدف و هدفشان استفاده کنند. اگر هدف نصب بدافزار بر روی یک دستگاه باشد، معمولاً یک فایل همراه با پیامی ضمیمه می‌شود که سعی می‌کند کاربر را متقاعد کند روی آن کلیک کرده و آن را دانلود کند. به عنوان مثال، مجرمان سایبری می‌توانند شخص مورد اعتماد خود را جعل کنند، مانند کارفرما یا مدیری که از کارمندی می‌خواهد سند پیوست را بررسی کند، و تله‌ای را برای قربانی شلوغ و بی‌احتیاطی ایجاد می‌کند.

دو سال پیش، تلفن جف بزوس پس از دانلود یک فایل ویدئویی از یک مخاطب مورد اعتماد، هک شد. در برخی موارد، هکرهایی که از سوء استفاده های روز صفر مرورگرهای تلفن همراه استفاده می کنند، می توانند تا زمانی که روی پیوند کلیک کنند، یک فایل مخرب را بدون رضایت کاربر به گوشی منتقل کنند.

4. بدافزار

اگر یک هکر نتواند شما را فریب دهد تا روی یک دکمه کلیک کنید و ناخواسته محافظ های امنیتی را پایین بیاورید کار آن ها سخت می شود. با توجه به موانع امنیتی گوشی شما، آنها ممکن است به دنبال شخصی باشند که قبلاً عمداً این کار را انجام داده است و گوشی خود را جیلبریک یا روت کرده است. از نظر بسیاری، جیلبریک به کاربران این امکان را می دهد که دستگاه خود را بهتر سفارشی کنند و برنامه های مورد نظر خود را از منابع غیررسمی نصب کنند. اما به دلیل ماهیت آن، جعبه ایمنی سختگیرانه امنیتی را کاهش می دهد که گوشی های هوشمند را قفل می کند.

هکرها برنامه هایی را ایجاد می کنند که کاربران علاقه واقعی به آن داشته باشند. مانند VPN رایگان، با هدف دانلود بدافزار بر روی دستگاه های کاربران ناآگاه. هنگامی که این برنامه‌های مخرب بر روی دستگاهی دانلود می‌شوند، تشخیص می‌دهند که آیا دستگاه روت شده یا جیلبریک شده است.  اگر چنین باشد، اطلاعات شناسایی شخصی و سایر داده‌های حساس را سرقت می‌کنند. هنگامی که دستگاهی جیلبریک می شود، سیستم عامل در معرض خطر قرار می گیرد و امکان هک رمزهای عبور، چت ها یا سایر داده های ورودی مانند اطلاعات بانک یا پرداخت را فراهم می کند.

5. Pretexting

هک گوشی رایگان – در نهایت، اگر کاربر به میل خود کنترل دستگاه خود را رها نکند، مهاجم می‌تواند به ارائه‌دهنده تلفن همراه خود برود. ممکن است رسوایی رسانه‌های بریتانیا در اواسط دهه قبل را به خاطر بیاورید که در آن روزنامه‌ها از تکنیک‌هایی که آن‌ها به آن  «تاهین» می‌نامند برای دسترسی به صندوق‌های پست صوتی تلفن همراه افراد مشهور و قربانیان جرم استفاده کردند. این فرآیند که به عنوان بهانه‌سازی نیز شناخته می‌شود، شامل یک مهاجم می‌شود. که اطلاعات شخصی کافی درباره قربانی خود را گرد هم می‌آورد تا به طور قابل قبولی در ارتباط با ارائه‌دهنده تلفن خود جعل هویت آنها را جعل کند و در نتیجه به حساب قربانی دسترسی پیدا کند.

در صورت تأیید موفقیت‌آمیز، مهاجم شرکت مخابراتی را متقاعد می‌کند تا شماره تلفن قربانی را به دستگاهی که در اختیار دارد، در چیزی که به عنوان تعویض سیم‌کارت شناخته می‌شود، منتقل کند. تماس‌ها، پیامک‌ها و کدهای دسترسی – مانند کدهای احراز هویت فاکتور دوم که بانک یا ارائه‌دهندگان مالی شما از طریق پیامک به تلفن شما ارسال می‌کنند – اکنون شما به سمت مهاجم می‌روید. مانند کسی که خودش به سمت تله می رود!. برای چنین کسی هک گوشی رایگان و غیر رایگان تفاوتی ندارد!.

6. نفوذ از طریق بلوتوث

یک جفت بردار حمله بی‌سیم وجود دارد که هکرها می‌توانند از آن‌ها برای نفوذ به تلفن‌ها استفاده کنند، بدون اینکه کسی را فریب دهند تا مجوزها را واگذار کنند. هر دو نیاز به نزدیکی فیزیکی به هدف دارند، اما گاهی اوقات می توان آنها را در فضاهای عمومی بیرون کشید. اتصال بلوتوث یکی از نقاط ضعف گوشی‌های هوشمند است و هکرها اغلب از روش‌های خاصی برای اتصال به دستگاه‌هایی که با بلوتوث کار می‌کنند و هک می‌کنند، استفاده می‌کنند.

این یک روش رایج هک است زیرا بسیاری از مردم اتصال بلوتوث خود را روشن نگه می دارند. اگر اتصال بلوتوث تنظیم نشده باشد، هکرها می توانند به گوشی هوشمند شما نزدیک شوند و بدون اطلاع قبلی راه خود را هک کنند. بنابراین زمانی که از ایرپاد خود استفاده می کنید و سپس آن را خاموش می کنید باید مراقب باشید!. بسیاری از افراد بعد از خاموش کردن ایرپاد بلوتوث خود را روشن می گذارند.

هک گوشی رایگان

هک گوشی رایگان می تواند با استفاده از بدافزار ها انجام شود

7. حملات Man-in-the-Middle Wi-Fi

یکی دیگر از بردارهای بالقوه حمله بی سیم، حمله وای فای انسان در وسط است. بسیاری از مردم تمایل دارند هر زمان که فرصتی پیدا کنند، تلفن‌های هوشمند خود را به وای‌فای عمومی رایگان متصل کنند. این عادت می تواند منجر به مشکلات بزرگ شود. زیرا هکرهای باهوش می توانند اتصال را رهگیری کرده و به تلفن نفوذ کنند. با رهگیری ارتباطات، هکرها می توانند انبوهی از اطلاعات را بدون کنترل تلفن کاربر به دست آورند.

هنگامی که یک مهاجم از یکی از تکنیک های ذکر شده در بالا برای به دست آوردن جای پایی در تلفن هوشمند استفاده کرد، قدم بعدی او چیست؟. در حالی که سیستم‌عامل‌های گوشی‌های هوشمند در نهایت از سیستم‌های شبه یونیکس مشتق شده‌اند، مهاجمی که موفق شده است به اجبار نفوذ کند، خود را در محیطی بسیار متفاوت از رایانه شخصی یا سرور می‌بیند. این حملات می توانند به عنوان هک گوشی رایگان شناخته شوند.

بیشتر برنامه‌ها با سیستم‌عامل و دیگر برنامه‌ها در مواردی که اساساً فراخوانی API هستند، ارتباط برقرار می‌کنند. هسته‌های iOS و Android آنقدر با هر چیزی که شبیه پایه یونیکس آن‌ها است متفاوت است که بهره‌برداری مشترک تقریباً غیرممکن است. خطوط فرمان برای هر دو دستگاه وجود دارد اما فقط با بالاترین سطح امتیاز برای هر دو دستگاه قابل دسترسی است و معمولاً فقط می‌توان به آن دسترسی داشت، مگر اینکه دستگاه را روت یا جیلبریک کرد.

نکته:

فقط به این دلیل که تامین امنیت سخت است به این معنی نیست که غیرممکن است. این نوع اکسپلویت‌ها برای هک گوشی رایگان وجود دارند. افزایش امتیازات کلیدی برای این فرآیند خواهد بود و کار بر روی مکانیسم‌های ایمنی داخلی سخت خواهد بود، اما هر مهاجمی که توانایی اجرای کد روی دستگاه کاربر را داشته باشد دقیقاً همین کار را انجام می‌دهد – اجرای کد روی دستگاه کاربر – بنابراین اگر باهوش باشد. به اندازه کافی آنها می توانند آن دستگاه را وادار کنند هر کاری که می خواهند انجام دهد.

چطور هک گوشی رایگان انجام دهیم؟

روش هایی که در بالا گفته شد شاید برای هک گوشی رایگان توسط شما چندان کاربردی نباشد . چرا که اغلب نیاز به مهارت هایی دارندکه ممکن است کسب آنها بسیار زمان بر هم باشند.

بهترین راه برای این که هک گوشی رایگان انجام دهید این است که برنامه نویس شوید!. البته همانطور که می دانید تبدیل شدن به یک برنامه نویس و سپس تبدیل شدن به یک هکر می تواند زمان چند ساله ای را از شما بگیرد!. تنها روشی که می توانید هک گوشی رایگان را انجام دهید این است که خودتان مهارت کسب کنید.

سایر روش هایی که می توانید به اطلاعات گوشی دیگران دسترسی پیدا کنید به هیچ عنوان هک نامیده نمی شوند. مثلا برای این که بتوانید به تلگرام فردی دسترسی داشته باشید می توانید رمز گوشی آن فرد را داشته باشید و قفل آن را باز کنید. بعد از نصب کردن تلگرام می توانید شماره تلفن فرد را وارد کنید و کدی که به آن پیامک شده را در گوشی خودتان وارد کنید!. این مسئله در واقع هک تلگرام نیست!. به این دلیل که شما به راحتی به گوشی فرد دسترسی دارید!.

حالا می خواهیم به شما یک روش هک کاملا قوی و مطمئن را معرفی کنیم که در کمترین زمان و با کمترین هزینه شما را به هدفتان می رساند . شاید این یک روش هک گوشی رایگان نباشد . اما به شما اطمینان می دهم که سریع ترین ، آسان ترین و کم هزینه ترین روش است .

 

هک گوشی رایگان

برای جلوگیری از هک گوشی باید به طور کامل و مداوم از دستگاه خود محافظت کنید

آسان ترین و کم هزینه ترین روش هک

برنامه نویس ها سالها تلاش می کنند تا مهارت هایی که به دست آورده اند را ارتقا دهند. بعد از این مرحله هکر می شوند. سپس سالها تلاش می کنند برای این که این هک ها را گسترش بدهند. این هک ها می تواند روش های مختلفی داشته باشد و در جهت های خوب یا بد به کار گرفته شود. به عنوان مثال افرادی که می خواهند اطلاعات شما را بدزدند هکر های کلاه سیاه هستند. این هکر ها در جهت بدی فعالیت می کنند که فعالیت های مجرمانه شناخته می شوند. اما می توان از این هک ها برای ایجاد امنیت بیشتر و یا حتی برای کنترل فرزندان کودک یا نوجوان خود در فضای مجازی استفاده کرد .

راه حل کم هزینه ای که می خواهیم به شما معرفی کنیم استفاده از برنامه ی کنترلی و نظارتی s-child است . برنامه نویسان ما برای شما برنامه ای را طراحی کرده اند که می تواند بدون دسترسی به گوشی هدف هک را انجام دهند. فقط کافی است که شماره هدف را داشته باشید.

برنامه ی s-child چگونه کار می کند ؟

این برنامه رابط کاربری بسیار ساده ای دارد . دانلود و نصب آن نیز بسیار راحت است . تنها کافی است بعد از پرداخت و خرید، پنل ارسالی برنامه را برروی گوشی خود نصب کنید . سپس لینک آن را با ظاهر یک برنامه کاربردی مثلا یک وی پی ان یا یک بازی سرگرم کننده و یا هرچیزی به دلخواه خودتان برای فرزندتان ارسال نمایید . بعد از ارسال از او بخواهید برروی لینک ارسالی شما کلیک کند . به محض کلیک برنامه به طور خودکار نصب شده و همان لحظه از روی گوشی فرزندتان پنهان می گردد تا دیگر کسی قادر به شناسایی آن نباشد .

قابلیت های برنامه s-child :

  • دسترسی به تماس ها و پیامک ها
  • نمایش چت های موجود در تلگرام ، واتساپ و اینستاگرام ( هک اینستا )
  • نمایش موقعیت مکانی و مسیرهای پیموده شده
  • شنود تماس ها
  • دسترسی به تصاویر موجود در گالری
  • و…

برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود برنامه و همچنین ارتباط با پشتیبانی به صفحه ی اصلی سایت s-child که لینک آن را در ادامه قرار داده ایم مراجعه کنید.

👈 هک گوشی  s-child 👉