ردیابی موقعیت مکانی + معرفی بهترین روش ردیابی و 10 نرم افزار پرکاربرد ردیابی📡
هک سایت
هک سایت ❤️ 11 روش هک وب سایت ها که هکرها انجام می دهند
جولای 13, 2022
هک اخلاقی
هک اخلاقی
جولای 23, 2022

ردیابی موقعیت مکانی❤️معرفی بهترین روش ردیابی و 10 نرم افزار پرکاربرد📡

ردیابی موقعیت مکانی

ردیابی موقعیت مکانی

ردیابی موقعیت مکانی از طریق گوشی موبایل یکی از دغدغه های افراد در عصر تکنولوژی امروز است. همه ما در حال استفاده از گوشی های هوشمندی هستیم که می توانند ردیابی موقعیت مکانی اعضای خانواده و یا خودمان را انجام دهند.

اما مسئله این است که آیا ما می توانیم هر گوشی و یا هرشخصی را که خواستیم ردیابی کنیم ؟. در این مقاله می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم و هرآنچه که لازم است راجع به ردیابی موقعیت مکانی بدانید را توضیح دهیم .

مزایای ردیابی موقعیت مکانی

همه ی ما با نصب اپلیکیشن هایی همچون اسنپ و تپسی به نوعی به آنها اجازه ردیابی موقعیت خودمان را می دهیم . یا ممکن است اپلیکیشن هایی برای پیدا کردن نزدیک ترین رستوران ها به خودمان و یا نزدیک ترین دفاتر خدماتی و … را نصب کنیم . همه ی این ها فقط با روشن کردن جی پی اس گوشی و امکان ردیابی این اپلیکیشن ها میسر می شود.

مزایای ردیابی مکان از خطرات آن بیشتر است. ردیابی موقعیت مکانی جهان را از دو طریق بهبود می بخشد: به شرکت ها اجازه می دهد خدماتی را به طور خاص به شما ارائه دهند. و به آنها اجازه می دهد حرکات شما را با اطلاعات افراد دیگر ترکیب کنند و خدماتی را ارائه دهند که به نفع همه باشد.

 

📚📚📚 بیشتر بخوانید : هک تلگرام با شماره تلفن چگونه انجام می شود ؟

 

چگونه ردیابی موقعیت مکانی برای شما مفید است؟

Google Maps و بسیاری از برنامه‌های دیگر از موقعیت مکانی شما استفاده می‌کنند.  اگر جی پی اس را در تلفن خود خاموش کنید، Google Maps کار نخواهد کرد و این قیمت برای اکثر افراد بسیار بالاست. اسنپ و تپسی باید بتواند شما را پیدا کند و شما را تا مقصد ردیابی کند. شما به بسیاری از برنامه‌ها تکیه می‌کنید که برای کار کردن باید مکان شما را بدانند.

ردیابی GPS در مواقع اضطراری قابل اعتمادترین راه برای یافتن شما توسط امدادگران اضطراری است. وقتی 110 یا 115 را شماره گیری می کنید، iOS و Android به طور خودکار مکان دستگاه را با خدمات اضطراری به اشتراک می گذارند. آنها در حال کار بر روی دقیق ساختن داده های مکان برای مشخص کردن مکان خاصی در یک ساختمان هستند.

همچنین می توانید تلفن گم شده خود را با GPS ردیابی کنید و به روز رسانی های لحظه ای از مکان فعلی آن را دریافت کنید.

ایمنی کودک هم کاربرد دیگر ردیابی موقعیت مکانی است. اگر نگران گم شدن کودک یا بستگان مسن هستید، می توانید مراقب آنها باشید. مکان یابی دوستان Google Maps می تواند موقعیت مکانی شما را در طول سفر به اشتراک بگذارد. اپلیکیشن Find My Friends اپل به شما امکان می دهد موقعیت مکانی خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. مسنجر فیس بوک، اسنپ چت ، تلگرام ، واتساپ و سایر برنامه های شبکه اجتماعی دارای ویژگی های مشابهی هستند که به شما کمک می کند دوستان خود را پیدا کنید و ملاقات کنید.

شرکت ها و کسب و کار ها

وقتی یک کسب و کار برای کارمندانش تلفن صادر می کند، می تواند تلفن ها را ردیابی کند تا ببیند کارمند در حین کار در کجا زمان می گذراند. تاکسی‌ها و شرکت‌های حمل‌ونقل می‌توانند نظارت کنند که سرعت یک کارمند بیشتر از حد مجاز رانندگی می‌کند یا خیر.

کارت‌های اعتباری شرکت‌های مالی از داده‌های موقعیت مکانی برای شناسایی تقلب استفاده می‌کنند و از حضور شما در هنگام استفاده از کارت اعتباری خود اطمینان حاصل می‌کنند. بازی‌ها بازی‌هایی مانند Pokemon Go وجود دارند که صراحتاً بر اساس حرکات شما از مکانی به مکان دیگر ساخته شده‌اند. بازی‌های دیگر طوری طراحی شده‌اند که نیاز به نزدیکی به بازیکنان دیگر دارند.

 

ردیابی موقعیت مکانی

برای ردیابی موقعیت مکانی می توانید از نرم افزار ها استفاده کنید

 

چگونه ردیابی موقعیت مکانی از طریق شماره را انجام دهیم ؟

بسیاری از مردم رویای توانایی یافتن موقعیت مکانی با شماره و یا همان هک لوکیشن را دارند. این رویا چندان هم از واقعیت دور نیست .

اپراطور های تلفن همراه به راحتی می توانند از طریق شماره تلفن و کد IMEI گوشی ، موقعیت مکانی را به دست آورند . همچنین برنامه نویسان و هکرها نیز به دست آوردهایی در این زمینه رسیده اند . اما افراد عادی که دانش چندانی در این زمینه ندارند چگونه می توانند این کار را انجام دهند ؟.

تنها راه برای افرادی که دانش هک و ردیابی را ندارند ، استفاده از برنامه های هک و یا برنامه های ردیابی است .

هکرها در واقع با هک شماره موبایل شخص موردنظر و سپس نفوذ به گوشی او می توانند ردیابی موقعیت مکانی هدفشان را انجام دهند.

افراد دیگر هم می توانند با استفاده از برنامه هایی که توسط هکرها و برنامه نویسان ساخته شده است ، ردیابی موقعیت مکانی اعضای خانواده و یا گوشی گم شده خود را انجام دهند.

متأسفانه هیچ برنامه ای به صورت رایگان این کار را انجام نمی دهد. چنانچه با برنامه ای مواجه شدید که ادعای ارائه ی خدمات رایگان داشت ، مطمئن باشید که قصد کلاهبرداری و یا هک گوشی خود شما را دارند.  اما در ادامه به شما نرم افزار هایی را برای موقعیت مکانی معرفی می کنیم که بارها خودشان را در دنیا ثابت کرده اند و می توان به آنها اعتماد کرد.

تنها راهی که می توانید موقعیت یک تلفن همراه را ردیابی کنید، نصب نرم افزار بر روی آن گوشی و استفاده از آن است. مالک تلفن باید به نرم افزار اجازه استفاده از خدمات موقعیت یابی روی تلفن را بدهد.

1 : از طریق Find My Device Google یک تلفن Android را پیدا کنید

ردیابی موقعیت مکانی تلفن اندرویدی شما نمی تواند آسان تر باشد. تا زمانی که خدمات موقعیت یابی را در دستگاه اندرویدی خود فعال کنید، می توانید از صفحه Find My Device Google به عنوان ردیاب تلفن Google برای دریافت موقعیت مکانی تلفن خود استفاده کنید.

هنگامی که این کار را انجام دادید، نقطه دقیقی از موقعیت مکانی GPS گوشی خود را خواهید دید. که با یک نماد سبز کوچک در Google Maps شناسایی می شود.

در سمت چپ نقشه، سه سرویس را می‌بینید .که اگر تلفنتان در حال حاضر در اختیار شما نیست، می‌توانید از آنها استفاده کنید:

پخش صدا:

تلفن شما زنگ هشدار را به مدت پنج دقیقه به صدا در می آورد. حتی اگر صدا روی بی صدا تنظیم شده باشد. اگر تلفن در نزدیکی شما باشد، باید آن را بشنوید.

ردیابی موقعیت مکانی

نرم افزار s-child یکی از بهترین نرم افزار ها برای ردیابی است

دستگاه ایمن:

اگر می دانید گوشی شما گم شده است، می توانید مطمئن شوید که قفل است تا کسی نتواند وارد آن شود. این گزینه همچنان تضمین می‌کند که می‌توانید مکان دستگاه خود را پیدا کنید. حتی بهتر از آن، می‌توانید شماره تلفنی را نشان دهید که اگر کسی با دستگاه شما برخورد کند، می‌تواند با شما تماس بگیرد.

پاک کردن دستگاه:

اگر تمام امید خود را از دست داده اید، می توانید از راه دور همه چیز را برای همیشه در دستگاه خود پاک کنید.

بهتر است مطمئن شوید که خدمات موقعیت مکانی را در تلفن خود فعال کرده اید و به گوگل اجازه ردیابی موقعیت مکانی تلفن خود را داده اید. برای انجام این کار، به تنظیمات > Google بروید. Find My Device را بزنید و آن را روشن کنید تا ردیابی فعال شود. با این حال، Find My Device معمولاً تا زمانی که یک حساب Google به تلفن خود اضافه کنید روشن است.

علاوه بر این، برای کارکرد Find My Device، تلفن شما باید روشن باشد، به اینترنت متصل باشد، Find My Device را فعال کرده باشد و در Google Play قابل مشاهده باشد.

به این ترتیب، اگر زمانی گوشی خود را گم کردید، می توانید به سرعت از یکی از این ویژگی ها برای محافظت از اطلاعات خود استفاده کنید.

از طریق Find My iPhone اپل ، گوشی آیفون خود را پیدا کنید

برای ردیابی موقعیت مکانی آیفون، می توانید از سرویس Find My iPhone اپل استفاده کنید.

درست مانند ردیابی یک تلفن اندرویدی، برای این کار باید خدمات مکان یابی را در آیفون خود فعال کنید. اگر این کار را انجام دادید، می توانید از رایانه یا دستگاه دیگری وارد iCloud شوید تا آیفون خود را به همان روش ردیابی کنید. پیدا کردن آیفون خود را از دستگاه اندرویدی آسان می کند.

این سرویس فوق‌العاده است زیرا احتمال پیوستن کاربر به آیفون گمشده خود را به طور چشمگیری افزایش می‌دهد. اگر یک آیفون گم شده پیدا کنید، شما نیز می توانید بخشی از یک داستان موفقیت مانند این شوید.

اگر Find My iPhone نتواند iPhone شما را پیدا کند، بلافاصله در زیر نام دستگاه Offline را مشاهده خواهید کرد. در این صورت Find My iPhone آخرین مکان شناخته شده را تا 24 ساعت نمایش می دهد. Notify me when found را انتخاب کنید تا اپل بتواند در صورت پیدا شدن آیفون شما از طریق ایمیل به شما اطلاع دهد.

موقعیت مکانی خود را در Google Maps به اشتراک بگذارید

راه جالب دیگری که می توانید به خانواده یا دوستان خود اجازه دهید موقعیت مکانی تلفن شما را ردیابی کنند، اشتراک گذاری موقعیت مکانی خود از طریق Google Maps است که یکی از بهترین ویژگی های Maps است.

Google Maps را باز کنید . روی نماد خود در نوار جستجو ضربه بزنید. گزینه اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی را در لیست خواهید دید. دکمه آبی اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی را فشار دهید .تا موقعیت مکانی خود به همراه میزان عمر باتری باقی مانده در تلفنتان را با هرکسی که در فهرست مخاطبین شما یا با یک برنامه دیگر یا دستگاه نزدیک است به اشتراک بگذارید.می توانید انتخاب کنید که این کار را برای مدت زمان مشخصی انجام دهید. مثلاً یک ساعت، یا به طور نامحدود تا زمانی که خودتان ویژگی را خاموش کنید.

این یک راه عالی برای والدین است که وقتی به هر دلیلی دور هستند، آرامش خاطر خانواده را فراهم کنند. همچنین یک راه عالی برای والدین برای ردیابی مکان فرزندشان در جهان است. ویژگی اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی Google Map به شما امکان می‌دهد از تلفن اندرویدی خود به عنوان یک دستگاه ردیابی GPS استفاده کنید.

بهترین روش ردیابی موقعیت مکانی

بهترین روش ردیابی موقعیت مکانی این است که با استفاده از یک نرم افزار جاسوسی این کار را انجام دهید. مخصوصا اگر نمی خواهید که هدف شما متوجه شود که در حال ردیابی شدن است. این تنها روش است. دقت داشته باشید که استفاده کردن از این روش در مواقع مختلف می تواند از نظر قانونی مشکل داشته باشد. به عنوان مثال شما برای افراد بالای 18 سال نمی توانید این نرم افزار ها را استفاده کنید.مگر این که فرزند شما باشند.

به عنوان مثال برنامه ی s-child یک برنامه مطمئن است که می توانید از آن برای ردیابی موقعیت مکانی استفاده کنید. با استفاده از این نرم افزار علاوه بر این که ردیابی موقعیت مکانی را انجام می دهید امکانات دیگری هم به شما داده می شود. بهترین این امکانات دیدن تمامی پیامک ها و تماس های دریافتی است. ضمن این که می توانید اینستاگرام، تلگرام و … را بررسی کنید.

بعد از این که این برنامه روی گوشی هدف نصب شود به صورت مخفی در می آید. یعنی هدف شما نمی تواند ببیند که گوشی هوشمندش تحت نظارت و کنترل است!. این مهمترین مزیت برای افاردی است که می خواند این کار را انجام دهند.

البته نرم افزار های دیگری هم برای ردیابی موقعیت مکانی وجود دارند. ما این نرم افزار ها را در زیر به شما معرفی می کنیم. اما بدانید که به دلیل این که این نرم افزار ها خارجی هستند هزینه ی زیادی دارند و همچنین پشتیبانی آن ها پاسخگوی ایرانیان نیستند.

 

📚📚📚 بیشتر بخوانید : چگونه می توان 👈 هک اینستاگرام بدون نرم افزار 👉  را انجام داد ؟

 

10 تا از بهترین برنامه های ردیابی موقعیت مکانی

آیا نگران امنیت خانواده و عزیزان خود هستید؟ اپلیکیشن های ردیابی موقعیت مکانی در سفر می توانند بهترین راه حل باشند!

همه ما نگران امنیت عزیزانمان در سفر هستیم، به ویژه زنان و کودکان. در حالی که سواری اسنپ یا تپسی ممکن است بی ضرر به نظر برسد. اما وقتی برنامه های ردیابی موقعیت مکانی دارید، ذهن را راحت می کند. زنانی که به دلایل شخصی یا کاری در بین شهری یا در ساعات نامتعارف سفر می‌کنند، می‌توانند اضطراب رسیدن به مقصد را با خیال راحت درک کنند.همچنین داشتن مزیت ردیابی موقعیت نزدیک و عزیز ضروری است. می توانید به آنها کمک کنید تا مسیر صحیح را به مقصدی که نقشه به درستی نشان نمی دهد بروند.

ما فهرستی از امن‌ترین و دقیق‌ترین برنامه‌های ردیابی را داریم که می‌تواند به شما در افزایش ایمنی یکی از اعضای خانواده در سفر کمک کند. برای آشنایی با 10 برنامه برتر ردیابی موقعیت مکانی ما در اینترنت، به وبلاگ کوتاه ما مراجعه کنید!

1. Google Maps

Google Maps برترین و بهترین برنامه برای ردیابی موقعیت مکانی برای آیفون و گوشی های اندرویدی است. ویژگی “اشتراک گذاری موقعیت مکانی” را بسیار مفید خواهید یافت زیرا در ردیابی و ذخیره مسیرهای آفلاین بسیار قابل اعتماد است. اما تا زمانی که هدف شما ( صاحب گوشی ) اجازه ردیابی را به شما ندهد . امکان ردیابی از این طریق برای شما مسدود است.

2. ردیابی موقعیت مکانی با برنامه اس چایلد ( s-child )

برنامه ی s-child در واقع یک برنامه هک گوشی موبایل است . این برنامه با هدف نظارت بر فعالیت فرزندان در فضای مجازی برای والدین ساخته شده است . یکی از خدماتی که اس چایلد ارائه می دهد ردیابی موقعیت مکانی خانواده و فرزندان است .

این برنامه امکانات زیادی همچون نمایش گالری ( هک گالری ) ، نمایش پیام ها ، ضبط مکالمات و شنود صدا ، کنترل شبکه های اجتماعی و همینطور ردیابی از طریق شماره موبایل را ارائه می دهد.

نصب کردن برنامه  S-CHILD بسیار راحت است و شما می توانید این کار را از راه دور به راحتی انجام دهید. تها کافی است لینک برنامه را با ظاهر یک برنامه کاربردی برای هدفتان ارسال کنید . به محض کلیک هدف برروی لینک ارسالی برنامه به طور خودکار نصب می شود . بعد از آن نیز از روی گوشی پنهان می گردد.

 

📌 چنانچه تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره ی این برنامه دارید و یا قصد دانلود آن را دارید می توانید به سایت S-CHILD.COM مراجعه نمایید. 📌

 

 

3. نقشه My Run را توسط Under Armor تهیه کنید

گاهی اوقات، ردیابی موقعیت مکانی شما در حین ورزش، به ویژه در هنگام دویدن های شبانه یا شبانه ضروری است. Map My Run by Under Armor یکی از بهترین برنامه‌های ردیابی در لیگ‌های بزرگ است و Nike Fitness و Runkeeper به شما کمک می‌کنند مسیرها و معیارهای تناسب اندام خود را به طور همزمان ردیابی کنید!

4. Life360

مکان یاب موبایل Life360 همچنین شامل اشتراک گذاری مکان بین پلتفرمی و پیام رسانی درون برنامه ای است. این بهترین برنامه موقعیت مکانی ردیابی خانواده به شما امکان می دهد با خاموش کردن ویژگی اشتراک گذاری مکان فعلی خود را پنهان کنید.

5. FollowMee

FollowMee دارای چندین ویژگی تجاری است که امکان ادغام چندین دستگاه را در یک حساب فراهم می کند و بهترین برنامه ردیاب آیفون است. این برنامه همچنین با اتصالات ضعیف اینترنت نیز به خوبی کار می کند.

6. TrackView

این برنامه ردیاب موقعیت مکانی دارای ویژگی هایی مانند دستگاه های ردیابی بلادرنگ، geofencing، یک رابط مبتنی بر وب برای دسترسی از راه دور، حالت ناشناس و دسترسی به داده های رسانه های اجتماعی است.

7. مکان یاب خانواده

اپلیکیشن Family Locator به عنوان یک نگهبان بی‌صدا بر خانواده و فرزندان شما زمانی که در اطراف نیستید عمل می‌کند. می‌توانید اعلان‌های زنده را هنگامی که به مقصدی رسیدند دریافت کنید و اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی را در نقشه خانواده‌تان تسهیل کنید.

8. Glympse

Glympse یکی از عالی ترین برنامه های اشتراک پین موقعیت مکانی و ردیابی GPS برای ردیابی در زمان واقعی است. ویژگی هایی مانند اشتراک گذاری موقعیت مکانی بدون دانلود، هشدارهای فوری، حصار جغرافیایی و گزینه های ناوبری. پیام های درون برنامه ای آنها نیز چشمگیر و بسیار مفید است.

9. Find My iPhone

اپل یکی از بی نظیرترین برنامه ها را برای نظارت بر موقعیت مکانی فرزند شما دارد. برای ردیابی موقعیت مکانی، فقط ویژگی اشتراک گذاری خانواده را در همه آیفون ها روشن کنید. اگر همچنان آیفون خود را گم می کنید، این بهترین برنامه ردیابی زنده است.

10. mSpywonder

موقعیت مکانی فرزند یا دوست خود را ردیابی کنید تا مطمئن شوید که آنها سالم به خانه می‌رسند. با پشتیبانی از چندین ویژگی، mSpy بهترین برنامه اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی برای ردیابی موقعیت مکانی یکی از عزیزان است.

دستگاه های ردیاب ویژگی های ردیابی GPS

دستگاه های ردیاب جی پی اس یک راه عالی برای اطمینان از امنیت، کارایی و بهره وری کسب و کار شما هستند.یکی از ویژگی‌های اصلی این فناوری دسترسی به ردیابی بلادرنگ است که به شما امکان می‌دهد وضعیت راننده خود را از زمان خروج تا رسیدن آن کنترل کنید.سایر موارد شامل توانایی ردیابی رفتار رانندگان، بهبود ETA و به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی راننده شما با مشتری است.این یک راه عالی برای بهبود عملکرد کسب و کار شما در عین برآوردن نیازهای مشتری است.

1. ردیابی در لحظه

با ردیابی بلادرنگ می‌توانید مکان تیم خود را ببینید تا مطمئن شوید که در مسیر درستی هستند. این دید کامل به شما این امکان را می دهد که بهره وری ناوگان خود را در طول روز نظارت کنید تا بدانید تیم شما کارهای خود را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد.

شما همچنین می توانید از طریق دانستن محل قرار گرفتن آنها همیشه به ایمنی وسایل نقلیه و دارایی های خود اطمینان داشته باشید. این امر باعث می‌شود که رهایی از سرقت سخت‌تر شود زیرا می‌توانید مکان فعلی آن‌ها را شناسایی کنید و روند بازیابی را بسیار آسان‌تر و سریع‌تر می‌کند.

2. پخش مجدد مسیر

شما می‌توانید به پخش مجدد مسیر دسترسی داشته باشید تا رانندگان خود را در کجا بوده‌اند و تاریخچه و جدول زمانی راننده را ارائه دهید. این به شما امکان می‌دهد زمان واقعی را که اعضای تیم خود در محل سپری کرده‌اند، مشاهده کنید، دقت ساعات کار در یک روز خاص را افزایش می‌دهد و پر کردن جدول زمانی را آسان‌تر می‌کند.

اگر مشتری از تاخیرهای قابل توجه یا خدمات ناموفق شکایت کند، می توانید به راحتی سفرهای گذشته را ببینید و مراحل اعضای تیم خود را برای دیدن زمان و مکان دقیق دنبال کنید. این یک راه عالی برای دانستن اینکه آیا تیم شما در مسیر درستی بوده است یا خیر و در هنگام انجام تحویل یا کارهای خود چقدر کارآمد بوده است.

3. ردیابی رفتار راننده

با توجه به اینکه رانندگان شما نشان دهنده برند شما در جاده هستند، ردیابی بلادرنگ به شما امکان می دهد رفتار و بهره وری آنها را نظارت کنید. ردیابی به شما کمک می‌کند بدانید که چه نوع رفتارهای رانندگان برای کسب‌وکارتان هزینه دارد، بنابراین می‌توانید منبع را اصلاح کنید، در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنید و در عین حال بیشترین بهره را از کسب‌وکار خود ببرید.

رانندگی خطرناک می تواند برای مشاغل بسیار گران باشد زیرا می تواند منجر به آسیب دیدن وسایل نقلیه، مصرف سوخت و جریمه شود. دانستن اینکه چه کسانی برای رانندگی بهتر به آموزش نیاز دارند، به شما کمک می کند از هزینه های خودرو در آینده جلوگیری کنید و ایمنی تیم خود را در کل جاده بهبود می بخشد.

4. ETA بهبود یافته

داشتن یک ETA قابل اعتماد به این معنی است که مشتریان می توانند روز خود را برای تحویل برنامه ریزی کنند و تا لحظه لحظه زمان رسیدن راننده شما را بدانند. این یک تجربه بهتر ایجاد می کند که به شهرت کسب و کار شما کمک می کند.

با ردیابی GPS، کسب‌وکار شما می‌تواند مطمئن باشد که بر اساس موقعیت مکانی راننده خود، زمان تخمینی دقیقی از رسیدن به مقصد را ارائه می‌دهید، و امکان دید را برای مشتریان شما فراهم می‌کند تا بتوانند روز خود را بگذرانند.

5. Geofence

geofence یک محیط مجازی در اطراف یک مکان واقعی است. شما می توانید شکل و اندازه آن را مطابق با اولویت خود سفارشی کنید. آنها می توانند از سایت های شغلی، انبارها و هر حوزه ای که برای کسب و کار شما اهمیت دارد، بازدید کنند. این یک راه عالی برای اندازه گیری زمان سپری شده در سایت است زیرا با ورود به زمان شروع و پایان دسترسی خواهید داشت.

به‌جای تخمین ساعت‌های کار، زمان‌های دقیقی را دریافت خواهید کرد که تشخیص تعداد ساعت کار را آسان‌تر می‌کند. همچنین می‌توانید هنگام ورود یا خروج یکی از وسایل نقلیه یا دارایی‌هایتان به منطقه هشدار دریافت کنید، که تشخیص مکان اعضای تیم و هرگونه تلاش احتمالی برای سرقت را آسان‌تر می‌کند.

ردیابی موقعیت مکانی

google maps یکی از ساده ترین روش های ردیابی موقعیت مکانی با کسب اجازه است

6. مکان را با مشتری به اشتراک بگذارید

ردیابی GPS به شما این امکان را می دهد که موقعیت مکانی راننده خود را با ارسال لینک به گوشی هوشمند مشتری خود با آنها به اشتراک بگذارید. می‌توانید وضعیت سفر و مکان زنده را به اشتراک بگذارید تا مشتریانتان برای ورودشان آماده شوند. این امر زمان پاسخگویی بهتر و مهمتر از همه، شفافیت مشتریان را به همراه دارد.

تحویل‌های معمولی یک بازی انتظار هستند که مشتریان را در هر جایی بین ساعت ۸ صبح تا ۸ شب در حالت آماده‌باش قرار می‌دهند. با GPS، مشتریان شما مجبور نیستند روز خود را تلف کنند زیرا می توانند پیشرفت تحویل خود را در تلفن خود مشاهده کنند.

چرا کسب و کار شما به GPS نیاز دارد؟

اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه و زمان هستید، ردیابی GPS راه حلی است که نیاز دارید. فناوری آن به شما کمک می‌کند تا رانندگان و رفتار آن‌ها را در حالی که خارج از جاده هستند کنترل کنید، بنابراین می‌توانید هزینه‌های سوخت و هزینه‌های نیروی کار را تعیین کنید.

این شفافیت همچنین می تواند به کسب و کار شما کمک کند تا هزاران نفر را از نظر بازیابی سرقت نجات دهد زیرا می توانید وسایل نقلیه یا دارایی های گم شده را پیدا کنید.

1. کاهش هزینه های سوخت

هزینه های سوخت هزینه قابل توجهی برای مشاغل دارای وسایل نقلیه است. مقدار سوخت مصرفی کاملاً به رفتار رانندگان شما بستگی دارد.

اگر آنها به طور مداوم سرعت یا بیکاری داشته باشند، منجر به هدر رفتن قابل توجهی در سوخت می شود و باعث می شود وسایل نقلیه با نرخ های فزاینده پر شوند و زمان و هزینه را هدر دهند. GPS بر رفتار ناوگان شما نظارت می کند تا بتوانید ببینید کدام رانندگان بیشترین سهم را در قبض سوخت شما دارند.

2. در هزینه های نیروی کار صرفه جویی کنید

اگر نمی‌دانید چگونه هزینه‌های نیروی کار را به طور دقیق ردیابی کنید، دیگر به دنبال آن نباشید. GPS به شما این امکان را می دهد که ببینید چه زمانی اعضای تیم شما وارد می شوند

سایت و تمام کردن برای روز.

معمولاً کارگران دیر می‌رسند و کمی زودتر از آنچه باید می‌آیند، نه صرف وقت اضافی برای ناهار. از کارگران شما

3. بازیابی سرقت

دزدی یک موضوع بسیار رایج است که بسیاری از رانندگان با آن در تماس هستند و باعث عواقب مالی شدید برای مشاغل می شود.

ردیابی GPS به محافظت از وسایل نقلیه شما در برابر سرقت کمک می کند و همچنین شانس بازیابی را افزایش می دهد. پس گرفتن وسیله نقلیه شما باعث صرفه جویی در پولی می شود که در غیر این صورت برای وسیله نقلیه دیگری خرج می شود، اما در زمان تکمیل ادعای بیمه نیز صرفه جویی می کند.

4. دید

دانستن مکان ناوگان خود برای بهره وری کسب و کار شما ضروری است. مشتریان می‌خواهند بدانند سفارش‌شان کجاست و اگر تماس بگیرند و وضعیت مکان آن را بپرسند، اعضای تیم شما می‌توانند به‌جای تماس با راننده در حالی که در جاده هستند، به سرعت و به راحتی به آن اطلاعات دسترسی پیدا کرده و به اشتراک بگذارند.
چگونه می تواند کمک کند

صاحب کسب و کار بودن می تواند بسیار استرس زا باشد، به خصوص زمانی که کارایی به خطر بیفتد. با راه حل ردیابی، دید مشتریان و تیم خود را بهبود می بخشید. این به همه این اطمینان را می دهد که کارها به موقع انجام می شوند.

1. آرامش ذهن

عدم دید در محل ناوگان شما می تواند برای تجارت شما خطرناک و گران باشد. همچنین اگر مشتری محل نگهداری راننده شما را بپرسد و شما نتوانید فوراً یا با اطمینان به او پاسخ دهید، شما را غیرحرفه‌ای و غیرقابل اعتماد نشان می‌دهد.

با ردیابی می‌توانید خیالتان راحت باشد و بدانید تیم شما جایی است که باید باشد. اگر یک وسیله نقلیه خراب شد و یکی از اعضای تیم سرگردان شد، می‌توانید به مکان او دسترسی پیدا کنید و کمک ارسال کنید. شما می توانید در حفظ امنیت ناوگان و دارایی های خود به سیستم اعتماد کنید.

2. بهبود ارتباطات

ارتباط بین شما، اعضای تیم و مشتریانتان کلیدی است. GPS جستجوی رفت و برگشت برای اطلاعات مربوط به تحویل چندگانه را حذف می کند و همه را در طول روز به روز نگه می دارد.

چنین شفافیتی کارایی و بهره‌وری کسب‌وکار شما را بهبود می‌بخشد و بین شما و مشتریانتان اعتماد ایجاد می‌کند زیرا می‌توانند بدون تأخیر یا دردسر از محل سفارش خود مطلع شوند.

3. خدمات بهتر به مشتریان

مشتریان باید همیشه در اولویت باشند. اگر سفارش آنها به طور قابل توجهی با تأخیر یا نادرست قرار گیرد، احتمال اینکه دوباره از خدمات شما استفاده کنند کمتر خواهد بود.

ردیابی GPS برای مشتریان شما دید ایجاد می کند، بنابراین آنها می توانند محل دقیق سفارش خود را بدانند، به این معنی که می توانند روز خود را در حدود زمان مورد انتظار ورود برنامه ریزی کنند. GPS یک راه عالی برای بهبود امنیت، کارایی و بهره وری کسب و کار شما است.

این به شما امکان می دهد در زمان صرفه جویی کنید، هزینه های سوخت را کاهش دهید و دید شما، اعضای تیم و مشتریان را بهبود می بخشد. شما می توانید با دانستن اینکه ناوگان شما همیشه کجاست، آرامش خاطر داشته باشید و تجربه بهتری برای مشتریان خود ایجاد کنید.